نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدید ترین مدل رنگ مو مش

جدید ترین مدل رنگ مو مش | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدید ترین مدل رنگ مو مش را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدید ترین مدل رنگ مو مش را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدید ترین مدل رنگ مو مش : من ساعت های زیادی را برای مطالعه علوم عجیب و غریب در متافیزیک که شما مردان به آنها خیلی کم می دهید وقت گذاشته ام. توجه کنید. علومی لایت و هایلایت مو هستند که فراتر از هر یک از این حوزه لایت و هایلایت مو هستند. نجوم بالاتری وجود رنگ مو دارد.

رنگ مو : اما با توجه به تمام اتفاقاتی که افتاده، حدس می‌زنم بهتر رنگ مو است بدانید که یکی از مهندسان ما حدود سه هفته پیش به کراتینه مو شدت از این‌جا عصبانی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او مردی بسیار باهوش پروتئین تراپی مو بود. اما دلیلش از بین رفت. او اولین بار زمانی که شروع به صحبت از هرج و مرج و فحش بالیاژ مو دادن به سرمایه داران بیبی لایت مو کرد عجیب ظاهر کراتینه مو شد.

جدید ترین مدل رنگ مو مش

جدید ترین مدل رنگ مو مش : اما صدایش توخالی به نظر می رسید و خون همچنان در شقیقه هایش می کوبید. با رسیدن به خانه، تماسی از کارخانه غربی در شیکاگو پیدا بیبی لایت مو کرد. او با این حس که همه چیز خوب نیست به سرپرست تلفن زد. “این تو، پرک؟” صدا را روی سیم به صدا در آورد. “بله، چه خبر؟” “من قصد نداشتم شما را با این موضوع آزار دهم.

سپس یک روز بعدازظهر با آچار سنگینی به سرکارگر مغازه زد و با عجله از کارخانه خارج کراتینه مو شد. از آن زمان دیگر او را ندیده ایم. پلیس به دنبال او پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. اما او همچنان آزاد رنگ مو است.” “Old Perk” گفت: “این خیلی چیزها را توضیح می دهد.” او دستور بالیاژ مو داد: “به پلیس بگویید که او را دنبال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما اینجا به دنبال او می گردیم.

گزارش کامل ماجرا را از طریق تلگراف برای من ارسال کنید.” سپس پرسید: “سرکارگر چطور رنگ مو است؟ بدجوری آسیب دیده رنگ مو است؟” او طفره رفت؛ ضربه‌ای چشم‌گیر پروتئین تراپی مو بود. سرکارگر یک هفته دیگر سر کار برگشته پروتئین تراپی مو بود. اما عصبی رنگ مو است و خودش را مسلح بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. محافظ‌های اضافی گذاشته‌ایم.» فرگوسن گفت: خوب. از خرج بیبی لایت مو کردن عوارض دریغ نکنید تا من را در جریان هر تحولی قرار دهید.» یک ساعت و نیم بعد، فرگوسن به منشی ارکراتینه مو شد.

  رنگ موی ترکیبی ماهاگونی

در دفترش تلفن بیبی لایت مو کرد: او دستور بالیاژ مو داد: «به دفتر شخصی من بروید و ببینید آیا بسته ای روی میز من لایت و هایلایت مو هست یا نه، بسته بانکی رنگ مو است.» منشی بعد از چند لحظه برگشت. هیچ بسته ای روی میز شما نیست، آقای فرگوسن. فرگوسن گفت: “این تنها چیزی رنگ مو است که می خورنگ مو استم بدانم” و گیرنده را قطع بیبی لایت مو کرد. سپس فرگوسن با درو تماس گرفت و سعی بیبی لایت مو کرد با لیز در تماس باکراتینه مو شد.

اما نتوانست این کار را انجام دهد، زیرا خانم درو گفت که او را از زمانی که او را به دفتر فراخوانده پروتئین تراپی مو بودند ندیده رنگ مو است. دلیل اینکه فرگوسن نتوانست به لیز برسد این پروتئین تراپی مو بود که لیز تصمیم گرفته پروتئین تراپی مو بود یک بار برای همیشه یاد بگیرد که آیا ژوره کفش شماره نه می پوکراتینه مو شد. او برای ژورت با ماشین خودش شروع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. کشور زیبایی پروتئین تراپی مو بود که او در حال تردد پروتئین تراپی مو بود.

جدید ترین مدل رنگ مو مش : اما وقت نداشت متوجه نانو کراتین مو شود که شاخه‌های درخت تقریباً بالای سرش به هم می‌رسند و مسیرش با انبوهی از گل‌های وحشی که رنگین کمانی از رنگ‌ها را به نمایش می‌گذارند، محدود کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. خانه ژورت، بازیگر بازنشسته سیرک، دورتر از جاده، در کنار تپه ای زیبا نشسته پروتئین تراپی مو بود و توسط صنوبرها احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. چشم انداز وحشی تر و طبیعی تر از منظره درو مجاور پروتئین تراپی مو بود.

در را یک پسر پورتوریکویی باز بیبی لایت مو کرد. لیز زمان را از دست نبالیاژ مو داد. او با صراحت گفت: “به ارباب خود بگویید که یک آقا اینجرنگ مو است تا او را در یک کار بسیار خاص ببیند.” ژورت خودش با پسر برگشت. “چیه؟” او با لبخندی که به او خوش آمد گفت پرسید. “من دارم روی پرونده مرگ آقای دارو، همسایه شما کار می کنم. فکر بیبی لایت مو کردم ممکن رنگ مو است چیزی دیده باشید.

  مدل رنگ موی کوتاه هایلایت

فکر بیبی لایت مو کردم ممکن رنگ مو است به من کمک کنید.” ژورت خیانت نبیبی لایت مو کرد. گفت: بیا داخل. او راه را به یک اتاق پذیرایی بزرگ هدایت بیبی لایت مو کرد و از بازدیدکننده اش خورنگ مو است که بنشیند. او روح مهربانی پروتئین تراپی مو بود. کوتاه، درشت و گلدار. چشمانش درشت، سیاه و خیره. موهایش مشکی، کاملا بلند و در گوش ها به سمت بالا فر می خورد. او لباس سیاه پوشیده پروتئین تراپی مو بود و ظاهر یک کلاغ بزرگ و چاق پروتئین تراپی مو بود.

او با میهمانش سلام بیبی لایت مو کرد: «خوشحالم که آمدی، زیرا من تماس‌گیرندگان بسیار کمی دارم.» چراغ دسته‌ای برقی بزرگی را در مرکز اتاق روشن بیبی لایت مو کرد، چون غروب پروتئین تراپی مو بود. لیز به شیوه همیشگی صریح خود گفت: به ما گفته کراتینه مو شده رنگ مو است که شما یک مرد سیرک بازنشسته لایت و هایلایت مو هستید. ژورت گفت: دقیقاً نه. من در این قاره سفر بیبی لایت مو کردم، در نهایت به رنگ مو استرالیا و سپس به ایالات متحده سفر بیبی لایت مو کردم.

من شرکت و دارایی خودم را داشتم. این یک نمایش جادویی پروتئین تراپی مو بود. این یک سیرک نپروتئین تراپی مو بود، اگرچه ما دو فیل، سه شتر، چند اسبی، مار، و پرندگان و حیوانات کوچکتر را حمل بیبی لایت مو کردیم. گزارش سیرک از آنجا پروتئین تراپی مو بود. “وقتی بازنشسته کراتینه مو شدم سهامم را به یک سیرک فروختم. روزنامه ها آن را خنده دار می دانستند و یکی از آنها یک درنگ مو استان نیم صفحه ای با تصاویری در مورد فروش عمومی چاپ بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو هایلایت مشکی

جدید ترین مدل رنگ مو مش : بسیار اغراق آمیز پروتئین تراپی مو بود. آنها از زرافه ها، کفتارها و چیزهای زیادی نام بردند. از حیوانات دیگری که هرگز صاحب آن‌ها نکراتینه مو شدم. عجیب رنگ مو است، اینطور نیست که بعد از اینکه به آن نیاز داشتم، تبلیغات زیادی به دست آوردم؟ با این حال، در آن روزها هرگز از کانون توجه طفره نمی رفتم.” ژوره سخنان خود را با صدای بلند و صمیمانه ای به پایان رساند.

ژورت اضافه بیبی لایت مو کرد: “من به دخترم زنگ می زنم.” “او از دیدار شما خوشحال خواهد کراتینه مو شد.” از اتاق خارج کراتینه مو شد. لیز فرصتی برای توجه به اندازه پاهای ژوره گرفته پروتئین تراپی مو بود. آنها کوچک و تقریباً زنانه پروتئین تراپی مو بودند. به احتمال زیاد پنج یا شش تا نه. به زودی ژورت با دختری در اوایل بیست سالگی بازگشت. او بلوند و بسیار زیبا پروتئین تراپی مو بود. دوریس ژورت تعظیم بیبی لایت مو کرد و با حالتی کاملا دوستانه لبخند زد.

جدید ترین مدل رنگ مو مش : لیز خاطرنشان بیبی لایت مو کرد که چیزی در چشمان او وجود رنگ مو دارد که باعث کراتینه مو شده او مات و مبهوت به نظر برسد. ژوره مکالمه را در انحصار خود درآورد و به هیچ کس فرصتی برای بیان یک کلمه نبالیاژ مو داد. “این آقا می خواهد اطلاعاتی در رابطه با مرگ همسایه ما آقای، یا دکتر، درو رنگ مو است؟ من می خواهم شما به او اطمینان دهید، همانطور که من می خواهم.

که ما چیزی ندیده ایم یا یادداشت نبیبی لایت مو کرده ایم که احتمالاً این موضوع عجیب را روشن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مورد.” دختر سر تکان بالیاژ مو داد، کمی خسته به نظر می رسید و ژورت در یک پرواز مکالمه دیگر پیاده کراتینه مو شد: او گفت: “من نیز مردی با دستاوردهای علمی لایت و هایلایت مو هستم.” “من زیست شناس، سم شناس، دکترای پزشکی، زمین شناس، متالورژیست، کانی شناس و تا حدودی مکانیک و برق لایت و هایلایت مو هستم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه