↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش کرم استخوانی

رنگ مو مش کرم استخوانی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش کرم استخوانی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش کرم استخوانی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو مش کرم رنگ مو استخوانی : و هنگامی که به این ترتیب ثابت کراتینه مو شد، نیاز به نیروی زیادی برای حذف آنها داشت. در زمان‌های دیگر، ابتدا با سرعت یک تیر، از یک طرف رنگ مو استخر به سمت دیگر دم می‌زدند، و در همان لحظه رنگ آب را با جوهر قهوه‌ای شاه بلوطی تیره تغییر می‌بالیاژ مو دادند.

رنگ مو : که به نظر می رسید با گاز پره روی دکل، از باد فیلتر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. آقای لیل همچنین چهار بسته گرد و غبار را به من بالیاژ مو داده رنگ مو است که در چند صد مایلی شمال این جزایر بر روی یک کشتی افتاد. پروفسور ارنبرگ [3] دریافت که این غبار بخش بزرگی از انفوزوریا با سپرهای سیلیسی و از بافت سیلیسی گیاهان تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است. در پنج بسته کوچکی که برایش فرستادم.

رنگ مو مش کرم رنگ مو استخوانی

رنگ مو مش کرم رنگ مو استخوانی : آیا این یک مورد غیر معمول نیست، بنابراین می توان درجه قابل توجهی از شفافیت هوایی را با چنین وضعیت آب و هوایی پیدا بیبی لایت مو کرد؟ به طور کلی جو مه آلود رنگ مو است. و این ناشی از ریزش گرد و غبار ریز غیر قابل لمس رنگ مو است که مشخص کراتینه مو شد ابزارهای نجومی را اندکی آسیب دیده رنگ مو است. صبح قبل از اینکه در پورتو پرایا لنگر بیاندازیم، یک بسته کوچک از این گرد و غبار ریز قهوه ای رنگ جمع بیبی لایت مو کردم.

او کمتر از شصت و هفت شکل ارگانیک مختلف را کشف بیبی لایت مو کرده رنگ مو است! اینفوزوریا، به رنگ مو استثنای دو گونه دریایی، همه ساکنان آب شیرین لایت و هایلایت مو هستند. من کمتر از پانزده گزارش مختلف از ریزش گرد و غبار بر روی کشتی‌ها در اقیانوس اطلس پیدا بیبی لایت مو کرده‌ام. از جهت وزش باد هر زمان که می بارد، و از این که همیشه در آن ماه هایی که هارماتان ابرهای گرد و غباری را در اتمسفر بلند می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو بلوند دودی پلاتینه

سقوط بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، ممکن رنگ مو است مطمئن باشیم که همه آن از آفریقا می آید. با این حال، این یک واقعیت بسیار منحصر به فرد رنگ مو است که، اگرچه پروفسور ارنبرگ بسیاری از گونه های اینفوزوریا را که مخصوص آفریقا لایت و هایلایت مو هستند می شناسد، هیچ یک از اینها را در غباری که برایش فرستادم پیدا نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از سوی دیگر، او در آن دو گونه می‌یابد که تاکنون تنها در آمریکای جنوبی زندگی می‌کنند.

گرد و غبار به اندازه ای می ریزد که همه چیز را در کشتی کثیف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و چشم مردم را آزار می دهد. حتی کشتی ها به دلیل نامعلومی جو در ساحل حرکت بیبی لایت مو کرده اند. اغلب در چند صد و حتی بیش از هزار مایلی از سواحل آفریقا و در نقاطی که هزار و ششصد مایل دورتر در جهت شمال و جنوب فاصله تمام دکلره مو دارند، بر روی کشتی ها سقوط بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

در مقداری گرد و غبار که روی یک ظرف سیصد مایلی از زمین جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، از یافتن ذرات سنگ در بالای هزارم اینچ مربع بسیار شگفت زده کراتینه مو شدم. مخلوط با مواد ریزتر پس از این واقعیت، نباید از انتشار اسپورهای بسیار سبکتر و کوچکتر گیاهان کریپتوگامیک تعجب بیبی لایت مو کرد. [3] من باید از این فرصت رنگ مو استفاده کنم و به محبت بزرگی که این طبیعت شناس برجسته بسیاری از نمونه های من را مورد بررسی قرار بالیاژ مو داده رنگ مو است.

اذعان کنم. من (ژوئن 1845) گزارش کاملی از ریزش این گرد و غبار را برای انجمن زمین شناسی فرستادم. زمین شناسی این جزیره جالب ترین بخش تاریخ طبیعی آن رنگ مو است. در هنگام ورود به بندر، یک نوار سفید کاملاً افقی در روی صخره دریا، می‌تواند برای چند مایل در امتبالیاژ مو داد ساحل و در ارتفاع حدود چهل و پنج فوتی بالای آب دیده نانو کراتین مو شود.

  انواع رنگ مو یخی

پس از بررسی، این لایه سفید متشکل از مواد آهکی با پوسته‌های متعددی رنگ مو است که بیشتر یا همه آنها در ساحل مجاور وجود رنگ مو دارد. روی صخره های آتشفشانی برنگ مو استانی قرار رنگ مو دارد و توسط جریانی از بازالت پوشانده کراتینه مو شده رنگ مو است که باید زمانی وارد دریا کراتینه مو شده باکراتینه مو شد که بستر صدفی سفید در پایین آن قرار داشته باکراتینه مو شد.

ردیابی تغییرات حاصل از گرمای گدازه های پوشاننده روی توده شکننده که در قسمت هایی به سنگ آهک کریستالی و در قسمت های دیگر به سنگ خالدار فشرده تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است، جالب رنگ مو است. در جایی که آهک توسط قطعات اسکوریسی سطح زیرین جریان گیر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، به گروه هایی از الیاف تابشی زیبا شبیه آراگونیت تبدیل می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو مش کرم رنگ مو استخوانی : بسترهای گدازه در دشت های متوالی با شیب ملایم به سمت داخل بالا می روند، جایی که سیل سنگ های ذوب کراتینه مو شده در اصل از آنجا شروع کراتینه مو شده رنگ مو است. در دوران تاریخی هیچ نشانه ای از فعالیت آتشفشانی، به اعتقاد من، در هیچ بخشی از سنت Jago آشکار نکراتینه مو شده رنگ مو است. حتی به ندرت می توان شکل یک دهانه را در قله های تپه های سرخ رنگ مشاهده بیبی لایت مو کرد.

با این حال، نهرهای اخیر را می توان در ساحل تشخیص بالیاژ مو داد، که خطوط صخره هایی با ارتفاع کمتر را تشکیل می دهند، اما در جلوتر از صخره های متعلق به یک سری قدیمی امتبالیاژ مو داد یافته اند: ارتفاع صخره ها در نتیجه معیاری بی ادبانه از سن نهرها را نشان می دهد. در مدت اقامتمان عادات برخی از حیوانات دریایی را مشاهده بیبی لایت مو کردم. بزرگ بسیار شایع رنگ مو است.

  رنگ مو مش برای عروس

این حلزون دریایی حدود پنج اینچ طول رنگ مو دارد. و به رنگ زرد مایل به کثیف، رگه ای با بنفش رنگ مو است. در هر طرف سطح تحتانی یا پا، یک غشای پهن وجود رنگ مو دارد که به نظر می رسد گاهی اوقات به عنوان یک تهویه عمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و باعث می نانو کراتین مو شود جریان آب بر روی شاخه های پشتی یا ریه ها جاری نانو کراتین مو شود. از جلبک های دریایی ظریفی که در میان سنگ ها در آب های گل آلود و کم عمق رکراتینه مو شد می کنند تغذیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

و در شکمش چندین سنگریزه کوچک پیدا بیبی لایت مو کردم، مثل سنگدان یک پرنده. این حلزون هنگامی که مختل می نانو کراتین مو شود، بسیار ریز ساطع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند مایع قرمز مایل به ارغوانی، که آب را به اندازه یک پا در اطراف لکه دار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. علاوه بر این وسیله دفاعی، یک ترشح تند که روی بدنش پخش می‌نانو کراتین مو شود، باعث ایجاد حسی تند و گزنده می‌نانو کراتین مو شود.

رنگ مو مش کرم رنگ مو استخوانی : شبیه به حسی که توسط یا مرد جنگی پرتغالی ایجاد می‌نانو کراتین مو شود. در موارد متعددی به تماشای عادات اختاپوس یا کاتل ماهی علاقه زیادی داشتم. اگرچه در حوضچه های آبی به جا مانده از جزر و مد بازنشسته رایج رنگ مو است، اما این حیوانات به راحتی صید نمی کراتینه مو شدند. آنها می توانستند با بازوهای بلند و مالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده های خود بدن خود را به شکاف های بسیار باریک بکشانند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه