↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو فانتزی زرشکی

رنگ مو فانتزی زرشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو فانتزی زرشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو فانتزی زرشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو فانتزی زرشکی : تو باید بنشینی روی شانه های من و دست هایت را دور گردنم بگذاری. فکر می کنی می توانی از افتادن خودداری کنی؟” باتن برایت گفت: «سعی خواهم بیبی لایت مو کرد. بنابراین اورک چمباتمه زد و پسر روی صندلی خود نشست و محکم نگه داشت. سپس دم موجود لاغر شروع به چرخیدن بیبی لایت مو کرد و آنها به سمت بالا رفتند، بسیار بالاتر از تمام بالای درختان. پس از اینکه ارک یکی دو بار دور خود چرخید.

مو : اما من این بار تنها خواهم رفت، زیرا کتک نمی تواند به من صدمه بزند، و همچنین ضربه های نیزه – یا بریدگی شمشیر – یا نیش تیرها نمی تواند. “چرا اینطور رنگ مو است؟” از تروت پرسید. “چون من هیچ اعصابی ندارم، مانند گوشتی که مردم دارید. حتی ملخ ها اعصاب تمام دکلره مو دارند، اما کاه اینطور نیست؛ بنابراین هر کاری که انجام دهند – به جز یک چیز – نمی توانند به من آسیب برسانند.

رنگ مو فانتزی زرشکی

رنگ مو فانتزی زرشکی : زیرا بدنش بسیار دردناک و دردناک پروتئین تراپی مو بود. مترسک گفت: خوب، آیا شاه تسلیم کراتینه مو شد؟ “نه، اما او به من دراب خوبی بالیاژ مو داد!” پون بیچاره گریه بیبی لایت مو کرد. تروت برای پون بسیار متاسف پروتئین تراپی مو بود، اما به نظر نمی رسید گلوریا به هیچ وجه تحت تأثیر ناراحتی معشوقش قرار گرفته باکراتینه مو شد. ملخ به سمت شانه مترسک پرید و از او پرسید که قرار رنگ مو است بعداً چه کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ “تسخیر،” پاسخ پروتئین تراپی مو بود.

بنابراین من انتظار دارم که به راحتی پادشاه کرول را فتح کنم. ” “آن یک چیزی که شما رنگ مو استثنا بیبی لایت مو کردید چیست؟” از تروت پرسید. آنها هرگز به آن فکر نخواهند بیبی لایت مو کرد، پس مهم نیست. و حالا، اگر لطف کنید برای مدتی مرا عذرخواهی کنید، من به قلعه می روم و فتح خود را انجام می دهم. پون به او یادآوری بیبی لایت مو کرد: «شما هیچ سلاحی ندارید. مترسک گفت: درست رنگ مو است.

  رنگ مو بلوند سفالی تیره

اما اگر من اسلحه حمل می بیبی لایت مو کردم، ممکن رنگ مو است به کسی آسیب برسانم – شاید به کراتینه مو شدت – و این باعث نارضایتی من می نانو کراتین مو شود. من فقط آن شلاق سواری را که در گوشه کلبه شما می بینم، قرض می گیرم، اگر شما اشکالی نداشته باشید. درست نیست که با یک تازیانه راه برویم، اما من اطمینان دارم که ناهماهنگی را بهانه خواهی بیبی لایت مو کرد.” پون شلاق را به او بالیاژ مو داد و مترسک به همه مهمانان تعظیم بیبی لایت مو کرد و کلبه را ترک بیبی لایت مو کرد.

با آرامش در مسیر به سمت قلعه پادشاه پیش رفت. فصل هفدهم اکنون باید به شما بگویم که باتن برایت از صبح که سرگردان کراتینه مو شد و گم کراتینه مو شد، چه سرنوشتی پیدا بیبی لایت مو کرد. این پسر کوچک، همانطور که شاید شما کشف بیبی لایت مو کرده اید، تقریباً به اندازه مترسک بی اعصاب پروتئین تراپی مو بود. هیچ چیز او را زیاد شگفت زده نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است. هیچ چیز او را نگران یا ناراضی نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

خوش اقبالی یا بد بختی را با لبخندی آرام پذیرفت، هیچ گاه شکایت نبیبی لایت مو کرد، هر اتفاقی که افتاد. این یکی از دلایلی پروتئین تراپی مو بود که باتن-برایت مورد علاقه همه کسانی پروتئین تراپی مو بود که او را می‌شناختند – و شاید به همین دلیل پروتئین تراپی مو بود که او اغلب دچار مشکلاتی می‌کراتینه مو شد یا خود را گم می‌بیبی لایت مو کرد. امروز، هنگامی که او به این طرف و آن طرف، بر روی تپه و پایین دیل سرگردان پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو فانتزی زرشکی : دلش برای تروت و کاپن بیل که به آنها علاقه داشت، تنگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما با این وجود ناراضی نپروتئین تراپی مو بود. پرندگان با شادی آواز می خواندند و گلهای وحشی زیبا پروتئین تراپی مو بودند و نسیم عطری از یونجه تازه چیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او گفت: «تنها بدی این کشور پادشاه آن رنگ مو است. اما کشور در این مورد مقصر نیست.» سگ دشتی سر گرد خود را از تپه ای از خاک بیرون آورد و با چشمانی درخشان به پسر نگاه بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو بلوند عسلی خیلی روشن

می‌گوید: «لطفاً در خانه من قدم بزنید، و سپس به آن آسیبی نرسانید یا مزاحم بچه‌ها نشوید». باتن برایت پاسخ بالیاژ مو داد: “خیلی خب،” و مراقب پروتئین تراپی مو بود که روی تپه پا نگذارد. ادامه بالیاژ مو داد و با خوشحالی سوت می زد تا اینکه صدای گیج کننده ای فریاد زد: اوه، بس کن! باتن برایت یک جغد خاکستری پیر را دید که در فاق درختی نشسته پروتئین تراپی مو بود، و با خنده پاسخ بالیاژ مو داد: “خیلی خب، فاسی پیر” و تا زمانی که از شنوایی جغد غافل کراتینه مو شد.

از سوت زدن دست کشید. ظهر به خانه‌ای آمد که یک زوج مسن در آن زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. شام خوبی به او بالیاژ مو دادند و با مهربانی با او رفتار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما مرد ناشنوا و زن لال پروتئین تراپی مو بود، بنابراین نتوانستند به هیچ سؤالی پاسخ دهند تا او را در راه خانه پون راهنمایی کنند. وقتی آنها را ترک بیبی لایت مو کرد، به همان اندازه که قبلاً گم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. هر بیشه درختی را که از دور می دید، می دید، زیرا به یاد می آورد.

که قلعه شاه نزدیک بیشه درختان و کلبه پون در نزدیکی قلعه شاه رنگ مو است. اما همیشه با ناامیدی روبرو می کراتینه مو شد. سرانجام با عبور از یکی از این نخلستان ها به فضای باز بیرون آمد و خود را رو در رو با ارک دید. “سلام!” گفت: دکمه-برایت. “اهل کجایی؟” پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: «از اورکلند». “بالاخره کشور خودم را پیدا بیبی لایت مو کردم و از اینجا هم دور نیست.

  رنگ مو فندقی مسی

رنگ مو فانتزی زرشکی : اگر خانواده و دوستانم از بازگشت من اینقدر شاهانه رنگ مو استقبال نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زودتر به سراغ شما می آمدم تا ببینم چطور با هم کنار می آیید. که جشن بزرگی به افتخار من برگزار کراتینه مو شد، بنابراین من نمی توانستم دوباره اورکلند را ترک کنم تا زمانی که هیجان تمام نانو کراتین مو شود. “آیا می توانید دوباره راه بازگشت به خانه را پیدا کنید؟” از پسر پرسید. “بله، به راحتی؛ در حال حاضر من دقیقا می دانم کجرنگ مو است.

اما تروت و کپن بیل کجا لایت و هایلایت مو هستند؟ به ماجراهای Ork مربوط می نانو کراتین مو شود که آنها را در رها بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و از ترس تروت مبنی بر اینکه شاه با کپن بیل کار بدی انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است، و از عشق پون به گلوریا، و اینکه تروت و باتن برایت چگونه پروتئین تراپی مو بوده اند. از قلعه شاه بیرون آمد. این همه اخباری پروتئین تراپی مو بود که پسر داشت، اما اورک را نگران امنیت دوستانش بیبی لایت مو کرد. او گفت: «ما باید فوراً به سراغ آنها برویم، زیرا ممکن رنگ مو است به ما نیاز داشته باشند.

رنگ مو فانتزی زرشکی : باتن برایت اعتراف بیبی لایت مو کرد: «نمی دانم کجا بروم. “من گم کراتینه مو شده ام.” اورک قول بالیاژ مو داد: “خب، من می‌توانم شما را به کلبه پسر باغبان برگردانم، زیرا وقتی در هوا پرواز می‌کنم، می‌توانم به پایین نگاه کنم و به راحتی قلعه پادشاه را جاسوسی کنم. اینگونه پروتئین تراپی مو بود که از شما جاسوسی بیبی لایت مو کردم. همین که وارد بیشه کراتینه مو شدم، پرواز بیبی لایت مو کردم و منتظر ماندم تا تو بیرون بیایی.» “چطور می توانی مرا حمل کنی؟” از پسر پرسید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه