↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی چای عسلی چه رنگی است

رنگ موی چای عسلی چه رنگی است | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی چای عسلی چه رنگی است را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی چای عسلی چه رنگی است را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی چای عسلی چه رنگی رنگ مو است : به سرعت رعد و برق، سر مرد به سمت جلو شلیک بیبی لایت مو کرد و گردنش دراز کراتینه مو شد تا بالای سر، جایی که صاف پروتئین تراپی مو بود، به مترسک در وسط برخورد بیبی لایت مو کرد و او را بارها و بارها به پایین تپه فرستاد.

رنگ مو : دوروتی و توتو و شیر دراز کشیدند تا بخوابند، در حالی که مرد چوبی و مترسک طبق معمول مراقب آنها پروتئین تراپی مو بودند. صبح که کراتینه مو شد دوباره شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. قبل از اینکه دور بروند، صدای غرشی آلایت و هایلایت مو هسته شنیدند، مانند غرش حیوانات وحشی. توتو کمی زمزمه بیبی لایت مو کرد، اما هیچ یک از بقیه نترسیدند، و در مسیر پیاده‌روی رفتند تا به دهانه‌ای در جنگل رسیدند، که در آن صدها حیوان از هر نوع موجود در آن جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ موی چای عسلی چه رنگی رنگ مو است

رنگ موی چای عسلی چه رنگی رنگ مو است : ببینید برگ های خشک کراتینه مو شده زیر پای شما چقدر نرم لایت و هایلایت مو هستند و خزه هایی که به این درختان کهنسال می چسبند چقدر سبز و سبز رنگ مو است. مطمئناً هیچ جانور وحشی نمی تواند خانه ای دلپذیرتر را آرزو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» دوروتی گفت: «شاید الان جانوران وحشی در جنگل باشند. شیر گفت: «فکر می‌کنم وجود تمام دکلره مو دارند، اما من هیچکدام از آنها را نمی‌بینم.» آن‌ها در میان جنگل قدم زدند تا جایی که هوا تاریک کراتینه مو شد و نمی‌توان دورتر رفت.

ببرها و فیل ها و خرس ها و گرگ ها و روباه ها و همه چیزهای دیگر در تاریخ طبیعی وجود داشتند و دوروتی یک لحظه ترسید. اما شیر توضیح بالیاژ مو داد که حیوانات در حال برگزاری جلسه لایت و هایلایت مو هستند و او با خرخر و غرغر آنها قضاوت بیبی لایت مو کرد که آنها در دردسر بزرگی لایت و هایلایت مو هستند. همانطور که او صحبت می بیبی لایت مو کرد، چند تن از جانوران او را دیدند، و یکدفعه جمع بزرگ مانند جادو ساکت کراتینه مو شدند.

  رنگ موی دودی نسکافه ای بنفش

بزرگترین ببر به سمت شیر ​​آمد و تعظیم بیبی لایت مو کرد و گفت: «خوش آمدی ای پادشاه جانوران! شما به موقع آمده اید تا با دشمن ما بجنگید و یک بار دیگر صلح را به همه حیوانات جنگل بیاورید.» “مشکل شما چیست؟” شیر به آرامی پرسید. ببر پاسخ بالیاژ مو داد: «همه ما توسط دشمنی سرسخت تهدید می‌شویم که اخیراً وارد این جنگل کراتینه مو شده رنگ مو است.

این یک هیولای بزرگ رنگ مو است، مانند یک عنکبوت بزرگ، با بدنی به بزرگی یک فیل و پاهایی به اندازه یک تنه درخت. هشت تا از این پاهای بلند رنگ مو دارد، و وقتی هیولا در جنگل می‌خزد، حیوانی را با پا می‌گیرد و به دهانش می‌ککراتینه مو شد، همان‌طور که عنکبوت در حال پرواز رنگ مو است، آن را می‌خورد. تا زمانی که این موجود خشمگین زنده رنگ مو است.

هیچ یک از ما در امان نیستیم، و وقتی به میان ما آمدی، جلسه ای تشکیل بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودیم تا تصمیم بگیریم چگونه از خود مراقبت کنیم.» شیر لحظه ای فکر بیبی لایت مو کرد. آیا شیر دیگری در این جنگل وجود رنگ مو دارد؟ او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. «نه؛ تعبالیاژ مو دادی پروتئین تراپی مو بودند، اما هیولا همه آنها را خورده رنگ مو است. و علاوه بر این، هیچ یک از آنها به اندازه شما بزرگ و شجاع نپروتئین تراپی مو بودند.» “اگر من به دشمن تو پایان دهم.

رنگ موی چای عسلی چه رنگی رنگ مو است : آیا در برابر من تعظیم می کنی و به عنوان پادشاه جنگل از من اطاعت می کنی؟” از شیر پرسید. ببر پاسخ بالیاژ مو داد: “ما این کار را با کمال میل انجام خواهیم بالیاژ مو داد.” و همه جانوران دیگر با غرشی قوی غرش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند: “ما خواهیم بیبی لایت مو کرد!” “این عنکبوت بزرگ شما الان کجرنگ مو است؟” شیر پرسید. ببر با جلوی پای خود اشاره بیبی لایت مو کرد و گفت: «اینجا، در میان درختان بلوط. شیر گفت: “از این دوستان من خوب مراقبت کن.

  رنگ مو مشکی با چه اکسیدانی

و من فوراً برای مبارزه با هیولا خواهم رفت.” او با همرزمانش خداحافظی بیبی لایت مو کرد و با سربلندی برای نبرد با دشمن رفت. عنکبوت بزرگ در خواب دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود که شیر او را پیدا بیبی لایت مو کرد و آنقدر زشت به نظر می رسید که دشمنش با نفرت بینی اش را بالا برد. پاهایش به اندازه ای که ببر گفته پروتئین تراپی مو بود بلند پروتئین تراپی مو بود و بدنش با موهای درشت سیاه پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. دهان بزرگی داشت.

با ردیفی از دندان های تیز به طول یک پا. اما سرش با گردنی به باریکی کمر زنبور به بدن ضخیم وصل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. این به شیر اشاره‌ای به بهترین راه برای حمله به موجود بالیاژ مو داد، و چون می‌دانست مبارزه با آن در خواب راحت‌تر از بیداری رنگ مو است، یک فنر بزرگ به او بالیاژ مو داد و مستقیماً بر پشت هیولا فرود آمد. سپس با یک ضربه پنجه سنگین خود که همگی به پنجه های تیز مسلح پروتئین تراپی مو بود.

سر عنکبوت را از بدنش زد. وقتی به پایین پرید، آن را تماشا بیبی لایت مو کرد تا زمانی که پاهای دراز تکان نخورد، زمانی که فهمید کاملاً مرده رنگ مو است. شیر به دریچه ای که جانوران جنگل منتظر او پروتئین تراپی مو بودند برگشت و با افتخار گفت: “شما دیگر نیازی به ترس از دشمن خود ندارید.” سپس جانوران به عنوان پادشاه خود به شیر تعظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و او قول بالیاژ مو داد که به محض اینکه دوروتی سالم در راه کانزاس باکراتینه مو شد.

  رنگ موی طلایی تیره بدون دکلره

برگردد و بر آنها حکومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. فصل XXII کشور چهار قلوها چهار مسافر با خیال راحت از بقیه جنگل گذشتند و وقتی از تاریکی آن بیرون آمدند تپه ای شیب دار را دیدند که از بالا تا پایین با تکه های سنگی بزرگ پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. مترسک گفت: «این یک صعود سخت خواهد پروتئین تراپی مو بود، اما ما باید از تپه عبور کنیم.» پس او راه را رهبری بیبی لایت مو کرد و دیگران به دنبال آن رفتند.

آنها تقریباً به اولین صخره رسیده پروتئین تراپی مو بودند که صدای خشنی را شنیدند که فریاد می زد: “برگرد!” “شما کی لایت و هایلایت مو هستید؟” مترسک پرسید. سپس یک سر خود را روی صخره نشان بالیاژ مو داد و همان صدا گفت: این تپه متعلق به مرنگ مو است و ما به کسی اجازه عبور از آن را نمی دهیم. مترسک گفت: اما ما باید از آن عبور کنیم. “ما به کشور کوادلینگ ها می رویم.” “اما تو نباید!” صدا پاسخ بالیاژ مو داد و عجیب ترین مردی که مسافران تا به حال دیده پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ موی چای عسلی چه رنگی رنگ مو است : از پشت صخره قدم برداشت. او کاملاً کوتاه و تنومند پروتئین تراپی مو بود و سر بزرگی داشت که در بالا صاف پروتئین تراپی مو بود و گردن کلفتی پر از چین و چروک داشت. اما او اصلاً بازویی نداشت و مترسک با دیدن این موضوع نمی ترسید که موجودی چنین درمانده بتواند مانع از بالا رفتن آنها از تپه نانو کراتین مو شود. بنابراین او گفت: “متاسفم که آنطور که شما می خواهید انجام ندهم، اما خواه ناخواه باید از تپه شما عبور کنیم.” و با جسارت به جلو رفت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه