↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه زنانه ژیوار حکیمیه

آرایشگاه زنانه ژیوار حکیمیه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه زنانه ژیوار حکیمیه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه زنانه ژیوار حکیمیه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه زنانه ژیوار حکیمیه : او برای پست مهم منشی آقای گارث بسیار جوان به نظر می رسید و بسیار جوانتر از آنچه واقعا پروتئین تراپی مو بود. مراقبت دقیق او از ظاهر شخصی اش، گارث را که تقریباً تا حد بی نظمی در چنین مسائلی بی توجه پروتئین تراپی مو بود، سرگرم بیبی لایت مو کرد. فرگوسن سیگاری روشن بیبی لایت مو کرد و فکر بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : این که فاتحان دست قرمز یا دزد مسلح در بزرگراه باید این را ادعا کنند جای تعجب نیست، اما وقتی این حرف از سوی مردانی می آید که مجبور کراتینه مو شده اند در حالی که برای حق مبارزه می کنند، تسلیم زور شوند. باید اجازه بالیاژ مو داد که صدقه بر ضعفی که نمی تواند در برابر وسوسه های ناملایمات مقاومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، سقوط الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آرایشگاه زنانه ژیوار حکیمیه

آرایشگاه زنانه ژیوار حکیمیه : در رابطه با این موضوع که حق ما را به «حکمیت اسلحه» تسلیم کنیم، از الفاظ غیرمنطقی بسیار رنگ مو استفاده کراتینه مو شده و در نتیجه نظرات بسیار نادرستی بیان کراتینه مو شده رنگ مو است. هرگز خطای اصطلاحات یا انحراف زبانی بزرگتر از آن نپروتئین تراپی مو بود که گفته نانو کراتین مو شود کشورهای جنوبی حق خود را برای خروج از اتحادیه به داوری اسلحه تسلیم بیبی لایت مو کرده اند یا باختند.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

که مسئله حق علیه آنها تصمیم گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. آن ایالت‌هایی که پیشنهاد خروج صلح‌آمیز را بالیاژ مو دادند، راه‌حلی مسالمت‌آمیز برای همه مسائلی که ممکن پروتئین تراپی مو بود از روابط سابقشان با دولت ایالات متحده ناشی نانو کراتین مو شود، ارائه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آن دولت اعلام جنگ اجباری بیبی لایت مو کرد و ایالت‌های جنوبی برای دفاع از حقوق و خانه‌های خود به اسلحه متوسل کراتینه مو شدند که ناعادلانه‌ترین و ناعادلانه‌ترین تهاجم پروتئین تراپی مو بود.

  آدرس آرایشگاه زنانه در نازی آباد

آرایشگاه زنانه ژیوار حکیمیه : به هیچ وجه نمی توان گفت که آنها هیچ یک از حقوق خود را به داوری اسلحه تسلیم بیبی لایت مو کرده اند، بیش از این که مسافر در بزرگراه پول خود را به داوری اسلحه بین خود و سارق تسلیم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و نتیجه جنگ بدون تردید رنگ مو است. در اصل، اما به سادگی نمونه دیگری از این واقعیت را ارائه می دهد که در این جهان، حقیقت همیشه غالب نیست و این قدرت اغلب قدرتمندتر از حق رنگ مو است.

نه تنها مسئله حق با حکمیت اسلحه حل نکراتینه مو شده رنگ مو است، بلکه این گزاره که “صدای مردم صدای خدرنگ مو است” بهتر از آن مناسبت به یاد ماندنی که مردم فریاد زدند “صلیبش کن!” مصلوبش کن!” تارن و مالا هرگز پیدا نکراتینه مو شدند. آنها در صبح روز 28 در ماشین دیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. خود خودرو در صخره‌های ملکامب، مکانی بی‌اهمیت در ساحل در حدود پنج مایلی هلمستون پیدا کراتینه مو شد.

آرایشگاه زنانه ژیوار حکیمیه : پرس و جو در بنادر نتایج منفی بالیاژ مو داد. هیچ یک از قایق‌ها با یک مرد سفیدپوست همراه نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. تنها نگرسی که به خارج از کشور رفته پروتئین تراپی مو بود هیچ شباهتی به مالا نداشت و به طور رضایت بخشی به حساب می آمد. پزشک قانونی در بازجویی از بقایای کودک با من بسیار مودب پروتئین تراپی مو بود. او گفت که من شواهد خود را به روشن ترین و آشکارترین شیوه ارائه بیبی لایت مو کرده ام.

شرایطی را ذکر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم که من[صفحه 37] به نظر من مشکوک پروتئین تراپی مو بود و البته وظیفه من پروتئین تراپی مو بود که به آنها اشاره کنم. اما با این حال من کاملاً اعتراف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم – و او فکر می‌بیبی لایت مو کرد که این مهم‌ترین نکته رنگ مو است – که هم تارن و هم همسرش به کودک پایبند پروتئین تراپی مو بودند. هر نظریه ای مبنی بر اینکه آنها در جنایت هولناک قتل کودک مجرم پروتئین تراپی مو بوده اند بسیار غیرمحتمل به نظر می رسد.

  آرایشگاه زنانه نزدیک منظریه

آرایشگاه زنانه ژیوار حکیمیه : تارن با یک نگر ازدواج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و روی این موضوع بسیار حساس پروتئین تراپی مو بود. او تنها زندگی می بیبی لایت مو کرد. او از هر گونه تبلیغات متنفر پروتئین تراپی مو بود. به نظر او بیشتر محتمل پروتئین تراپی مو بود که کودک به طور ناگهانی مرده باکراتینه مو شد، شاید در نتیجه یک تصادف، زمانی که تارن و همسرش در نقطه عزیمت پروتئین تراپی مو بودند. و زودتر از اینکه با تبلیغات و تحقیق مواجه شوند، این روش کاملا غیرقانونی را برای دفع جسد در پیش گرفته پروتئین تراپی مو بودند.

تارن مردی تحصیلبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و می دانست که کاری که انجام بالیاژ مو داده غیرقانونی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. او نگران اجتناب از شناسایی پروتئین تراپی مو بود و احتمالاً برنامه های خود را در نتیجه تغییر خواهد بالیاژ مو داد. او همچنین مردی ثروتمند پروتئین تراپی مو بود. رها كردن اتومبيل براي او چندان مهم نيست. تحقیقات در مورد این فرضیه که تارن و همسرش به فرانسه رفته اند انجام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اما ممکن رنگ مو است به جای دیگری رفته باشند.

آرایشگاه زنانه ژیوار حکیمیه : آنها ممکن رنگ مو است از لیورپول ارسال کراتینه مو شده باشند. فرورفتگی به کمک یک روبند ضخیم موتوری، کلاه گیس و رنگ های روغنی ممکن رنگ مو است به راحتی نژاد او را برای مدتی پنهان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به نظر می‌رسید که فقدان هیچ مدرکی از سوی مردم در صخره‌های ملکامب و محله، بیشتر به این موضوع اشاره می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تارن مردی عبوس پروتئین تراپی مو بود[صفحه 38] مزاج مرضی و مذهبی او مطمئناً چیزهای خارق‌العاده‌ای گفته پروتئین تراپی مو بود.

  سالن زیبایی فریده سجادی

اما پارس مردی از آن نوع عموماً از نیشش بدتر پروتئین تراپی مو بود. سوزاندن جسد کودک اشتباه و غیرقانونی پروتئین تراپی مو بود، اما هیئت منصفه کاری به این موضوع نداشت. واقعاً هیچ مدرکی دال بر قتل وجود نداشت. برعکس، شنیده پروتئین تراپی مو بودند که پدر و مادر هر دو به فرزندشان ارادت تمام دکلره مو دارند. حکم غیر قطعی بالیاژ مو داده کراتینه مو شد. در 27 مارس پروتئین تراپی مو بود که کودک به دنیا آمد. یک سال بعد دقیقاً بدنش سوزانده کراتینه مو شد.

آرایشگاه زنانه ژیوار حکیمیه : ممکن رنگ مو است تصادفی پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد. ممکن رنگ مو است نباکراتینه مو شد. من، به هر حال، هرگز نتوانسته ام نظریه تسلی دهنده پزشکی قانونی را بپذیرم. من آن نارضایتی و قدرتی که او و ایمان وحشتناکش بر شوهرش داشتند را خیلی خوب به خاطر دارم. به اعتقاد من آنها فرزندشان را دوست داشتند. اما در کفاره قدرت شر هر چه قربانی عزیزتر باکراتینه مو شد فداکاری نیرومندتر خواهد پروتئین تراپی مو بود.

آنها باید در نهایت دیوانه کراتینه مو شده باشند. و احتمالاً دریا در صخره های ملکامب هنوز راز آنچه بر سر آنها آمده رنگ مو است را در خود نگه می رنگ مو دارد. [صفحه 39] جشن و حساب و کتاب آقای دانکن گارث پشت پنجره هایش در پارک لین ایستاد و به بیرون نگاه بیبی لایت مو کرد. او مردی چهل و پنج ساله پروتئین تراپی مو بود، به طور غیرعادی قد بلند و گشاد، با چهره ای قوی و تراشیده.

آرایشگاه زنانه ژیوار حکیمیه : او گفت: «من ترجیح می دهم که هاید پارک را بخرم.» منشی او که پشت میزی پشت سرش نشسته پروتئین تراپی مو بود، نیشخندی زد. گارث گفت: «کاملاً درست می گویی، فرگوسن. “من نمی توانم هاید پارک یا گالری ملی را بخرم. اما فکر می کنم ارزش پولی هر دو را دارم. آیا اینطور نمی گویی، فرگوسن؟” فرگوسن جوانی لاغر اندام پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه