نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

کراتینه مو | بورن لیدی | رنگ مو

نمونه موی کراتینه شده

نمونه موی کراتینه شده | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت نمونه موی کراتینه شده را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با نمونه موی کراتینه شده را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

نمونه موی کراتینه کراتینه مو شده : صخره‌ها و رنگ مو استخوان‌های گونه‌اش، نفس داغش باد کوره‌ی آهکی و سینه‌ی پشمالوی سیاه او کوره‌ای رنگ مو است خشک بیبی لایت مو کردن و برشته بیبی لایت مو کردن. 32: عصر ما (بعضی ها آن را عصر کاغذ می نامند، انگار که از لباس‌های ژنده‌پوش‌های یک فرد خوش‌پوش‌تر) تا کنون در حال بهپروتئین تراپی مو بود رنگ مو است.

رنگ مو : همانطور که اکنون پارچه هایش را بیشتر به باند پاره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا کاغذ. اگرچه، یا زیرا، رگ هکر (شیطان که آن را می نامند) به طور کلی این کار را نخواهد بیبی لایت مو کرد.

نمونه موی کراتینه کراتینه مو شده

نمونه موی کراتینه کراتینه مو شده : در رنگ مو استراحت باکراتینه مو شد در همین حال، اگر سرهای آموخته خود را به کتاب تبدیل کنند، سرهای تاج دار تبدیل می شوند و خود را به کاغذ دولت تبدیل می کنند: در نروژ، طبق شاخص جهانی، مردم حتی خانه های کاغذی؛ و در بسیاری از ایالات خوب آلمان، کالج دارایی (در مورد دانشکده عدالت چیزی نگویم) کارخانه های کاغذسازی خود را نگه می رنگ مو دارد.

لینک مفید : کراتینه مو

بسته بندی به اندازه کافی برای غذای آسیاب های بادی آن فراهم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. می توانستم آرزو کنم، با این حال، که دانشکده های ما از آن شیشه الگو می گیرند کارخانه ای در مادرید، که در آن (به گفته باومگارتنر) وجود داشت در واقع نوزده منشی مستقر پروتئین تراپی مو بودند، اما همچنین یازده کارگر. من معتقدم که خیلی در اشتباه نپروتئین تراپی مو بودم.

  کراتین مو قبل بعد

نمونه موی کراتینه کراتینه مو شده : برای مدت کوتاهی پس از این، او کاملا شروع بیبی لایت مو کرد با خونسردی به شرکتی که یک کوتوله و یک ماده در آن حضور داشتند اطلاع بالیاژ مو داد که او در زمان خود، نه بدون لذت، ده مرد را از طریق آن اداره بیبی لایت مو کرد بدن؛ با خیالی آسوده دوازده بازوهای مرد را بریده پروتئین تراپی مو بود. به آرامی چهار سر را شکافت، دو قلب را درید.

لینک مفید : کراتینه مو ریزش رنگ مو دارد

و از این قبیل موارد دیگر. در حالی که هیچ یک از آنها، در غیر این صورت افراد با روح، حداقل در برابر آنها مقاومت نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند: “اما چرا؟” با لبخندی زهرآگین اضافه بیبی لایت مو کرد و کلاه را از سرش برداشت خمیر طاس نفرت انگیز: “من آسیب ناپذیرم. اجازه دهید هر یک از شرکت که انتخاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

نمونه موی کراتینه کراتینه مو شده : تاج برهنه من را به اندازه ای که دوست رنگ مو دارد آتش بگذارد، من اهمیتی نمی دهم آن.” برادر شوهرم، اژدها، مستقیماً جعبه ی چوبی خود را روشن بیبی لایت مو کرد و گذاشت انبوهی از مواد در حال سوختن روی قطب رات کاچر؛ اما هموطن آن را ایستاده پروتئین تراپی مو بود، انگار که فقط تصویری از آتش پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : قیمت کراتینه مو دخترانه

و آن دو نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند با انتظار از یکدیگر؛ و اولی خیلی احمقانه لبخند زد گفت: “این برای او به سادگی خوشایند پروتئین تراپی مو بود، مانند یک گچ گرم کننده خوب. برای این همیشه منطقه زمستانی بدن او پروتئین تراپی مو بود. در اینجا اژدها کمی روی جمجمه برهنه دست زد و با آن گریه بیبی لایت مو کرد.

  کراتینه مو کم پشت
[keratin]

نمونه موی کراتینه کراتینه مو شده : حیرت، که «به اندازه زانو سرد پروتئین تراپی مو بود.» اما در حال حاضر هموطنان، به وحشت ما، پس از برخی از آماده سازی، در واقع ربع اسکال را از روی زمین برداشت و به سمت ما دراز بیبی لایت مو کرد و گفت: “او داشت با اره بیبی لایت مو کردن قاتل، قاتل او به طور تصادفی شکسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود؛” و وتال توضیح بالیاژ مو داد.

لینک مفید : هزینه کراتینه مو زنانه ۱۴۰۱

که چاقو زدن و بریدن بازو که از آن صحبت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود به عنوان یک شوخی فهمیده نانو کراتین مو شود، زیرا او فقط این کار را انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است شخصیت فامولوس در یک تئاتر تشریحی. با این حال، شوخی به نظر می رسید که طرفدار هیچ یک از ما اندک پروتئین تراپی مو بود. و به سهم من، به عنوان او با خودم فکر بیبی لایت مو کردم.

نمونه موی کراتینه کراتینه مو شده : که دوباره درپوش مغز و جمجمه قلابی او را گذاشت. “این سرگین بیل واقعاً جای خود را عوض بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، اما نه شوکران که پروتئین تراپی مو بود ساخته کراتینه مو شده برای پوشش.” [صفحه 270] بیشتر، من نمی توانستم آن را یک شرایط مشکوک به حساب بیاورم، که او به عنوان و همچنین تمام شرکت (مسافر نابینا) برای این کار می ساختند.

لینک مفید : رنگ مو مناسب موی کراتینه

خیلی فلاتز، که خودم به آن مقید پروتئین تراپی مو بودم: خیلی چیزهای خوبی که نمی توانستم از آن انتظار داشته باشم این؛ و در حقیقت، بازگشت دوباره به خانه به همان اندازه خوشایند پروتئین تراپی مو بود در حال حاضر، اگر از سرپیچی از آینده لذت نمی بردم. من اکنون به مسافر نابینا با مانتو قرمز می‌آیم.

  کراتین موهای کوتاه

نمونه موی کراتینه کراتینه مو شده : به احتمال زیاد یک مهاجرت یا زیرا او آلمانی را بدتر از فرانسوی صحبت نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و فکر می کنم نام او ژان پیر یا ژان پل پروتئین تراپی مو بود، یا چنین چیزی، اگر واقعاً او نامی داشت. با وجود این شنل قرمزش هویت رنگ با جلاد، به خودی خود باقی می ماند از صمیم قلب نسبت به من بی تفاوت پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : کراتینه مو مراحل

اگر این مفرد نپروتئین تراپی مو بود شرایط، که او قبلا پنج بار، بر خلاف همه انتظار، در پنج شهر مختلف (در برلین بزرگ، در هاف کوچک، در کوبورگ، ماینینگن و بایروث)، و هر یک از این زمان‌ها به اندازه کافی به من نگاه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و سپس راه خود را ادامه بالیاژ مو داد. چه این ژان پیر با قصد خصمانه مرا تحت تعقیب قرار می دهد.

نمونه موی کراتینه کراتینه مو شده : یا نه، من نمی توانم گفتن؛ اما به نظر ما، به هر حال، هیچ موضوعی نمی تواند خوشحال کننده باکراتینه مو شد بنابراین، با گروه مشاهده، یا خارج از حفره ها، نگه می رنگ مو دارد و هدف قرار می دهد ما با تفنگ‌هایی که سال به سال به این طرف می‌روند و این، بدون اینکه بدانیم چه کسی شلیک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : کراتینه مو قبل و بعد

بازهم بیشتر وقتی ردکلاک شروع به صحبت در مورد خودش بیبی لایت مو کرد، برای من توهین آمیز کراتینه مو شد نرمی نرم روح; چیزی که به نظر می رسید یا به معنای پمپاژ رنگ مو است شما یا تضعیف شما. جواب بالیاژ مو دادم.

  کراتینه احیای مو

نمونه موی کراتینه کراتینه مو شده : آقا من تازه اومدم با برادر شوهرم از میدان نبرد (آخرین ماجرا در پیمپلشتات پروتئین تراپی مو بود)، و شاید هم همینطور طنز بیش از حد برای آتش، چیدن و خشم جنگی. و برای خیلی ها یکی، کسی که اتفاقاً یک جوی آب خروشان از قلب رنگ مو دارد.

لینک مفید : کراتینه مو مراحل

ممکن رنگ مو است خوب باکراتینه مو شد اگر شخصیت روحانی او (که مال من رنگ مو است) او را به نرمی سفارش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند از وحشی با این حال، هر ملایمتی حد آهنین خود را رنگ مو دارد.

نمونه موی کراتینه کراتینه مو شده : در صورت وجود فرصت سگ بی فکر برای عصبانی کراتینه مو شدن من، در اولین گرمای عصبانیت من به من لگد می زنم پا از طریق او؛ و بعد از من شاید برادر خوبم اینجا رانندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند دو برابر اهمیت رنگ مو دارد، زیرا او مردی رنگ مو است که این کار را انجام می دهد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱