نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

ارایشگاه زنانه در منطقه ۲۲

ارایشگاه زنانه در منطقه ۲۲ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ارایشگاه زنانه در منطقه ۲۲ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ارایشگاه زنانه در منطقه ۲۲ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

ارایشگاه زنانه در منطقه ۲۲ : تا به چشم ذهن خوانندگانش پیشنهاد شوند. نویسنده سیزده جلد موسوم به «تواریخ بارستشایر»، تصویری دقیق از روحانیون انگلیسی زمان خود، هرگز با اسقف ها، رؤسا، و اعظم شماس ارتباط نداشته رنگ مو است.

رنگ مو : او به ذهن خود اعتماد بیبی لایت مو کرد تا چیزهای غیر ضروری را فراموش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و هر آنچه را که به یاد می آورد به عنوان اساسی ترین ویژگی های یک صحنه به کار گرفت – بنابراین ویژگی هایی که فریاد می زدند به عنوان نقاط کانونی تصویر انتخاب شوند.

ارایشگاه زنانه در منطقه ۲۲

ارایشگاه زنانه در منطقه ۲۲ : او آنها را (برای رنگ مو استفاده از بیان خود) از “آگاهی اخلاقی” خود ساخت. اما دوباره دور به اتاق ها. اغلب گفته کراتینه مو شده رنگ مو است که آنتونی ترولوپ چگونه کار می بیبی لایت مو کرد. چگونه او با روشی که او به همه کسانی که می‌خواهند حرفه ادبی را با موفقیت دنبال کنند توصیه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به این همه دست آورد – سی و چند رمان عجیب و غریب در کنار همین تعبالیاژ مو داد درنگ مو استان. در اتاق پذیرایی باشگاه آتنئوم، در واگن راه‌آهن، یا در اقیانوس، هر کجا که باکراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

سه ساعت به‌عنوان حد مجاز، در حالی که ساعتش جلویش پروتئین تراپی مو بود، می‌نشیند. و مرتباً به عنوان یک ربع ساعت، دویست و پنجاه کلمه را خاموش می بیبی لایت مو کرد، بدون اینکه مزاحمتی در مورد او ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. می دانیم که مرد نابغه بی سواد، جان بونیان، خود را نوشته رنگ مو استتمثیل جاودانه “پیشرفت زائر” در زندان بدفورد. و اکنون در حال تبلیغ کتابی رنگ مو است.

ارایشگاه زنانه در منطقه ۲۲ : که اخیراً در یک زندان آمریکایی نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است. و نوشته های زیادی در طاقچه ها انجام کراتینه مو شده رنگ مو است. پس اینجا دوست قدیمی ما جورج مور رنگ مو است. او بارها و بارها دقیقاً از مکان هایی گفته رنگ مو است که در زمان نوشتن کتاب های خاصی برای او زندگی لازم پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. من به صورت تصادفی “Ave” را باز می کنم. و من این را پیدا می کنم.

  سالن زیبایی رزتی بلوار فردوس

از دامنه تپه به سمت دوست‌داشتنی‌ترین چشم‌اندازی که تا به حال به چشم‌های فانی خوش آمد فرود آوردم… و به این فکر افتادم که آیا در بین دوستانم یکی وجود رنگ مو دارد که کوه زهره را به اندازه کافی برای ماه‌های تابستان بازسازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آنقدر طولانی که من کتابم را بنویسم. حالا، برای اینکه کاملاً با شما صادق باشم.

ارایشگاه زنانه در منطقه ۲۲ : اصلاً قصد نوشتن این مقاله را نداشتم. شاید به خاطر داشته باشید که وقتی به راه افتادم فقط با آقای لوکاس در مورد موضوع نوشتن در اتاق هتل اختلاف نظر داشتم. یک چیز (همانطور که خواهد کراتینه مو شد) به چیز دیگری منتهی کراتینه مو شد; و نتیجه همه اینها پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. با این حال، امیدوارم هیچ رنگ مو استخوان شکسته‌ای وجود نداشته باکراتینه مو شد.

و این می‌گوید یک معامله خوب برای هر نوع بحثی در این زمان‌های ناآرام. چیزی که من به آن می رسم (چیزی مد روز که امروزه به آن می رسم) روانی رنگ مو است. یکی که می شناسم خیلی گیج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او اخیراً از یک سفر در اطراف به پارک 16 Gramercy بازگشته رنگ مو استجهان او را دیدم که در حال خوردن نان تست و یک قابلمه چای رنگ مو است.

ارایشگاه زنانه در منطقه ۲۲ : این شرایط جالب را به من گفت. او در یک هتل عالی در یک شهر خواهد پروتئین تراپی مو بود. مجموعه اتاق های زیبا. حمام راحت با پنجره ای زیبا. همه چیز برای داشتن رفاه ذهنی و جسمی کامل. نوشتن در آنجا ناتوان رنگ مو است. بعداً به زباله دانی وحشتناک یک خانه مسکونی برخورد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. غوغای وحشتناک از صداهای کم همه چیز در مورد. یکی از پنجره‌های کثیف به منظره فلاکت نگاه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  آرایشگاه زنانه اطراف جردن

بنابراین سرد شب باید صندلی را روی تخت بگذارد و آنجا بنشیند تا جت گاز نزدیکتر باکراتینه مو شد. با نوشتن به طرز شگفت انگیزی پیش می رود. به جای دیگر ضربه می زند، زیباتر از همه. خیلی خوب می نویسد به ترسناک ترین مکان می آید. اصلا نمیتونم بنویسم این فرد نه می‌توانست به این موضوع رسیدگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این موضوع را با افراد زیادی در میان گذاشت.

ارایشگاه زنانه در منطقه ۲۲ : بالاخره زن جوانی پیدا کراتینه مو شد که توضیح قانع کننده ای بالیاژ مو داد. به این صورت رنگ مو است: بدون شک شما در هر اتاقی تحت تأثیر چیزی از روح ساکنین قبلی لایت و هایلایت مو هستید. شاید آنها افرادی پروتئین تراپی مو بودند، هر موقعیتی که در زندگی داشتند، دلسوز روح شما پروتئین تراپی مو بودند – شاید هم نه. فصل X گرفتن هوا در سان فرانسیسکو چند روز پیش، در زیر نور گرم و درخشان آفتاب زمستانی آنجا، در امتبالیاژ مو داد قدم می زدم.

الان در تمام عمرم خیلی دوست داشتم در خیابان ها بگردم…. و این اعتراف به من یادآوری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: یک بار شنیدم که وزیری (روحانی با قدرت فصاحت قابل توجهی) علیه خیابان ها موعظه می بیبی لایت مو کرد. به نظر می‌رسید که ایده او این پروتئین تراپی مو بود که خیابان‌ها برای کسی خوب نیستند – مکان‌های بسیار بدی لایت و هایلایت مو هستند. او به مادران توصیه بیبی لایت مو کرد که فرزندان خود را از خیابان دور نگه تمام دکلره مو دارند.

ارایشگاه زنانه در منطقه ۲۲ : او این را بسیار مذموم می‌دانست که همسرش «در خیابان‌ها بچرخد». پادری (او گفت) شب در خیابان می چرخید، در حالی که صالحان در خانه در رختخواب پروتئین تراپی مو بودند. چه چیزی غم انگیز به عنوان “کودک خیابان”؟ اگر بخواهیم یک سگ سگ بی ارزش را توصیف کنیم، آن را “سگ خیابان” می نامیم. مطرود خانه اش در خیابان رنگ مو است. مست در خیابان رختخوابش را مرتب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  آرایشگاه زنانه ستارخان تهران

دردناک پروتئین تراپی مو بود (جمع بیبی لایت مو کردم)برای یک موجود متمدن که «زبان خیابان» را بشنود. و غیره. اما من بسیار می ترسم که فصاحت این آقا از مسیحیت او بیشتر باکراتینه مو شد. اگر بخواهیم همسایگان خود را مانند خودمان دوست داشته باشیم، او را با بیشترین تنوع در خیابان ها خواهیم یافت. اگر بخواهیم شنل خود را بدهیم، من باید فکر کنم که ذینفع آن شهروندی خواهد پروتئین تراپی مو بود که بسیار به خیابان عادت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

ارایشگاه زنانه در منطقه ۲۲ : و تا آنجا که من می توانم تشخیص دهم، شادی در بهشت ​​از ورود خواهری که «در خیابان ها راه رفته» بیشتر از حضور در پذیرایی یک راهبه رنگ مو است. مطمئناً اعتراف می کنم که پرسه زدن در خیابان ها (مانند هر چیز دیگری) بدون شک می تواند زیاده روی نانو کراتین مو شود.

با این وجود، به اکثر مردم، افرادی که دارای شیوه‌های زندگی معمولی لایت و هایلایت مو هستند (مثل خودم)، این تمرین را به‌عنوان سالم‌ترین تمرین، به‌عنوان دوره‌ای دلپذیر برای آموزش سودمند، به‌عنوان منبع سرگرمی بی‌پایان و به‌عنوان یک فضیلت مسیحی به‌کراتینه مو شدت توصیه می‌کنم. من فکر می‌کنم مشکل اکثر ما این نیست که خیلی از خیابان‌ها را می‌بینیم، بلکه آن‌طور که ممکن رنگ مو است.

ارایشگاه زنانه در منطقه ۲۲ : خیابان‌هایی را که اتفاقاً در آن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم نمی‌بینیم. ما هنگام دویدن نمی خوانیم. بنابراین من مقاله ای در ستایش خیابان ها خواهم نوشت. همانطور که گفتم (زمانی که آن وزیر عوض کراتینه مو شدمن خاموش)، من در امتبالیاژ مو داد قدم می زدم. در میان انواع مختلف خیابان‌ها، هیچ‌یک از خیابان‌هایی که در کنار آب یک شهر یا یک شهر قرار تمام دکلره مو دارند، فریبنده‌تر نیست.

خیابان‌های کنار آب همه شهرهای بندری، البته، از همین ویژگی برخورتمام دکلره مو دارند. به خصوص در جنبه زیبای ویترین مغازه ها. اینجا در امتبالیاژ مو داد حاشیه خلیج سانفرانسیسکو از ساختمان‌های اسکله درخشان (در حال حاضر و سپس معماری مأموریت اسپانیایی) شرکت عبور می‌کنید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه