↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زیبایی حسنا بیاتی نیا

سالن زیبایی حسنا بیاتی نیا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی حسنا بیاتی نیا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی حسنا بیاتی نیا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی حسنا بیاتی نیا : در حالی که او این کار را انجام می بالیاژ مو داد، یک آقایی خوش لباس که عصای مالاکا با سر طلایی حمل می بیبی لایت مو کرد، از کنارش گذشت و به آرامی از کنار سایه خیابان عبور بیبی لایت مو کرد، در سایه ای عمیق ایستاد و به نظر می رسید که منتظر کسی رنگ مو است. حدود پانزده دقیقه بعد مرد جوان وارد رستورانی در خیابان کنگره کراتینه مو شد و با ترس روی میز نشست.

رنگ مو : صندلی دیگری را به پهلویش کشید و با احتیاط داخل کیف فرشش گذاشت. پنج دقیقه بعد مردی خوش لباس با عصای مالاکا سر طلایی با عجله وارد کراتینه مو شد و پس از آویختن کلاه ابریشمی خود، تقریباً از نفس افتاده روی همان میز نشست. سپس، در حالی که به بالا نگاه بیبی لایت مو کرد، مرد جوانی را که او را در حال خیره کراتینه مو شدن در پنجره جواهرفروش دیده پروتئین تراپی مو بود.

سالن زیبایی حسنا بیاتی نیا

سالن زیبایی حسنا بیاتی نیا : شناخت و با لبخندی خوشایند گفت: “آه، ما دوباره ملاقات می کنیم، قربان. من به تازگی یک مسابقه طاقت فرسا برای گرفتن قطار داشته ام. ببینید، من کارمند شرکت راه‌آهن اقیانوس آرام جنوبی لایت و هایلایت مو هستم، و در راه لایت و هایلایت مو هستم تا دستمزدهای خود را در جاده جبران کنم. من قطارم را حدود سه دقیقه از دست بالیاژ مو دادم. این خیلی ناجور رنگ مو است.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

زیرا من نزدیک به دو هزار دلار پول دارم و در هیوستون کاملاً ناآشنا لایت و هایلایت مو هستم. مرد جوان گفت: «سرهنگ، من هم همینطور لایت و هایلایت مو هستم. من تازه از کانزاس سیتی برمی گردم، جایی که یک دسته از بچه های دو ساله را فروختم، و وقت نبیبی لایت مو کردم با این پول کاری انجام دهم. با این حال، شما من را در این مقدار شکست بالیاژ مو دادید.

  سالن زیبایی شیرین مقدم نیاوران

سالن زیبایی حسنا بیاتی نیا : من فقط 900 دلار ندارم.» آقای خوش پوش، یک رول بزرگ اسکناس از جیبش درآورد، یکی از آنها را که با آن هزینه شامش را پرداخت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بقیه را با احتیاط به جیب داخلی کتش برگرداند. او گفت: «به نظر می‌رسد که در واقع در شرایط مشابهی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. من خیلی دوست ندارم تمام شب این همه پول روی شخصم حمل کنم.

لینک مفید : سالن زیبایی روژه الهیه

فرض کنید ما یک جامعه حمایت متقابل تشکیل بالیاژ مو داده‌ایم و در این بین قدم بزنیم و ببینیم چه مناظری در شهر وجود رنگ مو دارد.» در ابتدا مرد جوان به این پیشنهاد مشکوک ظاهر کراتینه مو شد و به سردی خودداری بیبی لایت مو کرد، اما به تدریج در زیر نزاکت و ادب صریح و بی ادعای مرد خوش لباس آب کراتینه مو شد و وقتی آن آقا اصرار داشت که هزینه هر دو شام را بپردازد.

سالن زیبایی حسنا بیاتی نیا : به نظر می رسید که تردیدش از بین رفت. و او نه تنها محرمانه، بلکه در واقع پرحرف کراتینه مو شد. او به مرد خوش لباس اطلاع بالیاژ مو داد که نامش سیمونز رنگ مو است، که صاحب یک مزرعه کوچک زیبا در شهرستان انسینال رنگ مو است و این اولین سفر او به خارج از تگزاس رنگ مو است. مرد خوش لباس گفت که نامش کلنسی رنگ مو است که دوستانش او را “کاپیتان” می نامیدند.

لینک مفید : سالن زیبایی روژه پیروزی

او در دالاس زندگی می بیبی لایت مو کرد و عضو انجمن مسیحی مردان جوان در آن مکان پروتئین تراپی مو بود. او کارتی را به آقای سیمونز بالیاژ مو داد که روی آن «کاپیتان ریچارد ساکسون کلنسی» چاپ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و در زیر آن با مبالیاژ مو داد با عجله نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود: «با MK & T. Ry. شرکت.» آقای سیمونز، وقتی شام را تمام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، گفت: «حالا از پیشنهاد بالیاژ مو دادن خجالت می‌کشم.

  سالن زیبایی نیاوران تهران

سالن زیبایی حسنا بیاتی نیا : تو غریبه‌ای، اما می‌خواهم یک لیوان آبجو بخورم. اگر این طرح را دوست ندارید، چرا، مرا ببخشید، و به من فکر نکنید که آن را پیشنهاد می کنم.» کاپیتان چانسی با خوشرویی لبخند زد. با لحنی شوخ‌آمیز گفت: مراقب باشید. «یادت باکراتینه مو شد، من و تو باید امشب مراقب خودمان باشیم. من در قبال سرمایه‌ای که دارم در برابر شرکت راه‌آهن مسئول لایت و هایلایت مو هستم.

لینک مفید : سالن زیبایی چهره های ظفر

و علاوه بر این، به ندرت آبجو را لمس می‌کنم – خوب، حدس می‌زنم یک لیوان به من آسیبی نمی‌زند.» آقای سیمونز کیسه فرش را باز بیبی لایت مو کرد و پس از کمی جستجو کیف مهره ای را پیدا بیبی لایت مو کرد که از آن یک سکه بیرون کشید و سرمایه گذاری فوری آن را پیشنهاد بیبی لایت مو کرد. کاپیتان کلنسی به یاد آورد که از دوستی شنیده رنگ مو است که می گوید یک سالن آرام در آن وجود رنگ مو دارد.

سالن زیبایی حسنا بیاتی نیا : ببینیم کدام خیابان پروتئین تراپی مو بود؟ پس از کمی تردید و جستجو، آنها به مکانی با درهای متحرک رسیدند که در آن چراغی در بیرون آویزان پروتئین تراپی مو بود، و کاپیتان به آنها پیشنهاد بیبی لایت مو کرد که احتمالاً می توانند یک لیوان آبجو در آن بیاورند. آنها وارد کراتینه مو شدند و خود را در مقابل یک بار مجلل، شعله‌ور از چراغ‌ها و آینه‌ها، دیدند که در آن پنج یا شش مرد با ظاهری خشن و شبیه جغد شب در آنجا نشسته پروتئین تراپی مو بودند.

لینک مفید : سالن زیبایی چهره پردازان شریعتی

آقای سیمونز دو لیوان آبجو خورنگ مو است و وقتی آنها آن را نوشیدند، سکه اش را روی پیشخوان گذاشت. “تو را نمی خورد؟” ساقی گفت. «آنها دو نفر لایت و هایلایت مو هستند برای. بلافاصله یکبار دیگر سرفه کنید.» آقای سیمونز گفت: «اینجا را ببینید، هر لیوان آبجو همه جا 5 سنت رنگ مو است. آیا مرا برای هیچ کشوری نگیرید.» کاپیتان کلنسی زمزمه بیبی لایت مو کرد که بهتر رنگ مو است.

  ارایشگاه زنانه تهران گیشا

سالن زیبایی حسنا بیاتی نیا : آنچه را که خورنگ مو استه کراتینه مو شده پرداخت کنند تا اینکه در یک مشکل قرار گیرند. او گفت: «به‌نظر می‌رسد یک مکان خشن رنگ مو است، و باید به خاطر داشته باشید که تا زمانی که ما پول خود را در اختیار داریم، این کار باعث به خطر انداختن خودمان نمی‌نانو کراتین مو شود.

لینک مفید : سالن زیبایی رزا جنت آباد جنوبی

بگذارید 15 سنت اضافی را بپردازم.» آقای سیمونز گفت: “نه، شما این کار را نمی کنید.” «حدس می‌زنم وقتی درمان می‌کنم تمام صورت‌حساب را پرداخت می‌کنم.» دوباره داخل کیسه فرش رفت و سه نیکل دیگر بیرون آورد.

سالن زیبایی حسنا بیاتی نیا : درست در آن زمان یک ارکستر نزدیک در دست در یک هوای پر جنب و جوش آمد، و آقای سیمونز برگشت تا ببیند از کجا آمده رنگ مو است. ساقی به کاپیتان کلنسی چشمکی زد و به آرامی گفت: “آه، جیمی، پسر پیر؟” کاپیتان به آرامی در حالی که چشم چپش را روی متصدی بار می بست، گفت: «فکر کن که جواب می دهد.

لینک مفید : سالن زیبایی مادو جنت آباد شمالی

آقای سیمونز گفت: «بگویید، هر چه دارید در آنجا دارید؟» با اشاره به سمت موسیقی متصدی بار گفت: «بهترین سرگرمی های موسیقی و نمایشی باکلاس در جنوب. “تصفیه و ارتقاء تخصص های توسط هنرمندان برجسته.

سالن زیبایی حسنا بیاتی نیا : وارد شوید، آقایان.» آقای سیمونز گفت: «این یک نمایش نمایشی رنگ مو است، با آدامس. “بریم داخل؟” کاپیتان کلنسی گفت: «از ظاهر آن مکان زیاد خوشم نمی آید، اما به هر حال بیایید نگاهی به آن بیندازیم تا زمان را بگذرانیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه