↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

ارایشگاه زنانه عروس غرب

ارایشگاه زنانه عروس غرب | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ارایشگاه زنانه عروس غرب را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ارایشگاه زنانه عروس غرب را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

ارایشگاه زنانه عروس غرب : با موهای نقره‌ای مانند دمپایی پودر کراتینه مو شده؛ به نرمی با مینای ظریف لوازم آرایشی رنگ آمیزی کراتینه مو شده رنگ مو است. غنی و باشکوه از جنس کراس – این حضور پرهزینه و بسیار پیچیده، با لحن ضعیف بهترین جامعه، بر ماشین آلات به خوبی تنظیم کراتینه مو شده تأسیسات هوشمند او با قدرت آگاهی از کارایی بسیار پرورش یافته و عطری از رنگ مو استانرنگ مو داردهای غیرقابل قبول، رهبری می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : این نوع خانم صاحبخانه بی‌نقص، البته، از آن دسته رنگ مو است که کلکسیونر پرشور در کابینت ذهن خود با شادی مهیبی از گرانبها پروتئین تراپی مو بودن آن حفظ می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با این حال، من نمی توانم احساس کنم که این نوع به عنوان یک اثر هنری در کمال کامل نیستاین: که در هر کار نابغه اول، نمی توان آن را انکار بیبی لایت مو کرد، همیشه نوعی درشتی وجود رنگ مو دارد.

ارایشگاه زنانه عروس غرب

ارایشگاه زنانه عروس غرب : و شاید باید اعتراف کنم که سلیقه خودم در مورد خانم های صاحبخانه، هرچند امیدوارم بی تبعیض نباکراتینه مو شد، کمی به ذائقه عامه پسند، یعنی ذوق رابله گرایش رنگ مو دارد. رنگ مو استیونسون مشاهده بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که اکثر مردانی که دارای سرنوشت بالا لایت و هایلایت مو هستند، حتی نام‌های بلندی هم تمام دکلره مو دارند. و هرکسی که اصلاً به پدیده خانم های صاحبخانه فکر بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

باید از ویژگی منحصر به فرد نام آنها شگفت زده کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. در واقع، یک راه اشتباه برای انتخاب یک صاحبخانه شایسته از یک آگهی، نام او رنگ مو است. آیا این نام خوشایند برای یک خانم صاحبخانه رنگ مو است؟ برو اونجا! همانطور که نام او رنگ مو است، طبیعت او نیز چنین رنگ مو است. من یک بار در خیابان بروم نیویورک صاحبخانه ای داشتم که خدایان نام او را خانم برو گذاشتند.

ارایشگاه زنانه عروس غرب : من یک بار صاحبخانه ای داشتم یک بار خانم صاحبخانه ای در نزدیکی جاده بارانداز هند شرقی، لندن داشتم که نامش ویگر پروتئین تراپی مو بود. من همیشه یاد خانم صاحبخانه ای را که در ساری داشتم، گرامی خواهم داشت، خانم پنیر. یک و همه، این خانم ها، به عنوان خانم های صاحبخانه، بدون لکه پروتئین تراپی مو بودند. خانم ویگر که به عنوان یک بیلبوت در نظر گرفته می نانو کراتین مو شود.

  سالن زیبایی لیدا شهرک گلستان

فکر می کنم اولین کمال پروتئین تراپی مو بود. در ژانر خودش،بنابراین می‌توان گفت، او به اندازه یک سنگ مرمر الگین، یک کوزه یونانی، کمی آبی و سفید چینی، یک طرفدار ژاپن قدیم، یک ورمیر، یک سمفونی ویسلر، یک کاریکاتور از مکس بیربوم، تمام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او از قالب حجیم و بسیار منحصر به فرد پروتئین تراپی مو بود. صورتش خیلی درشت و خیلی قرمز پروتئین تراپی مو بود و به کراتینه مو شدت بریده بریده پروتئین تراپی مو بود.

ارایشگاه زنانه عروس غرب : او در لباس‌های عجیب و غریب خود، به شیوه‌ای غیرقابل تعریف، چیزی شبیه به سبک بزرگ را به شخصیت این متولد کراتینه مو شده نشان بالیاژ مو داد. گفتار او با صدایی عجیب و ترک خورده تکان خورده پروتئین تراپی مو بود، که تا حدودی تأثیری مانند فریاد باد در ارتفاعات کشتی داشت. او همیشه کمی بی‌ثبات می‌لغزید. من احساس می‌بیبی لایت مو کردم که حرکات و رفتار او به طور کلی باعث می‌نانو کراتین مو شود.

تصور کنیم که او در خفا عادات خاصی رنگ مو دارد که دیگر مورد تأیید جامعه نیست. چشمانش طوطی ژولیده ای پروتئین تراپی مو بود که روزهایش را بیهوده در تلاش برای بالا رفتن از کناره های در آغوش گرفته یک وان حلبی سپری می بیبی لایت مو کرد. زنان صاحبخانه، فراتر از همه افراد دیگر، از قدرت باطنی تبدیل کراتینه مو شدن به نوابغ مکان‌ها برخورتمام دکلره مو دارند.

ارایشگاه زنانه عروس غرب : برای مثال، برای کسی کاملاً غیرممکن خواهد پروتئین تراپی مو بود که خانم پنیر من را به‌طوری‌که می‌گویید از بافت او جدا کراتینه مو شده رنگ مو است، تجسم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.اگر از شما خورنگ مو استه می کراتینه مو شد که خانم چیزمن را توصیف کنید، طبیعتاً این کار را به این صورت انجام می دهید: “خب، من تعجب می کنم که شیرین ترین، عجیب ترین، زیباترین مسافرخانه قدیمی در کل انگلستان چه کراتینه مو شده رنگ مو است!” و در ذهن شما یک عکس سینماتوگراف سریع می آید.

  سالن آرایش تندیس تجریش

بزرگراهی که از دورکینگ خارج می‌نانو کراتین مو شود و راهش را بین تپه‌ها تا دریا دراز می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک پیچ را می‌چرخانید و اصطبل‌های سفید بلند، کم ارتفاع و درخشان را می‌بینید – اصطبل‌ها، ظاهراً، یک مسافرخانه مربیگری. و در حال حاضر به یک ساختمان سنگی برنگ مو استانی، سفید رنگ با “سقف ساسکس” می‌بینید. از روی یک پست بلند قبل از اینکه در بچرخد تابلوی “سر پادشاه”. اردک های سفید در حوضچه ای در کنار جاده سوار می شوند.

ارایشگاه زنانه عروس غرب : دور این مسافرخانه ای که به آن نزدیک می شوید سبزترین و زیباترین پرچینی رنگ مو است که تا به حال دیده کراتینه مو شده رنگ مو است. و در امتبالیاژ مو داد جاده فراتر از شما کلبه های یک روستای کوچک را درک کنید. “ما می دانیم که همه چیز برای آنها که خدا را دوست تمام دکلره مو دارند با هم در جهت خیر رنگ مو است.” عاشقانه سرنوشت که در تمام طول عمر طولانی شما را در آغوش خانم پنیری به راه انداخته رنگ مو است.

اکنون با گام‌هایی که به دقت مدرج کراتینه مو شده رنگ مو است، خیرخواهی خود را نشان می‌دهد. در طرف دیگر قسمت اصلی “سر پادشاه” که به شما بالیاژ مو داده کراتینه مو شدبرای اولین بار به حیاط کوچک پرچمدار و خوشمزه ای می رسید که به بازوی دیگری از خانه منتهی می نانو کراتین مو شود، قدیمی تر، هنوز بسیار محترم، با سقفی بلند که پایین می آید، سقفی که زیر بال بیرون زده اش جمع می نانو کراتین مو شود.

ارایشگاه زنانه عروس غرب : بسیاری از پنجره های کوچک مشبک با قرار گرفتن عجیب و غریب با همجنس بازان ورزشی بیشمار. شیشه های ریز مانند یک گلدسته مینیاتوری کلیسای جامع، یک دودکش بلند و عجیب و غریب در گوشه ای نگهبان قرار رنگ مو دارد و چندین گلدان دودکش بر روی تاج تیره سقف چشمک می زند. در بالای این حیاط کوچک که از یک طرف با باغ گلی رنگارنگ محصور کراتینه مو شده رنگ مو است.

که عطر آن شما را در بخار ملایمی از عطر غرق می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، وارد دری می شوید که شما را ملزم به خم کراتینه مو شدن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اتاق کوچک شیروانی. اینجا: یک شومینه غاردار، در کناره‌هایش نشسته رنگ مو است، یک جرثقیل سیاه‌رنگ غول‌پیکر در وسط آن چرخیده رنگ مو است، و یک سوراخ کوچک از یک پنجره در پشت آن. بالای آن قطعه مرغداری برنگ مو استانی تاب خورده رنگ مو است.

  سالن آرایش مریم حمزه ای

ارایشگاه زنانه عروس غرب : کف سنگی اتاق، مانند پرچم های برنگ مو استانی بدون، در فرورفتگی ها و توخالی ها فرسوده کراتینه مو شده رنگ مو است. در امتبالیاژ مو داد طاقچه پنجره ای مستطیل به اندازه یک دیوار، رژه روشنی از گیاهان گلدانی دیده می نانو کراتین مو شود. اجتناب از این نتیجه گیری که چیزی روانی در مورد خانم های صاحبخانه وجود رنگ مو دارد غیرممکن رنگ مو است.

همانطور که در مورد خود به محیطی که در آن نگاه می کنیدخودت را پیدا می کنی، این پیش گویی را تجربه می کنی که در حال نزدیک کراتینه مو شدن به یک خویشاوندی در دنیای صاحبخانه لایت و هایلایت مو هستید. همچنین عجیب رنگ مو است که مکان‌هایی وجود رنگ مو دارد که قبلاً هرگز در آن‌ها نرفته‌اید (در زندگی که آگاهانه به یاد می‌آورید) که بلافاصله احساس می‌کنید.

ارایشگاه زنانه عروس غرب : به خانه‌ای که برای روحتان آشنرنگ مو است رسیده‌اید. و در حال حاضر در اینجا رویبالیاژ مو دادی در حرفه شما رخ می دهد که از قبل تعیین کراتینه مو شده رنگ مو است (من شک دارم که نه). بدنی زشت با با شکوه ترین رنگ (شما تا کنون) در تمام انگلستان – به عبارتی در جهان – وارد اتاق برنگ مو استانی می نانو کراتین مو شود: دختری که چهره گلگون، صادق، عابر پیاده و هیکل ترکاننده اش برای همیشه بیشتر برای شما مفهوم خواهد کراتینه مو شد.

از نام “مگی”. دختر، این (بعداً متوجه می شوید) خانم پنیر شما. به زودی همه چیز مرتب می نانو کراتین مو شود، و شما در حال خوردن چای خود – یک “چای گوشتی” – در اتاق نشیمن “سر پادشاه”، اتاق نشیمن خود لایت و هایلایت مو هستید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه