نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زیبایی ویونا

سالن زیبایی ویونا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی ویونا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی ویونا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی ویونا : همانطور که می‌دانم می‌خواهید روزی انجام دهید؟» “با این حال. منظورم اینه که تو اینجا بمونی و شوهر این دختر عزیز بشی که لیاقت عروس پادشاه کراتینه مو شدن رو داره. بیابان به ررنگ مو استی برای شما مانند گل سرخ شکوفا کراتینه مو شده رنگ مو است. اما من توصیه نمی کنم که ازدواج شما یکباره انجام نانو کراتین مو شود. به انگلستان برگردید و با دو یا سه سال تحصیل خود را برای دفتر خود آماده کنید.

رنگ مو : مثلاً فقط در آنجا می توانید ادامه دهید. ضمناً من تا بازگشت شما اینجا می مانم و تحصیلات همسر آینده تان را تکمیل می کنم. سپس، به دنبال انتصاب باشید، که متأسفانه در آفریقای جنوبی نیز نمی توانید به دست آورید.

سالن زیبایی ویونا

سالن زیبایی ویونا : روزی خداوند کلیسای خود را در این سرزمین برپا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و مانند دانه خردل می روید و مردم زیر سایه آن آرام می گیرند. اما آن زمان هنوز دور رنگ مو است. بگذار کار تو باکراتینه مو شد، همانطور که من پروتئین تراپی مو بوده، شیارها را برای بذری آماده کنم که در آن ریخته می‌نانو کراتین مو شود.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

آیا این کار را می‌کنی؟» سپس، ناگهان، کوبو با انگشت خود به دره ای باریک، پر از درختان پر از درختان از هر برگ، که بین دو یال بلند کوه می دوید، اشاره بیبی لایت مو کرد و فریاد زد: «اون کلوف کودو. ما اکنون در امان بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم!» ربع ساعت دیگر آنها را در پناه درختان نجیب آورد که شبکه سایه های خوشمزه آنها را بالای سرشان گسترش بالیاژ مو داد.

سالن زیبایی ویونا : کوبو آنها را در مسیری هدایت بیبی لایت مو کرد که به تدریج نزدیک به نیم مایل به سمت پایین شیب داشت، تا اینکه صدای آب جاری در گوش هایشان شنید و آنها خود را در حاشیه رودخانه ای عریض و سریع یافتند. فصل بیستم. یک قایق – سرنوشت مائومو – جزیره – یک ظاهر عجیب – شکار کرگدن – غریبه زیبا – دوباره نیک – تله کرگدن. فرانک، یک ساعت بعد، در حالی که هنوز روی ساحل چمن‌زار رودخانه دراز کشیده پروتئین تراپی مو بودند.

لینک مفید : سالن زیبایی یگانه هروی

گفت: “خب، ما اینجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.” “ما اینجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، از شما تشکر می کنیم، کوبو، برای همین. اما اینکه چگونه باید با هم کنار بیاییم، من را کاملاً شکست می دهد. این کانال باریکی نیست که بتوانید درختی را روی آن رها کنید. و اگر چنین پروتئین تراپی مو بود، صخره های روبرو دو یا سیصد پا ارتفاع تمام دکلره مو دارند و مستقیماً به داخل آب می روند.

سالن زیبایی ویونا : برای حرکت بیبی لایت مو کردن خیلی عمیق رنگ مو است و برای شنا بیبی لایت مو کردن خیلی سریع رنگ مو است، حتی اگر در طرف دیگر مکانی برای فرود وجود داشته باکراتینه مو شد که وجود نرنگ مو دارد. بچوانا به طور خلاصه پاسخ بالیاژ مو داد: “نمی خواهم از رودخانه عبور کنم.” «نمی‌خواهی از آن عبور کنی، کوبو؟» از وارلی پرسید: «چرا فکر بیبی لایت مو کردم گفتی این نقطه‌ای رنگ مو است.

لینک مفید : سالن زیبایی هیبو

که چوما ممکن رنگ مو است ما را دنبال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما او جرأت نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند از آن فراتر برود.» “من هم همین کار را بیبی لایت مو کردم. الان ببین؛ تبر را به من بده.» در حالی که صحبت می بیبی لایت مو کرد از جایش بلند کراتینه مو شد و شروع به الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندن شاخه های یک بید بزرگ بیبی لایت مو کرد که در فاصله کمی از محلی که آنها در آنجا رنگ مو استراحت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند رکراتینه مو شد می بیبی لایت مو کرد و شاخه هایی را انتخاب بیبی لایت مو کرد که قطر آنها حدود شش اینچ پروتئین تراپی مو بود.

سالن زیبایی ویونا : وقتی تعبالیاژ مو داد کافی از آنها را جمع بیبی لایت مو کرد، همه آنها را به طول یکنواخت حدود ده پا کاهش بالیاژ مو داد و آنها را کنار هم روی زمین گذاشت. سپس تعبالیاژ مو دادی از خزنده های انگلی را که تقریباً به اندازه تعبالیاژ مو داد زیادی طناب سخت و منعطف پروتئین تراپی مو بودند، پاره بیبی لایت مو کرد و شروع به بستن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده ها به وسیله آنها بیبی لایت مو کرد. “چی درست میکنی کوبو؟” نیک بعد از اینکه دقایقی با علاقه زیاد به کارش فکر بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سالن زیبایی هرمان

پرسید. «کلک بسازید، آن را با نی بپوشانید و روی رودخانه بیندازید. ما را به جزیره آنطرف می برد.» در حالی که به گروهی از درختان صحبت می بیبی لایت مو کرد که ظاهراً در وسط کانال رودخانه رکراتینه مو شد می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در فاصله ای شاید یک مایلی اشاره بیبی لایت مو کرد. «آنجا رنگ مو استراحت می‌کنیم.

سالن زیبایی ویونا : غذا، میوه و ماهی فراوان پیدا می‌کنیم. سپس به دنبال افراد باسوتو می‌روم و به آنها درباره مردان سفیدپوست می‌گویم. «کلک را با نی بپوشانیم؟ پس بهتر نیست برویم و مقداری کم کنیم؟» وارلی را پیشنهاد بیبی لایت مو کرد. “یا، بهتر رنگ مو است، نه. نیک و فرانک بهتر رنگ مو است بروند و آنها را جمع کنند، در حالی که من به شما کمک می کنم تا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده ها را ببندید.” “خیلی خوب. آن دو تبر می گیرند.

لینک مفید : سالن زیبایی روشا در تهرانپارس

یکی نی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، دیگری بازو می آورد.» آقای دی والدن بلافاصله پس از رسیدن به ساحل از خوابی که در آن فرو رفته پروتئین تراپی مو بود بیدار نکراتینه مو شد تا اینکه قایق تقریباً تکمیل کراتینه مو شد. او بلافاصله متوجه هدفی کراتینه مو شد که برای آن ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. او گفت: «بدون شک، این ما را به اندازه کافی ایمن خواهد برد، و ما غذای فراوانی را در جزیره خواهیم یافت.

سالن زیبایی ویونا : اما آیا بچواناها به مکان عقب نشینی ما مشکوک نخواهند کراتینه مو شد و به دنبال ما نمی آیند؟ کوبو گفت: «بچوآناها در رودخانه زرد سرمایه گذاری نمی کنند. «به‌علاوه، اگر قایق‌سازی کنند، به آسانی گوسفندان، از جزیره تیراندازی می‌کنیم. کوبو همه آنها را با تیر و کمان می ککراتینه مو شد – از تفنگ چیزی نگویید.

لینک مفید : سالن زیبایی هروی

دی والدن گفت: «این درست رنگ مو است. «و علاوه بر این، ما می‌توانستیم از قایق خودمان برای فرار به ساحل مقابل قبل از آمدن آنها رنگ مو استفاده کنیم. خوب، بهتر رنگ مو است قایق را به داخل رودخانه فشار دهیم، نه؟ به نظر می رسد تمام کراتینه مو شده رنگ مو است؛ و ماندن در اینجا بیشتر از چیزی که بتوان کمک بیبی لایت مو کرد، حکمتی نرنگ مو دارد.» کوبو موافقت بیبی لایت مو کرد.

سالن زیبایی ویونا : و فرانک در آن لحظه با آخرین انبوه نی‌هایش بالا آمد، این چهار نفر با تلاش‌های یکپارچه‌شان، کارهای دستی خود را به آب انداختند، که به خوبی شناور پروتئین تراپی مو بود. سپس اسلحه ها به همراه بقیه چمدان ها سوار کراتینه مو شدند. برخی از میله‌های بلند انتخاب کراتینه مو شده‌اند تا به‌عنوان پارو یا میله‌های سوراخ‌دار، بنا به موقعیتی که نیاز داشته باکراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن زیبایی همارو

و ماجراجویان آماده کراتینه مو شدند تا به محض پیوستن نیک، سفر خود را آغاز کنند. این کار را تقریباً بلافاصله پس از آن انجام بالیاژ مو داد، اما با عجله و هکراتینه مو شداری نفس گیر. او به محض اینکه توانست.

سالن زیبایی ویونا : صدایش را فرمان دهد فریاد زد: «بر روی قایق برو و هل بده.» “بچوآناها دنبال ما لایت و هایلایت مو هستند، با آن مائومو شرور در راس آنها.” با نهایت عجله از او اطاعت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در عرض دو دقیقه آنها از ساحل رانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و شروع به گرفتن جریان می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه