نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی روی دکلره

رنگ مرواریدی روی دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی روی دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی روی دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی روی دکلره : آدم متفاوتی جک پامکین هد، یکی از قدیمی ترین دوستان اوزما و همراه او در ماجراجویی های متعدد پروتئین تراپی مو بود. بدن جک بسیار زمخت و ناهنجار پروتئین تراپی مو بود و از اندام درختانی با اندازه های مختلف تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که با میخ های چوبی متصل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. اما بدنه قابل توجهی پروتئین تراپی مو بود و به احتمال زیاد شکسته یا فرسوده نمی کراتینه مو شد، و وقتی لباس پوشیده کراتینه مو شد.

رنگ مو : بیشتر زبری آن را پوشانده پروتئین تراپی مو بود. همانطور که حدس زدید، سر جک کدو تنبل یک کدو حلوایی رسیده پروتئین تراپی مو بود که چشم ها، بینی و دهانش در یک طرف آن حک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. کدو تنبل روی گردن چوبی جک گیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و ممکن پروتئین تراپی مو بود به پهلو یا عقب بچرخد و سپس او باید آن را با دست های چوبی خود صاف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بدترین چیز در مورد این نوع سر این پروتئین تراپی مو بود که خوب نگه نمی داشت و مطمئن پروتئین تراپی مو بود دیر یا زود خراب می نانو کراتین مو شود.

رنگ مرواریدی روی دکلره

رنگ مرواریدی روی دکلره : که با سه ساعت مختلف حرکت می بیبی لایت مو کرد، صحبت می بیبی لایت مو کرد و فکر می بیبی لایت مو کرد. تیک-توک بسیار قابل اعتماد پروتئین تراپی مو بود زیرا همیشه دقیقاً همان کاری را انجام می بالیاژ مو داد که باید انجام دهد، اما ماشین آلات او در بعضی مواقع ممکن پروتئین تراپی مو بود خراب نانو کراتین مو شود و سپس تا زمانی که دوباره زخمی نانو کراتین مو شود کاملاً درمانده پروتئین تراپی مو بود.

  انواع رنگ پلاتینه

بنابراین کسب و کار اصلی جک رکراتینه مو شد یک رشته پروتئین تراپی مو بود هر سال کدو تنبل های مرغوب و همیشه قبل از اینکه کله قدیمی اش خراب نانو کراتین مو شود، یک کدو تنبل تازه را از مزرعه انتخاب می بیبی لایت مو کرد و ویژگی های آن را بسیار تمیز حک می بیبی لایت مو کرد و هر زمان که لازم پروتئین تراپی مو بود آن را آماده می بیبی لایت مو کرد تا سر کهنه را جایگزین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او همیشه آن را به یک شکل حک نمی بیبی لایت مو کرد.

بنابراین دوستانش هرگز نمی دانستند که دقیقاً چه نوع حالتی در چهره او پیدا می کنند. اما هیچ اشتباهی در مورد او وجود نداشت، زیرا او تنها مرد سر کدو تنبل زنده در سرزمین اوز پروتئین تراپی مو بود. یک مرد ملوان یک پا عضو شورای اوزما پروتئین تراپی مو بود. نام او کپن بیل پروتئین تراپی مو بود و با تروت به سرزمین اوز آمده پروتئین تراپی مو بود و به دلیل زیرکی، صداقت و خوش خلقی اش مورد رنگ مو استقبال قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود. او برای جایگزینی پایی که از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

یک پای چوبی به پا می‌بیبی لایت مو کرد و دوست خوبی برای همه بچه‌های شهر اوز پروتئین تراپی مو بود، زیرا می‌توانست با چاقوی جک بزرگ‌اش، انواع اسباب‌بازی‌ها را از چوب خرد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پروفسور یکی دیگر از اعضای شورا پروتئین تراپی مو بود. “HM” به معنای بسیار بزرگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، زیرا پروفسور زمانی یک حشره کوچک پروتئین تراپی مو بود که به اندازه یک مرد بزرگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و همیشه همینطور باقی می ماند.

  بهترین رنگ مو سال ۱۴۰۲

به این معنی پروتئین تراپی مو بود که او کاملاً تحصیل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. او در رأس کالج سلطنتی ورزشی پرنسس اوزما قرار داشت و برای اینکه دانش آموزان مجبور به مطالعه و از دست بالیاژ مو دادن زمان زیادی نشوند. پروفسور ووگلباگ قرص های آموزشی معروف را اختراع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اگر یکی از دانشجویان بعد از صبحانه قرص جغرافیا می خورد، درس جغرافیای خود را در یک لحظه می دانست.

رنگ مرواریدی روی دکلره : اگر قرص املا می خورد، بلافاصله درس املای خود را می دانست، و یک قرص حسابی دانش آموز را قادر می ساخت که هر نوع جمع آوری را بدون نیاز به فکر بیبی لایت مو کردن درباره آن انجام دهد. این قرص های مفید کالج را بسیار محبوب بیبی لایت مو کرد و به ساده ترین شکل ممکن به دختران و پسران شهر اوز درس های خود را آموزش بالیاژ مو داد. با وجود این، پروفسور ووگلباگ در خارج از کالج مورد علاقه اش نپروتئین تراپی مو بود.

زیرا او بسیار مغرور پروتئین تراپی مو بود و خود را بسیار تحسین می بیبی لایت مو کرد و زیرک و دانش خود را به قدری پیوسته نشان می بالیاژ مو داد که هیچ کس به معاشرت با او اهمیت نمی بالیاژ مو داد. با این حال، اوزما او را در مجالس خود ارزشمند یافت. شاید زیباترین لباس در میان تمام حاضران قورباغه بزرگی به بزرگی یک مرد پروتئین تراپی مو بود به نام قورباغه مرد که به خاطر گفته های حکیمانه اش شهرت داشت.

  فرمول رنگ موی مش

او از کشور ییپ اوز به شهر زمرد آمده پروتئین تراپی مو بود و مهمان افتخاری پروتئین تراپی مو بود. کت دم بلندش از مخمل، جلیقه‌اش از ساتن و شلوارش از بهترین ابریشم پروتئین تراپی مو بود. روی کفش‌هایش سگک‌های الماسی پروتئین تراپی مو بود و عصایی سر طلایی و کلاهی ابریشمی بلند به همراه داشت. تمام رنگ های روشن در لباس غنی او نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شد.

از این رو نگاه بیبی لایت مو کردن طولانی به او چشمان آدمی را خسته می بیبی لایت مو کرد تا اینکه به زرق و برق او عادت بیبی لایت مو کرد. بهترین کشاورز در کل اوز عمو هنری پروتئین تراپی مو بود که عموی خود دوروتی پروتئین تراپی مو بود و اکنون با همسرش عمه ام در نزدیکی شهر زمرد زندگی می بیبی لایت مو کرد. عمو هنری به مردم اوز یاد بالیاژ مو داد که چگونه بهترین سبزیجات و میوه ها و غلات را پرورش دهند.

برای اوزما در پر بیبی لایت مو کردن انبارهای سلطنتی بسیار مفید پروتئین تراپی مو بود. او هم مشاور پروتئین تراپی مو بود. دلیل اینکه من آخرین بار به جادوگر کوچولوی اوز اشاره بیبی لایت مو کردم این رنگ مو است که او مهمترین مرد سرزمین اوز پروتئین تراپی مو بود. او از نظر اندازه مرد بزرگی نپروتئین تراپی مو بود، اما از نظر قدرت و هوش مردی بزرگ پروتئین تراپی مو بود و در تمام هنرهای عرفانی سحر و جادو پس از گلیندا خوب دوم پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مرواریدی روی دکلره : گلیندا به او آموزش بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود و جادوگر و جادوگر تنها کسانی پروتئین تراپی مو بودند که در اوز طبق قانون مجاز به انجام جادوگری و جادوگری پروتئین تراپی مو بودند، که آنها فقط برای مصارف خوب و به نفع مردم به کار می بردند. جادوگر دقیقاً خوش تیپ نپروتئین تراپی مو بود، اما نگاه بیبی لایت مو کردن به او خوشایند پروتئین تراپی مو بود. سر طاس او چنان براق پروتئین تراپی مو بود که گویی لاک زده پروتئین تراپی مو بود. همیشه برقی شاد در چشمانش پروتئین تراپی مو بود و مثل یک بچه مدرسه ای باهوش پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی فانتزی دخترانه برای موهای کوتاه

دوروتی می‌گوید دلیل اینکه جادوگر به اندازه گلیندا قدرتمند نیست این رنگ مو است که گلیندا تمام آنچه را که می‌داند به او یاد نبالیاژ مو داد، اما آنچه جادوگر می‌داند او به خوبی می‌داند. و بنابراین او جادوهای بسیار قابل توجهی را انجام می دهد. ده نفری که نام بردم، با مترسک و گلیندا، درست بعد از شام آن شب، در اتاق تاج و تخت اوزما جمع کراتینه مو شدند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱