نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

ارایشگاه زنانه در نیاوران تهران

ارایشگاه زنانه در نیاوران تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ارایشگاه زنانه در نیاوران تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ارایشگاه زنانه در نیاوران تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

ارایشگاه زنانه در نیاوران تهران : به نظر می رسد وکلای متهم حاضر نکراتینه مو شده اند. پرونده آنها کاملا آماده نیست. آبه تعویق انداختن خورنگ مو استه می نانو کراتین مو شود. “چرا آماده نکراتینه مو شده رنگ مو است؟” از قاضی می پرسد. متهم صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند حقوق وکیلش پرداخت نکراتینه مو شده رنگ مو است. پاسخ قاضی این رنگ مو است که وکالتی که برای او در نظر گرفته کراتینه مو شده مردی توانرنگ مو است که تمام حقوقش رعایت می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : به تعویق انداختن کمک‌ها تا صبح روز بعد، مثبت رنگ مو است. افسری که در کنارش رنگ مو است دم کت متهم را می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و او را از داخل قفس برمی گرداند. همانطور که او می رود شنیده می نانو کراتین مو شود که می گوید وکیلش صبح هم آنجا نخواهد پروتئین تراپی مو بود. و همانطور که او برمی گردد، دوستم با شوک، تمام صورت او را می بیند. او هرگز انتظار نداشت که هیچ کس خارج از صحنه ملودرام اینقدر شبیه یک قاتل باکراتینه مو شد.

ارایشگاه زنانه در نیاوران تهران

ارایشگاه زنانه در نیاوران تهران : ترسناک، آن چهره، قیافه ای تقریباً باشکوه در ظلم و زور: گانگستر، مرد مسلح، که معمولاً شخصیت پردازی می نانو کراتین مو شود. اعضای هیئت منصفه تا ساعت ده و نیم روز بعد معذورند. همانطور که آنها به سمت در حرکت می کنند، دو زن جوان با لباس جذاب از عقب بلند می شوند. “خانم ها چه کسانی لایت و هایلایت مو هستند؟” یکی می پرسد دیگری می گوید.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

دوستان متهم. روز بعد، بازی به نام تیز در سکته مغزی از ساعت. به دنبال مقدمات روز قبل، مهماندار آن چرخ رولت کوچک را می چرخاندنوعی رابطه به لغزش به این صورت کشیده کراتینه مو شده نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او گریه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: «جان کول». آقای کول از پشت جعبه هیئت منصفه عبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دوباره در گوشه ای دور در سمت چپ قاضی ظاهر می نانو کراتین مو شود.

  آرایشگاه زنانه در طرشت

ارایشگاه زنانه در نیاوران تهران : خدمتکار آنجا می گوید: «ریگمارول-ریگمارول-به طور جدی قسم بخور، ریگمارول» و کتاب مقدس بسیار ویران کراتینه مو شده را جلوی او می اندازد. آقای کول چیزی را که بعداً صندلی شاهد خواهد پروتئین تراپی مو بود، می گیرد. معاون بالیاژ مو دادستان برمی‌خیزد و قضیه را برای او توضیح می‌دهد. اتهام قتل درجه یک رنگ مو است. بالیاژ مو دادستان باید عمدتاً به شهادت شریک جرم تکیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

متهم در حال مشورت با وکیلش زمزمه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دستش را تقریباً دور او گرفته رنگ مو است. در حالی که بالیاژ مو دادستان روی صندلی خود نشسته رنگ مو است، وکیل مدافع از جایش بلند می نانو کراتین مو شود تا آقای کول را به سرعت طی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مردی چاق و چاق به نظر می رسد، با (مشخص رنگ مو است) حالت ابرو کوبیدن در ذخیره. آیا جناب کول یا هر کسی “نزدیک و عزیز” او اخیراً با “حادثه ای” از دست سارقین مواجه کراتینه مو شده رنگ مو است.

ارایشگاه زنانه در نیاوران تهران : پس او نسبت به هیچ فردی که متهم به جنایت باکراتینه مو شد، احساس انتقام‌جویی نخواهد داشت؟ اصلا. آیا او همان وزنی را به «درنگ مو استان» یک «دزد و قاتل خود اعتراف بیبی لایت مو کرده» می‌دهد که به شهادت یک «مرد عاقل» می‌دهد؟ احتمالا نه. حالا، بدون شک، آقای کول خواننده روزنامه رنگ مو است.او البته این «ادبیات» (با تمسخر)، این «هیستری روزنامه» را درباره «موج جنایت» (زبان در گونه) دیده رنگ مو است.

  سالن زیبایی چهره ها ونک

خوب، آیا آقای کول می‌تواند وارد صندوق منصفه نانو کراتین مو شود و به این پرونده جدا کراتینه مو شده از «جو» که اکنون «روزنامه‌ها ایجاد می‌کنند» نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ بالاخره آیا آقای کول با کسی در ارتباط با اداره پلیس آشنرنگ مو است؟ آقای کول، بنا به دلایلی، اعتصاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. نفر سوم پذیرفت. او از پشت آن می آید تا وارد جعبه هیئت منصفه نانو کراتین مو شود. در دروازه، در حالی که متهم می ایستد و روبه روی او قرار می گیرد.

ارایشگاه زنانه در نیاوران تهران : برخی دیگر از کارها و قلاب فروشی ها. ناگهان به دوستم زنگ زدند. کسب و کار او؟ از بالیاژ مو دادستان منطقه می پرسد یک نویسنده، او پاسخ می دهد. متهم و وکیلش نگاه های عجیبی با هم رد و بدل می کنند. بدون شک چیزی ضعیف و مشکوک در مورد همکار با چنین تجارتی وجود رنگ مو دارد. وکیل مدافع با عجله می آید. به زودی دوستم را در دست می گیرد. او بلافاصله طعنه آمیز را می پذیرد.

کار دوست من باید مستلزم “مشاهده” غیر معمول باکراتینه مو شد. او باید (از گوشه‌ای از دهانش گفته می‌نانو کراتین مو شود) به او «تخصص» بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود. البته او بیش از حد “تخیل خوب” رنگ مو دارد. توسطماهیت نوشته او چیست؟ آیا او رمان نوشته رنگ مو است؟ نه، دوست من می گوید، او یک نویسنده طنز رنگ مو است. “چی؟” وکیل در حالی که دهانش باز می ماند فریاد می زند.

ارایشگاه زنانه در نیاوران تهران : سپس، “مثل دان مارک ای ؟” دوستم می گوید: «تا حدودی». وکیل به وضوح رنگ پریده رنگ مو است. با عقب نشینی به سمت میز وکیل، به متهم نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به کراتینه مو شدت سرش را تکان می دهد. وکیل در حالی که روی صندلی می‌افتد، می‌گوید: «معذرت می‌خواهم به خاطر چالش‌های موقت». فصل سوم چیزهای عجیب و غریب، در مورد فروشگاه های زیردریایی موضوع Q UEER، آن، در مورد مغازه های دفن گردان! یادم نمی‌آید که توسط مغازه‌های قفسه‌فروشی در سانفرانسیسکو مورد هجوم قرار گرفته باشم. شاید آن‌ها هیچ کدام را نداشته باشند.

  سالن زیبایی یگانه آرا استان تهران

زیرا، همانطور که خواهید دید، این یک چیز عجیب و غریب در مورد آنها رنگ مو است. اکنون در ایندیاناپولیس، کار بسیار شیک رنگ مو است. مردم آنجا ظاهراً در مورد دفع نهایی «طبقه» می خواهند. آنها، آشکارا، با نویسنده ی ادیل کوچک محبوب، «دفن کوزه»، معتقدند که «انسان حیوانی نجیب، در خاکستر باشکوه و در مقبره پرشکوه رنگ مو است». اشرافی ترین خیابان آن شهر خیابان مریدین شمالی نام رنگ مو دارد.

ارایشگاه زنانه در نیاوران تهران : خیابانی، تا همین چند وقت پیش، تماماً از چمن‌زارهای باشکوه و خانه‌های پاتریسیون – عمارت‌ها. اخیراً، یک تجارت کوچک، مغازه‌هایی با شخصیت‌های برجسته، از پایین شهر در این خیابان بالا می‌آیند. قابل توجه، اتاق های فروش خودروهای لوکس،رنگ مو استودیوهای عکاسان بسیار زیبا و به ویژه موسسات ساختمانی. آنها آخرین تالارهای شگفت‌انگیز لایت و هایلایت مو هستند که مطمئناً هیچکس نمی‌توانست وارد آنها نانو کراتین مو شود.

مگر کسانی که (در زندگی) دارای گنج پروتئین تراپی مو بودند. ویژگی‌های شهر عبارتند از: «مناظر». اما معما اینجرنگ مو است: با قدم زدن در نیویورک، از رودخانه ای به رودخانه دیگر، بالا و پایین شهر، می توان تصور بیبی لایت مو کرد که اینجا فقط فقرا از دنیا می گذرند. یا اینکه اگر ثروتمندان و شیک پوشان روزی بمیرند، بدن آنها به طرز مرموزی به مقصدهای ناشناخته منتقل می نانو کراتین مو شود.

ارایشگاه زنانه در نیاوران تهران : یا به طور مخفیانه (احتمالاً توسط فرآیند تاکسیدرمی) در خانه های خود نگهداری می شوند. چرا؟ خوب، کجای خیابان پنجم، یک دفن کن رنگ مو است؟ درست رنگ مو است، مردی که من می شناسم می گوید که یک نفر آنجا وجود رنگ مو دارد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه