نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه زنانه اطراف جردن

آرایشگاه زنانه اطراف جردن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه زنانه اطراف جردن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه زنانه اطراف جردن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه زنانه اطراف جردن : جنگ جهانی که بیش از هر موضوع دیگری از زمان آغاز زمان، افراد بیشتری را برای مدت‌های نامعلوم به رختخواب کشاند، بنابراین احتمالاً بیش از هفده برابر که چندین صد مدرسه تا به حال انجام بالیاژ مو داده‌اند.

رنگ مو : روحیه‌های بیشتری را در مسیر مطالعه قرار بالیاژ مو داده رنگ مو است. با این حال، همه آنها وقتی از رختخواب بیرون می آمدند، متوجه می کراتینه مو شدند که در زمینه مطالعه وضعیت بسیار بهتری تمام دکلره مو دارند.

آرایشگاه زنانه اطراف جردن

آرایشگاه زنانه اطراف جردن : چیزی که من می گویم این رنگ مو است که اگر بتوانید آن را سوار بر اسب سامبره مو بگیرید، هوا را با ویلچر سامبره مو بگیرید، به تعبیری هیچ فایده ای نرنگ مو دارد. چرا یک کار را نیمه راه انجام دهید در حالی که می توانید به درستی به آن عمل کنید؟ یک چیز دیگر. افرادی لایت و هایلایت مو هستند (من آنها را در آن دیده ام) که در ایوان ها مطالعه می کنند. گاهی اوقات در تاب، تکان بالیاژ مو دادن به این طرف و آن طرف. حتی در بانوج، آویزان بالای زمین از درختان. در قطارها،هم.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

من (با گوش خودم) شنیده ام که مردم می گویند “یک کتاب می گیرند” و به پارک، یا جنگل، یا با قایق، یا بالای کوه، یا کنار دریا، یا هر چیز دیگری می روند. جای قابل تصور به جز جایی که باید برای خواندن رفت. همه این روش‌های خواندن، اگر چیزی بدتر از آن باکراتینه مو شد، از خواندن در رختخواب بدتر لایت و هایلایت مو هستند. زیرا حداقل در رختخواب ذهن خود را در داخل درها قرار می دهید.

آرایشگاه زنانه اطراف جردن : تو موج و غرش جهان را احساس نمی کنی، صدا و حرکت چیزهایی که ادبیات از آنها ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. اما هرگونه تماسی که با آن (در لحظه خواندن) برای توهمی که قلمرو ادبیات ایجاد آن رنگ مو است ویرانگر باکراتینه مو شد. زیرا ادبیات (خواندن آن، منظورم اینجرنگ مو است) از این جهت مانند عشق رنگ مو است: ثروتمندترین بازگشت به کسی رنگ مو است که اشتیاقش در تسلیم کراتینه مو شدن کاملتر رنگ مو است.

  آرایشگاه زنانه چهره آرا

و مردی که بدن خود را با بی حالی ملایم می‌چرخاند، اگرچه کتابی در دست رنگ مو دارد، دست‌کم به همان اندازه با پذیرش فکری یا قدردانی زیبایی‌شناختی، در لذت جسمانی احساسی غرق می‌نانو کراتین مو شود. خیر. خواندن نباید به عنوان یک ماده افیونی در نظر گرفته نانو کراتین مو شود. راه خواندن، پس – اما، یک لحظه بیشتر. یکی دو نکته دیگر باید روشن نانو کراتین مو شود.

آرایشگاه زنانه اطراف جردن : دمپایی ها زیاد رنگ مو است ولباس مجلسی، صندلی های راحتی و “چراغ های نرم” در رابطه با اظهار نظر در مورد لذت ها، “لذت بخشی” به اعتقاد من برخی از مردم، از خواندن. آنچه می‌خواهیم بدانیم چه لذتی از خواندن می‌توان گرفت، اول (البته)، کتابی غیر معمول رنگ مو است. و منظور از این اصطلاح صرفاً عبارتی رنگ مو است که با روحیه خواننده سازگار نیست. (تنها تعریف کامل، «کتاب خوب» رنگ مو است.) برخی هنوز رنگ مو استیونسون را می خوانند.

خوب، هیچ ضرر بزرگی در آن وجود نرنگ مو دارد. به شرطی که او (یا هر کس دیگری) را به شرح زیر بخوانید: شما باید همانطور که باید بمیرید بخوانید – با چکمه هایتان. شما یک صندلی چوبی، بدون بازو، مانند (این بهترین رنگ مو است) که معمولاً “صندلی آشپزخانه” نامیده می نانو کراتین مو شود، می گیرید. صندلی خوب و سختی رنگ مو دارد.

آرایشگاه زنانه اطراف جردن : شما در این حالت عمودی می نشینید و پاهای خود را در حالتی که خسته می شوند روی هم می زنید و دوباره روی هم می زنید. در نزدیکی شما یک نور خوب و قوی رنگ مو است، نوری با اثر مقوی، نوری که چشمان شما را کاملا باز نگه می رنگ مو دارد. روبروی یک دیوار کسل کننده و خالی می نشینی. هیچ تصویر یا زیورآلات یا تزئینات دیگری روی این دیوار نباکراتینه مو شد.

  سالن آرایش زنانه در پونک

زیرا اگر چنین چیزهایی وجود داشته باکراتینه مو شد و شما برای یک لحظه چشمان خود را در حالت خلسه یا فکر بالا ببرید، دید شما بر یکی از این چیزها روشن می نانو کراتین مو شود. و قلبی که به خود بالیاژ مو داده اینویسنده قطعاً تا حدودی از او بیگانه رنگ مو است. شاید، در واقع، تقریباً یک دفعه پیش او برگردید. اما پس از آن آسیب وارد کراتینه مو شده رنگ مو است – شما با رها بیبی لایت مو کردن عالی نخوانده اید.

آرایشگاه زنانه اطراف جردن : فصل XXII خاطرات صاحبخانه ها در اینجا هیچ چهره ای در صحنه انسانی وجود نرنگ مو دارد که به عنوان یک صاحبخانه، به ذوق انسانیت ما جذابیت بیهوده ای بدهد. وقتی خانم صاحبخانه در تئاتر روی صحنه می آید، همه ما با انتظار لذت از جلوه های مشخصه طبیعت او بیدار می شویم و به ندرت ناامید می شویم. نبوغ بزرگترین نویسندگان همیشه با گرمی خاصی در حضور بانوان صاحبخانه خود آشکار می نانو کراتین مو شود.

یک لحظه تأمل، صفوف زنان صاحبخانه جاودانه را به یاد می آورد. خواه این رنگ مو است که ندای رنگارنگ زن صاحبخانه غنای عجیبی از طبیعت انسانی را در یکی می پروراند، یا اینکه صاحبخانه ها به دنیا می آیند و ساخته نمی شوند – کسانی که دارای شخصیت هایی با طعم و مزه خاص لایت و هایلایت مو هستند که به طور غریزی این شغل را می پذیرند – نمی توانم بگویم.

آرایشگاه زنانه اطراف جردن : اما واقعیت این رنگ مو است که مسلم رنگ مو است که صاحبخانه ها مانند سایر افراد نیستند. هیچ کس تا به حال یک هومدروم ندید خانم صاحبخانه. یک فرد عادی به عنوان یک صاحبخانه غیرقابل تصور رنگ مو است. حالا فکر می‌کنم می‌توانم بگویم که در تمام زندگی‌ام، یا تقریباً همه، شاگرد مشتاق و جدی خانم‌های صاحبخانه پروتئین تراپی مو بوده‌ام.

  آرایشگاه زنانه در تهران فرجام

در واقع، من با جنس صاحبخانه خیلی بیشتر از دربارها و پادشاهان، یا عموماً با شخصیت های برجسته آشنا لایت و هایلایت مو هستم، مانند تهیه مطالب برای اکثر کسانی که خاطرات خود را می نویسند. بنابراین، فکر می کنم من صلاحیت دارم در مورد موضوعی صحبت کنم که حافظ نویس به طرز عجیبی از آن غفلت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

آرایشگاه زنانه اطراف جردن : کسی که فرهنگ زنان زمین‌دار را می‌سازد، به موقع می‌آید تا رنگ مو استعبالیاژ مو داد این موجودات نژادپرستانه را داشته باکراتینه مو شد، و با شهودی شاد به زیستگاه آن‌هایی که در نوع خود با شکوه‌تر لایت و هایلایت مو هستند کشیده می‌نانو کراتین مو شود. البته، هرگز نمی توان گفت که زندگی چه چیزی را به ارمغان می آورد، اما به نظرم می رسد که صاحبخانه کنونی من در اوج کار من به عنوان یک خبره، یک آماتور، و یک خانم صاحبخانه رنگ مو است.

او به طرز چشمگیری یادآور یک صاحبخانه انگلیسی رنگ مو است. و انگلستان، به‌ویژه لندن، همانطور که همه دنیا می‌دانند، برای فداکار خانم‌های زمینی همان چیزی رنگ مو است که آفریقا برای ورزشکاران بزرگ بازی – بهشت ​​اوست. در آنجا این گونه به گل‌های مجلل می‌رسد، به طوری که داشتن ذهن یک یا دو صاحبخانه خوب توسعه‌یافته لندن هرگز نمی‌تواند باکراتینه مو شد.

آرایشگاه زنانه اطراف جردن : بدون غذا برای سرگرمی صاحبخانه فعلی من، برای بازگشت، البته بیوه رنگ مو است. در حالی که ممکن رنگ مو است، به هر حال من می دانم، همه زنان بیوه زن صاحبخانه نیستند، به رنگ مو استثنای بسیار اندک، همه زنان صاحبخانه که شایسته نام لایت و هایلایت مو هستند، بیوه لایت و هایلایت مو هستند. کسانی که بیوه نیستند، همانطور که ممکن رنگ مو است بگویید، به یک معنا بیوه لایت و هایلایت مو هستند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه