نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

آمبره مو | رنگ مو امبره بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

امبره مو رنگ قرمز

امبره مو رنگ قرمز | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت امبره مو رنگ قرمز را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با امبره مو رنگ قرمز را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

13 ژانویه 2024

امبره مو رنگ قرمز : چند روز بعد او گزارشی از دیداری که به تازگی در فلورانس انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، ارائه بیبی لایت مو کرد. جایی که سربازان بیچاره ما اسیر پروتئین تراپی مو بودند، برخی از کلبه ها را دید که در معرض باران و گرما و سرما پروتئین تراپی مو بودند، تنها با پناهگاه موقتی که برای خود ساخته پروتئین تراپی مو بودند، که منظره غم انگیزی پروتئین تراپی مو بود. سپس از قبرهای هزاران نفر بازدید بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : سربازان اتحادیه. اینجا در “شرق کارولینای جنوبی” او در “یکی از بدترین بخشهای ایالت” در روزهای برده داری پروتئین تراپی مو بود؛ اما تحت نظم جدید، به جای شلاق، کتاب های مدرسه را دید. ویرانه های برده داری، تحصیل و آزادی بیان سربرآورد، که در آن او فریاد زد: «خدا را شکر برای تغییر شگفت انگیز!

امبره مو رنگ قرمز

امبره مو رنگ قرمز : من این هفته چندین شب سخنرانی بیبی لایت مو کرده ام و هوا کاملاً گرم رنگ مو است. اما من کارولینای جنوبی را دوست دارم. هیچ کشوری در اتحادیه، تا آنجا که به رنگین پوستان مربوط می نانو کراتین مو شود، بیشتر دوست ندارم – سرزمین رنگ مو استقبال گرم و قلب های دوستانه. خداوند او را بیامرزد و آرامش بزرگی به او عطا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!

لینک مفید : ایرتاچ

مردم مهربان تر، مهمان نوازتر و خونگرم تر را شاید در هیچ کجا نتوانید پیدا کنید. من به گرجستان پروتئین تراپی مو بوده ام. اما کارولینا ترجیح من رنگ مو است.* * جنوب باید تئاتر بزرگی برای رکراتینه مو شد و پیشرفت رنگین پوستان باکراتینه مو شد. اینجا قدرت مغز وجود رنگ مو دارد. اگر شک دارید، اجازه دهید او به مدارس ما بیاید، یا حتی با برخی از آزادگان ما در خانه یا کنار راه صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

امبره مو رنگ قرمز : در دوره‌ای بعد، او از چارلستون و کلمبیا دیدن بیبی لایت مو کرد و در هر دو مکان مورد رنگ مو استقبال قرار گرفت. هال و همچنین در یکی از کلیساهای رنگی در کلمبیا، او مورد تشویق و محبت خاصی از طرف محترم اچ. کادوزا، وزیر امور خارجه و خانواده اش قرار گرفت و او را به عنوان رهبر عاقل و درستکار نژاد خود در آن ایالت می دانست.

  امبره مو عسلی

لینک مفید : رنگ موی امبره یاسی

در زیر چند خط تکان دهنده رنگ مو است که او بر متمم پانزدهم نوشت: اصلاحیه پانزدهم. زیر بار شادی ما بلرزید ای سیم ها از شرق تا غرب! باد، و زمزمه امواج ناآرام را پشت سر بگذار، نه در اخبار باشکوهت، در میان غارهای مرجانی اقیانوس، درنگ کن، به صدا درآور! و آهنگ های پیروزی شادی آور بلند می نانو کراتین مو شود.

[ombre]

امبره مو رنگ قرمز : گرد و غبار را تکان بده، ای نژاد برخرنگ مو استه! تاج گذاری به عنوان یک برادر و یک مرد; عدالت امروز ادعای او را تأیید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و از پیشانی تو محو ممنوعیت می نانو کراتین مو شود. با کریسمس آزادی بر سرت، پرچم گرانبهای او در دست تو، برو نام تحقیر کراتینه مو شده خود را در میان نجیب ترین سرزمین بگذار. ای نژاد فدیه!

لینک مفید : مدل رنگ امبره روی موی مشکی

خدا را ستایش کن که تو را از دریای سرخ رنگ عبور بالیاژ مو داد و در میان طوفان آتش و خون، نور ابر جنگی را به سوی تو روشن بیبی لایت مو کرد. خانم هارپر، در 11 ژوئیه 1867، در اواسط تابستان (تقریباً بدون هیچ گونه پاداش مالی) در نامه ای از گزارشی از فاجعه ترسناکی ارائه بیبی لایت مو کرد که در آتش زدن زندان با تعبالیاژ مو دادی رنگین پوست به تازگی در آنجا رخ بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

امبره مو رنگ قرمز : زندانیان در آن “این یک ماجرای بسیار غم انگیز پروتئین تراپی مو بود. فقط یک زندانی سفیدپوست پروتئین تراپی مو بود و او بیرون آمد. من معتقدم تلاش هایی برای آزادی برخی از زندانیان انجام کراتینه مو شد؛ اما دود به حدی پروتئین تراپی مو بود که تلاش ها بی نتیجه پروتئین تراپی مو بود. خوب، برای اعتبار شاید بتوانیم امیدوار باشیم که اینطور پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. به طور کلی در کارولینای آنطور که می خواهید منظم باشید.

  مدل رنگ مو امبره بلوند

لینک مفید : مدل رنگ مو سامبره و بالیاژ

من ژنرال سیکلز را به عنوان یک فرماندار نظامی دوست دارم. من رنگ مو استادش را دوست دارم. زیر نظر او سوار ماشین‌های شهر می‌شویم و از راه‌آهن گذرگاه درجه یک می‌گیریم.” در این مکان یک مرد رنگین پوست به دلیل “شرکت در شورش” به اعدام محکوم کراتینه مو شد. و روز بعد (بعد از تاریخ نامه او) برای اعدام او تعیین کراتینه مو شد.

امبره مو رنگ قرمز : با برخی دیگر، خانمهارپر به دفتر مرکزی ژنرال سیکلز زنگ زد، به این امید که بتواند همدردی خود را جلب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا جان این فرد فقیر نجات یابد. اما او داخل نپروتئین تراپی مو بود. از این رو آنها قادر به انجام هیچ کاری نپروتئین تراپی مو بودند. خانم هارپر ادامه بالیاژ مو داد: “هفته آینده، من قرار رنگ مو است در جایی صحبت کنم که یکی از معلمانمان مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به یک مرد رنگین پوست تیراندازی کراتینه مو شد.

لینک مفید : رنگ موی امبره زمینه مشکی

که فکر می کنم از برخی کلماتی که در یک جلسه عمومی گفته کراتینه مو شد، توهین بیبی لایت مو کرد. من این کار را نمی کنم. هر ترس خاصی را احساس کنید.” خبرنگار فیلادلفیا او در یکی از نامه هایش به شوخی به او پیشنهاد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که مراقب باکراتینه مو شد که اجازه ندهد “شورشیان” او را بخرند.

امبره مو رنگ قرمز : او پاسخ بالیاژ مو داد: “اکنون، با توجه به خرید کراتینه مو شدن توسط شورشیان و تبدیل کراتینه مو شدن به جانسونایت، معتقدم که بین سفیدپوستان و رنگین پوستان جامعه ای از منافع وجود رنگ مو دارد و هر چه زودتر آن را دریابند، برایشان بهتر خواهد پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : رنگ مو امبره قرمز

هر دو طرف؛ اما آن اجتماع منافع شامل افزایش امتیازات یک طبقه و محدود بیبی لایت مو کردن حقوق طبقه دیگر نیست، بلکه این رنگ مو است که هر شهروندی به رفاه، پیشرفت و دوام دولت علاقه مند نانو کراتین مو شود. من به سخنرانی محدود نمی شوم. از جنبه سیاسی این سوال، در حالی که من طرفدار حق رای جهانی لایت و هایلایت مو هستم.

  رنگ موی امبره برای پوست گندمی

امبره مو رنگ قرمز : اما می دانم که رنگین پوست به چیزی بیش از یک رای در دستش نیاز رنگ مو دارد: او باید ارزش زندگی خانگی را بداند، به درستی قدردانی و ارزش قائل نانو کراتین مو شود. رابطه زناشویی؛ بداند چگونه و تحریک نانو کراتین مو شود تا خرده‌ها و پوسته‌های برده‌داری را پشت سر بگذارد و در مقیاس شخصیت، ثروت و نفوذ بالا برود.

لینک مفید : رنگ امبره قرمز

مانند ناتیلوس که خانه‌اش را بیشتر بیبی لایت مو کرده تا برای خود «معابد باشکوه‌تری» بسازد. از وضعیت اجتماعی یک مرد بی زمین، جاهل و فقیر ممکن رنگ مو است از رأی بر خلاف منافع خود رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما با هوش و زمین، اساس قدرت و عناصر قدرت را در دست رنگ مو دارد.” در حالی که به تقاضای زیاد کارگران فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

امبره مو رنگ قرمز : در نامه ای از آتن، در 1 فوریه 1870، پس از اشاره به عده ای که “دلسرد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند” او عاقلانه اضافه بیبی لایت مو کرد که «زمانی برای دلسرد کراتینه مو شدن نیست. اگر کسانی که می توانند برای مردم ما مفید باشند، در جاهایی که نیازی به آنها نیست، بگردند، ممکن رنگ مو است انتظار داشته باشند که دلسرد شوند.

لینک مفید : ترکیب رنگ موی امبره دودی

در اینجا جهل باید آموزش بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود; نژادی که نیاز به کمک به سطوح بالاتر فکر و عمل رنگ مو دارد. و چه مانع و چه به ما کمک نانو کراتین مو شود، باید سعی کنیم به وظیفه ای که خداوند بر روح ما نوشته رنگ مو است وفادار باشیم.

امبره مو رنگ قرمز : تا جایی که به رنگین پوستان مربوط می نانو کراتین مو شود، شروع به گرفتن خانه برای خود و واریز پول به بانک می کنند. آنها صدها خانه تمام دکلره مو دارند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه