نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی شرابی با مش صورتی

رنگ موی شرابی با مش صورتی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی شرابی با مش صورتی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی شرابی با مش صورتی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ موی شرابی با مش صورتی : جایی که بسیاری از آنها، بدون کالا، پول، یا حتی سرپناه، و غریبه به آن مکان و زبان، به گدایی نان تنزل بالیاژ مو داده کراتینه مو شدند. اما مدتی بعد یک کلمه آرامش بخش آمد. دولت برای هر بازرگان یا ناخدای کشتی که آنها را به آمریکا می برد سی هزار گلدر – حدود دوازده هزار دلار – جایزه تعیین بیبی لایت مو کرد و گراندشتاینر خاصی این کار را پذیرفت. برای مدتی آنها را در آمستردام نگه داشت، اما هر از گاهی، با دلهایی که دوباره زنده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، دوباره به کشتی رفتند.

رنگ مو : یک کشتی بزرگ، ناپاک و قدیمی روسی که مردی به قصد خریده پروتئین تراپی مو بود. آن را پر از مهاجران به آمریکا کنید. او انتظار داشت اینها را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ناامید نکراتینه مو شد. صدها نفر از آلزاس پاسخ بالیاژ مو دادند. برخی در خود رنگ مو استراسبورگ، و بسیاری از روستاهای اطراف، مزارع غلات و تاکستان‌های اطراف. آنها در حال حاضر نهصد نفر پروتئین تراپی مو بودند، شوهر، زن و فرزند. خانواده ای به نام توماس وجود داشت که با یکی از بازماندگان آن در سال 1884 صحبت بیبی لایت مو کردم.

رنگ موی شرابی با مش صورتی

رنگ موی شرابی با مش صورتی : اشتیاق گسترده ای در میان آنها وجود داشت که به دنبال سرزمین دیگری باشند که در آن مردان و زنان و کودکان محکوم به تغذیه جاه طلبی شاهزادگان اروپایی نباشند. در تابستان 1817، در بندر هلدر هلدر دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود – زیرا کانال کشتی بزرگی که اکنون بزرگترین کشتی‌ها را از آمستردام خارج می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند هنوز ساخته نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

اوا کروپ، خواهرزاده هیلسلر، و شوهرش، با دختر پانزده ساله شان، به نام مادرش پروتئین تراپی مو بودند . همچنین مارگارت خواهر اوا کروپ و همسرش که نامشان درج نکراتینه مو شده رنگ مو است. و کوئلهوفر و همسرش و فراو شولتزایمر پروتئین تراپی مو بودند. نیازی به یادآوری روابط دقیق نیست. همه اینها به جز توماس ها از لانگن سولتز پروتئین تراپی مو بودند. هنگامی که آنها از روستای دیگری در حدود سه مایلی دورتر می گذشتند.

  آموزش رنگ مو معمولی

خانواده ای به آنها ملحق کراتینه مو شدند که نامشان ذکر نکراتینه مو شده رنگ مو است، اما مادر آنها را با نام شوهر دوم، مادام فلیکنر، می شناسیم. و همچنین یک واگنر وجود داشت که دو نسل از نوادگانش هر کدام یک روزنامه‌نگار برجسته را به نیواورلئان می‌فرستادند. من کوچک‌تر از این‌ها را در کودکی‌ام، مثلاً یک مرد پنجاه ساله می‌شناختم. و فرانک شوبر جوان، یک همکار خوب، قوی دل و شاد پروتئین تراپی مو بود که دو سال بعد شوهر اوا کروپ کوچکتر کراتینه مو شد.

او اهل رنگ مو استراسبورگ پروتئین تراپی مو بود. من با نوه اش صحبت بیبی لایت مو کرده ام. و سرانجام در میان گروه لانگن سولتز دو خانواده به نام مولر وجود داشت. برادران جوان هنری و دانیل مولر متولد باواریایی پروتئین تراپی مو بودند. آنها در خانواده هیلسلر با دو خواهر اوا و مارگارت ازدواج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. آنها در روستا به عنوان مولر قفل ساز و مولر کفاش شناخته می کراتینه مو شدند. همسر دانیال، کفاش، دوروتیا پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی شرابی با مش صورتی : همسرش دو پسر داشتند که بزرگترشان ده ساله پروتئین تراپی مو بود و به نام عمویش دانیل، کفاش، نامگذاری کراتینه مو شد. دانیل و دوروتیا چهار فرزند داشتند. بزرگ‌ترین آنها یک پسر کوچک هشت ساله، کوچک‌ترین آنها یک نوزاد پروتئین تراپی مو بود، و بین آنها دو دختر کوچک، دوروتیا و سالومه پروتئین تراپی مو بودند. و به این ترتیب روستاییان همه از نزدیک به هم متصل پروتئین تراپی مو بودند، همانطور که روستاییان مستعد لایت و هایلایت مو هستند.

دختر کوچک اوا کروپ، ایوا، مادرخوانده سالومه پروتئین تراپی مو بود. فراو کوئلهوفر در مزرعه ای حدود یک ساعت پیاده روی مولرها زندگی می بیبی لایت مو کرد و آنها را نمی شناخت. اما فراو شولتزایمر دوست صمیمی پروتئین تراپی مو بود و هم مدرسه ای و همسایه مادر سالومه پروتئین تراپی مو بود. شوهر او که بعداً مادام فلیکنر پروتئین تراپی مو بود، برادرزاده برادران مولر پروتئین تراپی مو بود، فرانک شوبر پسر عمویش پروتئین تراپی مو بود و غیره. II. شش ماه در لنگر. به این ترتیب که تمام خانواده‌ها و با خانواده‌های برادران و خواهران در سمت ررنگ مو است و چپ، می‌توانیم.

  ترکیب رنگ مو طوسی صورتی

با خیال راحت بگوییم که وقتی آخرین بوسه‌ها به بازماندگان بالیاژ مو داده کراتینه مو شد و آخرین نگاهی که به صحنه‌های کودکی انداختند، به جلو فشار آوردند. درخشان، پر از شجاعت و امید. آن‌ها فقیر پروتئین تراپی مو بودند، اما به سرزمینی بسته پروتئین تراپی مو بودند که هیچ سربازی قرار نپروتئین تراپی مو بود مهره‌ها را ببرد و از گردن یک کودک کوچک عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، همانطور که یکی از ناپلئون با یکی از بچه‌های توماس انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی شرابی با مش صورتی : آنها در راه آمریکای طلایی پروتئین تراپی مو بودند. از طریق فیلادلفیا به سرزمین های بکر غرب بزرگ. در اوایل ماه اوت آنها به آمستردام رسیدند. در آنجا آنها هزینه عبور خود را از قبل پرداخت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و به هلدر منتقل کراتینه مو شدند، جایی که با گذاشتن آذوقه خود، سوار کراتینه مو شدند و آماده حرکت کراتینه مو شدند. اما هیچ بادبانی راه اندازی نکراتینه مو شد. در عوض شنیده کراتینه مو شد.

که به کسی که کشتی را فروخته پروتئین تراپی مو بود قیمت آن پرداخت نکراتینه مو شده و کشتی را توقیف بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. تأخیرهای قانون، زمانی که زمان موضوع ثروت یا تباهی پروتئین تراپی مو بود، تهدید می بیبی لایت مو کرد. و به زودی خبرهای بسیار بدتری آمد. مهاجران تا زمانی که جای شک وجود داشت از باور آنها خودداری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هنری و دانیل مولر – برای مولر قفل ساز، به گفته واگنر بیست و هفت سال بعد در جایگاه شاهد، “مردی شجاع پروتئین تراپی مو بود.

  مدلهای رنگ مو عسلی روشن

در انجام هر کاری که لازم پروتئین تراپی مو بود برای مسافران انجام می بالیاژ مو داد” – به آمستردام بازگشتند تا ببینند آیا چنین چیزی وجود رنگ مو دارد یا خیر. خبر می‌توانست درست باکراتینه مو شد و تنها برای تایید ناامیدی بازگشت. مردی که پول عبور دویست خانواده – نهصد جان – به او پرداخت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، فرار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. نه می توانستند جلو بروند و نه عقب. روزها، هفته‌ها، ماه‌ها گذشت، و هنوز هم هالک بزرگ پر از جمعیتش پروتئین تراپی مو بود و بیکار در حال لنگر زدن پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی شرابی با مش صورتی : پدران با حسرت به سنگرهای بلند نگاه می کنند، مادرانی که به نوزادان خود شیر می دهند، و فرزندان، ایوا، دانیل، هنری، اندرو، دوروتیا، سالومه و بقیه صدها نفر. سالومه بچه ای زیبا پروتئین تراپی مو بود، مثل پدر و مادرش تاریک، و خیلی شبیه مادرش پروتئین تراپی مو بود. مخصوصاً موهای سیاه و چشمانش و چانه اش. یک دختر عموی کوچک، دختری هم سن و سال خودش، که بین سه تا پنج سال پروتئین تراپی مو بود، با او بازی می‌بیبی لایت مو کرد که چهره‌اش به طرز شگفت‌انگیزی شبیه چهره سالومه پروتئین تراپی مو بود.

این او پروتئین تراپی مو بود که در زندگی بعدی مادام کارل روف یا به عبارتی آشناتر، مادام کارل کراتینه مو شد. آذوقه شروع به کاهش بیبی لایت مو کرد، اندک کراتینه مو شد و در نهایت از بین رفت. تابستان مهاجران به زمستان تبدیل کراتینه مو شد. الان دسامبر پروتئین تراپی مو بود پرونده آنها آنقدر رقت انگیز کراتینه مو شد که توجه دولت هلند را به خود جلب بیبی لایت مو کرد. تحت هدایت آن به آمستردام بازگردانده کراتینه مو شدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه