نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاه زنانه در فرمانیه

بهترین آرایشگاه زنانه در فرمانیه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاه زنانه در فرمانیه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاه زنانه در فرمانیه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین آرایشگاه زنانه در فرمانیه : به نظر من، اگر فقط می‌توانستیم به این ایده عادت کنیم که ارواح موجودات کاملاً بی‌آزاری لایت و هایلایت مو هستند، که نمی‌توانند بر رفاه ما تأثیر بگذارند، مگر اینکه با بالیاژ مو دادن جای خود به ترس‌هایمان به آنها کمک کنیم، به نظر من باید از ماوراء طبیعی بسیار لذت ببریم. فکر می کنم اینطور پروتئین تراپی مو بود، یک بار خانمی از او پرسید که آیا به ارواح اعتقاد رنگ مو دارد یا نه.

رنگ مو : و او پاسخ بالیاژ مو داد: “نه خانم، من خیلی از آنها را دیده ام.” که دقیقا مورد من رنگ مو است. من بازدیدکنندگان وحشتناک زیادی را از دنیاهای دیگر دیده ام که تا آنجا که صرفاً به الهام از وحشت مربوط می نانو کراتین مو شود، به سختی بر من تأثیر می گذارند. از سوی دیگر، آنها به کراتینه مو شدت به من علاقه مند لایت و هایلایت مو هستند. و در حالی که باید اعتراف کنم که من تمام احساسات صرفاً فیزیکی ناشی از برخوردهای وحشتناک با این طبیعت را تجربه می کنم.

بهترین آرایشگاه زنانه در فرمانیه

بهترین آرایشگاه زنانه در فرمانیه : واقعاً می توانم به نمایندگی از خودم اضافه کنم که از نظر ذهنی می توانم از انگیزه فیزیکی برای فرار فراتر بروم و همیشه بر سر موضع خود بایستم. ، من اطلاعات مفید زیادی در مورد آنها به دست آورده ام.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

من حاضرم بگویم که اگر چیزی با چشمان سبز درخشان و دست‌های لطیف و نوارهای علف دریایی بلند و چکه‌کن به جای مو در این لحظه، ساعت 2 بامبالیاژ مو داد، از روی زمین بلند نانو کراتین مو شود و هیچ‌کس در خانه، اما خودم، با طوفان ترسناک و اعصاب ویرانگر بیرون، باید بدون تردید از او بخواهم که بنشیند و سیگاری روشن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و کارش را بگوید – یا اگر از طرف زنان پروتئین تراپی مو بود، به من بپیوندد.

بهترین آرایشگاه زنانه در فرمانیه : بطری سارساپاریلا – اگرچه هر تظاهرات فیزیکی ترسی که بدن بیچاره من قادر به انجام آن رنگ مو است وجود خواهد داشت. من تجربیاتی در این زمینه داشته ام که اگر بتوانم آنها را باور کنم، شما را متقاعد می کنم که ررنگ مو است می گویم.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه های زنانه در تهران

با شناخت ماهیت ضعیف و مشکوک بشری مانند من، امیدوارم هرگز بتوانم شما را متقاعد کنم – هرچند که این حقیقت کمتر رنگ مو است – که در یک مورد، در بهار 1895، یک تجلی روحانی در کتابخانه من وجود داشت که تقریباً از نظر بدنی به من سجده بیبی لایت مو کرد.

بهترین آرایشگاه زنانه در فرمانیه : اما از نظر روحی بسیار لذت بردم، زیرا از نظر ذهنی به اندازه کافی قوی پروتئین تراپی مو بودم که تنفر بدنی خود را نسبت به چیزی که ناگهان و بدون هیچ دلیل ظاهری در صندلی بغلم ظاهر کراتینه مو شد را تسلیم کنم. من قصد دارم به طور خلاصه در مورد آن به شما بگویم، اگرچه از قبل به شما هکراتینه مو شدار می دهم که فشار زیادی بر اعتماد شما به صحت من خواهد داشت.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه در قیطریه

حتی ممکن رنگ مو است این اعتماد به نفس را از بین ببرد. اما من نمی توانم کمکی به آن کنم. من معتقدم که این وظیفه یک مرد در این زندگی رنگ مو است که از تجربه خود به دنیا بهره مند نانو کراتین مو شود. همه چیزهایی را که می‌بیند باید دقیقاً همان‌طور که می‌بیند بیان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و در عین حال، به‌طور ساده، به‌طور کسل‌کننده‌ترین درک، اخلاقیات درگیر آن کاملاً آشکار باکراتینه مو شد.

بهترین آرایشگاه زنانه در فرمانیه : اگر نقاش رنگ مو است و دوشیزه ای موی خرمایی به نظرش می رسد که موهای آبی رنگ مو دارد، باید موهایش را آبی رنگ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تا زمانی که به اصول خود پایبند باکراتینه مو شد و به خودش وفادار باکراتینه مو شد، نیازی به ناراحتی نرنگ مو دارد. ممکن رنگ مو است به او فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند در مورد من هم همینطور رنگ مو است. طرح زندگی من بر این رنگ مو است که با خودم صادق باشم.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه

اگر بخواهید می توانید من را با بارون مونچاوزن طبقه بندی کنید. تا زمانی که در اعماق قلبم تسلی این احساس را داشته باشم که یک رئالیست واقعی لایت و هایلایت مو هستم و از مسیرهای حقیقت منحرف نخواهم کراتینه مو شد که حقیقت برای من آشکار می نانو کراتین مو شود. این مزاحم که من فقط از او صحبت می بیبی لایت مو کردم، کسی که در بهار 1895 صندلی بازوی من را تصاحب بیبی لایت مو کرد.

بهترین آرایشگاه زنانه در فرمانیه : به همان اندازه شبح وحشتناکی پروتئین تراپی مو بود که من تا به حال از دیدن من لذت برده ام. بدتر از گروتسک پروتئین تراپی مو بود. روی هر اعصابی رنده کراتینه مو شد در کنار آن، به نظر می رسد پوستر معمولی امروزی در ترسیم به اندازه یک نقشه دوچرخه دقیق رنگ مو است، و در رنگ آمیزی آن به سادگی با اختلاف فریاد می زد. اگر رنگ‌ها به جای جذابیت به گوش، رنگ‌هایی داشت که به گوش می‌خورد، آن چیز مرا کر می‌بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه پاسداران آدرس

حدود نیمه شب پروتئین تراپی مو بود که تجلی برای اولین بار شکل گرفت. خانواده‌ام مدت‌ها قبل از بازنشستگی، و من به تازگی سیگار کشیدن را تمام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم – سیگاری که یکی از هزار سیگاری پروتئین تراپی مو بود که همسرم در یک فروش دوشنبه در یکی از فروشگاه‌های بزرگ نیویورک برایم خریده پروتئین تراپی مو بود. مارک را به خاطر نمی آورم، اما همین طور رنگ مو است.

بهترین آرایشگاه زنانه در فرمانیه : سیگار سیگاری نپروتئین تراپی مو بود که در یک اثر ادبی متمدن تبلیغ نانو کراتین مو شود – اما به یاد دارم که آنها در بسته های پنجاه تایی آمده پروتئین تراپی مو بودند و با روبان آبی بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. سیگاری که من سیگار می کشیدم.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه پونک

طعمش را چشید و سوزاند که گویی توسط یک شورشگر کوبایی در حالی که از یک هنگ اسپانیایی از لابه لای باتلاق می گریخت و اجزای تشکیل دهنده آن را در حالی که می دوید جمع می بیبی لایت مو کرد، غلتش خورد.

بهترین آرایشگاه زنانه در فرمانیه : با این حال، دو مزیت متمایز داشت. هیچ کس نمی توانست بیش از حد از آنها سیگار بککراتینه مو شد، و آنها مقرون به صرفه پروتئین تراپی مو بودند، به همین دلیل پروتئین تراپی مو بود که خانم کوچولو همیشه کمک کننده آنها را برای من تهیه بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : شماره آرایشگاه زنانه در فردوس غرب

و من شک ندارم که آنها روزی در از بین بردن حشرات از گل رز بسیار مفید خواهند پروتئین تراپی مو بود. بوته. آنها 3.99 دلار هزار دلار در پنج روز در هفته قیمت تمام دکلره مو دارند، اما در فروش دوشنبه آنها را به 1.75 دلار نشان بالیاژ مو دادند، به همین دلیل همسرم، که اخیراً یک سخنرانی کوچک در مورد اقتصاد برای او خوانده پروتئین تراپی مو بودم.

بهترین آرایشگاه زنانه در فرمانیه : آنها را برای من خرید. عصر مورد بحث من حدود دو ساعت سر کار با این سیگار پروتئین تراپی مو بودم و یک طرف آن را سه چهارم پایین تا آخر دود بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، زمانی که به این نتیجه رسیدم که به اندازه کافی – برای یک روز – سیگار کشیده ام.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک تهران

برخرنگ مو استم تا طرف دیگر را داخل آتشی بیندازم، آتشی که در شومینه بزرگ من به کراتینه مو شدت سوسو می زد. این کار را انجام بالیاژ مو دادم، برگشتم، و آنجا، از ترس دیدن، نشستم و از اعماق صندلی به من پوزخند زد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه