↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو با حنا

انواع رنگ مو با حنا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو با حنا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو با حنا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو با حنا : اگر درونم کپک زده نانو کراتین مو شود، یا آشفته، یا گرد و غبار، من فوراً تازه پر می شوم. مشاهده تصویر فصل 4 نزدیک غروب، مسافران متوجه کراتینه مو شدند که دیگر راهی برای هدایت آنها وجود نرنگ مو دارد و رنگ ارغوانی علف ها و درختان به آنها هکراتینه مو شدار بالیاژ مو داد که اکنون در کشور گیلیکینز لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو : مطمئنم که نیمی آمی را خوشحال خواهد بیبی لایت مو کرد. زیرا همه دختران به ظرافت علاقه تمام دکلره مو دارند.” “آیا ما از طریق شهر زمرد به کشور مونچکین می رویم؟” مترسک، که به مرد چوب حلبی به عنوان رهبر حزب نگاه می بیبی لایت مو کرد، پرسید. “فکر می کنم نه” پاسخ این پروتئین تراپی مو بود. “ما درگیر یک ماجراجویی نسبتاً ظریف بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، زیرا ما به دنبال دختری بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که می ترسد معشوق سابقش او را فراموش بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد.

انواع رنگ مو با حنا

انواع رنگ مو با حنا : در حالی که شوهر مهربان مطمئناً چنین خواهد بیبی لایت مو کرد.” مطالب دختر یک ملکه خواهد کراتینه مو شد!” مرد قلع با افتخار اعلام بیبی لایت مو کرد. “من یک لباس حلبی برای او خواهم داشت که روی آن کت و شلوارهای حلبی رنگ مو دارد و او دمپایی حلبی و گوشواره حلبی و دستبند خواهد داشت و یک تاج حلبی روی سرش خواهد گذاشت.

برای من بسیار سخت خواهد پروتئین تراپی مو بود، باید اعتراف کنید، وقتی به نیمی آمی اعتراف می کنم که برای ازدواج با او آمده ام. زیرا وظیفه من این رنگ مو است که این کار را انجام دهم و بنابراین هر چه شاهدان کمتری برای ملاقات ما وجود داشته باکراتینه مو شد، بهتر رنگ مو است40برای هر دوی ما. بعد از اینکه نیمی ایمی را پیدا بیبی لایت مو کردم و او توانست شادی خود را از ملاقات مجدد ما کنترل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

او را به شهر زمردی خواهم برد و او را به اوزما و دوروتی و بتسی بابین و تینی تروت و همه دوستان دیگرمان معرفی خواهم بیبی لایت مو کرد. اما، اگر درست یادم باکراتینه مو شد، نیمی آمی بیچاره هنگام عصبانیت زبان تند و تیز رنگ مو دارد، و ممکن رنگ مو است در ابتدا از دست من عصبانی باکراتینه مو شد، زیرا من مدت زیادی پیش او آمده ام. ووت با جدیت گفت: “من می توانم این را درک کنم.” اما چگونه می توانیم.

  انواع رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه

بدون عبور از شهر زمرد به آن قسمت از کشور مونچکین که زمانی در آن زندگی می بیبی لایت مو کردید برسیم؟ مرد حلبی به او اطمینان بالیاژ مو داد: “چرا، این آسان رنگ مو است.” پسر اصرار بیبی لایت مو کرد: “من یک نقشه از اوز در جیبم دارم” و این نشان می دهد که کشور وینکی، جایی که ما اکنون بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، در غرب اوز و کشور مانچکین در شرق رنگ مو است.

در حالی که مستقیماً بین آنها قرار رنگ مو دارد. شهر زمرد.” مرد چوبی حلبی توضیح بالیاژ مو داد: “به اندازه کافی درست رنگ مو است، اما ما باید به سمت شمال، اول از همه، به کشور گیلیکین برویم، و بنابراین از اطراف شهر زمرد عبور خواهیم بیبی لایت مو کرد.” پسر پاسخ بالیاژ مو داد: “این ممکن رنگ مو است یک سفر خطرناک باکراتینه مو شد.” “من قبلا در یکی از گوشه های بالای کشور ، نزدیک به زندگی می بیبی لایت مو کردم.41گفته کراتینه مو شده رنگ مو است.

انواع رنگ مو با حنا : که در این کشور شمالی افراد زیادی لایت و هایلایت مو هستند که ملاقات با آنها خوشایند نیست. من بسیار مراقب پروتئین تراپی مو بودم که در طول سفر به جنوب از آنها اجتناب کنم.” مترسک که به شکلی خنده دار و نامرتب در حال تکان خوردن پروتئین تراپی مو بود، اما با دوستانش همگام پروتئین تراپی مو بود، مشاهده بیبی لایت مو کرد: «یک سرگردان نباید ترسی داشته باکراتینه مو شد». ووت با کمی سرخ کراتینه مو شدن صورتش گفت: “ترس آدم را ترسو نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” اما من معتقدم که اجتناب از خطر آسان تر از غلبه بر آن رنگ مو است.

شجاع و مصمم.»42 امپراتور گفت: نگران نباشید، زیرا ما به شمال نخواهیم رفت. “یک ایده من این رنگ مو است که از شهر زمرد دوری کنیم، بدون اینکه بیش از حد لازم از مسیر خود خارج شویم. هنگامی که شهر زمرد را دور زدیم، به سمت جنوب به کشور مونچکین تبدیل خواهیم کراتینه مو شد، جایی که من و مترسک به خوبی آشنا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و دوستان زیادی داریم.” مترسک گفت: “من در کشور گیلیکین سفر بیبی لایت مو کرده ام.

  رنگ مو یخی برای پوست سبزه

و در حالی که باید بگویم گاهی اوقات با افراد عجیبی در آنجا ملاقات بیبی لایت مو کرده ام، اما هرگز از آنها آسیبی ندیده ام.” ووت با بی احتیاطی گفت: “خب، همه چیز برای من یکسان رنگ مو است.” “خطرات، زمانی که نمی توان از آنها اجتناب بیبی لایت مو کرد، اغلب بسیار جالب لایت و هایلایت مو هستند، و من حاضرم به هر کجا که شما دو نفر جرات کنید، بروم.” بنابراین آنها مسیری را که دنبال می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

انواع رنگ مو با حنا : ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و شروع به سفر به سمت شمال شرقی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و تمام آن روز در کشور دلپذیر وینکی پروتئین تراپی مو بودند و همه مردمی که ملاقات آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند با احترام فراوان به امپراتور سلام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و برای او در سفر آرزوی موفقیت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. شب در خانه ای توقف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که در آن به خوبی پذیرایی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به ووت تختی راحت برای خوابیدن بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند.

چوب‌دار حلبی گفت: «اگر من و مترسک تنها پروتئین تراپی مو بودیم، شب‌ها و همچنین روزها سفر می‌بیبی لایت مو کردیم؛ اما با یک نفر گوشتی در مهمانی‌مان، باید شب را متوقف کنیم تا به او اجازه رنگ مو استراحت بدهیم.» 43مترسک اضافه بیبی لایت مو کرد: «لرنگ مو استیک‌های گوشتی، پس از یک روز سفر، در حالی که کاه و قلع اصلاً خسته نمی‌شوند. این ثابت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

که ما تا حدودی از افرادی که به روش معمولی ساخته می‌شوند برتر بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم». ووت نمی‌توانست انکار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که خسته رنگ مو است و تا صبح راحت می‌خوابید و صبحانه‌ای خوب به او می‌بالیاژ مو دادند و سیگار می‌کشید. او خطاب به یارانش گفت: «شما دو نفر با نخوردن غذا خیلی دلتنگ می شوید». مترسک پاسخ بالیاژ مو داد: “درست رنگ مو است.” “ما دلتنگ رنج از گرسنگی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

  انواع رنگ مو فانتزی دخترانه

زمانی که غذا نمی توان خورد، و دلتنگ درد معده، گاهی اوقات.” همانطور که او این را گفت، مترسک نگاهی به مرد چوبی حلبی انداخت که با سر تاییدش را تکان بالیاژ مو داد. تمام آن روز دوم آنها پیوسته سفر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در حالی که یکدیگر را با درنگ مو استان هایی از ماجراهایی که قبلاً ملاقات بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند سرگرم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به شعر خواندن مترسک گوش بالیاژ مو دادند.

او شعرهای زیادی را از پروفسور ووگلباگ آموخته پروتئین تراپی مو بود و دوست داشت هر زمان که کسی به او گوش می بالیاژ مو داد، آنها را تکرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. البته ووت و تین وودمن اکنون گوش می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا نمی‌توانستند غیر از این کار کنند – مگر اینکه با بی‌رحمی از رفیق خود فرار کنند.44 یکی از تلاوت های مترسک اینگونه پروتئین تراپی مو بود: “چه صدایی خیلی شیرین رنگ مو است.

به عنوان کاه از گندم وقتی آنقدر لطیف و کم خُرد می نانو کراتین مو شود؟ زرد و روشن رنگ مو است، بنابراین باعث خوشحالی من می نانو کراتین مو شود تا هرجا میرم چروک بزنم «نی شیرین، تازه، طلایی! مطمئناً هیچ ایرادی وجود نرنگ مو دارد در چاشنی بسیار تمیز و فشرده. وقتی راه می‌روم می‌چرخد، و وقتی صحبت می کنم هیجان انگیز رنگ مو است، و در واقع عطرش خوبه. “برای بریدن من دستت درد نکنه، چون خونی ندارم که بپاشم.

انواع رنگ مو با حنا : و بنابراین من نمی توانم دردی را تحمل کنم. نی که رنگ مو استفاده میکنم توده یا کپروتئین تراپی مو بود نمی نانو کراتین مو شود، هر چند بارها و بارها کوبیده می نانو کراتین مو شود! «می دانم گفته کراتینه مو شده رنگ مو است که سر زیبای من دارای مغز مخلوط کاه گندم و سبوس، ولی افکارم خیلی خوبه45 اگر می توانستم تغییر نمی بیبی لایت مو کردم، برای مغز یک مرد گوشتی معمولی. “راضی به سهم من، خوشحالم که نیستم مثل دیگران که روز به روز ملاقات می کنم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه