نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

پروتئین تراپی مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ مو | بورن لیدی

چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم

چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

13 ژانویه 2024

چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم : از چهره پرتاب کراتینه مو شده در توسل به او توسط موجودی عذاب آور نه، من کلمات ساده می شنوم: “هدیه تو این را می آورد!” از جا بلند کراتینه مو شد، به عقب تکان خورد، او سقوط بیبی لایت مو کرد، و با او دوست ما -در بازی بعدی عقب نیفتاده رنگ مو است.

رنگ مو : با این حال او نمرده پروتئین تراپی مو بود که روز بعد انتخاب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند از اعماق خندق خرابه او؛ سقوط او توسط گوزن گوزن زیر آن باقی مانده پروتئین تراپی مو بود که گردن او را بالشتک و نجات بالیاژ مو داد.

چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم

چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم : اما بقیه بدن او – چرا، پزشکان گفتند: هر چه می توانست بشالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند شکسته کراتینه مو شد.[صفحه 88] پاها، بازوها، دنده ها، همه او شبیه یک نان تست پروتئین تراپی مو بود در یک لیوان شراب بندری خیس کراتینه مو شده. “این که زندگی شما به شما سپرده کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو

در حالی که دست چپ پرنگ مو استرن را می گیرد. بالا آمدن روی آرنج، و – اکنون زمان آن رنگ مو است یا هرگز: این نوبت آخرین نوبت رنگ مو است! من جرأت خواهم بیبی لایت مو کرد که خود را به خدا بسپارم چه کسی هر ویژگی را اسکن بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم : از گوزن نر تشکر کنید!” گفتند وقتی – درمان آلایت و هایلایت مو هسته تمام کراتینه مو شد – در بیمارستان را باز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و از آنجا – تسمه‌بندی کراتینه مو شده، متصل کراتینه مو شده، شکستگی‌های اصلی ترمیم کراتینه مو شده، و آسیب جزئی که عاقلانه به حال خود رها کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : پروتئین تراپی موی رنگ کراتینه مو شده

مثل یک کفش کهنه پوشیده و سنگفرش، بیرون – آنچه در چاه جالوت رفت، – حدود نیمی از یک دیوید هول بیبی لایت مو کرد. باید از خانه به خانه صدقه بخواهید: سر گوزن را به یک براکت بفروشید، با دوازده تاین بزرگش – خودم میخرمش – و از پوست برای ژاکت رنگ مو استفاده کنید!» او عاقل تر پروتئین تراپی مو بود.

  پروتئین تراپی موی رنگ شده

چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم : هم سر و هم مخفی بیبی لایت مو کرد برنده پنی او: دست و زانو، می‌توانست در کنار جاده‌ها بخزد – خرچنگ بیچاره در فصل تعقیب مه آلود. و اگر او یکی از این دو را کشف بیبی لایت مو کرد، چرا، برداشت مطمئن پروتئین تراپی مو بود: مردم گوش بالیاژ مو دادند. او درنگ مو استان خود را برای دوستداران ورزش گفت: لب ها تکان خوردند، گونه ها درخشیدند، چشم ها برق زدند.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو در بارداری

و هنگامی که به پایان رسید و گسترش یافت غنایم او برای شگفتی بینندگان، با «آقایان، اینجا جمجمه گوزن رنگ مو است من تمام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم، خدا را شکر، نه زیر!» شرکت در تشویق شکست. «به جینگو، یک معلول خوش شانس! مقداری باقرقره و یک تکه نان بخورید.

چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم : و علاوه بر این، یک یدک کش در نوک ما!» و “حقوق من برای پول توست!” گریه بیبی لایت مو کرد این “و من برای درنگ مو استان شاد شما!” گریه بیبی لایت مو کرد، در حالی که T’other – اما او مست پروتئین تراپی مو بود – سکسکه “یک ترامپ، یک محافظه کار!” امیدوارم دو برابر بقیه بالیاژ مو داده باشم.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو در بارداری ضرر رنگ مو دارد

زیرا، همانطور که هومر می‌گوید، «در داخل رنده گرچه دندان ها زبان را نگه می داشتند، اما تمام روحم غرغر کراتینه مو شد، “به درستی پاداش بالیاژ مو داده کراتینه مو شده، – قدردانی کنید!” [صفحه 90] “و پر در صورت صاحبش پرت کراتینه مو شد دستکش.” دستکش یک روز پادشاه فرانسیس خمیازه کشید: «هیگو» “فاصله همه ارزش افزایش می یابد!

چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم : وقتی مردی مشغول رنگ مو است، چرا، اوقات فراغت او را به عنوان یک لذت شگفت انگیز می زند: “ایمان، و در اوقات فراغت او رنگ مو است؟” بلافاصله می خواهد مشغول باکراتینه مو شد. اینجا ما آرامش داریم و من متحیر لایت و هایلایت مو هستم گرفتار فکر جنگ سرگرمی واقعی رنگ مو است.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو چیست و چگونه انجام مینانو کراتین مو شود

آیا دلیلی در متر وجود رنگ مو دارد؟ سخنرانی خود را به ما بگویید، رنگ مو استاد پیتر! من که اگر فانی جرات گفتن داشته باکراتینه مو شد، من با ناسوی من در ضرر نیستم من پاسخ بالیاژ مو دادم: “آقا، شادی ها ابرها را ثابت می کنند: مردان تنها ترین ایکسیون ها لایت و هایلایت مو هستند”- در اینجا پادشاه با صدای بلند سوت زد: «بیایید – هیگو – برو شیرهای ما را نگاه کن!

  بهترین برند مواد پروتئین تراپی

چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم : چنین فرصت های غم انگیزی رنگ مو است اگر با پادشاه فرانسیس خوب صحبت کنید. و بنابراین، به روند حیاط شرکت ما، فرانسیس پیشرو پروتئین تراپی مو بود، فالوورهای جدید ده برابر افزایش یافته رنگ مو است.

لینک مفید : چگونه در خانه پروتئین تراپی کنیم

قبل از رسیدن به قلمدان؛[صفحه 91] اربابان، خانم ها، مانند ابرهایی لایت و هایلایت مو هستند که در بستر لایت و هایلایت مو هستند در غروب افق غربی. و سِر دو لورگ “وسط” را فشار بالیاژ مو داد با دختری که او اظهار داشت که بیشتر او را می پرستد.

[protein]

چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم : اوه چه چهره ای! یکی با چشم مناسب او، و کنار چاله وحشتناک. برای قلمدانی که حفره ای را احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که منجر به جایی کراتینه مو شد که چشم کمیاب جرات دنبال بیبی لایت مو کردنش را داشت، و قفسه به اتاق منزوی جایی که ریش آبی، شیر بزرگ، جوجه می‌کشید.

لینک مفید : پروتئین تراپی و بوتاکس مو

پادشاه از نگهبان خود که یک عرب پروتئین تراپی مو بود رنگ مو استقبال بیبی لایت مو کرد براق و سیاه مثل اسکراب، و به او دستور بالیاژ مو داد که ورزش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و یکباره به هم بزند هیولای پیر از لانه اش بالا و بیرون می رود. سوراخی در سیم کار باز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند در سراسر آن، و یک آتش بازی انداختم، و فرار بیبی لایت مو کرد: ضربان قلب یک نفر دوبرابر کراتینه مو شد.

چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم : مکثی در حالی که دهان گودال آشفته پروتئین تراپی مو بود، سیاهی و سکوت بسیار کراتینه مو شدید با جرقه زدن و پاشیدن آلایت و هایلایت مو هسته آتش بازی؛ سپس زمین در یک انحراف ناگهانی سقطش را به نگاه ما بالیاژ مو داد. چنین بی رحمی! آیا من دوست کلمنت مارو پروتئین تراپی مو بودم؟ (کسی که تجربه طبیعت اما محدود رنگ مو است.

  پروتئین تراپی بهتر است یا بوتاکس

لینک مفید : چگونه پروتئین تراپی کنیم

و توانایی هایش در مه کوچکی حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند وقتی داوود مزمور سرا را شعر می گوید) من باید آن بی رحم را مطالعه کنم تا تو را توصیف کنم خون کامل یک نفر منجمد و وحشتناک کراتینه مو شد برای دیدن یال سیاه، وسیع و پر حجم، دم در هوا سفت و خسته، چشم های گشاد، نه اپیلاسیون و نه کم کراتینه مو شدن، همانطور که بر روی مانعی که محدود کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم : سکوی او و ما که اطراف را احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم به سد رسیدند و رنگ مو استراحت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند در فضایی که ممکن رنگ مو است او را در بهترین حالت قرار دهد: چه کسی می دانست، او فکر بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو یعنی چه

چه شگفتی رنگ مو است، فوران صدای تق تق و شعله به این معنی پروتئین تراپی مو بود که و اگر در این دقیقه شگفتی، بدون خروجی، در میانه رعد و برق و رعد، پهن دراز کشید و غل و زنجیرش همه به لرزه افتادند بالاخره شیر تحویل بالیاژ مو داده کراتینه مو شد؟ آه، آن آسمان باز پروتئین تراپی مو بود! و با برق روی پیشانی او دیدی به امیدی که در آن چشمان گشاد و پیوسته رنگ مو است.

چگونه مو را پروتئین تراپی کنیم : او قبلاً در بیابان لیگ پروتئین تراپی مو بود، راندن گله ها به بالای کوه، یا گربه مانندی که در کنار چشمه به سختی تخت خوابیده اند برای تنظیم تاریخ گردآوری: بنابراین از ورودی یا خروجی محافظت می بیبی لایت مو کرد. “او چگونه ایستاده رنگ مو است!” پادشاه می گوید: “ما ممکن رنگ مو است سوگند یاد کنیم.

لینک مفید : مرکز پروتئین تراپی مو در تهران

(نه تازه کار، ما در جاهای دیگر برنده کراتینه مو شده ایم و بنابراین می توانید اعتراف را تحمل کنید،) ما احتیاط کامل را اعمال می کنیم در دوری از آستانه اش، هنگامی که شما را در آغوش سامبره مو بگیرید، آن آرواره ها نیازی به نگه داشتن تازه نتمام دکلره مو دارند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه