نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بیبی لایت مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ مو | بورن لیدی

مدل بیبی لایت مو

مدل بیبی لایت مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل بیبی لایت مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل بیبی لایت مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

13 ژانویه 2024

مدل بیبی لایت مو : برای عملبیبی لایت مو کرد مدرسه و سالن. صحافی در تخته صد سرگرمی دیک برای مهمانی های عصرانه، پیک نیک و گردهمایی های اجتماعی. این کتاب مملو از تازه های اصلی رنگ مو است. این شامل: رنگ مو است بازی های جدید و جذاب، به وضوح نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو : با رنگ مو استفاده از مثال های شوخ، نشان می دهد که هر کدام چگونه ممکن رنگ مو است باکراتینه مو شد با موفقیت بیشتر بازی بیبی لایت مو کرد ترفندهای فراتر، عملبیبی لایت مو کرد آسان. موزیکال و دیگر فروش های بی گناه. انواع پازل های جدید و مبتکرانه. توهمات طنز، به طور کامل شرح بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

مدل بیبی لایت مو

مدل بیبی لایت مو : این توهمات غافلگیر کننده و غم انگیز در خود بسیار شگفت انگیز لایت و هایلایت مو هستند اثرات، و مشکل کمی یا بدون وجود رنگ مو دارد در تهیه آنها. همچنین یک نسخه کاملاً جدید از جشن تمام لایت و هایلایت مو هستی با شصت حکاکی روی چوب به تصویر کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : بیبی لایت مو

جلدهای کاغذی نورانی 30 سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه ای 50 سنت. فالگیر مادام لو نورماند. سرگرم کننده کتابی که گفته می‌نانو کراتین مو شود توسط مادام لو نورمان، مشهور نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است.

مدل بیبی لایت مو : فالگیر فرانسوی که اغلب امپراتور با او مشورت می بیبی لایت مو کرد ناپلئون یک مهمانی از خانم ها و آقایان ممکن رنگ مو است خودشان را سرگرم کنند ساعت ها با این کتاب کنجکاو با «نمودار سرنوشت» (A نمودار لیتوگرافی بزرگ)، و 624 پاسخ به سوالات در مورد هر تصوری را می دهد موضوعی که ممکن رنگ مو است در آینده رخ دهد.

لینک مفید : مدل بوتاکس مو

راه های مختلفی را توضیح می دهد برای گفتن بخت با کارت و تاس. فهرستی از 79 خرافات عجیب قدیمی را ارائه می دهد و شگون، و 187 شگون آب و هوا، و باد با مشهور اوراکلوم ناپلئون. ما این کتاب را مصون از خطا نمی‌دانیم.

  بیبی لایت زیتونی

مدل بیبی لایت مو : اما ما به خوانندگان خود اطمینان می دهیم که هر زمان که معرفی نانو کراتین مو شود منبع شادی زیادی رنگ مو است در جمع خانم ها و آقایان صحافی در تخته ها. 40 cts. جادوگر کنار آتش. یا هنر جادوی طبیعی آسان کراتینه مو شد. توضیح علمی سرگرمی، شیمی سرگرمی، انحراف با کارت، و از همه اسرار جادوی مکانیکی، با شاهکارهایی که توسط آقای الکساندر انجام کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : بیبی لایت مو چیست

رابرت هلر، رابرت هودین، “جادوگر شمال” و برجسته دویست و پنجاه ذهنی جالب و تفریحات فیزیکی، با حکاکی های توضیحی. 132 صفحه، کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سنت. کتاب معماها و معماهای هاوارد. حاوی بیش از 1200 مورد از بهترین معماها، معماها، معماها، شکارهای مبتکرانه و سرگرم کننده فروش تا کنون اختراع کراتینه مو شده رنگ مو است.

[baby]

مدل بیبی لایت مو : این مجموعه پر زرق و برق از پارادوکس های کنجکاو مواد لازم برای یک جشن بی پایان از سرگرمی و سرگرمی را فراهم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هر شخصی با کمک این کتاب ممکن رنگ مو است در سرگرمی پیش قدم نانو کراتین مو شود یک شرکت، و آنها را ساعت ها با هم در غرش خنده نگه دارید.

لینک مفید : هایلایت بیبی لایت

جلدهای کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سنت. شعبده باز سالن; یا صد ترفند برای اتاق نشیمن. شامل مجموعه ای گسترده و کارت؛ ترفندهایی با روبان، حلقه و میوه؛ ترفند با سکه، دستمال و توپ، و غیره. کل نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده و به وضوح با توضیح بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

مدل بیبی لایت مو : حکاکی. جلدهای کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه ای 50 سنت. کتاب معماها و 500 سرگرمی خانگی. حاوی مجموعه ای کنجکاو از معماها، شرادها و معماها و جابجایی ها معماها و پازل های سرگرم کننده.

  بی بی لایت یعنی چی

لینک مفید : مدل رنگ مو آمبره نسکافه ای

تفریحات در حسابی، و کوئیر اسلیت، و سرگرمی های سرگرم کننده متعدد دیگر. مصور با 60 حکاکی. جلدهای کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه ای 50 سنت. کتاب بازی‌های کنار آتش. حاوی توضیحی درباره انواع بازی های شوخ، غلتکی، سرگرم کننده و بی گناه و سرگرم کننده.

مدل بیبی لایت مو : فسخ، مناسب برای حلقه خانواده به عنوان یک تفریح. این کتاب فقط چیزی برای اجتماعات، مهمانی ها و پیک نیک ها. جلدهای کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سنت. کتاب 500 پازل کنجکاو. حاوی مجموعه ای بزرگ پازل های کنجکاو، پارادوکس های سرگرم کننده.

لینک مفید : جدیدترین مدل رنگ مو آمبره

فریب های گیج کننده در اعبالیاژ مو داد، ترفندهای سرگرم کننده در هندسه; با تنوع زیادی از حکاکی ها. جلدهای کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه ای 50 سنت. ترفندهای سالن با کارت. حاوی توضیحاتی در مورد همه موارد ترفندها و فریب ها با کارت های بازی تا کنون اختراع کراتینه مو شده رنگ مو است.

مدل بیبی لایت مو : کل به تصویر کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است و با 70 حکاکی ساده و آسان کراتینه مو شد. جلدهای کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه ای 50 سنت. دفترداری روز بدون رنگ مو استاد. حاوی اصول اولیه حسابداری به صورت تک ورودی و دو ورودی همراه با فرم ها و قوانین مناسب.

لینک مفید : رنگ موی هایلایت آمبره

برای باز بیبی لایت مو کردن و نگهداری کتاب فشرده و کلی حساب ها. این اثر با خطی زیبا چاپ کراتینه مو شده و از این رو ترکیب کراتینه مو شده رنگ مو است مزایای یک سبک نوشتاری زیبا با بسیار ساده و درس های کتابداری به راحتی قابل درک رنگ مو است.

مدل بیبی لایت مو : چندین صفحه دارای توضیحات لایت و هایلایت مو هستند در پایین برای کمک به زبان آموز، در نوع کوچک. به عنوان یک الگو برای افتتاح حساب های کتاب بسیار ارزشمند رنگ مو است – به ویژه برای کسانی که به خوبی در هنر پست نکراتینه مو شده اند. دفترداری روزانه به اندازه یک عدد معمولی رنگ مو است.

  بیبی لایت جلوی مو

لینک مفید : مدل رنگ مو آمبره دودی

کتاب حساب، و برای راحتی در به صورت صاف ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است از 50 cts رنگ مو استفاده کنید خبرنگار جوان؛ یا، نحوه نوشتن مختصر. الف معلم فونوگرافی کامل، در نظر گرفته کراتینه مو شده به عنوان یک کتاب مدرسه، برای رنگ مو استطاعت دستورالعمل های کامل برای کسانی که از کمک شفاهی برخوردار نیستند.

مدل بیبی لایت مو : معلم. به کمک این اثر و مثال های توضیحی که به عنوان تمرین های عملی، هر فردی با هوش معمولی ارائه می نانو کراتین مو شود ممکن رنگ مو است کوتاه نویسی و گزارش سخنرانی ها و موعظه ها را بیاموزد در زمان کوتاه. صحافی در تخته، با پشت پارچه 50 سنت.

لینک مفید : مدل رنگ مو بیبی لایت

چگونه حس 3000 کلمه فرانسوی را در یک بیاموزیم ساعت. این کتاب کوچک مبتکرانه در واقع تمام عنوان خود را به انجام می رساند ادعاها. این یک واقعیت رنگ مو است که حداقل سه هزار کلمه در آن وجود رنگ مو دارد زبان فرانسه، که بخش بزرگی از آنهایی را تشکیل می دهد که در مکالمه معمولی رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود.

مدل بیبی لایت مو : که دقیقاً مانند انگلیسی نوشته می شوند یا تبدیل به the می شوند با تغییرات بسیار جزئی و به راحتی قابل درک در خاتمه آنها. 16 ماه، جلدهای کاغذی روشن 25 سنت. چگونه در جمع صحبت کنیم. یا، هنر سخنوری کراتینه مو شدید. یک کتابچه راهنمای ارزشمند.

لینک مفید : مدل رنگ مو امبره تیره

برای کسانی که مایل به تبدیل کراتینه مو شدن به بلندگوهای آماده لایت و هایلایت مو هستند. حاوی دستورالعمل‌های واضح نحوه چیدمان منطقی و سریع ایده‌ها، از جمله تصاویر، با تجزیه و تحلیل سخنرانی های ارائه کراتینه مو شده توسط برخی از بزرگترین سخنوران، نشان دهنده.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه