نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه های زنانه نیاوران

آرایشگاه های زنانه نیاوران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه های زنانه نیاوران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه های زنانه نیاوران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه های زنانه نیاوران : یک مقام رنگارنگ در لباسی مجلل با توری طلایی که فرماندهی پورتال را بر عهده داشت مرا به سمت ورودی صحنه راهنمایی بیبی لایت مو کرد. به گذرگاهی تاریک و ظاهراً متروک رفتم و مکث بیبی لایت مو کردم تا قدم بعدی خود را در نظر بگیرم. قبل از من یک دیافراگم بلند و با نور روشن وجود داشت و با عبور از این دیافراگم صدا را به آرامی دریافت بیبی لایت مو کردمبالا و پایین رفتن، با صدای نسبتا آرام.

رنگ مو : مکثی جزئی در جریان گفتار فردی، و به دنبال آن مستقیماً، موجی ملایم به عنوان شادی صمیمی حضار در مورد آنچه که ظاهراً سالن نمایش فراتر پروتئین تراپی مو بود، موج می زد. درست در آن لحظه، چهره ای تاریک جلوی من تعریف بیبی لایت مو کرد و با زمزمه ای خشن مرا مورد خطاب قرار بالیاژ مو داد. به من دستور بالیاژ مو داده کراتینه مو شد که در اطراف گذرگاهی که جلوتر رنگ مو است، به سمت اتاق سه حرکت کنم.

آرایشگاه های زنانه نیاوران

آرایشگاه های زنانه نیاوران : من باید از پشت یک صفحه بلند رد می کراتینه مو شدم (بعداً تشخیص بالیاژ مو دادم)، اما ناخورنگ مو استه از جلوی آن گذشتم و ناگهان خود را هدف هزاران هزار چشم دیدم – و پشت غیرقابل انکار آقای چسترتون که مستقیماً جلوی من ظاهر می کراتینه مو شد. پس از به دست آوردن گذرگاه، دری با برچسب A 3 پیدا بیبی لایت مو کردم. چون به ضربه ام پاسخی دریافت نبیبی لایت مو کرد، آن را باز بیبی لایت مو کردم. و به یک سوراخ کوچک روشن نگاه بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

که به اندازه یک سوم یک اتاق خواب سالن بسیار کوچک رنگ مو است. تنها چیزی که به من قابل توجه پروتئین تراپی مو بود یک لباس بزرگ و تیره پروتئین تراپی مو بود که از قلابی در دیوار آویزان پروتئین تراپی مو بود. به نظر می رسید – آه! آره؛ این یک پالتوی حجیم پروتئین تراپی مو بود که یک شنل عجیب و غریب به آن چسبانده پروتئین تراپی مو بود. بنابراین؛ من در مغازه درست پروتئین تراپی مو بودم. فکر بیبی لایت مو کردم باید به اطراف نگاه کنم.

  آرایشگاه معروف زنانه ولنجک

آرایشگاه های زنانه نیاوران : سعی کنمکسی را پیدا کن من به آنچه فکر می کنم «بال» تئاتر رنگ مو است سرگردان کراتینه مو شدم. به هر حال، من از یک طرف، از صحنه و به بخشی از یک گالری، دید عالی داشتم. تنها کسی که در نزدیکی من پروتئین تراپی مو بود یک آتش نشان پروتئین تراپی مو بود که هیچ توجهی به من نداشت، اما همچنان به آقای چسترتون خیره کراتینه مو شد، با حالتی که (همانطور که می‌توانستم آن را رمزگشایی کنم) باعث عدم درک شگفت‌انگیز می‌کراتینه مو شد.

سعی بیبی لایت مو کردم به چیزی که تصور می‌بیبی لایت مو کردم یک دیوار پروتئین تراپی مو بود تکیه دهم، اما در کمال وحشت تمام سازه تقریباً از بین رفت زیرا به سختی آن را لمس بیبی لایت مو کردم. با درک صندلی در طرف دیگر آتش نشان، از جلوی او گذشتم، نشستم و خود را به تأمل در این منظره سپردم. اولین برداشت من، فکر می‌کنم، این پروتئین تراپی مو بود که آقای چسترتون به قدری کلیدی صحبت می‌بیبی لایت مو کرد که باید انتظار شنیدن فریادهای “بلندتر” را داشتم.

آرایشگاه های زنانه نیاوران : از همه جای خانه می آید اما از حالت روشن چهره های دور در گوشه ای از گالری که برای من قابل مشاهده پروتئین تراپی مو بود، ظاهراً او کاملاً دنبال می کراتینه مو شد. آن موقع نمی‌دانستم که در اولین حضور عمومی‌اش در نیویورک، صدای سخنرانی‌اش را به‌عنوان موش اصلی که از کوه آمده پروتئین تراپی مو بود یاد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.در آن زمان من اظهار نظر فرانسیس هکت در مورد آن را ندیده پروتئین تراپی مو بودم که: “البته این یک صدا نپروتئین تراپی مو بود.

آقای هکت می افزاید که این “صدای معمولی خوب سالن سخنرانی رنگ مو است.” من احساس نمی کنم که این کاملاً برداشت من از آن بعدازظهر دیگر را توصیف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بلکه شاید باید موضوع را اینگونه بیان کنم. خاطره من از مکالمه ای که با او در سال 1914 در بیکنزفیلد داشتم این رنگ مو است که صدای او در آن زمان نسبت به روز دیگر، کیفیت بسیار تیره تری داشت، و بیشتر، بسیار بیشتر، در نوبت صحبت هایش، یک نت خشن از دنیای تنومند پروتئین تراپی مو بود.

  سالن زیبایی رز سفید در صادقیه

آرایشگاه های زنانه نیاوران : شاید او احساس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در برابر یک مخاطب آمریکایی “نماینده” باید کاملاً همان چیزی باکراتینه مو شد که قبلا “نجیب” نامیده می کراتینه مو شد. به هر حال، من مطمئناً روز قبل صدای یک نجیب زاده متواضع، بسیار دوستانه، فرهیخته و زیرک را شنیدم که با دقتی که در بین انگلیسی ها بیشتر از آمریکایی ها مشاهده می کراتینه مو شد صحبت می بیبی لایت مو کرد. حتی ردی از لحنی در آن وجود داشت که انگار بیشتر در خانه در داخل دیوارهای دانشگاه رنگ مو است.

گرچه، در واقع، خوشحالم که بگویم، آقای چسترتون بیشتر در خانه در «میخانه ها» از اشارات عالمانه، سرگرم کننده و مفرح به جامعه پرهیز نبیبی لایت مو کرد. و من نمی توانم شک کنم که شاید او پیدا کراتینه مو شده باکراتینه مو شدحتی از آنچه که او پروتئین تراپی مو بود، سرگرم کننده تر پروتئین تراپی مو بود، اما، مهم نیست. یکی از آقایان که در اینجا قطعه ای در مورد برداشت های خود از سخنرانی های آقای چسترتون نوشته رنگ مو است.

آرایشگاه های زنانه نیاوران : احساس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که مخاطبانش آنقدر که اعضای آن انتظار داشتند، اوقات خوشی را سپری نبیبی لایت مو کرده اند. من فقط یک بخش کوتاه و پایانی از یک سخنرانی شنیدم. بخشی از حضار که بیشتر از همه قبل از مشاهده من به آنها نزدیک کراتینه مو شد، آنهایی پروتئین تراپی مو بودند که پشت میز پر از مطبوعات نشسته پروتئین تراپی مو بودند، که مستقیماً بین من و سخنران قرار داشت.

این موجودات ساده لوح تمام شواهدی مبنی بر به دست آوردن ارزش پول خود ارائه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اگرچه آقای چسترتون هنگام صحبت بیبی لایت مو کردن، یادداشت ها را ورق زد، اما نمی توان گفت که سخنرانی خود را خوانده رنگ مو است. از سوی دیگر، واضح پروتئین تراپی مو بود که او به طور قابل ملاحظه ای از یک بررسی دقیق آماده کراتینه مو شده فاصله نگرفت. یال فرو ریخته ای که بالای سر او قرار داشت.

  سالن زیبایی مریم رهنما

آرایشگاه های زنانه نیاوران : حتی از قبل بزرگتر به نظر می رسید. با این حال، به نظر نمی رسید که کاملاً سقوط الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من فکر می کنم (از سال 1914) تلاشی برای مسواک زدن کاملاً زیبا انجام کراتینه مو شده رنگ مو است. مطمئناً همیشه بسیار خاکستری رنگ مو است.

فکر می‌کنم در مقاله قبلی‌ام چیزی شبیه به این گفته‌ام: «آقای چسترتون دارای رنگ قرمز فوق‌العاده‌ای رنگ مو استچهره ای که سبیل های کوچکش در مقابل آن رنگ روشن به نظر می رسد.” در حالی که چهره آقای چسترتون امروز را نمی توان رنگ پریده توصیف بیبی لایت مو کرد، اما بیشتر شبیه یک صورت رنگ مو است و کمتر شبیه یک ماه کامل درخشان رنگ مو است.

آرایشگاه های زنانه نیاوران : قبل، سخت تر چند نفر از مفسران اخیر ما در مورد آقای چسترتون به این موضوع توجه بیبی لایت مو کرده اند که او به اندازه ای که به نظر می رسد او را بزرگ نمی دانند.

به یاد دارم که وقتی او را قبل از دیدنش دیدم حتی از این که او را هیولایی تر از آن چیزی که حتی در عکس هایش دیده می کراتینه مو شد پیدا کنم، وحشت بیبی لایت مو کردم. به نظر می رسد که او در مسابقات بزرگ در انگلستان شرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آرایشگاه های زنانه نیاوران : و عکس‌های اخیر او در نقش فالستاف، یا تونی ولر، یا آقای پیکویک، یا کسی مانند آن، با خاطرات من از او کاملاً مطابقت نرنگ مو دارد. درست رنگ مو است، او حجم زیادی را که قبلا داشت را نرنگ مو دارد. اما باید بگویم که این یک منتقد فریبنده رنگ مو است که او را به اندازه کافی فیل برای همه اهداف معمولی نمی داند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه