↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی شرابی تیره به چه پوستی میاد

رنگ موی شرابی تیره به چه پوستی میاد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی شرابی تیره به چه پوستی میاد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی شرابی تیره به چه پوستی میاد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی شرابی تیره به چه پوستی میاد : شرکت‌های بیمه باید ورشکست شوند. صاحبان سهام در آنها آن را به هر قیمتی رها آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا از شر آن خلاص شوند.

مو : مردان جوان حمل بار غنایم به کشتی دزدان دریایی برایشان بسیار هیجان انگیز پروتئین تراپی مو بود. تال به کراتینه مو شدت شکایت بیبی لایت مو کرد که کشتی در حال بارگیری بیش از حد رنگ مو است. هدان دستور تبعیض بیشتر بالیاژ مو داد، اما دزدان دریایی او در این زمان به جای غارتگر، در جایگاه مدیران پروتئین تراپی مو بودند. ستایشگران رمانتیک والدنی، پنجره ها را شکستند و برای آنها گنج آوردند، تا پاداش یک پذیرش غم انگیز را دریافت کنند.

رنگ موی شرابی تیره به چه پوستی میاد

رنگ موی شرابی تیره به چه پوستی میاد : میلیون‌ها نفر در حال تماشای مجموعه‌های بینایی در سرتاسر سیاره از وحشت لذیذی می‌لرزیدند، زیرا دزدان دریایی به دنبال کار پلید خود می‌رفتند. در حال حاضر پلیس نمی تواند جلوی مطبوعات ناظران را بگیرد. آنها دزدان دریایی را محاصره آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. برخی با جرات فراوان درخورنگ مو است امضا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. دختران با چشمانی گرد، ترسیده و مجذوب آنها را تماشا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

هدان مجبور کراتینه مو شد آن را لغو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کشتی دزدان دریایی بارگیری کراتینه مو شد. سپس مرکز جمعیتی آشفته، هیجان زده و مشتاق پروتئین تراپی مو بود. او افراد خود را پس گرفت. یک طرف سه نفره برنگشت. او دو نفر دیگر را گرفت و راه خود را از میان اوباش زد. او این سه نفر را در پشت یک دیوار پیدا بیبی لایت مو کرد در حالی که دخترانی که به طرز هیستریکی می‌پرستیدند تلاش می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا تکه‌های لباس‌هایشان را برای یادگاری از دزدان دریایی واقعی و زنده غارت کنند.

که یک شهر والدنیایی را غارت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند! اما هدان آنها را با سردرگمی به سمت کشتی‌های سرخ کراتینه مو شده بازگرداند. لباس هایشان تکه تکه پروتئین تراپی مو بود. او راهی برای ورود آنها به کشتی جنگید. او راه خود را وارد بیبی لایت مو کرد. تشویق تماشاگران بلند کراتینه مو شد. او بندر فرود را فقط با کمک پلیسی که طرفداران دزدان دریایی را در بسته کراتینه مو شدن انگشتانشان گرفتار نمی‌بیبی لایت مو کرد، بسته کراتینه مو شد. سپس قایق تفریحی فضایی به سرعت به سمت ستاره ها بالا رفت.

  ترکیب رنگ مو کرم نسکافه ای

یک ساعت بعد به سختی از هیجان درون کشتی کرنگ مو استه کراتینه مو شد. همه آقایان دارتی، پیروان هودان همچنان به غارتی که در همه جا جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود نگاه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و شناور پروتئین تراپی مو بودند. محل زندگی را شلوغ بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. این تهدید به دخالت در نجوم کشتی. هدان از اتاق کنترل بیرون آمد و عصبانی کراتینه مو شد. “قطعش کن!” او فشرد “آن چیزها را در جایی جمع کن! فکر می کنی این چیست؟” تال به طور انتزاعی به او خیره کراتینه مو شد و کاملاً قادر نپروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی شرابی تیره به چه پوستی میاد : ذهن و افکار او را از این انبوه غارت کاملاً غیرقابل تصور جدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس هوش به چشمانش آمد – تا آنجا که می توانست در آنجا ظاهر نانو کراتین مو شود. او ناگهان پوزخندی زد. سیلی به رانش زد. “پسران!” او غرغر بیبی لایت مو کرد. “او نمی داند ما برای او چه بیبی لایت مو کردیم!” یک مرد به بالا نگاه بیبی لایت مو کرد. دو پرتو زدند. آنها با چکیدن جواهرات از جای خود بلند کراتینه مو شدند. تال با غم و اندوه به اتاق خواب یکی از دو صاحب قایق تفریحی رفت.

دم در، به کراتینه مو شدت چرخید. او با شور و نشاط گفت: “او به بندر آمد و گفت ما لباس هایی مانند لباس های دارث پوشیده پروتئین تراپی مو بودیم. آیا از آنجا آمده ایم؟ و من گفتم ما این کار را بیبی لایت مو کردیم و اگر او وارد کشتی نانو کراتین مو شود، شما را ملاقات خواهد بیبی لایت مو کرد. در اتاق خواب را که از بیرون بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود باز بیبی لایت مو کرد. او آن را باز بیبی لایت مو کرد. نگاهی به داخل انداخت و گرفت و چیزی را کشید. هدان با دلهره بیمار کراتینه مو شد.

  مدل رنگ موی بنفش بادمجانی

در حالی که چیزی داخل اتاقک هق هق می بیبی لایت مو کرد و تسلیم می کراتینه مو شد، ناله بیبی لایت مو کرد. تال ندا را به داخل سالن قایق تفریحی آورد. بینی و چشمانش از گریه وحشتناک قرمز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او با ناب ترین وحشت ناامیدانه به او خیره کراتینه مو شد. او یک لحظه هدان را ندید. چشمانش مملو از چهره‌های دزد دریایی سبیل‌دار پروتئین تراپی مو بود که جنتلمن‌های دارتی پروتئین تراپی مو بودند و به او پوزخند می‌زدند. او ناله بیبی لایت مو کرد.

هدان به سختی آب دهانش را قورت بالیاژ مو داد و با حالت مریضی گفت: “اشکال نداره، ندا. این یک اشتباه پروتئین تراپی مو بود. هیچ اتفاقی برایت نخواهد افتاد. تو کاملا” – و او با اطمینان ناامیدانه می دانست که درست رنگ مو است – “با من امن رنگ مو است!” و او پروتئین تراپی مو بود. XII هدان برای مشورت با وکلای خود از طریق شبکه فرود در کریم توقف بیبی لایت مو کرد. او تا حدودی امید به نتایج خوب از حمله خود به والدن داشت.

اما در مورد ندا ناامید پروتئین تراپی مو بود. هنگامی که او از امنیت خود تحت حمایت او مطمئن کراتینه مو شد، عملیات سفینه فضایی را به عهده گرفت. او ساخارینیت کراتینه مو شدیدی از خود نشان بالیاژ مو داد که وحشتناک پروتئین تراپی مو بود. او در میان جنایتکارانی که با احترام به او آسیبی نمی‌رسانند شیرینی و سبکی پروتئین تراپی مو بود و فضای قایق فضایی را شیرین و سبک می‌بیبی لایت مو کرد تا اینکه پیروان هدان به شورش نزدیک کراتینه مو شدند.

رنگ موی شرابی تیره به چه پوستی میاد : یکی از دارتی های سبیلی اش تقریباً با گریه به هادان توضیح بالیاژ مو داد: “این به این نیست که من از این که او دختر خوبی باکراتینه مو شد ناراحتم.” اما او می خواهد از من یک دختر خوب بسازد! خود هدان از جامعه اش جدا کراتینه مو شد. او با کمال میل می‌توانست او را با سرمایه‌های فراوان در ساحل کریم قرار دهد تا به والدن بازگردد. اما او کاملاً و به طرز سرزنش آمیزی درمانده پروتئین تراپی مو بود.

  طریقه رنگ مو امبره

اگر او را به ساحل می‌فرستاد، دزدی‌اش و رفتار دوست‌داشتنی دزدان دریایی را محرمانه می‌گذاشت تا اینکه دیگر هیچ‌کس آنها را باور نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – که کشنده خواهد پروتئین تراپی مو بود. او به سراغ وکلایش رفت و در حال فکر بیبی لایت مو کردن پروتئین تراپی مو بود. این خبر او را متحیر بیبی لایت مو کرد. ناوگان مهاجر بر فراز کریم در راه والدن ظاهر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. قبل از ظهور، امور هدان به اندازه کافی رونق داشت. درست پس از دیدار قبلی او، خبر حمله دزدی دریایی جسورانه ای منتشر کراتینه مو شد.

که یک کشتی را در نزدیکی والدن دستگیر بیبی لایت مو کرد. این خطی پروتئین تراپی مو بود که هدان به کریم آورد. همه بازرگانان و صاحبان کشتی بلافاصله همه کشتی‌ها و کالاهای ترانزیت فضایی را با ارزش‌های بسیار بالاتر بیمه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ارزش سهام بیمه ریسک خریداری کراتینه مو شده در حساب هودان چند برابر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. وکلای او با اطاعت از دستورات او، آنها را فروختند و ثروت خوشایندی را در امانت هدان نگه داشتند. سپس ناوگان بر فراز کریم آمد.

رنگ موی شرابی تیره به چه پوستی میاد : با نامه‌ای که تهدید می‌بیبی لایت مو کرد در صورت مقاومت در برابر کشتی‌هایی که بعدا فرود می‌آیند و غارت می‌کنند، سیاره‌ها را ناپروتئین تراپی مو بود خواهد بیبی لایت مو کرد. به نظر می رسید که تمام تجارت در دست غارتگران فضایی رنگ مو است. شرکت های بیمه ریسک متعهد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که غرامت صاحبان کشتی ها و حمل بار در خلا را جبران کنند. اکنون که یک ناوگان دزدان دریایی بی‌سابقه در حال حرکت پروتئین تراپی مو بود و بدون شک راه‌های آسمان را ویران بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه