↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو فانتزی دخترانه

انواع رنگ مو فانتزی دخترانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو فانتزی دخترانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو فانتزی دخترانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو فانتزی دخترانه : اما یک بار با آرامش بیشتری برگشت و گفت: “شهری کمی دورتر رنگ مو است.” دوروتی گفت: “من این را دیدم.” “چون روباه‌ها به ما هکراتینه مو شدار بالیاژ مو دادند که یکی در این جاده وجود رنگ مو دارد.

رنگ مو : اما رقصم کمی مرا گرم بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و اکنون در شگفتم که چگونه دوباره به خانه برگردم. ” “آیا پدرت دلتنگ تو نخواهد کراتینه مو شد و به دنبال تو نخواهد پروتئین تراپی مو بود و رنگین کمانی دیگر را برایت فرو نخواهد ریخت؟” تصویر در دسترس نیست “شاید اینطور باکراتینه مو شد، اما او همین الان سرش شلوغ رنگ مو است، زیرا در این فصل در بسیاری از نقاط جهان باران می بارد، و او باید رنگین کمان خود را در مکان های مختلف قرار دهد.

انواع رنگ مو فانتزی دخترانه

انواع رنگ مو فانتزی دخترانه : و با اینکه سعی بیبی لایت مو کردم انتهای آن را بگیرم و محکم نگه دارم، کاملاً آب کراتینه مو شد و من در سرما تنها و درمانده ماندم. زمین سخت!” دوروتی گفت: «به نظرم سرد نیست، پولی. “اما شاید شما لباس گرم نپوشیدید.” دختر رنگین کمان پاسخ بالیاژ مو داد: “من آنقدر به زندگی نزدیک‌تر به خورشید عادت بیبی لایت مو کرده‌ام که ابتدا می‌ترسیدم اینجا یخ بزنم.

به من توصیه می کنی چه کار کنم، دوروتی؟” “با ما بیا” پاسخ پروتئین تراپی مو بود. “من سعی خواهم بیبی لایت مو کرد راه خود را به شهر زمرد، که در سرزمین پریان اوز رنگ مو است، بیابم. شهر زمرد توسط یکی از دوستان من، شاهزاده خانم اوزما، اداره می نانو کراتین مو شود، و اگر بتوانیم به آنجا برسیم، من” مطمئنم که او راهی برای فرستادن دوباره شما به خانه نزد پدرتان خواهد داشت.” “واقعا اینطور فکر می کنی؟” با نگرانی از پلی کروم پرسید. “من کاملا مطمئن لایت و هایلایت مو هستم.” خدمتکار کوچولو گفت: پس من با تو خواهم رفت. “زیرا سفر به من کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  زیباترین رنگ مش روی موی مشکی

تا من را گرم نگه دارم، و پدر می تواند من را در یک نقطه از جهان و همچنین در قسمت دیگر پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – اگر وقت پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا به دنبال من بگردد.” مرد پشمالو با خوشحالی گفت: پس بیا. و آنها یک بار دیگر شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. پولی مدتی در کنار دوروتی راه رفت و دست دوست جدیدش را طوری گرفت که انگار می ترسید آن را رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو فانتزی دخترانه : اما ماهیت او مانند لباس‌های پرزرق و برقش سبک و شناور به نظر می‌رسید، زیرا ناگهان به جلو رفت و با رقصی گیج‌آلود چرخید. سپس با چشمانی درخشان و گونه های خندان به سمت آنها رفت و حال و هوای شاد همیشگی خود را به دست آورد و تمام نگرانی خود را در مورد گم کراتینه مو شدن فراموش بیبی لایت مو کرد. آنها او را یک همراه جذاب یافتند.

و رقص و خنده او – زیرا او گاهی مانند صدای زنگ نقره ای می خندید – به سفر آنها جان بخشید و آنها را راضی نگه داشت. شهر جانوران وقتی ظهر رسید، سبد ناهار روباه کینگ را باز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و یک بوقلمون بریان کراتینه مو شده با سس کرن بری و چند تکه نان و کره پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. وقتی روی چمن‌های کنار جاده نشسته پروتئین تراپی مو بودند.

  بهترین رنگ مو ریتون

مرد کرکی بوقلمون را با چاقوی جیبی‌اش برید و تکه‌هایی از آن را به اطراف رد بیبی لایت مو کرد. “قطره شبنم، کیک مه، یا ابر نان نداری؟” با اشتیاق از پلی کروم پرسید. دوروتی پاسخ بالیاژ مو داد: البته نه. “ما چیزهای جامد می خوریم، اینجا روی زمین. اما یک بطری چای سرد وجود رنگ مو دارد. کمی امتحان کنید، اینطور نیست؟” دختر رنگین کمان تماشای دکمه برایت در حال بلعیدن یک پای بوقلمون پروتئین تراپی مو بود. “خوب رنگ مو است؟” او پرسید.

سرش را تکان بالیاژ مو داد. “فکر میکنی میتونم بخورمش؟” باتن برایت گفت: «این نیست. اما منظور من یک قطعه دیگر رنگ مو است؟ او پاسخ بالیاژ مو داد: نمی دانم. او تصمیم گرفت: «خب، سعی می‌کنم، چون خیلی گرسنه‌ام»، و تکه‌ای نازک از سینه‌ی سفید بوقلمون را که مرد پشمالو برای او بریده پروتئین تراپی مو بود، برداشت، و همچنین مقداری نان و کره. وقتی او آن را چشید، پلی کروم فکر بیبی لایت مو کرد که بوقلمون خوب رنگ مو است.

انواع رنگ مو فانتزی دخترانه : حتی از کیک های مه آلود هم بهتر رنگ مو است. اما کمی گرسنگی اش را رفع بیبی لایت مو کرد و با یک جرعه کوچک چای سرد تمام بیبی لایت مو کرد. دوروتی که خودش غذای خوبی درست می‌بیبی لایت مو کرد، گفت: «این تقریباً به اندازه‌ای رنگ مو است که یک مگس می‌خورد». اما من برخی از مردم را در اوز می شناسم که اصلاً چیزی نمی خورند. “آنها چه کسانی لایت و هایلایت مو هستند؟” از مرد پشمالو پرسید. “یکی مترسکی رنگ مو است که با کاه پر کراتینه مو شده رنگ مو است.

و دیگری یک مرد چوبی رنگ مو است که از قلع ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. می بینید که آنها هیچ اشتهایی در داخل آنها نتمام دکلره مو دارند، بنابراین آنها هرگز چیزی نمی خورند.” “آیا آنها زنده لایت و هایلایت مو هستند؟” از دکمه برایت پرسید. دوروتی پاسخ بالیاژ مو داد: “اوه بله.” “و آنها بسیار باهوش و بسیار خوب لایت و هایلایت مو هستند. اگر به اوز برسیم، آنها را به شما معرفی خواهم بیبی لایت مو کرد.” “آیا واقعا انتظار دارید به اوز برسید؟” مرد پشمالو در حال خوردن چای سرد پرسید.

  بهترین رنگ مو زیتونی تیره

پولی کمی چای سرد خورد پولی کمی چای سرد خورد کودک با جدیت پاسخ بالیاژ مو داد: “من فقط نمی دانم چه چیزی را تماشا کنم.” “اما من متوجه کراتینه مو شده ام که اگر گم شوم، تقریباً مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که در پایان به سرزمین اوز خواهم آمد، به نحوی دیگر؛ بنابراین ممکن رنگ مو است این بار به آنجا برسم. اما نمی توانم قول بدهم.

می دانید تنها کاری که می توانم انجام دهم این رنگ مو است که منتظر بمانم و ببینم.» “آیا مترسک مرا می ترساند؟” باتون-برایت پرسید. او گفت: “نه، چون تو کلاغ نیستی.” او دوست‌داشتنی‌ترین لبخندی را رنگ مو دارد که تا به حال دیده‌اید، فقط روی آن نقاشی کراتینه مو شده رنگ مو است و او نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد.» ناهار به پایان رسید.

انواع رنگ مو فانتزی دخترانه : آنها پس از سفرشان دوباره شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، مرد پشمالو، دوروتی و باتن-برایت با هوشیاری کنار هم قدم می زدند و دختر رنگین کمان با شادی جلوی آنها می رقصید. گاهی آنقدر با سرعت در امتبالیاژ مو داد جاده می‌چرخید که تقریباً دیده نمی‌کراتینه مو شد، سپس با خنده‌های نقره‌ای‌اش به رنگ مو استقبال آنها می‌آمد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه