نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زیبایی ستیا ولنجک

سالن زیبایی ستیا ولنجک | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی ستیا ولنجک را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی ستیا ولنجک را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی ستیا ولنجک : او تمایلی نشان می‌دهد که خود را در برابر چیزی مهار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما مبلمان شکننده کلبه که قول پشتیبانی زیادی نمی‌دهد، با ناراحتی می‌ایستد، با اخم‌های گیج‌کراتینه مو شده روی صورتش، و منتظر تحولات رنگ مو است.

رنگ مو : اولد بوی که با خشم ساختگی به ذره ذره‌ی انسانیت زیر پوشش لبخند می‌زند، می‌گوید: «شیطان کوچولو، می‌دانی چرا به دیدنت آمده‌ام؟» کریپ می‌گوید: «نه، قربان، تب روی گونه‌هایش عمیق‌تر می‌نانو کراتین مو شود.

سالن زیبایی ستیا ولنجک

سالن زیبایی ستیا ولنجک : او هرگز چیزی به اندازه این مرد بزرگ، بلندقد و خوش تیپ با کت و شلوار شب مشکی اش، با چشمان تیره، نیمه خندان و نیمه اخم، و الماس بزرگی که روی سینه برفی اش می درخکراتینه مو شد، و کلاه بلند و براقش را ندیده رنگ مو است. پشت سرش اولد بوی با تکان کامل دستش می‌گوید: «آقایان، من خودم نمی‌دانم چرا به اینجا آمده‌ام.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

اما نتوانستم جلوی آن را بگیرم. یک هفته رنگ مو است که چشمان شیطان کوچولو در سرم رنگ مو است. من تا یک هفته پیش هرگز او را در زندگی ام جلال نبالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودم. اما من خیلی وقت پیش در جایی چشمانش را درخشیدم. به نظر من، وقتی بچه پروتئین تراپی مو بودم، خودم این راس کوچک را می‌شناختم، قبل از اینکه آلاباما را ترک کنم.

سالن زیبایی ستیا ولنجک : اما، پس، آقایان، غیر ممکن رنگ مو است. با این حال، همانطور که بابی به شما خواهد گفت، من او را مجبور بیبی لایت مو کردم تا اینجا با من تا یک بیمار کوچولوی مریض قدم بزند، “حالا ما باید تمام تلاشمان را برای “م” انجام دهیم.” اولد بوي دستانش را در جيب هايش فرو مي برد و محتويات آن را بيرون مي آورد و همه را با بي تفاوتي اربابي روي لحاف ژنده اي كه کريپ را مي پوشاند، دراز مي ککراتینه مو شد.

  ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان

لینک مفید : سالن زیبایی طراحان فا

با جدیت می‌گوید: «شیطان کوچولو، باید دارو بخری و خوب شوی و برگردی و دوباره به من کاغذ بزنی. کجای رعد و برق تو را قبلا دیده ام؟ بیخیال. بیا، بابی – پسر خوب منتظر من باش – حالا بیا و بیا یک زینک بگیریم. دو جنتلمن باشکوه برای لحظه‌ای با شکوه به اطراف می‌چرخند، در جهت کریپ و مرد پست عزاداری می‌کنند و سرانجام در تاریکی فرو می‌روند.

سالن زیبایی ستیا ولنجک : جایی که شنیده می‌نانو کراتین مو شود که یکدیگر را تشویق می‌کنند تا دوباره سوار شوند. مراحلی که به مسیر بالا منتهی می نانو کراتین مو شود. در حال حاضر مادر کریپ با داروهای او برمی گردد و او را راحت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او از چیزی که روی تخت خوابیده می بیند تعجب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و مشغول تهیه فهرست می نانو کراتین مو شود. 42 دلار ارز، 6.50 دلار نقره، سگک دمپایی نقره ای زنانه و یک چاقوی زیبا با دسته مروارید با چهار تیغه وجود رنگ مو دارد.

لینک مفید : سالن زیبایی شادلین فردوس غرب

مرد پست می‌بیند که کریپ داروهایش را مصرف می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تبش پایین می‌آید، و به او قول می‌دهد کاغذی را که همه چیز را در مورد جنگ بزرگ می‌گوید پایین بیاورد، او دور می‌نانو کراتین مو شود. فکری به سرش می زند و نزدیک در می ایستد و می گوید: شوهرت حالا اهل کجا پروتئین تراپی مو بود؟ مادر کریپ می‌گوید: «اوه، به افتخار، او اهل آلاباما پروتئین تراپی مو بود و یک جنتلمن به دنیا آمد.

سالن زیبایی ستیا ولنجک : همانطور که همه می‌توانستند بفهمند تا زمانی که شراب از بین رفت، و او با من ازدواج بیبی لایت مو کرد.» با رفتن مرد پست، کریپ را می شنود که با احترام به مادرش می گوید: مامان، او نمی‌توانست خدا باکراتینه مو شد، زیرا خدا سیر ننانو کراتین مو شود. اما اگر او نپروتئین تراپی مو بود، مامان، یک دلار شرط می‌بندم که او دن رنگ مو استوارت پروتئین تراپی مو بود.» در حالی که مرد پست در امتبالیاژ مو داد جاده تاریک به سمت شهر حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  سالن آرایش رادا

لینک مفید : سالن آرایش ستیا

با خود می گوید: «ما امشب شاهد ظهور خوبی در جایی پروتئین تراپی مو بوده‌ایم که هرگز به دنبال آن نمی‌گشتیم، و چیزی مرموز از آلاباما. هیگو! این یک دنیای کوچک خنده دار رنگ مو است.» ( هوستون دیلی پست ، صبح یکشنبه، 1 مارس 1896.) در مزوتینت دکتر مدت‌ها پیش تمرینات بیمارستانی خود را متوقف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، اما هر زمان که مورد علاقه خاصی در میان بخش‌ها وجود داشت.

سالن زیبایی ستیا ولنجک : مطمئناً تیم پرشور او در کنار دروازه‌های بیمارستان دیده می‌کراتینه مو شد. جوان، خوش‌تیپ، در راس حرفه‌اش، با درآمد فراوان، و ازدواج بیبی لایت مو کرده اما شش ماه با دختر زیبایی که او را می‌پرستید، قطعاً سرنوشت او مورد غبطه پروتئین تراپی مو بود. باید ساعت نه پروتئین تراپی مو بود که به خانه رسید. اصطبل تیم را گرفت و به آرامی از پله ها بالا رفت. در باز کراتینه مو شد و دست‌های دوریس محکم روی گردنش قرار گرفت و گونه خیس او به گونه‌ای چسبیده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن زیبایی روژه الهیه

او با صدای لرزان و گلایه آمیز گفت: «اوه، رالف، تو خیلی دیر آمدی. نمی تونی فکر کنی وقتی سر ساعت معمولی نمیایی چقدر دلم برات تنگ کراتینه مو شده. من شام را برای شما گرم نگه داشته ام. من به آن بیماران شما حسادت می کنم – آنها شما را بسیار از من دور می کنند. او با اعتماد به نفس مردی که خود را به خوبی محبوب می‌داند.

  سالن زیبایی زنانه سعادت آباد

سالن زیبایی ستیا ولنجک : به چهره دخترانه‌اش لبخند می‌زند، گفت: «تو چقدر شاداب، شیرین و سالم لایت و هایلایت مو هستی، بعد از دیدنی‌هایی که باید ببینم.» حالا قهوه ام را بریز، کوچولو، در حالی که من می روم بالا و لباس عوض می کنم. بعد از شام، او روی صندلی بغل مورد علاقه اش در کتابخانه نشست، و او در جای مخصوص خود روی بازوی صندلی نشست و یک کبریت برای او نگه داشت تا سیگارش را روشن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : سالن زیبایی گیوا ولنجک

خیلی خوشحال به نظر می رسید که او را با خود رنگ مو دارد. هر لمس یک نوازش پروتئین تراپی مو بود، و هر کلمه ای که او به زبان می آورد آن کشش طولانی و عاشقانه ای را داشت که یک زن به جز یک مرد در هر زمان از آن رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او با جدیت گفت: «امشب مورد مننژیت مغزی نخاعی را از دست بالیاژ مو دادم. او گفت: “من تو را دارم و ندارم.” «افکار تو همیشه با حرفه ات رنگ مو است.

سالن زیبایی ستیا ولنجک : حتی زمانی که فکر می کنم بیشتر مال من لایت و هایلایت مو هستی. آه، خوب، با آهی، «تو به رنج‌ها کمک می‌کنی، و من می‌بینم که همه رنج‌ها تسکین می‌یابد.

لینک مفید : آدرس سالن زیبایی چلسی فرمانیه

یا مثل مغز تو – این چیست؟ – صبور، در حال رنگ مو استراحت.» دکتر در حالی که دست همسرش را زد و به ابرهای دود سیگار خیره کراتینه مو شد، گفت: «یک مورد عجیب هم. او باید بهپروتئین تراپی مو بود می یافت.

سالن زیبایی ستیا ولنجک : من او را معالجه بیبی لایت مو کردم و بدون هیچ هکراتینه مو شداری روی دستان من درگذشت. ناسپاس هم لایت و هایلایت مو هستم، چون با آن پرونده به زیبایی برخورد بیبی لایت مو کردم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه