↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایش زنانه برای عروسی

آرایش زنانه برای عروسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایش زنانه برای عروسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایش زنانه برای عروسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایش زنانه برای عروسی : به ما نگاه بیبی لایت مو کرد: “بر روی یک ابر کراتینه مو شدید آنجا.” یک افسر ارتش با ظاهری باشکوه همراه با یک فرمانده نیروی دریایی شنل پوش با قدم های فنری از در کاخ سفید بیرون آمدند که هر دو هوای شادی را به همراه داشتند. یک ماشین مجلل غلت زد و زیر سقف ایوان که بر روی راهرو امتبالیاژ مو داد داشت ایستاد.

رنگ مو : آقای پادروسکی، شما اینجا لایت و هایلایت مو هستید! دیگری غر زد شادی پر شور در مورد درب … “این خوب رنگ مو است!” “مطمئنا، او فقط یک نخست وزیر رنگ مو است.” سپس، پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندگی احترام آمیز برای باز بیبی لایت مو کردن راه برای او به عنوان او نزدیک کراتینه مو شد. او را دوباره نگه داشت،چریک های دوربین، روی پله ها. او در حال تعظیم پروتئین تراپی مو بود که فشار فزاینده ای افزایش می یافت و اندیشیدن کراتینه مو شدت گوسفندی او دردناک می کراتینه مو شد.

آرایش زنانه برای عروسی

آرایش زنانه برای عروسی : موهایش یک بوته سفید رنگ مو است که از پشت بیرون زده رنگ مو است. پاپیون سفید شبح مانند. لباس مشکی او به زیبایی براق و فشرده رنگ مو است. در نمای نزدیک، ویژگی‌های او واضح‌تر رنگ مو است و حساسیت کمتری در تراشیدن نسبت به عکس‌هایش رنگ مو دارد. گوشت صورت او در درجه صورتی و عادلانه پروتئین تراپی مو بودن چهره نژادهای اروپای شمالی چشمگیر رنگ مو است. من و دوستم هنوز آقای کریستین را ندیده پروتئین تراپی مو بودیم.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

آن روز صبح با آقای تومولتی در مورد یک موضوع تجاری تماس گرفته پروتئین تراپی مو بود. متوجه کراتینه مو شد که در یک ساختمان تجاری به نام ساختمان جنوبی مغازه راه اندازی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. در ورودی: جوزف پی تومولتی، چارلز اچ بیکر. ویژگی برجسته نیم تنه گچی کرم در اندازه واقعی، روی پایه چوبی صیقلی بلند، وودرو ویلسون. آقای تومولتی، جثه تنومند، رانندگی به شیوه ای، از دفتر خصوصی خود بیرون آمد.

آرایش زنانه برای عروسی : فضای بازدم از گندگی. دوست من گاهی (می ترسم) با کمی دور و برش صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کسب و کار واقعی ما در اینجا حل و فصل کراتینه مو شد، او در حال حرکت به سمت بیان خود پروتئین تراپی مو بود امیدوارم بتوانیم روزی، فقط برای یک لحظه، ببینیم، فقط یک نگاه اجمالی از … آقای تومولتی با تکان بالیاژ مو دادن سر خود را قطع بیبی لایت مو کرد: «رئیس جمهور».

  سالن آرایش شایلان جردن

دوست من کمی گیج به نظر می‌رسید زیرا (می‌توانستم ببینم) کلمات “رئیس‌جمهور سابق” نزدیک پروتئین تراپی مو بود از زبان او بیاید. اما بدون شک منظور هر دوی آنها یک آقا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. در دفاتر اجرایی ما همراه با مردان روزنامه برای مصاحبه روزانه بعدازظهر آنها با آقای کریستین دنبال می‌کراتینه مو شدیم، دوستم که مانند سایر اعضای حزب خود را در دود تنباکو غسل می‌بیبی لایت مو کرد.

آرایش زنانه برای عروسی : وارد نوعی اتاق شورا کراتینه مو شد. میز بلند پایین وسط زیورآلات نمایان آپارتمان، روی یک مانتو، گچ بری از یک عمو سام شوخ طبع با کت لباسی، پرچم آمریکا را برافراشته در دست رنگ مو دارد، و در کنارش یک عقاب به ظاهر بوقلمونی رنگ مو است. جماعت به میز نزدیک کراتینه مو شدند، پشت آن در صندلی چرخان با حالتی آرام و نسبتاً متفکر، یک شکل زاویه دار نشسته پروتئین تراپی مو بود.

پاهایی که به نظر آرام می چرخید و در نهایت به کفش های بسیار سفید و کفش های کوتاه ختم می کراتینه مو شد. کاهگلی نسبتاً ضخیم از موهای خاکستری، ویژگی‌های درشت آبزی، ظاهر نسبتاً مالیخولیایی،چشمان رو به پایین روی میز، لباس‌هایی که اخیراً فشار بالیاژ مو داده نکراتینه مو شده و هیچ‌کس تمایلی به آن نرنگ مو دارد که آن‌ها را ملایم خطاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آرایش زنانه برای عروسی : آقای کریستین به طور کلی تصور بسیار خوبی از یک «کتاب‌دار مرجع» تا حدودی گرد و خاکی در میز اطلاعات نیویورک نشان بالیاژ مو داد. کتابخانه عمومی در محاصره تعبالیاژ مو داد غیرعادی زیادی از پرسشگران. او خیلی آرام و آلایت و هایلایت مو هسته گفت: «خب آقایان، چه چیزی به ذهنتان رسیده رنگ مو است؟» چهره ای با پد و مبالیاژ مو داد در دست پرسید: «جرج، این چه خبر؟» به نظر می‌رسید.

  آرایشگاه زنانه خیابان ونک

که آقای کریستین مدت زیادی به این موضوع فکر می‌بیبی لایت مو کرد، و نتیجه تفکر او این پروتئین تراپی مو بود که چیز زیادی در مورد آن وجود نداشت. “و چه چیزی برای آن وجود رنگ مو دارد؟” دیگری را جویا کراتینه مو شد خوب در طول به نظر می رسد که چیز زیادی به آن نیز وجود نرنگ مو دارد. چند مورد اطلاعات بالیاژ مو داده کراتینه مو شد. و حضار برای مدت کوتاهی بسته کراتینه مو شدند.

آرایش زنانه برای عروسی : وقتی با شرکت از اتاق خارج کراتینه مو شدیم من و دوستم در راهرو نشستیم. نامه اش را به دربان بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. چند سرباز یونیفورم پوش، گروهی از کشیش های کاتولیک بسیار صنوبر، قوی و شاداب، یک فرد مسن با ژست بسیار افسرده، و مجموعه ای متفاوت از انسانیتنیز منتظر پروتئین تراپی مو بودند دربان مدام تحت تعقیب پروتئین تراپی مو بود. «فقط می‌خواهم با او دست بدهم.

همین رنگ مو است» و «فقط می‌خواهم بگویم «چطور می‌کنم»، درخورنگ مو است‌هایی پروتئین تراپی مو بودند که اغلب شنیده می‌کراتینه مو شد. دربان به ما اشاره بیبی لایت مو کرد و به ما گفت که به آپارتمانی که اشاره بیبی لایت مو کرد برویم و بنشینیم. احتمالاً دوست من این دستورالعمل را نشنیده رنگ مو است، زیرا مستقیماً به محض ورود به اتاقی که پر از نور بعدازظهر از ردیفی از پنجره‌های بلند و زیبا می‌ریخت، مستقیماً به سمت آقای کریستین رفت.

آرایش زنانه برای عروسی : آقای کریستین به آرامی از روی میز بلند کراتینه مو شد و به تدریج به قد خود رسید و با احتیاط دستی به دوستم بالیاژ مو داد. همانطور که به نظر می رسید، او به چهره درخشان و تا حدودی متزلزل دوستم نگاه بیبی لایت مو کرد. هر چند دوستم در مورد تلفظ نامش با کمی گرمی طبیعی لبخند زد. سپس با جدیت اظهار داشت که با توجه به قرارهای زیادی که در حال حاضر قرار رنگ مو است انجام نانو کراتین مو شود.

  سالن زیبایی طراحان پیروزی

و با تلاش های فراوانی که اکنون بر او وارد کراتینه مو شده رنگ مو است، و غیره و غیره، به سختی ممکن رنگ مو است که بتواند همین الان ترتیبی دهد که دوستم با او صحبتی داشته باکراتینه مو شد. همانطور که او گفت، … “سناتور.” دوست من بدیهی رنگ مو است که کمی متحیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بوددر این اصطلاح، زیرا ذهن او در کنار تصوراتی از اینکه فردی را کمتر از رئیس جمهور می بیند، مشغول به کار پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

آرایش زنانه برای عروسی : اما شکی نپروتئین تراپی مو بود که هم ایشان و هم آقای کریستین به یک آقا اشاره می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. باید اضافه کنم که ماموریت خودخورنگ مو استه دوستم برای دست بالیاژ مو دادن با آقای هاردینگ و نوشتن مقاله در مورد برداشت های او از او قبل از رئیس جمهور هنوز به نمایندگان معتبر مطبوعات کم و بیش جسارت آمیز پروتئین تراپی مو بود. و باز هم باید اضافه کنم.

که آقای کریستین واقعاً تمایلی به اخراج دوستم بدون اشعه امید نداشت و به او پیشنهاد بالیاژ مو داد که بعد از چند روز دوباره تماس بگیرد. پیشنهاد به میل خود آقای کریستین پروتئین تراپی مو بود. وقتی برگشتیم تا اتاق را ترک کنیم، دیدیم که خانواده پدران کاتولیک و چندین نفر دیگر نیز پذیرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و همه از اعتماد به نفس شادی می درخشیدند.

آرایش زنانه برای عروسی : ما در امتبالیاژ مو داد راهروی منتهی به ورودی جلویی کاخ سفید قدم زدیم. پلیس با ظاهری گشاد که با تنبلی خود را در کنار ایوان آفتاب گرفته پروتئین تراپی مو بود، با تضاد جالبی به یاد کت قرمزهای تند و تیزی افتاد که به سرعت جلو و عقب جلوی کاخ باکینگهام می رفتند. آنها موجوداتی فوق العاده مغرور و حقیر لایت و هایلایت مو هستند. یک شخصیت جذاب دموکراتیک، این پلیس. هنگامی که در همان نزدیکی مکث بیبی لایت مو کردیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه