↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه : اگرچه دلمور نسبت به سایر موضوعاتی که در این بخش توضیح بالیاژ مو داده کراتینه مو شد کمتر مورد آزمایش قرار گرفته رنگ مو است، اما در انواع آزمون های انتخاب اجباری نیز موفق پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. برجسته ترین نتایج او شامل شناسایی صحیح و کامل کارت های بازی پنهان رنگ مو است.

رنگ مو : اگرچه روش‌های تست پاسخ آزاد در طول تاریخ فراروان‌شناسی در مواقعی به کار گرفته کراتینه مو شده‌اند (به عنوان مثال، Sidgwick، 1924) و به طور فزاینده‌ای مورد رنگ مو استفاده قرار می‌گیرند، ادبیات منتشر کراتینه مو شده نتوانسته رنگ مو است هیچ موضوعی را نشان دهد که با چنین روش‌هایی به سطوح امتیازی برجسته‌ای دست یافته رنگ مو است.

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه : او همچنین در آزمایشی با پاسخ آزاد موفق کراتینه مو شد که در آن از او خورنگ مو استه کراتینه مو شد تا از 20 آزمودنی داوطلب “خواندن کور” انجام دهد. او به ویژه در شناسایی جنبه های فیزیکی این افراد دقیق پروتئین تراپی مو بود (رول، موریس، دامگارد، کلاین و رول، 1973). موضوع چهارم یک دانشجوی سابق حقوق به نام بیل دلمور رنگ مو است.

شرایط کنترل کراتینه مو شده در تعبالیاژ مو داد زیادی آزمایش شاید فردی که بیشتر به این ایده آل نزدیک کراتینه مو شد، همسر آپتون سینکلر رمان نویس پروتئین تراپی مو بود، که در طی چندین سال موفقیت چشمگیری در کپی بیبی لایت مو کردن صدها طرح خطی که توسط همسرش یا دیگران در اتاقی متفاوت انجام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه : داشت (سینکلر، 1962). متأسفانه، نتایج را نمی توان به اندازه کافی از نظر آماری تجزیه و تحلیل بیبی لایت مو کرد و به فرستنده اجازه بالیاژ مو داده کراتینه مو شد تا به طور خودسرانه تصویر مورد نظر را انتخاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یک نقص مهلک در طراحی هر آزمایش با این وجود، بسیاری از مکاتبات بسیار چشمگیر پروتئین تراپی مو بود.

با این حال، تعبالیاژ مو دادی از آزمودنی‌ها در سری‌های کوتاه نتایج قابل‌توجهی با پاسخ آزاد را تحت شرایط کنترل‌کراتینه مو شده بهتر تولید بیبی لایت مو کرده‌اند. بسیاری از این موارد در هنگام رویا دیدن رخ بالیاژ مو داده اند، موضوعی که بعداً مورد بحث قرار خواهد گرفت. چندین آزمودنی با تکنیکی به نام “مشاهده از راه دور” به نتایج چشمگیری دست یافته اند.

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه : که در آن آزمایشگر به مکانی انتخاب کراتینه مو شده به طور تصادفی چندین مایل دورتر از آزمایشگاه سفر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از آزمودنی خورنگ مو استه می نانو کراتین مو شود تا برداشت های خود را از مکان توصیف و ترسیم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند (بیساها). و دان، 1977؛ پوتوف و تارگ، 1976؛ تارگ و پوتوف، 1977).

  مدل رنگ مو شرابی بدون دکلره

در یک آزمایش بسیار پیچیده، یک روانپزشک آرژانتینی به نتایج بسیار مهمی در تکثیر 90 نقاشی با دست آزاد تحت شرایط GESP و روشن بینی دست یافت . فهرست بالا به هیچ وجه به عنوان کاتالوگ کاملی از تمام افرادی که رنگ مو استعبالیاژ مو دادهای رنگ مو استثنایی ESP را در حالت‌های انتخاب اجباری یا پاسخ آزاد نشان بالیاژ مو داده‌اند در نظر گرفته نکراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه : من به سادگی کسانی را انتخاب بیبی لایت مو کردم که برجسته‌ترین و ثابت‌ترین شواهد ESP را در آزمایش‌های کنترل‌کراتینه مو شده به‌خوبی گزارش‌کراتینه مو شده در متون علمی ارائه بیبی لایت مو کرده‌اند. هیچ بحثی در مورد موضوعات ستاره ESP بدون اشاره به روان‌شناس اسرائیلی Uri Geller کامل نمی‌نانو کراتین مو شود. در آزمایشی بحث‌برانگیز که در نیچر منتشر کراتینه مو شد.

گلر در اتاقی با محافظ بصری، صوتی و الکتریکی نشسته پروتئین تراپی مو بود و از او خورنگ مو استه کراتینه مو شد تا نقاشی‌های دست آزاد را که در اتاق دیگری قرار داشت، بازتولید الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. نتایج از نظر آماری بسیار معنی دار پروتئین تراپی مو بودند و بسیاری از مکاتبات کاملاً چشمگیر پروتئین تراپی مو بودند (Targ and Puthoff, 1974).بحث و جدل بیش از حد متوسط ​​پیرامون این نتایج از این واقعیت ناشی می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه : که حداقل شواهد بسیار زیادی وجود رنگ مو دارد که نشان می دهد بسیاری از صحنه های ظاهراً روانی گلر و شاهکارهای “کوکتل مهمانی” چیزی جز حقه های شعبده باز نیستند (رندی، 1975). با این وجود، منتقدان تاکنون نتوانسته اند به طور قانع کننده ای آزمایش طراحی تارگ را توضیح دهند.

داوران سرمقاله برای Nature در مورد اینکه آیا مقاله باید منتشر نانو کراتین مو شود یا خیر اختلاف نظر داشتند (تحقیق در مورد ماوراء الطبیعه، 1974). انتقادات کلی در رابطه با فقدان جزئیات روش‌شناختی در گزارش وجود داشت، اما هیچ نشانه‌ای مبنی بر کمپروتئین تراپی مو بود اطلاعاتی که بررسی‌کنندگان احساس می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند وجود نداشت.

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه : تنها انتقاد خاص بیان کراتینه مو شده در سرمقاله مربوط به روش نه چندان ایده آل برای اطمینان از انتخاب بی طرفانه از تصاویر هدف پروتئین تراپی مو بود، یک رنگ مو استدلال فنی معتبر اما پیش پا افتاده با توجه به بزرگی اثرات. پیشنهادات دیگران مبنی بر اینکه چگونه گلر ممکن رنگ مو است تقلب بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد.

  انواع رنگ مو با حنا

شرایط تجربی را همانطور که در گزارش تارگ بیان کراتینه مو شده رنگ مو است (راندی، 1975؛ اشاره کراتینه مو شده توسط تارت، 1976 ب) نادرست نشان می‌دهد و / یا به گمانه‌زنی‌های عجیب و غریبی می‌پردازد که گلر یک گیرنده رادیویی در آن کاشته کراتینه مو شده رنگ مو است. دندان او (هانلون، 1974). 64 جان پالمر بحث بر سر اینکه آیا گلر توانایی واقعی روانی رنگ مو دارد.

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه : یا نه، چنان به یک رویبالیاژ مو داد رسانه ای تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است که به دانشمندان جدی که علاقه مند به کنار آمدن با ماوراء الطبیعه لایت و هایلایت مو هستند، بهتر رنگ مو است به جای دیگری نگاه کنند. با این حال، تقلب در آزمایش‌های ESP (از طرف آزمودنی، آزمایش‌گر یا هر دو) موضوع مهمی رنگ مو است که باید با آن مقابله بیبی لایت مو کرد، هرچند ممکن رنگ مو است چنین کاری ناخوشایند و منحرف‌کننده باکراتینه مو شد.

آیا این همه یک فریب رنگ مو است؟ 1.3.1. بازی هیوم در اولین سخنرانی ریرنگ مو است جمهوری که به انجمن تحقیقات روانی ارائه کراتینه مو شد، هنری سیدگویک بیانیه نبوی زیر را بیان بیبی لایت مو کرد: “ما تمام تلاش خود را انجام بالیاژ مو داده ایم، زمانی که منتقد چیزی برای ادعا بیبی لایت مو کردن نداشته باکراتینه مو شد جز اینکه بازپرس در حیله رنگ مو است.” Sidgwick، 1882، ص 12).

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه : در سال 1940، به نظر می رسید که شکاکان دقیقاً در چنین موقعیتی قرار داشتند. 15 سال بعد از آن برای تحقق پیشگویی سیدگویک طول کشید. منطق حمله آنها را می توان به دیوید هیوم، یکی از اعضای مکتب فلسفی تجربه گرای بریتانیا، که به ارائه پایه های فلسفی روانشناسی رفتارگرایانه آمریکایی کمک بیبی لایت مو کرد، ردیابی بیبی لایت مو کرد.

در کتاب هیوم، تحقیقی در مورد فهم بشر، که در ابتدا در سال 1748 منتشر کراتینه مو شد (Hume 1748 / 1952)، نقل قول زیر را می‌توان یافت: «هیچ شهادتی برای اثبات معجزه کافی نیست، مگر اینکه شهادت به گونه‌ای باکراتینه مو شد که کذب آن باکراتینه مو شد. معجزه‌آمیزتر از واقعیتی رنگ مو است که در تلاش برای اثبات آن رنگ مو است.

  رنگ مو ماهاگونی روشن بدون دکلره

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه : حماقت و حماقت آدمیان چنان پدیده‌های رایجی لایت و هایلایت مو هستند که ترجیح می‌دهم خارق‌العاده‌ترین وقایع را که از هم‌سویی آن‌ها ناشی می‌نانو کراتین مو شود، باور کنم، تا این که به نقض قوانین طبیعت اعتراف کنم.» (ص 491). به عبارت دیگر، منطقی‌تر رنگ مو است که باور کنیم کسانی که در آزمایش‌های ESP شرکت می‌کنند کلاهبردار لایت و هایلایت مو هستند تا اینکه به “معجزه” ESP اعتقاد داشته باشیم.

می توان ارتباط نقل قول هیوم را با فراروان شناسی زیر سوال برد، زیرا اگر ESP وجود داشته باکراتینه مو شد، معجزه ای نیست (یعنی تعلیق موقت قانون طبیعی). برعکس، این قانون خود نمایانگر یک قانون طبیعی رنگ مو است، البته قانونی که در حال حاضر توسط علم به خوبی درک نکراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه : با این حال، چنین نکات فنی کافی نپروتئین تراپی مو بود تا دانشمند محقق جوانی به نام جورج پرایس را از انتشار مقاله ای در Science که پیشنهاد می بیبی لایت مو کرد تحقیقات ESP را که نمی توان بر اساس دلایل متعارف تر توضیح بالیاژ مو داد، به عنوان تقلب عمدی یا «ذهنی خفیف غیرعادی» در نظر گرفت، کافی نپروتئین تراپی مو بود. شرایط» (قیمت، 1955، ص 360).

بنابراین او اولین بازیکن بسیار قابل مشاهده از چیزی کراتینه مو شد که من از این پس بازی هیوم می نامم.اگرچه هیچ کس تاکنون مجموعه ای رسمی از قوانین را برای ادراک فراحسی: یافته های تحقیق 65 بازی هیوم تعیین نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است، مشاهدات خود من ویژگی های برجسته زیر را نشان می دهد.

رنگ مو شرابی تیره برای پوست سبزه : هدف این رنگ مو است که هر آزمایش ESP را انجام دهیم، ترجیحا آزمایشی که ظاهراً برای اثبات قطعی ESP به نظر می رسد، و کشف راهی که آزمایش می تواند جعلی باکراتینه مو شد. به نظر می رسد رنگ مو استرس قابل توجهی بر ظرافت راه حل گذاشته کراتینه مو شده رنگ مو است. به نظر می‌رسد بهترین راه‌حل‌ها راه‌حل‌هایی لایت و هایلایت مو هستند که لازم رنگ مو است فرض کنیم فقط موضوع کلاهبرداری رنگ مو است.

در حالی که راه‌حل‌های کمتر ایده‌آل ظاهراً راه‌حل‌هایی لایت و هایلایت مو هستند که در آن بازپرس اصلی باید به عنوان یک مجرم درگیر نانو کراتین مو شود. همچنین به نظر می‌رسد راه‌حل‌ها ظریف‌تر باشند و افراد کمتری در این توطئه شرکت داشته باشند


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه