نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

پروتئین تراپی مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ مو | بورن لیدی

پروتئین تراپی گرم مو

پروتئین تراپی گرم مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت پروتئین تراپی گرم مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با پروتئین تراپی گرم مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

13 ژانویه 2024

پروتئین تراپی گرم مو : مال شمرنگ مو است به نیک فوراً موقعیتی که دشمن شما، اگر برق آسا باکراتینه مو شد، -در رحمت او، با کینه توزی او، – شما را از یک اینچ احمقانه درگیر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

رنگ مو : سپس، اینجا را نگاه کنید! فرض کنید مرد، با بررسی پیشروی او، سلاح او همچنان دراز پروتئین تراپی مو بود، نه یک دهانه دور از معبد من، – لعنتش کن! – آرام به من گفته پروتئین تراپی مو بود: “آنجا! جانت را حفظ کن، تهمت زن! – زندگی بی ارزشی که آزادانه از خود دریغ می کنم: مال من که آزادانه می گرفتی.

پروتئین تراپی گرم مو

پروتئین تراپی گرم مو : در سنگر خود بی دفاع لایت و هایلایت مو هستید؟ به این ترتیب باز گذاشته کراتینه مو شد، – نه برای تکان بالیاژ مو دادن -این به شجاعت نیاز رنگ مو دارد، تو مرا قبول خواهی بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو

او خیلی بلند کراتینه مو شد و رپ بیبی لایت مو کرد چنین دور از سوگند – مهم نیست! من تلاش خواهم بیبی لایت مو کرد تا سازگار شوم به کلمات رنگ مو استفاده مدرن ما او – خوب، مجوز دوستانه پروتئین تراپی مو بود – پرتاب کراتینه مو شد[صفحه 56] در من مانند بسیاری از توپ های آتشین، با سرعتی که می توانست زبانش را تکان دهد.

پروتئین تراپی گرم مو : من و شهرت خوبم را به قتل رساندی هر دو در یک زمان – و همه بهتر! برو و از هدف بد خودت تشکر کن که به من اجازه می دهد تو را ببخشم!» چه می نانو کراتین مو شود اگر با چنین کلماتی، او اسلحه اش را دور انداخته پروتئین تراپی مو بود؟ چگونه باید من را تحمل می بیبی لایت مو کردم، لطفا؟ نه، دردت را کم می کنم و به تو می گویم.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو نظرات

این و تنها این باقی ماند -[صفحه 57] اسلحه اش را بردار و روی خودم رنگ مو استفاده کنم. اگر چنین پروتئین تراپی مو بود به دست آورده پروتئین تراپی مو بود زودتر بخوابید و احتمالاً انگلیس را مجبور به پرداخت هزینه کنید اجاره و مالیات نصف هند، مستاجر به خورنگ مو است فرانسوی.» من گفتم: «چنین نوبتی، این موضوع با شما همراه رنگ مو است.

  پروتئین تراپی بهتره یا کراتینه

پروتئین تراپی گرم مو : سپس کم می کنم – نه، نه با یک نقطه و نه یک لقب، – از عمل شما برآورد من. ترس – ای کاش می توانستم آنجا را تشخیص دهم: شجاعت در مقابل من رنگ مو است، به اندازه کافی واضح – آن را ناامیدی، دیوانگی بنامید – مهم نیست! زیرا اینجا در وضعیت ناهموار رنگ مو است چرا، اگر آزمایش من چنین پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : پروتئین تراپی سرد مو چیست

ترس بر رسوایی غلبه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. درست رنگ مو است که تحمل رسوایی سخت پروتئین تراپی مو بود: اما چنین هجومی بر چهره خدا – هیچ کدام از اینها برای من نیست، لرد پلاسی، چون گاهی به کلیسا می روم، بگو اعتقادی که مادرم به من آموخت! سال ها در اقلیم های خارجی مقداری از علائم را بمالید.

پروتئین تراپی گرم مو : نه همه! ما گناهکاران بیچاره به مرز زندگی می رسیم، به آنچه در زیر آن می چرخد، به اندازه کافی بی پروا چشم پوشی کنید، اما فکر کنید چیزی که از ما باقی مانده مزیتی رنگ مو دارد – زمین برای ایستادن، زمان تماس[صفحه 58] “پروردگارا، رحم کن!” قبل از اینکه سرنگون کراتینه مو شدیم.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو در خانه با مواد

نپرید، همین! اوه، او جوابی نبالیاژ مو داد، دوباره در ابرش فرو رفت. گرفتم چیزی شبیه «بله – شجاعت. فقط احمق ها آن را ترس می نامند.» اگر هیچ به تو دلداری بده، کلایو، قهرمان ناخشنود بزرگ من، به این دلیل که شنیدم، هفته بعد، چگونه دست خود شما را به هلاکت رساند و فقط کلمه را به زبان آورد “به کراتینه مو شدت شجاع!” – این، مطمئن باشید.

[protein]

پروتئین تراپی گرم مو : و هیچ چیز دیگری من ناله بیبی لایت مو کردم. من نه کلایو لایت و هایلایت مو هستم و نه کشیش: بدترین کار کلایو – ما امیدواریم که بگذریم. [صفحه 59] به تو برکت دهد. اگر غریبه ای از خیمه حسین رد می کراتینه مو شد، فریاد می زد: «چور!» یا شاید “خدایا به مردی کمک کن که نه نمک رنگ مو دارد.

  پروتئین تراپی سرد چیست

لینک مفید : مراحل پروتئین تراپی گرم مو

نه نان!” دوستی فریاد می زند: «نه»، «او نه به ترحم نیاز رنگ مو دارد و نه به تمسخر بیشتر از کسی که فکر کوچکی روی شن های ساحل صرف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و مروارید می چیند، – در عوض، نوع دانه را در نظر می گیرد.

پروتئین تراپی گرم مو : اما در عوض آن را خرس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند بر سینه‌اش جایزه‌ای ماه‌مانند، مقداری گوی که از شب صبح می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “اگر هیچ گله و گله ای پسر سینان را غنی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند چه؟ هنگامی که قبیله او از بین رفتند، ده هزار شتر به حقش رسیدند. برای قتلی که از قدیم الایام انجام کراتینه مو شده رنگ مو است، پولی با ارزش پرداخت کراتینه مو شده رنگ مو است. “خدا به آنها بالیاژ مو داد.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو در خانه با مواد طبیعی

آنها را رها کنید! اما هرگز از زمان شروع، مليكه، ماديان بي همتا، صاحب كبريت تو کراتینه مو شد، و تو جایزه منی، مروارید من: من به زمین و طلای مردان می خندم![صفحه 60] «پس حسین در غرور روحش می‌خندد – و درست می‌گویم. آیا ده اسب مسابقه جلال را می دوند؟ پیشی گرفتن از همه، همیشه مولایکه اول جلوی عصای پیروز می ایستد.

پروتئین تراپی گرم مو : کسی که شروع بیبی لایت مو کرد، امید صاحب، شرمنده می نانو کراتین مو شود و نامش را در آن روز می برند. همانطور که قبلا می گفتیم “سکوت” یا آخرین مورد “سرآستین” رنگ مو است که ارباب پادوک او را بیرون می راند. درسته حسین میگم بخندم!» “آیا او به مروارید ملیکه می بالد؟” غریبه پاسخ می دهد: «مطمئن باش بر او ضایع می‌کنم.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو با مواد طبیعی در خانه

نه تحقیر می‌کنم و نه ترحم می‌کنم، بلکه هر دو را تجمل می‌کنم بر دهل پسر شیبان که در دل پژمرده می نانو کراتین مو شود برای حسادت به شانس حسین. چنین بیماری هیچ درمانی را نمی پذیرد. فلان شاعری سرود و با سوگند مهر زده رنگ مو است برای افراد مبتذل – گله و گله! مروارید یک جایزه جدرنگ مو است.» اینک دهل پسر شیبان سوار بر خیمه حسین می آید.

  پروتئین تراپی موی فر بدون صافی

پروتئین تراپی گرم مو : و زین خود را به زمین می اندازد و وارد می نانو کراتین مو شود و سلام می گوید! به او پیشنهاد می دهد. «تو فقیری، من علت را می‌دانم: فراوانی من اشتباه را اصلاح خواهد بیبی لایت مو کرد.[صفحه 61] تیس از مروارید تو گفت بهای صد شتر خرج کراتینه مو شده در خرید او کمیاب بد پرداخت: چنین احتیاط از من دور رنگ مو است که هزار پیشنهاد می کنند.

لینک مفید : پروتئین تراپی سرد مو چیست

صحبت! گفتگوی طولانی ممکن رنگ مو است خیلی طولانی نانو کراتین مو شود.» حسین گفت: «شما به حیوانات جوان بسیار از نژاد معروف غذا می دهید. گوش شکاف، بی عیب، چاق، فرزندان واقعی موزنم: هنگام بالا رفتن از تپه، او در صف با چشم ضعیفی برخورد نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما من عاشق چهره مولیه لایت و هایلایت مو هستم.

پروتئین تراپی گرم مو : پیشانی او واقعاً سفید می نانو کراتین مو شود مثل تاج کرم موجی مایل به زرد. شتران تو برو به آنها نگاه کن! جنین او هم کف پاشیده رنگ مو است. من هنوز ثروتمندتر لایت و هایلایت مو هستم.» یک سال می گذرد: اینک، دوباره به چادر برمی گردد.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو چند ساعت طول میککراتینه مو شد

دول را سوار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. «تو دل باز لایت و هایلایت مو هستی، آری، دستی مرطوب، شاهزاده ای بسیار. چرا باید از فروش صحبت کنم؟ مادیان هدیه ساده خود باشید! پسرم به خاطر زیبایی اش به جان هم افتاده رنگ مو است.

پروتئین تراپی گرم مو : همسرم می گوید: «احمق، التماس به خاطر او مروارید! خداوند پاداش دهنده باش، زیرا[صفحه 62] خداوند هفت قرض را در مقابل یکی می پردازد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه