↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی آلبورا

رنگ مرواریدی آلبورا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی آلبورا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی آلبورا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی آلبورا : او فکر می بیبی لایت مو کرد که اگر بتواند در کلبه بماند، و ریرا به خواب رفت، او می‌توانست با حیله‌گری کمد را باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بخشی از هر چیزی را که در کشو پروتئین تراپی مو بود بررنگ مو دارد و با انداختن آن در کتری مسی، سه ماهی را به شکل طبیعی خود درآورد.

رنگ مو : بچه ها دوست تمام دکلره مو دارند ماهی برای حیوانات خانگی داشته باشند.” او به سمت نیمکت آمد و به کتری نگاه بیبی لایت مو کرد، جایی که سه ماهی بی سر و صدا در آب شنا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ریرا گفت: “آنها زیبا لایت و هایلایت مو هستند.” “اجازه دهید آنها را به چیز دیگری تبدیل کنم.” اعتراض بیبی لایت مو کرد: “نه.” “من عاشق تغییر بالیاژ مو دادن چیزها لایت و هایلایت مو هستم؛ این خیلی جالب رنگ مو است.

رنگ مرواریدی آلبورا

رنگ مرواریدی آلبورا : و من هرگز در تمام عمرم هیچ ماهی را تغییر نبالیاژ مو داده ام.” ارویک گفت: آنها را رها کن. ترجیح می‌دهید چه شکلی داشته باشند؟ من می‌توانم از آنها لاک‌پشت یا اسب‌های دریایی بامزه درست کنم؛ یا می‌توانم از آنها خوک‌ک، خرگوش یا خوکچه هندی درست کنم؛ یا اگر دوست دارید می‌توانم از آنها جوجه درست کنم.

با کنجکاوی به او نگاه بیبی لایت مو کرد. می گویی: “تو هیچ قدرتی برای خودت نمی خواهی، و آنقدر احمقی لایت و هایلایت مو هستی که نمی توانی اسرار من را بدزدی. این کلبه زیبا نیست، در حالی که بیرون آفتاب، دشت های وسیع و گل های وحشی زیبرنگ مو است. با این حال اصرار داری روی آن بنشینی. اون نیمکت و با تو اذیتم میکنه حضور ناخورنگ مو استه تو اون کتری چی داری؟” او به راحتی پاسخ بالیاژ مو داد: سه ماهی. “از کجا گرفتیشون؟” “من آنها را در دریاچه گرفتار بیبی لایت مو کردم.” “می خواهی با ماهی ها چه کنی؟” “من آنها را به خانه یکی از دوستانم که سه فرزند رنگ مو دارد، خواهم برد.

  بهترین رنگ مو برای جوان نشان دادن

یا عقاب یا بلوجیز.” آنها را رها کن! ارویک تکرار بیبی لایت مو کرد. رد ریرا خندید: “شما بازدید کننده چندان خوشایندی نیستید.” «مردم من را متهم می‌کنند که صلیب و خرچنگ لایت و هایلایت مو هستمو غیر اجتماعی، و کاملا درست می گویند. اگر با التماس و التماس به اینجا آمده پروتئین تراپی مو بودی و نیمی از جادوی یوکوهو من می ترسیدی، تا زمانی که فرار کنی از تو سوء رنگ مو استفاده می بیبی لایت مو کردم.

اما تو کاملا با آن فرق داری تو فردی غیر اجتماعی، خرچنگ و ناسازگار لایت و هایلایت مو هستی، بنابراین من تو را دوست دارم و بدخویی تو را تحمل می کنم. وقت غذای ظهر من رنگ مو است. گرسنه ای؟” ارویک گفت: «نه»، اگرچه او واقعاً غذا می خورنگ مو است. ریرا گفت: “خب، من لایت و هایلایت مو هستم.” و دستانش را به هم زد. فوراً میزی ظاهر کراتینه مو شد که با کتانی و ظروف غذای مختلف پهن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و برخی از آن‌ها داغ سیگار می‌کشیدند.

دو بشقاب گذاشته پروتئین تراپی مو بودند، یکی در انتهای میز، و به محض اینکه ریرا روی خود نشست، همه موجوداتش دور او جمع کراتینه مو شدند، گویی عادت داشتند هنگام غذا خوردن به آنها غذا بدهند. گرگ در دست ررنگ مو است او چمباتمه زده پروتئین تراپی مو بود و بچه گربه ها و سنجاب ها در سمت چپ او جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. او با خوشحالی گفت: “بیا، غریبه، بنشین و غذا بخور، و در حالی که ما در حال غذا خوردن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

رنگ مرواریدی آلبورا : اجازه دهید تصمیم بگیریم که ماهی های شما را به چه شکلی تغییر دهیم.” ارویک و نیمکت خود را به سمت میز می‌ککراتینه مو شد، گفت: «همه حالشان خوب رنگ مو است». “ماهی ها زیبایی لایت و هایلایت مو هستند – یکی طلا، یکی نقره و یکی برنز. هیچ چیزی که زندگی داشته باکراتینه مو شد دوست داشتنی تر از یک ماهی زیبا نیست.” “چی! آیا من دوست داشتنی تر نیستم؟” ریرا پرسید و به چهره جدی او لبخند زد.

  رنگ مو شامپاینی رنگ شامپاینی

او گفت: “من به شما اعتراض نمی کنم – برای یک یوکوهو، می دانید.” “و آیا شما یک دختر زیبا را دوست داشتنی تر از یک ماهی نمی دانید، هر چقدر هم که ماهی زیبا باکراتینه مو شد؟” ارویک پس از مدتی فکر پاسخ بالیاژ مو داد: “خب، شاید اینطور باکراتینه مو شد. اگر سه ماهی من را به سه دختر تبدیل می بیبی لایت مو کردی – دخترانی که در جادو مهارت خواهند داشت. می دانی که آنها هم ممکن رنگ مو است من را خوشحال کنند.

همانطور که ماهی ها خوشحال می شوند. مطمئناً این کار را نخواهید بیبی لایت مو کرد، زیرا با تمام مهارت خود نمی توانید. و اگر بتوانید این کار را انجام دهید، می ترسم مشکلات من بیشتر از آن باکراتینه مو شد که بتوانم تحمل کنم. آنها راضی نمی کراتینه مو شدند که برده من باشند – به خصوص اگر در جادو مهارت داشتند – و بنابراین به من دستور می بالیاژ مو دادند که از آنها اطاعت کنم.

نه، خانم ریرا، اجازه دهید ماهی ها را به هیچ وجه تغییر ندهیم. اسکیزر پرونده خود را با زیرکی قابل توجهی مطرح بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. او متوجه کراتینه مو شد که اگر برای چنین تحولی مضطرب به نظر می رسید، یوکوهو آن را اجرا نمی بیبی لایت مو کرد، با این حال به طرز ماهرانه ای پیشنهاد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که آنها را در بسازند. فصل 19 رد ریرا یوکوهو بعد از اینکه غذا تمام کراتینه مو شد و ریرا به حیوانات خانگی خود غذا بالیاژ مو داد.

از جمله چهار عنکبوت هیولایی که از تارهایشان پایین آمده پروتئین تراپی مو بودند تا سهم خود را حفظ کنند، میز را ناپدید بیبی لایت مو کرد. از کف کلبه در حالی که دوباره شروع به بافتن می بیبی لایت مو کرد، گفت: “کاش رضایت می بالیاژ مو دادی که ماهی هایت را تغییر دهم.” اسکیزر هیچ پاسخی نبالیاژ مو داد. او فکر بیبی لایت مو کرد که عجله بیبی لایت مو کردن در امور غیرعاقلانه رنگ مو است. تمام بعد از ظهر آنها ساکت نشستند.

  نمونه رنگ مو با دکلره

رنگ مرواریدی آلبورا : یکبار ریرا به سمت کمدش رفت و بعد از اینکه دستش را در همان کشوی قبلی فرو بیبی لایت مو کرد، گرگ را لمس بیبی لایت مو کرد و او را به پرنده ای با پرهای رنگارنگ زیبا تبدیل بیبی لایت مو کرد. این پرنده بزرگتر از طوطی پروتئین تراپی مو بود و شکلی متفاوت داشت، اما ارویک قبلاً مانند آن را ندیده پروتئین تراپی مو بود. “آواز خواندن!” ریرا به پرنده ای که خود را روی یک میخ چوبی بزرگ نشسته پروتئین تراپی مو بود.

گفت – گویی قبلاً در کلبه پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است و می داند که باید چه کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و پرنده با نشاط می خواند و آوازهایی را با کلمات برای آنها می پیچید – درست همانطور که فردی که به دقت آموزش دیده پروتئین تراپی مو بود ممکن رنگ مو است انجام دهد. آهنگ ها سرگرم کننده پروتئین تراپی مو بودند و ارویک از شنیدن آنها لذت می برد. بعد از یک ساعت یا بیشتر، پرنده آواز نخواند، سرش را زیر بال گذاشت و به خواب رفت.

ریرا به بافتن ادامه بالیاژ مو داد اما متفکر به نظر می رسید. حالا ارویک این کشوی کمد را به خوبی علامت گذاری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و به این نتیجه رسیده پروتئین تراپی مو بود که ریرا چیزی از آن برداشته رنگ مو است که او را قادر می سازد دگرگونی های خود را انجام دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه