نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه های زنانه غرب تهران

آرایشگاه های زنانه غرب تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه های زنانه غرب تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه های زنانه غرب تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه های زنانه غرب تهران : کتابشناسی تحسین برانگیز، این فهرست، از ژانری که تخصص کییز پروتئین تراپی مو بود: «هنر درنگ مو استان کوتاه»نوشتن، «درنگ مو استان نویسی کاربردی»، «هنر درنگ مو استان کوتاه»، «درنگ مو استان کوتاه»، «کتاب درنگ مو استان کوتاه»، «چگونه درنگ مو استان کوتاه بنویسیم»، «نوشتن درنگ مو استان کوتاه»، “درنگ مو استان نویسی”، “فلسفه درنگ مو استان کوتاه”، “هنر درنگ مو استان نویس”، “درنگ مو استان کوتاه به زبان انگلیسی”، “گزیده ای از برترین درنگ مو استان های کوتاه جهان”، “درنگ مو استان های کوتاه آمریکایی”، “کوتاه انگلیسی عالی” – درنگ مو استان نویسان.” کییز در اتاق مطالعه کتابخانه عمومی مجموعه ای از مقالات را در “گفتگوی کتاب” در مورد “صنایع نویسندگی” دنبال بیبی لایت مو کرد. رمان، تاریخ و توسعه آن. و همچنین، به درام، قانون و تکنیک آن. سر او پر از تئوری انحرافات، “لحظه ها”، کنش های در حال افزایش، اوج ها، کنش های معلق و فاجعه پروتئین تراپی مو بود. احساس ناراحتی از این که همه این چیزها کمک زیادی به او نبیبی لایت مو کرد تا درنگ مو استان جدیدی از خودش بیاندیکراتینه مو شد.

رنگ مو : و ثروت و شهرت حتی اکنون در دسترس پروتئین تراپی مو بود. مروجین تبلیغات مسابقه جایزه بزرگطفره رفتن در هوش تجاری مقصر نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. درنگ مو استان برنده شواهد فراوانی از جذابیت محبوب خود را نشان بالیاژ مو داد. این شبیه به ذهن “پیپول” پروتئین تراپی مو بود. مجله مورد علاقه در ماه آگوست توسط روزنامه‌نگاران مبتکر در ماشین‌های واگن برقی فروخته کراتینه مو شد . آن عامه بزرگی که ادبیاتش منحصراً معاصر رنگ مو است.

آرایشگاه های زنانه غرب تهران

آرایشگاه های زنانه غرب تهران : که دنیای نامه‌هایشان مجله کنونی شنبه میل ، مجله همه مردمی ، کتاب بنفش ، درنگ مو استان‌های هیچ چیز ، مدیست، مجموعه سوئیفت، جونز رنگ مو است. که ویژگی های بزرگ ایوان های جلو را مورد بحث قرار بالیاژ مو دادند. درنگ مو استان کییز حتی علاقه کسانی را به خود جلب بیبی لایت مو کرد که به ندرت چیزی می خوانند . تعبالیاژ مو دادی نامه از افراد آن طبقه تکانشی که احساسات درونی خود را به نویسندگانی که شخصاً ناشناخته لایت و هایلایت مو هستند منتقل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  سالن زیبایی سرمه وسمه تهران

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

از ناشرانش به کیز فرستاده کراتینه مو شد. یک بانوی جوان ساکن سنت جو، میشیگان، نوشت و گفت که فکر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند صحنه‌ای که قایق ناراحت می‌نانو کراتین مو شود « بزرگ‌ترین چیزی رنگ مو است که تا کنون نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است». مردی مانند کییز را تصور کنید که روزهای دور خود را روی یک صندلی اداری می نشیند. با این حال، مادرش نتوانست رنگ مو استعفای او از سمت خود را «ببیند». خود “پدر همیشه” … و غیره. کلیدها از درون کف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

آرایشگاه های زنانه غرب تهران : چه چیزی – تنگی دیوانه کننده زن! در دفتر، وضعیت کییز، به روش‌های ظریف، هر چه بیشتر ظالمانه‌تر می‌کراتینه مو شد. موضع او مبهم به نظر می رسید. آقای ویندر به نظر می‌رسید که دقت را افزایش می‌دهد. کییز تمایلی به اقتدار برای فرونشاندن هر گونه احساسی که احتمالاً ناشی از انجام کارهای خارج از خط کسب و کار رنگ مو است، داشت. و او نیز از بیگانگی کنجکاو با همکارانش در آنجا آگاه کراتینه مو شد.

آنها، از طرف خود، مخصوصاً پیمپکینز، به نظر می رسید احساس می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که او برای آنها خیلی خوب رنگ مو است. و در حقیقت، او این کار را بیبی لایت مو کرد. اهداف دنیوی اطرافیانش اعصابش را به هم ریخت. افکار معمولی آنها او را عصبانی می بیبی لایت مو کرد. آنها طبیعت مشترک پروتئین تراپی مو بودند . اما، با شادی مخفی کراتینه مو شدید، کییز می‌دانست که رویبالیاژ مو دادی در حال نزدیک کراتینه مو شدن رنگ مو است که نوید می‌دهد، فرمان رهایی از همه آن را می‌دهد.

آرایشگاه های زنانه غرب تهران : پاییز آمد و شرکت انتشارات مورد علاقه درنگ مو استان جایزه را به عنوان یک “کتاب هدیه” برای تجارت تعطیلات پیوند زد. کلود کلارنس چمبرلین، تصویرگر معروف و خالق «دختر با کلاه تصویری»، مأمور ساخت این تزیینات کراتینه مو شد. اینها با خط تیره زیاد در مبالیاژ مو داد رنگی بسیار رنگی انجام می کراتینه مو شدو احساسات مردمی یکی روی کت کاغذی کتاب با عنوان با حروف برجسته چاپ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  آرایشگاه زنانه دلیری تهران

آگهی این اثر را در مجموع “یک قطعه نفیس از کتاب سازی” معرفی می بیبی لایت مو کرد. این محصول را “شیرین ترین هدیه فصل” اعلام بیبی لایت مو کرد و به “اهالی فرهنگ و ظرافت” یادآور کراتینه مو شد که “هیچ هدیه ای مانند کتاب وجود نرنگ مو دارد.” در واقع یک قهرمان در کشور خود بدون شهرت نیست.

آرایشگاه های زنانه غرب تهران : کتابفروشی رنگ مو استانتون-مریت در خیابان کپیتال، ویترینی با حدود یک تن کتاب «ویل راکول خوب می‌سازد» را ترتیب بالیاژ مو داد که یکی از تصاویر اصلی آقای چمبرلین، قاب کراتینه مو شده، در وسط آن قرار داشت. یک بنر تبلیغاتی هیولا در جلوی مغازه بالای در ورودی و پنجره ها پرت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. درست در داخل، یک هرم تا بالای سینه از کتاب ها ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

زیر یک قطعه کار هنری – یک تخته آویزان که روی آن با حروف قدیمی انگلیسی سوزانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود: “یک کتاب خوب، خون ارزشمند زندگی یک روح رنگ مو استاد رنگ مو است” – میلتون ” خانمی که به فروشنده اطلاع بالیاژ مو داد که فکر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند «کتاب‌ها» خوب لایت و هایلایت مو هستند، بیست نسخه برای توزیع تعطیلات خرید. او پرسید که آیا در آن شماره خریداری کراتینه مو شده تخفیفی وجود نرنگ مو دارد.

آرایشگاه های زنانه غرب تهران : آنها که از پیروزى دارو خورده پروتئین تراپی مو بودند، با هم برگشتندشنبه شب از نمایشگاه “پایین شهر”; و دوباره در سالن کوچکی که اکنون تاریخی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، لوئیز بر شانه همسرش گریست. آره؛ آنها به طور رسمی نامزد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. کییز احساس نمی بیبی لایت مو کرد که اوضاع نسبتاً آشفته رنگ مو است. اما به نظر می رسید که سرنوشت به او نزدیک کراتینه مو شده و او را تحمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی

داوران وارد کار کراتینه مو شدند. و با کالاها آنجا پروتئین تراپی مو بودند. بیانیه های چند اطلاعیه مطبوعاتی معمولی در ادامه می آید. گفت: “درنگ مو استانی جذاب که از خوش بینی می تپد.” «آقای کیز در این اثر غیرمعمول، نت جدیدی می‌نویسد؛ زنده، دراماتیک،» – سانفرانسیسکو یکی از منتقدان اعلام بیبی لایت مو کرد: «درنگ مو استانی با جذابیت واضح و قانع کننده. “یک درنگ مو استان لذت بخش، سرشار از ضربان قلب” یک درنگ مو استان خوب پروتئین تراپی مو بود.

آرایشگاه های زنانه غرب تهران : یکی از منتقدان گفت: “در اینجا ما یک درنگ مو استان عاشقانه واقعی داریم، درنگ مو استانی از عشق، لطیف و واقعی، که به طرز لذت بخشی روایت کراتینه مو شده رنگ مو است. در قسمت این دو که فقط برای یکدیگر زندگی می کنند، بخش های زیبا و لطیف زیادی وجود رنگ مو دارد که خواندن کتاب کوچک مانند تنفس هوای قوی و با طراوت رنگ مو است.” در یکی از روزنامه‌ها آمده رنگ مو است.

خالق «ویل راکول»، «اینجا بت جدیدی از آمریکا نوشته رنگ مو است». دیگری گفت: «یک عکس الهام بخش. یکی از نقدهای بسیار خوب می گوید: «گاهی یک بار، احتمالاً یک بار یک عمر، نویسنده‌ای درنگ مو استان نویسی در برابر ما ظاهر می‌نانو کراتین مو شود.

آرایشگاه های زنانه غرب تهران : که نبوغش به محض احوالپرسی غیرقابل انکار رنگ مو است.” وقتی کیز این را خواند که در آخرین آگهی روزنامه ناشرش نقل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.فهمید که کار خود را در دنیا پیدا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. در تجربه‌اش، او فراخوانی را در برابر خود دید که همیشه مستی نجیب روح رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه