↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی تنباکویی دارچینی

رنگ موی تنباکویی دارچینی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی تنباکویی دارچینی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی تنباکویی دارچینی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی تنباکویی دارچینی : آنها توسط یک جبه وسیع از برف دائمی پوشیده کراتینه مو شده اند و آبشارهای متعددی آب خود را از طریق جنگل به کانال باریک زیر می ریزند.

رنگ مو : صبح روز بعد پس از ورود ما (24th) Fuegians شروع به ریختن بیبی لایت مو کرد و مادر و برادران جمی از راه رسیدند. جیمی صدای رنگ مو استنتوریک یکی از برادرانش را از فاصله ای شگفت انگیز تشخیص بالیاژ مو داد. این ملاقات کمتر از دیدار بین یک اسب پروتئین تراپی مو بود، زمانی که او به یک همراه قدیمی می پیوندد، تبدیل به یک مزرعه کراتینه مو شد. هیچ نشانی از محبت وجود نداشت. آنها فقط برای مدت کوتاهی به یکدیگر خیره کراتینه مو شدند.

رنگ موی تنباکویی دارچینی

رنگ موی تنباکویی دارچینی : کاپیتان فیتز روی در ابتدا قصد داشت، همانطور که قبلاً گفته کراتینه مو شد، یورک مینستر و فوجیا را به قبیله خود در ساحل غربی ببرد. اما از آنجایی که آنها ابراز تمایل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که در اینجا بمانند، و از آنجایی که مکان فوق العاده مطلوب پروتئین تراپی مو بود، کاپیتان فیتز روی تصمیم گرفت که کل مهمانی، از جمله ماتیوس، مبلغ مذهبی را در اینجا مستقر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پنج روز صرف ساختن سه ویگوام بزرگ، فرود آمدن کالاهایشان، حفر دو باغ و کاشت بذر کراتینه مو شد.

و مادر بلافاصله برای مراقبت از قایق رانی خود رفت. با این حال، از طریق یورک شنیدیم که مادر به خاطر از دست بالیاژ مو دادن جمی تسلی نداشت و همه جا را به دنبال او جست و جو بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، با این فکر که ممکن رنگ مو است پس از سوار کراتینه مو شدن به قایق او را رها بیبی لایت مو کرده باشند. زنان توجه زیادی به فوجیا داشتند و بسیار مهربان پروتئین تراپی مو بودند. قبلاً متوجه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودیم که جیمی زبان خود را تقریباً فراموش بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

من فکر می‌کنم به ندرت انسان دیگری با گنجینه زبانی آنقدر کم وجود داشت، زیرا انگلیسی او بسیار ناقص پروتئین تراپی مو بود. خنده‌آور پروتئین تراپی مو بود، اما تقریباً رقت‌انگیز، شنیدن صحبت‌های او با برادر وحشی‌اش به انگلیسی، و سپس به زبان اسپانیایی (“no sabe؟”) از او بپرسید که آیا او او را درک نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در طول سه روز بعد، در حالی که باغ ها حفاری می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و ویگوام ها می ساختند.

  رنگ مو موکا طلایی

همه چیز با آرامش ادامه یافت. تعبالیاژ مو داد بومیان را حدود صد و بیست نفر تخمین زدیم. زن‌ها سخت کار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در حالی که مردان تمام روز در حال رنگ مو استراحت پروتئین تراپی مو بودند و ما را تماشا می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هر چه دیدند خورنگ مو استند و هر چه می توانستند دزدیدند. آنها از رقص و آواز خواندن ما خوشحال پروتئین تراپی مو بودند و به ویژه علاقه مند پروتئین تراپی مو بودند که ما را در یک جویبار همسایه ببینند.

آنها به هیچ چیز دیگر، حتی به قایق های ما، توجه چندانی نداشتند. از همه چیزهایی که یورک در طول غیبتش از کشورش دید، به نظر می‌رسد هیچ چیز بیشتر از یک شترمرغ در نزدیکی مالدونادو او را شگفت‌زده نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است: نفس نفس زده از حیرت به سمت آقای باینو آمد که با او در حال پیاده‌روی پروتئین تراپی مو بود – «اوه، آقای باینو، اوه، پرنده همگی یک اسب!

رنگ موی تنباکویی دارچینی : همان‌طور که پوست‌های سفید ما بومیان را شگفت‌زده می‌بیبی لایت مو کرد، طبق روایت آقای لو، یک آشپز سیاه‌پوست در یک کشتی آب‌بندی این کار را مؤثرتر بیبی لایت مو کرد، و آن فرد بیچاره چنان تحت فشار و فریاد قرار گرفت که دیگر هرگز به ساحل نمی‌رود. همه چیز آنقدر آرام پیش می رفت که من و تعبالیاژ مو دادی از افسران در تپه ها و جنگل های اطراف پیاده روی طولانی انجام بالیاژ مو دادیم.

اما ناگهان در 27 ام، همه زن و بچه ناپدید کراتینه مو شدند. همه ما از این موضوع ناراحت پروتئین تراپی مو بودیم، زیرا نه یورک و نه جیمی نتوانستند علت را تشخیص دهند. برخی فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که آنها از تمیز بیبی لایت مو کردن و شلیک تفنگ های ما در غروب گذشته ترسیده پروتئین تراپی مو بودند: توسط دیگران، این به خاطر توهین یک وحشی پیر پروتئین تراپی مو بود که وقتی به او گفته کراتینه مو شد دورتر بماند، با خونسردی تف به صورت نگهبان بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

  انواع رنگ مو شکلاتی دودی

و سپس با حرکاتی که روی یک فوجین خوابیده انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، همانطور که گفته کراتینه مو شد، به وضوح نشان بالیاژ مو داد که دوست رنگ مو دارد مرد ما را بریده و بخورد. کاپیتان فیتز روی، برای جلوگیری از احتمال برخورد، که برای بسیاری از فوجیان کشنده پروتئین تراپی مو بود، فکر بیبی لایت مو کرد که بهتر رنگ مو است در خلیجی چند مایلی دورتر بخوابیم.

متیوس، با صلابت همیشگی آرام خود (قابل توجه در مردی که ظاهراً دارای انرژی کمی پروتئین تراپی مو بود)، مصمم پروتئین تراپی مو بود در کنار فوگی ها بماند که هیچ هکراتینه مو شداری برای خود نداشتند. و بنابراین ما آنها را رها بیبی لایت مو کردیم تا اولین شب وحشتناک خود را بگذرانند. در بازگشت در صبح (28th) خوشحال کراتینه مو شدیم که همه را ساکت می‌دانستیم و مردانی که در قایق‌هایشان مشغول نیزه بیبی لایت مو کردن ماهی پروتئین تراپی مو بودند.

کاپیتان فیتز روی مصمم کراتینه مو شد که خمیازه و یک قایق نهنگ را به کشتی بازگرداند. و با دو قایق دیگر، یکی تحت فرمان خودش (که در آن با مهربانی به من اجازه بالیاژ مو داد تا او را همراهی کنم)، و دیگری زیر نظر آقای هاموند، به بررسی قسمت های غربی کانال بیگل، و سپس بازگشت و بازدید ادامه بالیاژ مو داد. حل و فصل. روزی که ما را شگفت زده بیبی لایت مو کرد، بسیار داغ پروتئین تراپی مو بود، به طوری که پوست ما سوخته پروتئین تراپی مو بود.

با این هوای زیبا، منظره وسط کانال بیگل بسیار چشمگیر پروتئین تراپی مو بود. با نگاه به هر دو طرف، هیچ شیئی نقاط ناپدید این کانال طولانی بین کوه ها را رهگیری نبیبی لایت مو کرد. چند نهنگ بزرگ [2] که در جهات مختلف فوران می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند ، وضعیت آن را بازوی دریا پروتئین تراپی مو بود . یک بار دو تن از این هیولاها را دیدم، احتمالاً نر و ماده، که به آرامی یکی پس از دیگری شنا می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  چانکی لایت دخترانه

رنگ موی تنباکویی دارچینی : در فاصله کمتر از یک سنگ از ساحل، که درخت راش شاخه‌هایش را بر فراز آن دراز بیبی لایت مو کرد. [2] یک روز، در سواحل شرقی Tierra del Fuego، ما منظره‌ای باشکوه را دیدیم که در آن چندین نهنگ اسپرمرنگ مو استی به‌جز باله‌های دم خود، کاملاً از آب بیرون می‌پریدند. همانطور که آنها به سمت پایین افتادند، آب را به بالا پاشیدند و صدا مانند یک پهنای دور طنین انداز کراتینه مو شد.

تا تاریکی هوا حرکت بیبی لایت مو کردیم و سپس در یک نهر ساکت چادر زدیم. بزرگترین تجمل این پروتئین تراپی مو بود که برای تخت هایمان ساحلی از سنگریزه ها پیدا کنیم، زیرا آنها خشک و تسلیم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. خاک پیازی مرطوب رنگ مو است. سنگ ناهموار و سخت رنگ مو است. شن و ماسه وارد گوشت می نانو کراتین مو شود، وقتی که پخته و خورده نانو کراتین مو شود. اما هنگام دروغ گفتن در کیسه های پتویی خود، روی بستر خوبی از سنگریزه های صاف، راحت ترین شب ها را گذراندیم.

تا ساعت یک ساعت من پروتئین تراپی مو بود. در این صحنه ها چیزی بسیار جدی وجود رنگ مو دارد. هرگز آگاهی در گوشه‌ای دورافتاده از جهان که در آن ایستاده‌اید به این کراتینه مو شدت در برابر ذهن قرار نمی‌گیرد. همه چیز به این سمت گرایش رنگ مو دارد. سکون شب تنها با نفس های سنگین دریانوردان زیر چادرها و گاهی با فریاد یک پرنده شب قطع می نانو کراتین مو شود. صدای پارس سگی که از دور شنیده می نانو کراتین مو شود.

به یاد می آورد که اینجا سرزمین وحشی هرنگ مو است. 29 ژانویه . -صبح زود به نقطه ای رسیدیم که کانال بیگل به دو بازو تقسیم می نانو کراتین مو شود. و وارد شمال کراتینه مو شدیم. مناظر اینجا حتی بزرگتر از قبل می نانو کراتین مو شود. کوه های رفیع در ضلع شمالی، محور گرانیتی یا ستون فقرات کشور را تشکیل می دهند و شجاعانه تا ارتفاع بین سه تا چهار هزار پا و یک قله بالای شش هزار پا بالا می روند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه