↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین مارک رنگ موی مشکی براق

بهترین مارک رنگ موی مشکی براق | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین مارک رنگ موی مشکی براق را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مارک رنگ موی مشکی براق را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین مارک رنگ موی مشکی براق : متوجه کراتینه مو شدم که به قول پسرها “لوبیاها را ریخته ام.” در حال رانندگی به خانه با یکی از دوستانش که عضو باشگاه رنگ مو است، او به من گفت که سخنرانی چقدر موفقیت آمیز پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است و من پاسخ بالیاژ مو دادم: “اوه، نه، شما اشتباه می کنید! همه چیز را خراب بیبی لایت مو کردم!» “چطور؟” از دوستم پرسید. نشنیدی که من پرچم آمریکا را با میله آرایشگر اشتباه گرفتم؟ “مزخرف!” گفت دوستم “همه خندیدند.” من گفتم: «شاید اینطور باکراتینه مو شد.

رنگ مو : حیات فکری آن در حال «تقویت» رنگ مو است، و سیرنگ مو است آن توسط اتاق های بازرگانی و مبادلات املاک اداره می نانو کراتین مو شود. البته تعبالیاژ مو داد زیادی خانم در کالیفرنیای جنوبی لایت و هایلایت مو هستند که هیچ کاری برای انجام بالیاژ مو دادن نتمام دکلره مو دارند. آنها کلوپ های فرهنگی تمام دکلره مو دارند که به افراد مشهور پول می دهند تا بیایند و آنها را سرگرم کنند، و در کنار ازدواج با یک میلیونر، این ساده ترین راه برای تامین زندگی شما در کالیفرنیای جنوبی رنگ مو است.

بهترین مارک رنگ موی مشکی براق

بهترین مارک رنگ موی مشکی براق : بنابراین، این جامعه یک انگل در مراکز صنعتی بزرگ سایر نقاط آمریکا رنگ مو است. از خود راضی و از خود راضی رنگ مو است و تقدس اموال را اولین و آخرین بند عقیده خود می سازد. این کشور دارای تعبالیاژ مو داد زیادی کلیسا از فرقه های بی شمار رنگ مو است و عقاید قدیمی آنها را با جدیت مرگباری می گیرد. زندگی اجتماعی آن نمایشی رنگ مو است.

آنها به اندازه صد دلار برای یک سخنرانی به شما می پردازند و چنین فرصتی طبیعتاً توسط یک اعتصاب کننده بدهکار عطسه نمی نانو کراتین مو شود. من حدود یک سال پروتئین تراپی مو بود که آرام زندگی می بیبی لایت مو کردم و روی «شاه ذغال سنگ» کار می بیبی لایت مو کردم، وقتی از من دعوت کراتینه مو شد تا در ناهار یکی از مقامات فوق انحصاری را ملاقات کنم. 198کلوپ صبح جمعه لس آنجلس. من به درستی مورد بازرسی قرار گرفتم و قابل ارائه پروتئین تراپی مو بودنم تشخیص بالیاژ مو داده کراتینه مو شدم.

  رنگ موی طلایی عسلی روشن

دعوت نامه ای دریافت بیبی لایت مو کردم تا کالاهای فکری ام را قبل از مجمع باشگاه ارائه کنم. اکنون همانطور که دوستان اشاره آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند این فرصت مهمی پروتئین تراپی مو بود. بسیاری از این باشگاه ها در لس آنجلس و تعبالیاژ مو داد زیادی باشگاه دیگر در شهرهای کلاس تفریحی اطراف وجود تمام دکلره مو دارند. این اولین سخنرانی یک امتحان پروتئین تراپی مو بود، و اگر «خوب می‌بیبی لایت مو کردم»، دعوت‌های بیشتری دریافت می‌بیبی لایت مو کردم.

شاید بتوانم آرام زندگی کنم و نوشتنم را انجام دهم. خانم هایی که برای شنیدن آپتون سینکلر آمده پروتئین تراپی مو بودند، البته انتظار داشتند که شوکه شوند. اگر اصلاً آنها را شوکه نمی بیبی لایت مو کردم، سخنرانی من شکست می خورد. من باید عاقل باشم و دقیقاً به اندازه کافی آنها را شوکه کنم تا برای شوک های بیشتری بیایند. من خوش شانس لایت و هایلایت مو هستم که همسری دارم که روانشناسی خانم ها را درک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

برای این نقش جدید مدرس کلاس اوقات فراغت، مرا اصلاح می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در وهله اول بحث لباس مطرح پروتئین تراپی مو بود. همسرم گفت: “شما چهار پنج سال رنگ مو است که کت و شلوار جدید نپوشیده اید.” “در مورد اونی که از انگلیس خریدم چطور؟” «آن کت و شلوار پشمی سنگین؟ اگر آن را در یک روز تابستان می پوشیدی، عرق روی صورتت جاری می کراتینه مو شد!» جرأت بیبی لایت مو کردم.

  رنگ مو شکلاتی تنباکویی بدون دکلره

«خب، آیا آنها فکر نمی کنند که پوشیدن لباس های کهنه برای یک سوسیالیست مناسب باکراتینه مو شد؟ ممکن رنگ مو است من رقت انگیز باشم–” MCS گفت: «آنها نمی خواهند کسی در اطراف باکراتینه مو شد که خوب لباس نپوکراتینه مو شد. افسرده کننده رنگ مو است. باید کت و شلوار نو داشته باشی.» “اما ما فقط پولی برای صرفه جویی نداریم.” “شما می توانید کت و شلوار پالم بیچ را با ده دلار تهیه کنید.” آیا این نسبتاً جشن نیست؟ من هرگز چنین چیزی نپوشیدم.» “ادم سفیه و احمق! بابا همیشه آنها را می پوکراتینه مو شد.» حالا شما باید بفهمید که “پدر” این رنگ مو است.

خوب، آنچه “پدر” انجام می دهد معیار رنگ مو است. بنابراین قرار کراتینه مو شد که صبح یکی دو ساعت زودتر به لس آنجلس بروم و یک کت و شلوار پالم بیچ و یک جفت کفش سفید به قیمت دو دلار برای خودم تهیه کنم. همسرم گفت: «آنها از کاغذ ساخته خواهند کراتینه مو شد، اما شما راه زیادی برای پیاده روی نخواهید داشت و آنها برای سخنرانی های دیگر این کار را انجام خواهند بالیاژ مو داد.» MCS با من در این ماجراجویی‌ها همراه نمی‌نانو کراتین مو شود.

بهترین مارک رنگ موی مشکی براق : زیرا از زمان هیجان کلرادو حال خوبی نداشتم. او در خانه می ماند و جوراب ها را ترمیم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و غزل می نویسد، در حالی که من به خانم های کلاس فراغت شوک می دهم. آخرین دستور او کوتاه بیبی لایت مو کردن مو پروتئین تراپی مو بود. «روز نابغه های مو بلند گذشته رنگ مو است. به من قول بده موهایت را کوتاه کنی.» قول می دهم و کت و شلوار پالم بیچ و کفش ها را می گیرم، 199و سپس به دنبال آرایشگر باشید.

ده یا یازده ماه قبل از ورود آمریکا به جنگ رنگ مو است، اما مشتاقان «آمادگی» نوعی جشن در لس آنجلس برگزار می‌کنند، و خیابان‌ها انبوهی از گلوله‌های قرمز و سفید رنگ مو است. من مسافت زیادی را پیاده می‌روم، و نیم دوجین مکان را می‌بینم که نوارهای قرمز و سفید روی میله‌ها بسته کراتینه مو شده رنگ مو است، اما آنها آرایشگاه نیستند. با این حال، بالاخره یکی را پیدا می‌کنم.

  رنگ مو قرمز بلوطی

درست به وقتش، و در ساعت 10 خودم را کاملاً آررنگ مو استه به خانم‌های جذاب باشگاه می‌رسانم و روی سکو همراهی می‌کنم. موضوع من «صدای اعصار» رنگ مو است، و نسخه‌ای از «فریاد برای عدالت» را با خود می‌آورم و قطعاتی از نویسندگان برجسته برنگ مو استانی را می‌خوانم و شنوندگانم را با مکاشفه‌ای مبهوت می‌کنم که افلاطون و اوریپید و اشعیا و عیسی و کنفوسیوس و دانته و مارتین لوتر و جورج واشنگتن همگی اعضای IWW زمان خود پروتئین تراپی مو بودند.

من برای آنها آیزایا را در “خانم های مد” خواندم – همه به جز یک جمله زشت، که نمی توانست قبل از خانم های مدرن بیان نانو کراتین مو شود. من دقیقاً تعبالیاژ مو داد مناسبی از هیجان را به آنها می دهم، با تعبالیاژ مو داد مناسب لبخند ترکیب می نانو کراتین مو شود، و آنها من را برای یک ساعت با سؤالات بمباران می کنند، و ما اوقات لذت بخشی را سپری می کنیم. اما یک فاجعه رخ می دهد.

بهترین مارک رنگ موی مشکی براق : من از فردریک کبیر در موضوع نظامی گری نقل قول می کنم و متاثر کراتینه مو شدم از ذکر این واقعیت که لس آنجلس اکنون در حال و هوای نظامی رنگ مو است. “من به همسرم قول بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودم قبل از آمدن به اینجا موهایم را کوتاه کنم، اما تقریباً از دستم رفت، زیرا تزئینات قرمز و سفید زیادی در خیابان ها وجود داشت که نمی توانستم آرایشگاهی پیدا کنم.” در همان لحظه ای که کلمات از دهانم خارج کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه