↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ مش روی موی مشکی

زیباترین رنگ مش روی موی مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ مش روی موی مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ مش روی موی مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ مش روی موی مشکی : سد بزرگ ناپدید کراتینه مو شد و شکل قورباغه‌دار را به آن‌ها نشان بالیاژ مو داد، که حالا به جایی که کتش دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود رفت. آن را دوباره جادوگر خوشحال گفت: ما از شما بسیار سپاسگزاریم. این فوق‌العاده‌ترین جهشی پروتئین تراپی مو بود که تا به حال دیدم و ما را از شکست دشمنمان نجات بالیاژ مو داد. اجازه دهید قبل از اینکه اوگو کفاش به راه‌های دیگری برای متوقف بیبی لایت مو کردن ما فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اکنون به سمت قلعه بشتابیم.

رنگ مو : وقتی آنها به شعله های آتش نزدیک کراتینه مو شدند گرما به حدی پروتئین تراپی مو بود که آنها را دوباره به عقب راند. “این هرگز برای من انجام نمی نانو کراتین مو شود!” دختر تکه تکه فریاد زد. من خیلی راحت آتش می گیرم. اسب اره در حالی که به سمت عقب حرکت می بیبی لایت مو کرد غرغر بیبی لایت مو کرد: “این برای من هم کارساز نیست.” پادشاه خرس در حالی که اسب اره را تا فاصله ای مطمئن دنبال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

زیباترین رنگ مش روی موی مشکی

زیباترین رنگ مش روی موی مشکی : بدون هراس، آنها را به حرکت درآوردند و تقریباً به قله رسیده پروتئین تراپی مو بودند که ناگهان مشاهده آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که اطراف آن توسط دایره ای از شعله احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است. در ابتدا شعله‌ها به سختی از سطح زمین بلند می‌کراتینه مو شدند، اما در حال حاضر بلندتر و بلندتر می‌کراتینه مو شدند تا اینکه دایره‌ای از زبانه‌های آتشین شعله‌ورتر از سرشان بلندتر تپه‌ای را که قلعه حصیری روی آن قرار داشت، احاطه بیبی لایت مو کرد.

خرس صورتی کوچک را با پنجه هایش در آغوش می گیرد، گفت: “من نیز به کراتینه مو شدت به آتش اعتراض دارم.” جادوگر با لبخندی تحقیرآمیز برای اوگو گفت: “فکر می کنم کفاش احمق تصور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که این شعله ها ما را متوقف خواهند بیبی لایت مو کرد.” “اما من می توانم به شما اطلاع دهم که این فقط یک ترفند جادویی ساده رنگ مو است که دزد از گلیندا خوب دزدیده رنگ مو است.

  مدل رنگ مو تلی

و خوشبختانه من می دانم چگونه این شعله ها را ناپروتئین تراپی مو بود کنم و همچنین چگونه آنها را تولید کنم. آیا یکی از شما می خواهد. لطفاً یک کبریت به من بدهید؟” ممکن رنگ مو است مطمئن باشید که دخترها هیچ کبریتی با خود حمل نمی‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، قورباغه‌مان یا کیک یا هیچ یک از حیوانات هم کبریت حمل نمی‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما باتن برایت، پس از جست و جوی دقیق جیب هایش که حاوی انواع چیزهای مفید و بی فایده پروتئین تراپی مو بود.

بالاخره یک کبریت تولید بیبی لایت مو کرد و آن را به جادوگر بالیاژ مو داد و او آن را به انتهای شاخه ای بست که او از درخت کوچکی که در حال رکراتینه مو شد پروتئین تراپی مو بود پاره بیبی لایت مو کرد. در نزدیکی آنها سپس جادوگر کوچولو با احتیاط کبریت را روشن بیبی لایت مو کرد و به جلو دوید و آن را در نزدیکترین شعله فرو برد. فورا دایره آتش شروع به خاموش کراتینه مو شدن بیبی لایت مو کرد و به زودی به طور کامل ناپدید کراتینه مو شد.

راه را برای ادامه مسیر برای آنها باز گذاشت. “این خنده دار پروتئین تراپی مو بود!” دکمه-برایت خندید. جادوگر موافقت بیبی لایت مو کرد: «بله، عجیب به نظر می رسد که یک کبریت کوچک بتواند چنین دایره بزرگی از آتش را از بین ببرد، اما وقتی گلیندا این ترفند را اختراع بیبی لایت مو کرد، معتقد پروتئین تراپی مو بود که هیچ کس فکر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند کبریت داروی آتش باکراتینه مو شد. اوگو نمی‌داند چگونه توانستیم شعله‌های دیوارش را خاموش کنیم.

  مدل رنگ مو شامپاینی

زیباترین رنگ مش روی موی مشکی : زیرا فقط من و گلیندا راز را می‌دانیم. کتاب جادوی گلیندا، که اوگو دزدیده پروتئین تراپی مو بود، نحوه ساختن شعله‌ها را توضیح می‌دهد، اما نه چگونه آنها را خاموش کنیم. آنها اکنون به ترتیب راهپیمایی تشکیل کراتینه مو شده و به سمت بالا شیب تپه حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما خیلی دور نرفته پروتئین تراپی مو بود که قبل از آنها دیواری از فولاد بلند کراتینه مو شد که سطح آن با نقاط تیز و درخشانی شبیه خنجر پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

دیوار به طور کامل قلعه حصیری را احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و نوک تیز آن مانع از بالا رفتن کسی از آن می کراتینه مو شد. حتی اگر دختر تکه تکه‌کاری جرات انجام آن را داشته باکراتینه مو شد، ممکن رنگ مو است تکه تکه نانو کراتین مو شود. تصویر در دسترس نیست [برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگ اینجا را کلیک کنید.] “آه!” جادوگر با خوشحالی فریاد زد: “اوگو اکنون از یکی از حقه های من علیه من رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اما این از سد آتش جدی تر رنگ مو است، زیرا تنها راه برای تخریب دیوار این رنگ مو است که در آن طرف دیوار قرار بگیریم.” “چگونه می توان انجام بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود؟” دوروتی پرسید. جادوگر متفکرانه به اطراف مهمانی کوچک خود نگاه بیبی لایت مو کرد و چهره اش پریشان کراتینه مو شد. او با ناراحتی گفت: “این یک دیوار بسیار بلند رنگ مو است.” “من کاملا مطمئن لایت و هایلایت مو هستم.

که شیر ترسو نمی تواند از روی آن بپرد.” “من هم مطمئنم!” شیر با لرزی از ترس گفت. “اگر احمقانه چنین جهشی را امتحان می بیبی لایت مو کردم، گرفتار آن خوشه های وحشتناک می کراتینه مو شدم.” قورباغه با تعظیم به جادوگر گفت: “فکر می کنم بتوانم این کار را انجام دهم، قربان.” این یک پرش از تپه و همچنین یک پرش ارتفاع رنگ مو است.

  مدل های جدید رنگ موی قهوه ای

زیباترین رنگ مش روی موی مشکی : اما دوستانم در کشور Yip من را چیزی شبیه به یک پرش می دانند و معتقدم که یک جهش قوی خوب من را به طرف دیگر خواهد برد. کوکی‌پز موافقت بیبی لایت مو کرد: «مطمئنم اینطور خواهد کراتینه مو شد. قورباغه با متواضعانه ادامه بالیاژ مو داد: «می‌دانی پریدن یک دستاورد قورباغه‌آمیز رنگ مو است، اما لطفاً به من بگو وقتی به آن طرف دیوار رسیدم باید چه کار کنم.» جادوگر با تحسین گفت: تو موجود شجاعی لایت و هایلایت مو هستی. “کسی سنجاق رنگ مو دارد؟” بتسی یکی داشت که به او بالیاژ مو داد.

جادوگر به قورباغه مرد گفت: “تنها کاری که باید انجام دهید این رنگ مو است که آن را به طرف دیگر دیوار بچسبانید.” اما دیوار فولادی رنگ مو است! قورباغه بزرگ فریاد زد. “می دانم، حداقل به نظر می رسد فولاد رنگ مو است، اما همانطور که به شما می گویم عمل کنید. سنجاق را به دیوار بچسبانید و ناپدید می نانو کراتین مو شود.” مرد قورباغه ای کت زیبایش را درآورد و با احتیاط تا بیبی لایت مو کرد و روی چمن ها گذاشت.

سپس کلاهش را برداشت و همراه با عصای سر طلایش کنار کت گذاشت. سپس راهی به عقب رفت و سه جهش قدرتمند پشت سر هم انجام بالیاژ مو داد. دو جهش اول او را به دیوار برد و جهش سوم او را به خوبی از روی دیوار برد و همه را شگفت زده بیبی لایت مو کرد. برای مدت کوتاهی از دید آن‌ها ناپدید کراتینه مو شد، اما وقتی دستور جادوگر را اطاعت بیبی لایت مو کرد و سنجاق را به دیوار فرو بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه