↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو زنانه

رنگ مو زنانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو زنانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو زنانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

22 آوریل 2024

رنگ مو زنانه : ماتیا با عجله صحبت بیبی لایت مو کرد و به یاد آورد که زمردها نتوانسته پروتئین تراپی مو بودند خورنگ مو استه او را برآورده کنند. او با نفس نفس زدن توضیح بالیاژ مو داد: “من می توانم فقط یک آرزو در هفته برآورده کنم” و من اعتماد دارم دفعه بعد قبل از اینکه بخواهید فکر می کنید.

مو : بازرگان با خود زمزمه بیبی لایت مو کرد: “یک جاروب از قیچی من”. “هو، هو! این خیلی آسان رنگ مو است!” باغ پادشاه وقتی به آن رسیدند یک میدان شنی کوچک با چند گیاه کاکتوس در مرکز و یک نیمکت چروکیده کنار دیوار نپروتئین تراپی مو بود. اسکمپرو که به کراتینه مو شدت روی نیمکت نشسته پروتئین تراپی مو بود، جایی برای تاجر کنارش باز بیبی لایت مو کرد. او با عجله غرغر بیبی لایت مو کرد: “حالا، پس.” “شروع کن. به من نشان بده چه کاری می توانی انجام دهی.

رنگ مو زنانه

رنگ مو زنانه : البته یک در وجود رنگ مو دارد، یا چگونه باید بیرون بیایم و در خودم باشم؟ بیا، بیا!” اسکمپرو در راهرو قدم زد و با یورتمه ای سریع به سمت باغ خصوصی خود حرکت بیبی لایت مو کرد. ماتیا در حالی که پوزخندی شیطانی به خود می‌کشید، به آرامی به دنبال پادشاه رفت. زمانی که در باغ پروتئین تراپی مو بود، قصد داشت گردنبندهایش را داشته باکراتینه مو شد، حتی اگر مجبور پروتئین تراپی مو بود سر شاه را از سرش در بیاورد تا آنها را بگیرد.

ثابت کن که جادوگر لایت و هایلایت مو هستی.” ماتیه با خونسردی گفت: “اول باید گردنبندها را داشته باشم.” “بدون زمرد من نمی توانم یک ترفند انجام دهم.” اسکمپرو در حالی که با دو دستش زنجیر را چنگ زده پروتئین تراپی مو بود، پاسخ بالیاژ مو داد: “اما – اما – اگر جادو در زمرد باکراتینه مو شد، من می توانم جادوگر خودم باشم.” ماتیه با منطق به او گفت: «اما اعلیحضرت جادوگر نیست». “شما کلمات یا افسون های مناسب را نمی دانید.

نه، من خودم باید این جواهرات جادویی را بپوشم. و این چه ضرری رنگ مو دارد؟ به محض برآورده کراتینه مو شدن آرزوی شما، آنها را مستقیماً به شما باز می گردانم.” “این چیست؟ آیا واقعاً می توانید آرزوها را برآورده کنید؟” چشمان اسکمپرو با حرص و علاقه شروع به رقصیدن بیبی لایت مو کرد. ماتیا، با زیرکی در میدان پلک زد و با چشمانش مسافتی را که برای رسیدن به در دیوار باغ باید طی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  طریقه رنگ مو امبره

قول بالیاژ مو داد: «مطمئنا. تنها کاری که باید بکنید این رنگ مو است که به چیزی فکر کنید که می خواهید، چشمانتان را ببندید، به آرامی تا صد بشمارید، و من با پوشیدن سه گردنبند، به راحتی آرزوی شما را برآورده می کنم. فکر می بیبی لایت مو کردم به من اعتماد دارید و ما قرار رنگ مو است باشیم دوستان” با سرزنش تمام بیبی لایت مو کرد. “ما اینجا پروتئین تراپی مو بودیم، آنها را ببرید!” اسکمپرو که از قبل آرزویی در سر داشت.

با باز بیبی لایت مو کردن زنجیر سنگین، آنها را به دست تاجر سپرد. چشمانش را بست، آرزویش را بیبی لایت مو کرد و بعد شروع به شمردن هیستریک بیبی لایت مو کرد نیمه راه را در سراسر باغ پروتئین تراپی مو بود، زمانی که وحشت! یک اسب سفید بزرگ با دم و یال طلایی مانند ریزش از آسمان فرود آمد. او با پنجه زدن شن‌های مسیر ماتیاه، چشمان زردش را چنان ستم‌آلود بیبی لایت مو کرد، تاجر دوباره به داخل بوته‌های کاکتوس افتاد، جایی که با شوک، درد و تعجب فریاد می‌کشید.

رنگ مو زنانه : اما اسکمپرو، که فکر می‌بیبی لایت مو کرد تمام صداهایی که شنید فقط افسون‌های جادویی پروتئین تراپی مو بود، با آرامش به شمارش خود ادامه بالیاژ مو داد. او قبل از اینکه ماتیا به اندازه کافی خودش را بازیابی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به شصت رسیده پروتئین تراپی مو بود که از کاکتوس خارج نانو کراتین مو شود و با احتیاط به سمت نیمکت بازگردد. اسب سفید عظیم الجثه همچنان تهدیدآمیز به او خیره می کراتینه مو شد، اما از آنجایی که هیچ تلاشی برای حرکت به جلو نداشت.

  انواع رنگ مو دودی خاکستری

کمی از اطمینان و شجاعت همیشگی خود را به دست آورد. “گارو بزرگ! سپس در زمردها جادو پروتئین تراپی مو بود . این اسب بدون شک آرزوی پادشاه برآورده کراتینه مو شد، یک آرزوی وحشی!” بازرگان در حالی که با شیفتگی به هیولای پنجه زنی خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود به خود می لرزید و متعجب پروتئین تراپی مو بود که بعد از آن چه باید بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. می ترسید از کنار اسب سفید بدود و با جواهرات فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما هه! او می توانست برای خود آرزویی بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آرزویی که او و زمردها را از اسکامپاویا دور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، هر چه دورتر، بهتر. او در حالی که چشمانش را بست، جمله ای عجولانه زمزمه بیبی لایت مو کرد و با تنش منتظر پروتئین تراپی مو بود تا او را به ایو منتقل کنند، کشوری که زمانی در جوانی از آن بازدید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اما اصلاً هیچ اتفاقی نیفتاد و ماتیا با ناراحتی دندان هایش را به هم فشار بالیاژ مو داد، درست زمانی که اسکمپرو شمارش صد را تمام بیبی لایت مو کرد.

پادشاه خوشحال تابید و او را از صمیم قلب در آغوش گرفت. “تو این کار را بیبی لایت مو کردی. تو واقعاً یک جادوگر لایت و هایلایت مو هستی . ببین اسب من، یک اسب در هزار. یک شارژر یال طلایی مناسب برای یک پادشاه، برای یک فاتح -” ماتیه که به کراتینه مو شدت از اسکمپرو دور می‌کراتینه مو شد با عصبانیت گفت: «از همه چیزهای احمقانه، اسب از همه احمق‌تر رنگ مو است!» “بی عقل؟” اسب سفید با خرخر خشمگین ناله بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو زنانه : من هیولایی گنگ نیستم، می توانم بخندم، می توانم صحبت کنم، به این دلیل که من اهل اوز لایت و هایلایت مو هستم و نام کامل من گچ رنگ مو است.” “گچ؟” اسکمپرو که هرگز در عمرش حرفی از حیوانی نشنیده پروتئین تراپی مو بود، تکان خورد. او – او می گوید که نامش گچ رنگ مو است. پادشاه با نگاه جذابی به بازرگان نگاه بیبی لایت مو کرد و ماتیه که دید او باید به نقش جادوگر عمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  نمونه رنگ موی جدید

برتری بی‌دقتی به خود گرفت. “خب، او بدون شک نام خودش را می‌داند، اعلیحضرت. اگر بگوید نامش گچ رنگ مو است، احتمالاً گچ رنگ مو است، و دلیل اینکه او می‌تواند صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند این رنگ مو است که او از اوز، سرزمین گردنبندهای جادویی، جایی که همه حیوانات در آن صحبت می‌کنند، آمده رنگ مو است. همانطور که ما انجام می دهیم.” گچ بو کشید: «بهتر.» سپس، در حالی که آزمایشی به کاکتوس می خورد.

جیغ وحشتناکی از درد و ناراحتی سر بالیاژ مو داد – پاشنه های خود را بالا انداخت و با چنان سرعتی خشمگین شروع به دویدن در اطراف باغ بیبی لایت مو کرد، ماتیا و پادشاه پشت نیمکت پریدند و با بدبختی در مقابل کاکتوس خم کراتینه مو شدند. دیوار “خب، شما اینجا لایت و هایلایت مو هستید!” بازرگان با عصبانیت نفس نفس زد. “تو اسبت را داری و حالا چی؟ او مال تو رنگ مو است، می دانی، و باید او را کنترل کنی.

رنگ مو زنانه : ماتیا در حالی که گچ با رعد و برق از کنار پادشاه عبور می‌بیبی لایت مو کرد، اردبیل را پشت سر گذاشت و هر دو را با گرد و غبار و شن پوشاند. “اگر از من بپرسید، به سادگی یک آرزو را هدر بالیاژ مو دادید. چرا، ممکن رنگ مو است برای خود یک تن زمرد آرزو بیبی لایت مو کرده باشید – یا پادشاهی ده برابر بزرگتر و پررونق تر از اسکمپرو در حالی که ناامیدانه به نیمکت چسبیده پروتئین تراپی مو بود گفت: “اما زمان زیادی برای این کار وجود رنگ مو دارد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه