نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی چه تناژی دارد

رنگ مرواریدی چه تناژی دارد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی چه تناژی دارد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی چه تناژی دارد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی چه تناژی رنگ مو دارد : تاریکی فرو رفته پروتئین تراپی مو بود و اتاق از نور دو لامپ نفتی دودی تاریک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. نوازندگان تا به حال تمام دیوانگی خوب خود را سپری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و تنها یک آهنگ را با خستگی و فریبندگی نواختند.

رنگ مو : به خصوص وقتی که شما در حال کار و تلاش برای به دست آوردن یک عروس لایت و هایلایت مو هستید. دستانت لیز رنگ مو است و چاقویت لیز رنگ مو است و دیوانه وار زحمت می کشی، وقتی کسی با تو حرف می زند یا رنگ مو استخوانی می زنی. سپس دست شما روی تیغه می لغزد و یک گاز ترسناک ایجاد می نانو کراتین مو شود. و این بد نیست، فقط برای سرایت مرگبار. بریدگی ممکن رنگ مو است بهپروتئین تراپی مو بود یابد.

رنگ مرواریدی چه تناژی رنگ مو دارد

رنگ مرواریدی چه تناژی رنگ مو دارد : اما شما هرگز نمی توانید بگویید. اکنون دو بار؛ در سه سال گذشته، میکولاس با مسمومیت خون در خانه دراز کشیده رنگ مو است – یک بار برای سه ماه و یک بار برای نزدیک به هفت. آخرین بار نیز کارش را از دست بالیاژ مو داد و این به معنای شش هفته بیشتر ایستادن درب خانه های بارکش پروتئین تراپی مو بود، ساعت شش صبح های تلخ زمستان، با یک پای برف روی زمین و بیشتر در هوا. . افراد باهوشی وجود تمام دکلره مو دارند.

که می توانند از طریق آمار به شما بگویند که گوشت گاو در ساعت چهل سنت درآمد رنگ مو دارد، اما، شاید، این افراد هرگز به دستان گوشت گاو نگاه نبیبی لایت مو کرده باشند. وقتی تاموسیوس و همراهانش برای رنگ مو استراحت می ایستند، همانطور که باید، گاه و بیگاه، رقصنده ها در جایی که لایت و هایلایت مو هستند توقف می کنند و صبورانه منتظر می مانند. آنها هرگز خسته نمی شوند. و اگر بنشینند جایی برای نشستن نتمام دکلره مو دارند.

به هر حال فقط یک دقیقه رنگ مو است که رهبر با وجود همه اعتراضات دو نفر دیگر دوباره شروع به کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این بار یک نوع رقص دیگر رنگ مو است، رقص لیتوانیایی. کسانی که ترجیح می دهند، دو مرحله ای را ادامه می دهند، اما اکثریت از طریق یک سری حرکات پیچیده انجام می دهند، که بیشتر شبیه اسکیت فانتزی رنگ مو است تا رقص. نقطه اوج آن یک پرستیسیمو خشمگین رنگ مو است.

  رنگ مو گردویی

که در آن زوج ها دستان خود را می گیرند و شروع به چرخیدن دیوانه می کنند. این کاملاً غیرقابل مقاومت رنگ مو است، و همه افراد در اتاق به آن ملحق می‌شوند، تا زمانی که مکان به پیچ و خم‌هایی از دامن‌های پرنده و بدن‌های بسیار خیره‌کننده تبدیل نانو کراتین مو شود. اما دیدن مناظر در این لحظه رنگ مو است. کمانچه قدیمی به نشانه اعتراض جیغ می ککراتینه مو شد و فریاد می ککراتینه مو شد.

اما تاموسیوس رحمی نرنگ مو دارد. عرق روی پیشانی اش جاری می نانو کراتین مو شود و در آخرین دور مسابقه مانند دوچرخه سواری خم می نانو کراتین مو شود. بدنش مثل یک موتور بخار فراری می لرزد و می تپد، و گوش نمی تواند باران های پرنده نت ها را دنبال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – مه آبی کم رنگی وجود رنگ مو دارد که نگاه می کنی تا بازوی تعظیم او را ببینی. با عجله ای شگفت انگیز به انتهای آهنگ می رسد و دستانش را بالا می اندازد و خسته به عقب برمی گردد.

رنگ مرواریدی چه تناژی رنگ مو دارد : و با آخرین فریاد شادی، رقصندگان از هم جدا می شوند، این طرف و آن طرف می چرخند و به دیوارهای اتاق می آیند. بعد از این برای هر کس آبجو وجود رنگ مو دارد، از جمله نوازندگان، و خوش گذرانی ها نفسی طولانی می کشند و برای رویبالیاژ مو داد بزرگ شب، که رنگ مو است، آماده می شوند . آکزیاویماس مراسمی رنگ مو است که پس از شروع، سه یا چهار ساعت ادامه خواهد داشت و شامل یک رقص بی وقفه رنگ مو است.

  رنگ موی نسکافه ای سرد است یا گرم

میهمانان حلقه بزرگی را تشکیل می‌دهند، با دست‌های قفل کراتینه مو شده، و وقتی موسیقی شروع می‌نانو کراتین مو شود، شروع به حرکت در یک دایره می‌کنند. در مرکز عروس ایستاده رنگ مو است و مردها یکی یکی وارد محوطه می شوند و با او می رقصند. هر کدام برای چند دقیقه می رقصند—تا زمانی که بخواهد. این یک روند بسیار شاد، همراه با خنده و آواز رنگ مو است، و وقتی مهمان تمام کراتینه مو شد.

خودش را رو در رو با تتا الزبیتا می بیند که کلاه را در دست رنگ مو دارد. او مقداری پول در آن می‌ریزد – یک دلار یا شاید پنج دلار، با توجه به قدرت او و برآورد او از ارزش امتیاز. انتظار می رود مهمانان برای این سرگرمی هزینه کنند. اگر مهمان مناسبی باشند، می بینند که مبلغ ناچیزی برای عروس و داماد باقی مانده رنگ مو است تا زندگی را با آن شروع کنند.

ترسناک ترین آنها در مورد هزینه های این سرگرمی رنگ مو است. آنها مطمئناً بیش از دویست دلار و شاید سیصد دلار خواهند پروتئین تراپی مو بود. و سیصد دلار بیشتر از درآمد سالیانه افراد زیادی در این اتاق رنگ مو است. اینجا مردان توانمندی لایت و هایلایت مو هستند که از صبح زود تا پاسی از شب، در سرداب‌های یخی با یک چهارم اینچ آب روی زمین کار می‌کنند – مردانی که شش یا هفت ماه در سال هیچ‌وقت از یکشنبه نور خورشید را نمی‌بینند.

بعد از ظهر تا صبح یکشنبه بعد – و کسی که نمی تواند در یک سال سیصد دلار درآمد داشته باکراتینه مو شد. اینجا بچه‌های کوچکی لایت و هایلایت مو هستند که در سنین نوجوانی کمیاب لایت و هایلایت مو هستند، که به سختی می‌توانند بالای نیمکت‌های کار را ببینند – که والدینشان دروغ گفته‌اند تا جایشان را بگیرند – و نیمی از سیصد دلار در سال در نمی‌آورند.

و شاید حتی نه. سوم آن و سپس چنین مبلغی را در یک روز زندگی خود در جشن عروسی خرج کنید! (بدیهی رنگ مو است که این یک چیز رنگ مو است، چه یکبار آن را برای عروسی خود خرج کنید، چه در مدت طولانی، در عروسی همه دوستانتان.) خیلی بی احتیاط رنگ مو است، غم انگیز رنگ مو است – اما، آه، خیلی زیبرنگ مو است! ذره ذره این بیچاره ها همه چیز را رها بیبی لایت مو کرده اند.

  رنگ مرواریدی کاراملی

اما آنها با تمام قدرت روح خود به این می چسبند – آنها نمی توانند از دست بکشند! انجام این کار نه تنها به معنای شکست خوردن، بلکه به رسمیت شناختن شکست رنگ مو است – و تفاوت بین این دو چیز همان چیزی رنگ مو است که جهان را ادامه می دهد. وسلیجا از زمان دور بر آنان نازل کراتینه مو شده رنگ مو است . و معنای آن این پروتئین تراپی مو بود که کسی می توانست در غار ساکن نانو کراتین مو شود و به سایه ها خیره نانو کراتین مو شود.

رنگ مرواریدی چه تناژی رنگ مو دارد : مشروط بر اینکه فقط یک بار در زندگی خود بتواند زنجیرهایش را بشالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بال های خود را احساس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و خورشید را ببیند. مشروط بر اینکه یک بار در طول زندگی خود شهادت دهد که زندگی، با همه نگرانی ها و وحشت هایش، به هر حال چیز بزرگی نیست، بلکه فقط یک حباب بر سطح رودخانه رنگ مو است، چیزی که می توان آن را پرتاب بیبی لایت مو کرد و بازی با آن شعبده باز که توپ های طلایی خود را پرتاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

چیزی که ممکن رنگ مو است مانند یک جام شراب قرمز کمیاب، آن را بخورد. بنابراین، وقتی که خود را به عنوان ارباب چیزها شناخته پروتئین تراپی مو بود، می‌توانست به زحمت خود بازگردد و تمام روزهایش را بر اساس خاطره زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. رقصنده‌ها بی‌پایان دور و بر می‌چرخیدند – وقتی سرگیجه داشتند به طرف دیگر می چرخیدند. ساعت به ساعت این کار ادامه داشت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه