نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش برای عروس

رنگ مو مش برای عروس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش برای عروس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش برای عروس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش برای عروس : ساقدوش ها و دامادها هم از راه رسیده اند. ادیت از من درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که شامگاه پنج‌شنبه معشوقه ویژه مراسم باشم، و من به این شورشی کوچک وحشتناک، که چیزی جز خون و رعد نمی‌گوید، اما با دیدن کرمی غش می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گفته‌ام که اگر آن دفتر را پر کنم.

رنگ مو : در این صورت من واقعاً “محصول، گهواره، محصور” خواهم پروتئین تراپی مو بود. چهره‌های خانه امروز شادمان لایت و هایلایت مو هستند. چرا برای آنها و نه برای من اینقدر آسان رنگ مو است که “زنگ کهنه، زنگ در نو”؟ من جایم نیست 28 ژانویه، دوشنبه – یکشنبه باید روز هیجان خاصی باکراتینه مو شد. آقایان همه کاغذهای پرحرارت را ذخیره می کنند تا در آخر صبحانه یکشنبه ما را مورد تشویق قرار دهند.

رنگ مو مش برای عروس

رنگ مو مش برای عروس : که به ما عبادت ثابتی بالیاژ مو دادند! وقتی در هنگام شام ملاقات بیبی لایت مو کردیم، خانم F. فریاد زد: “حالا، جی، شنیدی که او از کتاب مقدس ثابت بیبی لایت مو کرد که برده داری درست رنگ مو است و بنابراین جدایی درست رنگ مو است. آیا متقاعد نکراتینه مو شدی؟” گفتم: «آنقدر مشغول فکر پروتئین تراپی مو بودم که این موضوع چقدر ثابت بیبی لایت مو کرد که بریگهام یانگ در مورد چندهمسری درست می‌گوید که قدرت رنگ مو استدلال را برای من ضعیف بیبی لایت مو کرد.

این باعث خنده کراتینه مو شد و عقب نشینی من را پوشاند. 26 ژانویه 1861 – بوم رسمی توپ امروز اعلام بیبی لایت مو کرد که کنوانسیون حکم جدایی را تصویب بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. ما باید در وطن پرستی خود صخره ای در نظر بگیریم و آن را به محدودیت های ایالتی محدود کنیم. مال من هنوز در سراسر مرزهای ایالت وجود رنگ مو دارد. بد خواهد پروتئین تراپی مو بود اگر نیواورلئان از لوئیزیانا جدا نانو کراتین مو شود و برای خودش راه بیاندازد.

  رنگ مو طلایی تیره بدون دکلره

راب دیروز صبح نبرد را با تهاجمی ترین حالت خود به من گفت: “جی.، من معتقدم این احساسات توست”. و سپس مقاله‌ای از «ژورنال بحث‌ها» را با صدای بلند خواند که در آن با عباراتی تحقیرآمیز این حقیقت را بیان می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که فرانسه سیرنگ مو است عدم مداخله را دنبال خواهد بیبی لایت مو کرد. وقتی پاسخ بالیاژ مو دادم: “خب، چه انتظاری داری؟ این دعوای آنها نیست” او به من هول بیبی لایت مو کرد.

در پایان اعلام بیبی لایت مو کرد که اگر بخواهم بروم، با کمال میل هزینه عبور من را به قطعات خارجی می دهد. پدرش گفت: “راب، خونسردی خودت را حفظ کن، اجازه نده این تهدید شما را هیجان زده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پنبه پادشاه رنگ مو است. فقط صبر کنید تا آنها کمی فشار را احساس کنند، لحن آنها تغییر خواهد بیبی لایت مو کرد.” به کلیسای ترینیتی رفتم. برخی از افراد اتحادیه که اسقفی نیستند، اکنون به آنجا می‌روند.

زیرا کشیش فرصت چندانی برای سخن گفتن به خداوند نرنگ مو دارد، در حالی که همه چیز مناسب نیست: اما دیروز یکشنبه مشخصی پروتئین تراپی مو بود. دعای معمول برای رئیس جمهور و کنگره به “فرماندار و مردم این کشور مشترک المنافع و نمایندگان آنها در مجمع عمومی” تغییر یافت. شهر امروز عصر بسیار پر جنب و جوش و پر سر و صدا با موشک و چراغ به افتخار جدایی پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو مش برای عروس : مشترک با همسایه ها، نورافشانی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. بیرون رفتیم تا خانه‌های دیگران را ببینیم که در میان بوته‌های تاریک مانند منظره‌ای پری می‌درخشند. سکون کامل به اثر افزوده کراتینه مو شد، در حالی که ماه به آرامی با شکوه آرام طلوع بیبی لایت مو کرد. با عجله به خانه رفتیم تا برای مهمانی لباس بپوشیم، اما روی پله ها ادیت گفت: “ج.، اول بیا و به من کمک کن تا فیبی و کلویی [خدمت های رنگ مو] را لباس بپوشم.

  رنگ موی صدفی مرواریدی کنفی

امشب در جامعه رنگین اشرافی یک توپ برگزار می نانو کراتین مو شود. این مال کلویی رنگ مو است. اولین آشنایی با محافل نیواورلئان، و هنری جادسون، شوهر فیبی، پنج دلار برای یک بلیط برای او بالیاژ مو داد.” Chloe یک خرید اخیر از گرجستان رنگ مو است. ما توالتهای بسیار شیک آنها را سرپرستی بیبی لایت مو کردیم و ادیت گفت: “G.، لطفاً به اتاق خود بدوید و برای هنری یک پاس بنویسید.

این فرقی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؛ همه رنگین پوست ها اگر دیر بیرون بیایند باید پاس داشته باشند. آنها یک رنگ مو استاد را برای محافظت انتخاب می کنند و همیشه پاس او را حمل می کنند. هنری آقای D. را انتخاب بیبی لایت مو کرد، اما او همینطور رنگ مو است. پاسی که داشت را از دست بالیاژ مو داد.” وقتی پاس آماده کراتینه مو شد، یک کالسکه به سمت دروازه عقب حرکت بیبی لایت مو کرد و مهمانی با سبکی خوب حرکت بیبی لایت مو کرد.

در مهمانی همه جا بحث جدایی داشتیم. بین شام و موسیقی و رقص. اما نیمه شب فرا رسیده رنگ مو است، و سکوت، و چند ساعت بسیار کوتاه فراموشی. II. داوطلبان – فورت سامتر. 24 فوریه 1861 – زحمت هفته به پایان رسید. نزدیک به یک ماه از زمانی که اینجا نوشتم می گذرد. وقایع بر یکدیگر شلوغ کراتینه مو شده اند. آسمانی که پایین می‌آید در غروب غم‌انگیز بسته می‌نانو کراتین مو شود و باد ناله‌ای در هر کلیدی هق هق می‌زند.

  انواع رنگ مو خاکستری

رنگ مو مش برای عروس : به نظر می رسد که آنها با غم ملی مطابقت تمام دکلره مو دارند، و به جای دیگر همدردی من خوشحالم که امشب همدردی طبیعت را دارم. در چهارمین روز، توپ به افتخار انتخاب جفرسون دیویس به رونق افتاد، و روز قبل از دیروز تولد واشنگتن به مناسبت یک نمایش باشکوه و روشنایی دیگر، به افتخار تولد یک ملت جدید و شکستن اتحادیه ای که او برای تقویت آن تلاش بیبی لایت مو کرد، ساخته کراتینه مو شد.

ما به سمت میدان مسابقه رفتیم تا بررسی نیروها را ببینیم. یک پرچم توسط خانم ها به توپخانه واشنگتن اهدا کراتینه مو شد. سناتور جودا بنجامین یک سخنرانی پرشور ایراد بیبی لایت مو کرد. بنر در یک طرف ساتن نارنجی، در طرف دیگر ابریشم زرشکی، پلیکان و نوزاد با رنگ سبز کم رنگ و طلایی گلدوزی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. توپ صلیب نقره ای بر آن غلبه بیبی لایت مو کرد، حاشیه نارنجی رنگ آن را احاطه بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو مش برای عروس : منگوله های زرشکی از آن آویزان پروتئین تراپی مو بود. صحنه ای درخشان و غیر واقعی پروتئین تراپی مو بود. با گروه‌های موسیقی پیروزمندانه، وسایل نقلیه زیبا، اسب‌های بلندپایه و زنان دوست‌داشتنی با لباس‌های فراوان. کارت های عروسی سرازیر کراتینه مو شده اند تا زمانی که این بیماری به ما رسیده رنگ مو است. ادیت پنجشنبه آینده ازدواج خواهد بیبی لایت مو کرد. لباس عروس در حال مد کراتینه مو شدن رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه