نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شامپاینی رنگ شامپاینی

رنگ مو شامپاینی رنگ شامپاینی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شامپاینی رنگ شامپاینی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شامپاینی رنگ شامپاینی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شامپاینی رنگ شامپاینی : که ارزش به خاطر سپردن رنگ مو دارد، زیرا در برخی موارد ممکن رنگ مو است مشکلات زیادی ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. قبلاً گفتم این کوه از سنگ کوارتز سفید تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است و کمی تخته سنگ رسی براق با آن همراه رنگ مو است.

رنگ مو : بدون اینکه حتی یک بوته یا درخت برای شکستن یکنواختی یکنواخت. هوا خوب پروتئین تراپی مو بود، اما جو به طرز چشمگیری مه آلود پروتئین تراپی مو بود. من فکر می‌بیبی لایت مو کردم که ظاهر پیش‌گویی از طوفان رنگ مو است، اما گائوچوها می‌گفتند که به دلیل آتش‌سوزی دشت، در فاصله‌ای دور از داخل رنگ مو است. پس از یک تاخت طولانی، با دو بار تعویض اسب، به سس ریو رسیدیم.

رنگ مو شامپاینی رنگ شامپاینی

رنگ مو شامپاینی رنگ شامپاینی : نهر عمیق، سریع و کوچکی رنگ مو است که بیش از بیست و پنج فوت عرض نرنگ مو دارد. دومین پست در جاده بوئنوس آیرس در کناره های آن قرار رنگ مو دارد، کمی بالاتر از آن جاده ای برای اسب ها وجود رنگ مو دارد که آب به شکم اسب ها نمی رسد. اما از آن نقطه، در مسیر خود به دریا، کاملاً صعب العبور رنگ مو است و از این رو مفیدترین سد را در برابر سرخپوستان ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اگرچه این نهر ناچیز رنگ مو است، فالکونر یسوعی، که اطلاعاتش به طور کلی بسیار صحیح رنگ مو است، آن را به عنوان یک رودخانه قابل توجه که در پای کوردیلا سرچشمه می گیرد، نشان می دهد. با توجه به منبع آن، من شک ندارم که چنین رنگ مو است. زیرا گائوچوها به من اطمینان بالیاژ مو دادند که در اواسط تابستان خشک، این نهر، همزمان با کلرادو، سیل‌های دوره‌ای رنگ مو دارد که فقط می‌تواند.

از ذوب کراتینه مو شدن برف در کوه‌های آند سرچشمه بگیرد. بسیار بعید رنگ مو است که جریانی به کوچکی سس آن زمان تمام عرض قاره را طی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و در واقع اگر پسماند رودخانه‌ای بزرگ پروتئین تراپی مو بود، آب‌های آن، مانند سایر موارد معلوم، شور می‌کراتینه مو شد. در طول زمستان باید به چشمه های اطراف سیرا ونتانا به عنوان منبع جریان خالص و زلال آن نگاه کنیم.

  رنگ موی تنباکویی به چه پوستی میاد

من گمان می‌کنم دشت‌های پاتاگونیا، مانند دشت‌های رنگ مو استرالیا، توسط جریان‌های آبی زیادی عبور می‌کنند که فقط در دوره‌های خاصی قسمت‌های مناسب خود را انجام می‌دهند. احتمالاً این مورد در مورد آبی رنگ مو است که به سر پورت دیزایر می ریزد، و همچنین در مورد ریو چوپات، که در سواحل آن انبوهی از اسکوریای بسیار سلولی توسط افسران رنگ مو استخدام کراتینه مو شده در بررسی پیدا کراتینه مو شد.

در اوایل بعد از ظهر پروتئین تراپی مو بود که رسیدیم، اسب‌های تازه و یک سرباز را برای راهنما بردیم و به سمت سیرا د لا ونتانا حرکت بیبی لایت مو کردیم. این کوه از لنگرگاه باهیا بلانکا قابل مشاهده رنگ مو است. و کاپیتان فیتز روی ارتفاع آن را 3340 فوت محاسبه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – ارتفاعی که در این سمت شرقی قاره بسیار قابل توجه رنگ مو است. من از هیچکدام مطلع نیستم یک خارجی، قبل از دیدار من، از این کوه بالا رفته پروتئین تراپی مو بود.

و در واقع تعبالیاژ مو داد کمی از سربازان در باهیا بلانکا چیزی در مورد آن می دانستند. از این رو ما از تخت‌های زغال سنگ، طلا و نقره، غارها و جنگل‌ها شنیدیم که همگی کنجکاوی من را برانگیختند تا آن را ناامید کنیم. فاصله از پستا حدود شش لیگ پروتئین تراپی مو بود، بیش از یک دشت هموار با همان شخصیت قبلی. با این حال، سواری جالب پروتئین تراپی مو بود، زیرا کوه شروع به نشان بالیاژ مو دادن شکل واقعی خود بیبی لایت مو کرد.

به پای یال اصلی که رسیدیم برای یافتن آب بسیار مشکل داشتیم و فکر می بیبی لایت مو کردیم باید مجبور می کراتینه مو شدیم شب را بدون آب بگذرانیم. سرانجام با نگاهی نزدیک به کوه، تعبالیاژ مو دادی را کشف بیبی لایت مو کردیم، زیرا در فاصله چند صد یاردی، نهرها مدفون کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و به طور کامل در سنگ های آهکی شکننده و بقایای سست گم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو مشکی چه مارکی خوبه

رنگ مو شامپاینی رنگ شامپاینی : فکر نمی‌کنم طبیعت هرگز توده‌ای از صخره‌های منفردتر و متروک‌تر را ساخته باکراتینه مو شد؛ – به خوبی سزاوار نامش Hurtado یا جدا کراتینه مو شده رنگ مو است. کوه شیب‌دار، بسیار ناهموار، و شکسته رنگ مو است، و آن‌قدر فاقد درخت و حتی بوته رنگ مو است که در واقع نمی‌توانیم سیخ بسازیم تا گوشتمان را روی آتش ساقه‌های خار دراز کنیم. [1] جنبه عجیب این کوه با دشت دریا مانندی که نه تنها در کناره های شیب دار آن قرار می گیرد.

بلکه رشته های موازی را نیز از هم جدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، متضاد رنگ مو است. یکنواختی رنگ‌آمیزی به منظره بی‌صدا می‌دهد؛ خاکستری مایل به سفید سنگ کوارتز، و قهوه‌ای روشن چمن‌های پژمرده دشت، که با هیچ رنگ روشن‌تری تسکین نمی‌یابد. از عرف انتظار می رود که در همسایگی یک کوه بلند و جسور، کشوری شکسته را ببیند که پر از تکه های عظیم رنگ مو است.

در اینجا طبیعت نشان می دهد که آخرین حرکت قبل از تبدیل بستر دریا به خشکی ممکن رنگ مو است گاهی اوقات آرامش باکراتینه مو شد. در این شرایط کنجکاو پروتئین تراپی مو بودم که ببینم در چه فاصله‌ای از صخره مادر می‌توان سنگریزه‌ای پیدا بیبی لایت مو کرد. در سواحل باهیا بلانکا، و در نزدیکی محل سکونت، مقداری کوارتز وجود داشت که مطمئناً باید از این منبع آمده باکراتینه مو شد: فاصله آن چهل و پنج مایل رنگ مو است.

من این ساقه‌های خار را برای اینکه نام درست‌تری داشته باشم می‌خوانم. من معتقدم این یک گونه از Eryngium رنگ مو است. شبنمی که در اوایل شب، پارچه های زین را که زیر آن می خوابیدیم خیس می بیبی لایت مو کرد، صبح یخ زده پروتئین تراپی مو بود. دشت، اگرچه افقی به نظر می رسید، شیب نامحسوسی داشت تا ارتفاع بین 800 تا 900 فوت از سطح دریا. صبح (9 شهریور) راهنما به من گفت از نزدیکترین یال بالا بروم که فکر می‌بیبی لایت مو کرد.

من را به چهار قله‌ای که قله را تاج می‌کنند می‌رساند. بالا رفتن از چنین صخره های ناهموار بسیار خسته کننده پروتئین تراپی مو بود. طرفین آنقدر فرورفته پروتئین تراپی مو بودند که آنچه در یک پنج دقیقه به دست می آمد اغلب در دقیقه بعدی از دست می رفت. سرانجام، وقتی به خط الراس رسیدم، ناامیدی من از یافتن دره‌ای پرشتاب به ژرفای دشت پروتئین تراپی مو بود که زنجیره را به صورت تراورس به دو نیم بیبی لایت مو کرد و من را از چهار نقطه جدا بیبی لایت مو کرد.

  انواع رنگ موهای ترکیبی جدید

این دره بسیار باریک، اما کف مسطح رنگ مو است و گذرگاه اسب خوبی برای سرخپوستان ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا دشت های شمال و جنوب رشته را به هم متصل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس از فرود آمدن، و هنگام عبور از آن، دو اسب را دیدم که در حال چرا پروتئین تراپی مو بودند: بلافاصله خود را در علف های بلند پنهان بیبی لایت مو کردم و شروع به شناسایی بیبی لایت مو کردم. اما چون هیچ نشانه ای از سرخپوستان نمی دیدم.

با احتیاط در دومین صعودم ادامه بالیاژ مو دادم. اواخر وقت پروتئین تراپی مو بود و این قسمت از کوه نیز مانند قسمت دیگر شیب دار و ناهموار پروتئین تراپی مو بود. من تا ساعت دو بر فراز قله دوم پروتئین تراپی مو بودم، اما به سختی به آنجا رسیدم. هر بیست یاردی در قسمت بالای هر دو رانم گرفتگی گرفت، به طوری که می ترسیدم دوباره نمی توانستم پایین بیایم. همچنین لازم پروتئین تراپی مو بود از طریق جاده دیگری برگردیم.

رنگ مو شامپاینی رنگ شامپاینی : زیرا امکان عبور از روی زین پشتی وجود نداشت. بنابراین من موظف پروتئین تراپی مو بودم که دو قله بالاتر را رها کنم. ارتفاع آنها کمی بیشتر پروتئین تراپی مو بود و همه اهداف زمین شناسی پاسخ بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. به طوری که این تلاش ارزش هیچ گونه تلاش دیگری را نداشت. فکر می‌کنم علت گرفتگی، تغییر بزرگ در نوع حرکت عضلانی پروتئین تراپی مو بود، از سواری سخت به صعود سخت‌تر. این درسی رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه