↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو موکا طلایی

رنگ مو موکا طلایی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو موکا طلایی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو موکا طلایی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو موکا طلایی : اما در مدت کوتاهی از سال سیلاب های کراتینه مو شدیدی می بارد و بلافاصله پس از آن یک پوشش گیاهی سبک از هر شکافی بیرون می زند. این به زودی پژمرده می نانو کراتین مو شود. و حیوانات روی چنین یونجه ای که به طور طبیعی شکل گرفته اند زندگی می کنند. حالا یک سال تمام باران نباریده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : در واقع، آن درخت باید ریشه ای قوی داشته باکراتینه مو شد که می توانست در برابر چنین نیرویی مقاومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! علاوه بر این، با زبانی دراز مانند زرافه تجهیز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که به واسطه یکی از آن مواد زیبای طبیعت، به کمک گردن دراز خود به غذای برگدار خود می رسد. ممکن رنگ مو است بگویم که در حبشه، به گفته بروس، فیل هنگامی که نمی تواند با خرطوم خود به شاخه ها برسد.

رنگ مو موکا طلایی

رنگ مو موکا طلایی : عمیقاً با عاج تنه درخت را بالا و پایین و دور تا دور می زند تا آنقدر ضعیف نانو کراتین مو شود که شکسته نانو کراتین مو شود. پایین. [4] این نظریه برای اولین بار در جانورشناسی سفر بیگل و متعاقباً در خاطرات پروفسور اوون در مورد توسعه یافت . بسترها شامل بقایای فسیلی فوق فقط از پانزده تا بیست فوت بالاتر از سطح آب بالا قرار تمام دکلره مو دارند. و از این رو از آنجایی که چهارپاهای بزرگ در دشت های اطراف سرگردان پروتئین تراپی مو بودند.

ارتفاع زمین اندک پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است (بدون دوره فرونشست درهم، که ما هیچ مدرکی در مورد آن نداریم). و ویژگی های بیرونی کشور در آن زمان باید تقریباً مانند امروز پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد. طبیعتاً ممکن رنگ مو است پرسیده نانو کراتین مو شود که ویژگی پوشش گیاهی در آن دوره چیست. آیا کشور به همان اندازه که اکنون اسفناک رنگ مو است عقیم پروتئین تراپی مو بود؟ از آنجایی که بسیاری از پوسته‌های تعبیه‌کراتینه مو شده مشابه با پوسته‌هایی لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو یخی صدفی

که اکنون در خلیج زندگی می‌کنند، من در ابتدا تمایل داشتم فکر کنم که پوشش گیاهی قبلی احتمالاً مشابه پوشش موجود رنگ مو است. اما این یک رنگ مو استنباط اشتباه پروتئین تراپی مو بود، زیرا برخی از همین پوسته ها در سواحل مجلل برزیل زندگی می کنند. و به طور کلی، شخصیت های ساکنان دریا به عنوان راهنمای قضاوت در مورد کسانی که در خشکی لایت و هایلایت مو هستند، بی فایده رنگ مو است.

با این وجود، با توجه به ملاحظات زیر، من معتقد نیستم که واقعیت ساده بسیاری از چهارپاهای غول پیکر که در دشت های اطراف باهیا بلانکا زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، راهنمای مطمئنی رنگ مو است که آنها قبلاً با پوشش گیاهی سرسبز پوشیده پروتئین تراپی مو بودند: من شک ندارم که کشور عقیم رنگ مو است. کمی به سمت جنوب، در نزدیکی ریو نگرو، با درختان خار پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده اش، چهارپاهای زیادی و بزرگ را نگه می داشت.

این یک فرض کلی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که از کاری به کار دیگر منتقل کراتینه مو شده رنگ مو است. اما من دریغ ندارم که بگویم کاملاً نادرست رنگ مو است و رنگ مو استدلال زمین شناسان را در مورد برخی از نکات بسیار جالب در تاریخ برنگ مو استانی جهان مخدوش بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. این تعصب احتمالاً از هند و جزایر هند سرچشمه گرفته رنگ مو است، جایی که نیروهای فیل، جنگل‌های نجیب، و جنگل‌های غیرقابل نفوذ، در ذهن همه با هم تداعی می‌شوند.

رنگ مو موکا طلایی : با این حال، اگر به هر سفری از مناطق جنوبی آفریقا اشاره کنیم، تقریباً در هر صفحه اشاراتی به خصوصیات بیابانی کشور یا تعبالیاژ مو داد حیوانات بزرگ ساکن در آن خواهیم یافت. حکاکی‌های فراوانی که در بخش‌های مختلف داخلی به چاپ رسیده رنگ مو است، همین امر را آشکار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زمانی که بیگل در کیپ تاون پروتئین تراپی مو بود، من سفری چند روزه در کشور انجام بالیاژ مو دادم.

  رنگ مو خاکستری با مش یخی

که حداقل برای اینکه آنچه را که خوانده پروتئین تراپی مو بودم کاملاً قابل فهم تر نشان دهم کافی پروتئین تراپی مو بود. دکتر اندرو اسمیت که اخیراً در رأس مهمانی ماجراجویانه خود موفق به عبور از رنگ مو استوایی برج جدی کراتینه مو شده رنگ مو است. به من اطلاع می دهد که با در نظر گرفتن کل بخش جنوبی آفریقا، نمی توان در عقیم پروتئین تراپی مو بودن آن تردید داشت. در سواحل جنوبی و جنوب شرقی چند جنگل خوب وجود رنگ مو دارد.

اما با این رنگ مو استثنائات، مسافر ممکن رنگ مو است روزها با هم از میان دشت‌های باز که پوشش گیاهی فقیر و اندک پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است عبور کنند. ارائه هر گونه ایده دقیقی از درجات باروری نسبی دشوار رنگ مو است. اما می توان با اطمینان گفت که میزان پوشش گیاهی در هر زمان [5] توسط بریتانیای کبیر، از مقدار موجود در یک منطقه مساوی در بخش های داخلی آفریقای جنوبی، شاید حتی ده برابر، بیشتر رنگ مو است.

این واقعیت که واگن های گاو نر می توانند در هر جهتی حرکت کنند، به رنگ مو استثنای نزدیکی ساحل، بدون بیش از گاه نیم ساعت تأخیر در بریدن بوته ها، شاید تصور قطعی تری از اندک پروتئین تراپی مو بودن پوشش گیاهی به دست دهد. حال، اگر به حیواناتی که در این دشت‌های وسیع زندگی می‌کنند نگاهی بیندازیم، تعبالیاژ مو داد آنها را فوق‌العاده زیاد و حجم آن‌ها بسیار زیاد را خواهیم یافت.

ما باید فیل، سه گونه کرگدن، و احتمالاً، به گفته دکتر اسمیت، دو گونه دیگر، اسب آبی، زرافه، کافر بزرگ – به بزرگی یک گاو نر کامل، و الان – را برشماریم. دو گورخر، و کواکا، دو گنوس و چندین آنتلوپ حتی بزرگتر از این حیوانات اخیر. ممکن رنگ مو است فرض نانو کراتین مو شود که اگرچه گونه ها متعدد لایت و هایلایت مو هستند، اما افراد از هر نوع کمی لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو فانتزی روی موی مشکی

با مهربانی دکتر اسمیت، من قادر کراتینه مو شدم نشان دهم که قضیه بسیار متفاوت رنگ مو است. محله پورتو پرایا، که از دریا دیده می نانو کراتین مو شود، جنبه ای متروک رنگ مو دارد. آتش‌سوزی‌های آتشفشانی دوران گذشته و گرمای سوزان خورشید رنگ مو استوایی، در بیشتر نقاط، خاک را برای پوشش گیاهی نامناسب بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. این کشور در پله‌های متوالی از زمین‌های رومیزی، با تپه‌های مخروطی ناقص در هم آمیخته رنگ مو است.

رنگ مو موکا طلایی : افق با زنجیره‌ای نامنظم از کوه‌های بلندتر محدود کراتینه مو شده رنگ مو است. صحنه، همانطور که در فضای مه آلود این اقلیم مشاهده می نانو کراتین مو شود، یکی از جذابیت های زیادی رنگ مو است. اگر واقعاً کسی که تازه از دریا آمده و برای اولین بار در بیشه درختان کاکائو قدم زده رنگ مو است، می تواند قضاوت هر چیزی جز خوشبختی خود باکراتینه مو شد. این جزیره به طور کلی بسیار غیر جالب در نظر گرفته می نانو کراتین مو شود.

اما برای هر کسی که فقط به منظره انگلیسی عادت رنگ مو دارد، جنبه بدیع یک سرزمین کاملاً رنگ مو استریل دارای عظمتی رنگ مو است که پوشش گیاهی بیشتر ممکن رنگ مو است از بین برود. به ندرت می توان یک برگ سبز منفرد را در بخش وسیعی از دشت های گدازه ای کشف بیبی لایت مو کرد. با این حال گله‌های بز، همراه با چند گاو، می‌خواهند وجود داشته باشند. باران بسیار به ندرت می بارد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه