نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زيبايي پاسداران

سالن زيبايي پاسداران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زيبايي پاسداران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زيبايي پاسداران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زيبايي پاسداران : برخی از آنها حتی با عجله به داخل آب هجوم بردند و سعی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند با دستان خود الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده ها را بگیرند. “خم شو!” کوبو فریاد زد؛ “آنها تیر پرتاب می کنند.” هر پنج نفر خود را روی صورتشان در میان نیزارها انداختند.

رنگ مو : که صحت سخنان گیلبرت با هجوم سرسختانه بچواناس به سمت رودخانه، به امید جلوگیری از پیشرفت قایق، ثابت کراتینه مو شد. آنها با تیرهای خود به دنبال مسافران رفتند و کمندهای بلند چرمی ریختند.

سالن زيبايي پاسداران

سالن زيبايي پاسداران : درست به موقع تا اجازه دهند تیری از روی آنها بگذرد و سطح رودخانه را فراتر از آن بچرخاند. کوبو در حالی که بند کمان خود را در جواب می‌کشید و تیرش را در گردن باران‌ساز می‌لرزد، فریاد زد: «آه، تو آن را بگیر. “تو این را درمان نمی کنی، مائومو، ای دکتر باهوش، اما هیچ درمانی برای آن وجود نرنگ مو دارد! او مرده رنگ مو است.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

او با رضایت خطاب به همراهانش ادامه بالیاژ مو داد: «او در نیم ساعت مرد. سم کاملا تازه و خوب!» “بدبخت بدبخت!” مبلّغ فریاد زد، در حالی که او نظاره گر جمع کراتینه مو شدن بچوآناها پروتئین تراپی مو بود که با ناراحتی در اطراف پیامبر کشته کراتینه مو شده خود جمع کراتینه مو شدند. من شک ندارم که ررنگ مو است می گویی، کوبو. و فریبکار سرنوشت خود را بر خود ترسیم بیبی لایت مو کرد.

سالن زيبايي پاسداران : اما این یک پایان ترسناک رنگ مو است! چه زمانی نور حقیقت خدا در این سرزمین شب خورده خواهد درخشید؟» راهنما گفت: “بله، کوبو حقیقت را می گوید.” کوبو حقیقت را می گوید – مائومو به طور قطع مرده رنگ مو است – او نیز از درد بدی رنج می برد. آه، او را می برند. ما را بیشتر به دردسر نیندازید.» قایق در این زمان در کانال مرکزی رودخانه پروتئین تراپی مو بود و به سرعت به سمت جزیره می رفت.

  سالن زیبایی نگار محمدی

لینک مفید : سالن زیبایی نسیم عقیلی پاسداران

در حدود نیم ساعت به این رسید. و کوبو آن را به سمت نقطه ای که چندین بید به داخل رودخانه کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند هدایت بیبی لایت مو کرد و آن را به طور ایمن بین دو تای آنها قرار بالیاژ مو داد. گروه سپس فرود آمدند و همه کالاهای خود را به ساحل بردند. پس از آن کوبو به آنها دستور بالیاژ مو داد تا قایق را نیز به سمت ساحل بکشند و آن را با احتیاط در میان علف‌های بلند و سراسیمه‌ها پنهان کنند.

سالن زيبايي پاسداران : او با اشاره به پایین رودخانه گفت: «مردم از آن طرف نمی آیند. آبشارهای عمیق بزرگی که از آن ساحل نمی آیند، صخره های بسیار شیب دار و بلند. اما ممکن رنگ مو است از بانک های دیگر، یا مانند ما، از پایین تر آمده باکراتینه مو شد. بعضی اوقات باسوتوها به قول سفیدپوستان “پوتموس” را شکار می کنند. اسب آبی! فرانک فریاد زد. “آیا هیچ کدام از آنها در اینجا وجود رنگ مو دارد؟” «پتموس فراوان. در تمام طول آن بانک – تعجب می کنیم که ما آنها را نمی بینیم.

لینک مفید : سالن زیبایی چم

همه عصاهایی که در آنجا لایت و هایلایت مو هستند – بیشتر در شب غذا می دهند – کنار و کنار می آیند. در این زمان قایق پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و پسرها تحت هدایت کوبو به کاوش جزیره که شاید دویست فوت طول داشت و عرض آن 30 متر پروتئین تراپی مو بود، پرداختند. روی آن پر از علف‌های خزه‌ای پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که با گل‌هایی از هر رنگ و کمیاب‌ترین عطر پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

سالن زيبايي پاسداران : شمعدانی‌های وحشی، یاس‌ها، آروم‌ها، سوسن‌های قرمز مایل به قرمز و آبی و بنفش مانند فرشی زیبا در زیر پا پخش می‌شوند. درختان گلابی بالای سر و انار و آلوچه وحشی و انجیر و به و موز با شاخ و برگ سرو و صمغ و بید و صدها تن دیگر در هم آمیخته پروتئین تراپی مو بودند. کوبو ممکن رنگ مو است بگوید که در این جزیره غذای فراوانی وجود داشت که به نظر آنها مانند باغی مسحور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  آدرس آرایشگاه زنانه بهاران

لینک مفید : سالن زیبایی هیبو ولنجک

آنها از احتمال ماندن چند روزی در آنجا برای رنگ مو استراحت و سرحال کراتینه مو شدن خوشحال پروتئین تراپی مو بودند، در حالی که کوبو به مأموریت خود می رفت. آنها به زودی محلی را انتخاب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که قصد داشتند دفتر مرکزی خود را تعمیر کنند.

سالن زيبايي پاسداران : تقریباً در وسط جزیره، سه درخت انجیر بزرگ و یک خرما آنقدر به هم نزدیک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که شاخه های در هم تنیده آنها سقفی را تشکیل می بالیاژ مو داد که مانند خورشید یا طوفان غیرقابل نفوذ پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن زیبایی همراه

زیر رویش درختچه‌های بین بوته‌ها به‌زودی با کمک تبر از بین رفت، و نوعی کمان تقریباً دوازده فوت مربعی باقی ماند که فقط از یک طرف باز پروتئین تراپی مو بود، و گویی که با زیباترین گل‌ها پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در اینجا انبوهی از نی از قایق را که آفتاب از قبل خشک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، روی هم انباشته آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا بسترهایشان را درست کنند.

سالن زيبايي پاسداران : و در اینجا، یکی دو ساعت پس از ورود، نشستند تا از یک میهمانی فراوان و طولانی لذت ببرند. پس از آن شب رنگ مو استراحت بی‌وقفه صبح روز بعد، کوبو که برای خود یک قایق بسیار کوچکتر ساخته پروتئین تراپی مو بود که فقط از دسته های نی که به صورت متقاطع روی هم گذاشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، خود را به ساحل مقابل برد، که همانطور که به آنها گفته پروتئین تراپی مو بود متعلق به باسوتوها پروتئین تراپی مو بود.

  آرایشگاه زنانه تهران دروازه شمیران

لینک مفید : سالن زیبایی چیلای

در اینجا، با کشیدن نی ها به ساحل، دست خود را برای مسافران انگلیسی تکان بالیاژ مو داد و سپس در میان درختچه ها ناپدید کراتینه مو شد. دی والدن و ارنست که به حال خود رها کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، به باغ خود رفتند تا گفتگوی عمیقاً برای هر دو را که از عصر قبل آغاز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، ادامه دهند.

سالن زيبايي پاسداران : در حالی که فرانک و نیک، با تدبیر برای تولید خطوط ماهیگیری فوق العاده، خود را به جایی رساندند که یک قفسه سنگی، بلافاصله در لبه آب، صندلی دلپذیری را به آنها عرضه بیبی لایت مو کرد و شروع به ماهیگیری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها با توجه به گستاخی تکلشان و ناآگاهی کاملشان در مورد طعمه مناسبی که باید رنگ مو استفاده کنند، موفقیتی بهتر از آنچه انتظار داشتند داشتند.

لینک مفید : سالن زیبایی دانژه جنت آباد

دوجین ماهی با اندازه قابل تحمل، بیشتر مارماهی و هالتر، به زودی روی چمن کنارشان بی‌جان دراز کشیدند و همچنان با اشتیاق تمام ورزش خود را دنبال می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که در فاصله‌ای دور از آن‌ها از صدای پاشیدن و خرخر بیبی لایت مو کردن وحشت‌زده کراتینه مو شدند. . آنها با وجود اطمینان کوبو مبنی بر اینکه ترسی از چنین تحقیرهایی وجود نرنگ مو دارد.

سالن زيبايي پاسداران : برای لحظه ای متوجه کراتینه مو شدند که بچواناها در تعقیب آنها لایت و هایلایت مو هستند ، و با عجله به سمت منتهی الیه جنوبی جزیره رفتند، جایی که سر و صدا شنیده می کراتینه مو شد. چند شیء بی شکل تیره به طول ده یا دوازده فوت، ظاهراً روی آب شناور پروتئین تراپی مو بودند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه