نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی شامپاینی بلوند

رنگ موی شامپاینی بلوند | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی شامپاینی بلوند را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی شامپاینی بلوند را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی شامپاینی بلوند : وقتی برای اولین بار به باهیا بلانکا، در 7 سپتامبر 1832 رسیدیم، فکر بیبی لایت مو کردیم که طبیعت به ندرت موجود زنده ای را به این کشور شنی و خشک بالیاژ مو داده رنگ مو است.

رنگ مو : در اینجا (در باهیا بلانکا) دیوارهای اطراف خانه‌ها از گل سخت ساخته کراتینه مو شده‌اند، و من متوجه کراتینه مو شدم که یکی، که حیاطی را که در آن اقامت بیبی لایت مو کرده‌ام محصور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، با سوراخ‌های گرد در چندین جا خسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. وقتی از مالک علت این اتفاق را پرسید، او به کراتینه مو شدت از کاساریتای کوچک شکایت بیبی لایت مو کرد، که چند مورد از آنها را بعداً در محل کار مشاهده بیبی لایت مو کردم.

رنگ موی شامپاینی بلوند

رنگ موی شامپاینی بلوند : بسیار کنجکاو رنگ مو است که بفهمیم این پرندگان چقدر ناتوان لایت و هایلایت مو هستند باید تصوری از ضخامت داشته باشند، زیرا اگرچه آنها دائماً روی دیوار پایین می چرخیدند، اما بیهوده به سوراخ بیبی لایت مو کردن آن ادامه می بالیاژ مو دادند و فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که این دیوار عالی برای لانه های خود رنگ مو است. من شک ندارم که هر پرنده، هر چند وقت یک بار در طرف مقابل به نور روز می رسید.

از این واقعیت شگفت انگیز بسیار شگفت زده می کراتینه مو شد. من قبلاً تقریباً تمام پستانداران رایج در این کشور را ذکر بیبی لایت مو کرده ام. از آرمادیلوها سه گونه وجود رنگ مو دارد، به جنوب باهیا بلانکا نمی رسد. این چهار گونه عادات تقریباً مشابهی تمام دکلره مو دارند. با این حال، پلودو شب‌زیست ، در حالی که بقیه روزها در دشت‌های باز سرگردان لایت و هایلایت مو هستند و از سوسک‌ها، لاروها، ریشه‌ها و حتی مارهای کوچک تغذیه می‌کنند.

آپار که معمولا ماتاکو نامیده می نانو کراتین مو شود ، با داشتن تنها سه نوار متحرک قابل توجه رنگ مو است . بقیه پوشش تسمه دار آن تقریباً غیر قابل انعطاف رنگ مو است. این قدرت را رنگ مو دارد که خودش را در یک کره کامل بغلتد، مانند نوعی شپش چوبی انگلیسی. در این حالت از حمله سگ ها در امان رنگ مو است. چون سگ نمی تواند کل را در دهان خود بگیرد، سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یک طرف را گاز بگیرد و توپ از بین می رود.

  رنگ موی مشکی پرکلاغی روی دکلره

پوشش سخت صاف ماتاکو دفاع بهتری نسبت به خارهای تیز جوجه تیغی ارائه می دهد. پیچی خاک بسیار خشک را ترجیح می دهد . و تپه‌های ماسه‌ای نزدیک ساحل، جایی که ماه‌ها هرگز نمی‌تواند طعم آب را بچکراتینه مو شد، تفرجگاه مورد علاقه‌اش رنگ مو است: اغلب سعی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند با چمباتمه زدن نزدیک زمین، از توجه دور بماند.

در طول یک روز سواری، در نزدیکی باهیا بلانکا، عموماً با چند نفر مواجه کراتینه مو شد. یک لحظه درک کراتینه مو شد، لازم پروتئین تراپی مو بود، برای گرفتن آن، تقریباً از اسب خود بیفتید. زیرا در خاک نرم حیوان آنقدر سریع حفر می‌بیبی لایت مو کرد که قسمت‌های عقبی آن تقریباً قبل از فرود آمدن ناپدید می‌کراتینه مو شدند. به نظر می رسد تقریباً حیف رنگ مو است که چنین حیوانات کوچک خوبی را بکشیم.

زیرا همانطور که یک گائوچو گفت، در حالی که چاقوی خود را بر پشت یکی تیز می بیبی لایت مو کرد، (آنها خیلی ساکت لایت و هایلایت مو هستند). از خزندگان انواع مختلفی وجود رنگ مو دارد. از اندازه کانال سم در دندان های نیش آن، باید بسیار کشنده باکراتینه مو شد. در مخالفت با برخی دیگر از طبیعت گرایان، این را به عنوان زیرجنسی از مار زنگی و حد واسط بین آن و افعی قرار می دهد.

در تأیید این نظر، من واقعیتی را مشاهده بیبی لایت مو کردم که به نظر من بسیار کنجکاو و آموزنده به نظر می رسد، زیرا نشان می دهد که چگونه هر شخصیت، اگرچه ممکن رنگ مو است تا حدی مستقل از ساختار باکراتینه مو شد، تمایل به تغییر درجات آلایت و هایلایت مو هسته رنگ مو دارد. انتهای دم این مار با یک نقطه ختم می نانو کراتین مو شود که بسیار کمی بزرگ کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ مو مخصوص موهای سفید

رنگ موی شامپاینی بلوند : و همانطور که حیوان در امتبالیاژ مو داد سر می خورد، دائماً آخرین اینچ را می لرزاند. و این قسمت که به چمن خشک و چوب برس برخورد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، صدای تق تق ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به طور مشخص در فاصله شش فوتی شنیده می نانو کراتین مو شود. هر وقت حیوان عصبانی یا متعجب می کراتینه مو شد، دمش تکان می خورد. و ارتعاشات بسیار سریع پروتئین تراپی مو بودند.

حتی تا زمانی که بدن تحریک پذیری خود را حفظ می بیبی لایت مو کرد، تمایل به این حرکت معمولی مشهود پروتئین تراپی مو بود. بنابراین، این از برخی جهات ساختار یک افعی با عادات مار زنگی رنگ مو دارد: با این حال، سروصدا توسط دستگاه ساده‌تری تولید می‌نانو کراتین مو شود. حالت چهره این مار وحشتناک و خشن پروتئین تراپی مو بود. مردمک از یک شکاف عمودی در عنبیه خالدار و مسی تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

فک ها در قاعده پهن پروتئین تراپی مو بودند و بینی به شکل مثلثی ختم می کراتینه مو شد. فکر نمی‌کنم تا به حال چیز زشت‌تری ندیده باشم، به جز، شاید، برخی از خفاش‌های خون آشام. من تصور می‌کنم این جنبه دافعه از قرار گرفتن ویژگی‌ها در موقعیت‌هایی نسبت به یکدیگر، تا حدودی متناسب با ویژگی‌های صورت انسان ناشی می‌نانو کراتین مو شود.

و بدین ترتیب مقیاسی از زشتی به دست می آوریم. در میان خزندگان ، من فقط یک وزغ کوچک پیدا بیبی لایت مو کردم که از نظر رنگ منحصر به فرد پروتئین تراپی مو بود. اگر تصور کنیم ابتدا با سیاه ترین جوهر آغشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و بعد از خشک کراتینه مو شدن روی تخته ای که تازه با درخشان ترین سرخابی رنگ آمیزی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود بخزد تا کف پاها و قسمت هایی از معده اش را رنگ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

تصور خوبی از ظاهر آن به دست خواهد آمد. اگر یک گونه بی نام پروتئین تراپی مو بود، مطمئناً باید دیابولیکوس نامیده می کراتینه مو شد ، زیرا وزغ مناسبی برای موعظه در گوش حوا رنگ مو است. به جای اینکه مانند سایر وزغ ها در عادات شبانه باکراتینه مو شد و در فرورفتگی های مبهم مرطوب زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در طول گرمای روز در اطراف تپه های شنی خشک و دشت های خشک که حتی یک قطره آب پیدا نمی نانو کراتین مو شود می خزد.

  ترکیب رنگ موی مشکی طبیعی برای آقایان

برای رطوبت آن لزوماً باید به شبنم وابسته باکراتینه مو شد. و احتمالاً توسط پوست جذب می نانو کراتین مو شود، زیرا مشخص رنگ مو است که این خزندگان دارای قدرت جذب پوستی زیادی لایت و هایلایت مو هستند. در مالدونادو، یکی را یافتم که در وضعیتی تقریباً خشک مانند باهیا بلانکا قرار داشت، و به این فکر می‌بیبی لایت مو کردم که به آن لذتی عالی بدهم. آن را به رنگ مو استخر آب برد. حیوان کوچک نه تنها قادر به شنا نپروتئین تراپی مو بود.

بلکه فکر می کنم بدون کمک به زودی غرق می کراتینه مو شد. از مارمولک ها انواع مختلفی وجود داشت، اما تنها یکی از عادات آن قابل توجه پروتئین تراپی مو بود. روی شن‌های خالی نزدیک ساحل دریا زندگی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از رنگ خالدار آن، فلس‌های قهوه‌ای که با سفید، قرمز مایل به زرد و آبی کثیف خال‌دار کراتینه مو شده‌اند، به سختی از سطح اطراف قابل تشخیص لایت و هایلایت مو هستند. وقتی می‌ترسد.

رنگ موی شامپاینی بلوند : با تظاهر به مرگ، با پاهای دراز، بدن افسرده و چشم‌های بسته سعی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند از کشف اجتناب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: اگر بیشتر مورد آزار و اذیت قرار گیرد، با سرعت زیادی خود را در شن‌های شل دفن می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این مارمولک به دلیل بدن پهن و پاهای کوتاهش نمی تواند به سرعت بدود. [تصویر] من در اینجا چند نکته در مورد خواب زمستانی حیوانات در این قسمت از آمریکای جنوبی اضافه می کنم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه