↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی تنباکویی تیره چه رنگیه

رنگ موی تنباکویی تیره چه رنگیه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی تنباکویی تیره چه رنگیه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی تنباکویی تیره چه رنگیه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی تنباکویی تیره چه رنگیه : اگر روغنش را می گرفت، نمی توانست از آن لذت ببرد! بابا بالاخره گفت: “خب، چه کار می کنی؟” یک قلاب بالا و پایین در آنجا جیگل می زنم؟ شما هرگز او را به این شکل بلند نمی کنید. شما باید یک چنگال سه شاخه را زمین بگذارید.» دیو مورگینز با تردید توضیح بالیاژ مو داد: «فکر می‌بیبی لایت مو کردم که او را پاره الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» بابا گفت: می دانم.

رنگ مو : همه اینها لغو، باطل و بخنانو کراتین مو شوده کراتینه مو شد، و راس جونیور-پارادایز شماره 1 از آن پروتئین تراپی مو بود. زمان پیش چاه مقدس و بنابراین بابا برگشت و به بانی نگاه بیبی لایت مو کرد که با اهرم در دست کنار موتور ایستاده پروتئین تراپی مو بود. “باشه پسرم!” و بانی اهرم را حرکت بالیاژ مو داد و موتور تپش بالیاژ مو داد و زنجیر کشش بالیاژ مو داد و چرخ دنده ها صدای جغجغه بالیاژ مو داد و میز چرخشی چرخید و از زیر کف دریچه صدای هیجان انگیزی را شنیدید.

رنگ موی تنباکویی تیره چه رنگیه

رنگ موی تنباکویی تیره چه رنگیه : چیزهای بدن تابع چیزهای روح لایت و هایلایت مو هستند. و اگر بنا به حکمت خدا چنین نانو کراتین مو شود که این چاه گنجی بیاورد، در خدمت حق تعالی قرار گیرد و برکات او بر همه صاحبان آن باکراتینه مو شد یا برای آن زحمت بکشند. آمین.» یک گروه کر از حضار، “آمین!” و به این ترتیب، یک تقدیس منظم! تمام دروغ هایی که پدر به خانواده واتکینز و دیگران گفته پروتئین تراپی مو بود، رشوه هایی که به آقایان کری و کافی بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

که مردان نفتی به عنوان “اسپاد!” ما در کمتر از دویست فوتی آنها به شن‌هایی برخورد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که عامل «نفت زلزله» بانی پروتئین تراپی مو بود. ثابت کراتینه مو شد که دو فوت از آنها وجود رنگ مو دارد، و بابا گفت آنقدر روغن به آنها می دهد تا یک سال ماشین خودشان را اداره کنند! آنها هنوز با یک بیت هجده اینچی، از میان سازند ماسه سنگ سخت عمیق تر می رفتند.

  ترکیب رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن

آنها در یک سوراخ باز و بدون پوشش کار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا زمین بسیار سفت پروتئین تراپی مو بود. پل به عنوان یک مرد عمومی، عمدتاً نجاری کار می بیبی لایت مو کرد. بانی گفته پروتئین تراپی مو بود: “پدر، ما روزی پل را مدیر خود می کنیم.” اما پل لبخندی زده پروتئین تراپی مو بود و گفته پروتئین تراپی مو بود که قرار رنگ مو است دانشمند نانو کراتین مو شود، و خودش را با این تصور که مشاغل بالا آسان لایت و هایلایت مو هستند گول نمی‌زند.

او کار هشت ساعته‌اش را با کار هجده ساعته پدر عوض نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این یک نوع چاپلوسی ظریف پروتئین تراپی مو بود و به پدر نظر بسیار بالایی نسبت به پل بالیاژ مو داد! روز شکرگزاری نزدیک پروتئین تراپی مو بود. و روح بانی دو نیم کراتینه مو شد. این یک موقعیت عالی در مدرسه پروتئین تراپی مو بود، نبرد فوتبال سالانه با یک موسسه رقیب به نام “Polly High” واقع در شهر فرشته. و بانی، یک پسر واقعی یا یک کوتوله نفتی چه پروتئین تراپی مو بود.

او در درون خود با آن مبارزه بیبی لایت مو کرد و تصمیم خود را اعلام بیبی لایت مو کرد، به وحشت رزی تینتور و عمه اما – او با بابا به بهشت ​​می رفت! پسر به خاله گفت: فصل بلدرچین پروتئین تراپی مو بود و بابا نیاز به تغییر داشت. اما پیرزن تیزبین گفت که می تواند خودش را گول بزند، اما نمی تواند او را گول بزند. آنها اکنون مجبور نپروتئین تراپی مو بودند وسایل کمپینگ را ببرند، زیرا کابین خود را در محل راسکوم، با تلفن و همه چیز راحت داشتند.

یک تلفن داخلی در خانه ییلاقی پروتئین تراپی مو بود، و تنها کاری که آنها باید انجام می بالیاژ مو دادند این پروتئین تراپی مو بود که روث را صدا کنند، و یک آتش سوزی در کابین و یک شام روی میز خانه ییلاقی، با انواع کالاهای خانگی پروتئین تراپی مو بود. چیزهایی که خوردن آنها باعث می نانو کراتین مو شود پدر مجبور نانو کراتین مو شود روز بعد کیلومترها و مایل ها بر فراز تپه ها راه برود! البته ابتدا در چاه توقف می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و چیزها را بررسی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با سرکارگر صحبت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو قهوه ای کاراملی بدون دکلره

رنگ موی تنباکویی تیره چه رنگیه : دوباره اثری از نفت پروتئین تراپی مو بود و بابا گفته پروتئین تراپی مو بود یک لایت و هایلایت مو هسته بردارید و از آقای بانینگ خورنگ مو است که روز بعد بیایند و با او مطالعه کنند. آنها به دید دریک آمدند. ساقه مته بیرون از سوراخ پروتئین تراپی مو بود، آنها می‌توانستند توده «پایه‌ها» را ببینند که در جای خود قرار گرفته‌اند. وقتی نزدیک‌تر کراتینه مو شدند، دیدند که خدمه یک کابل در سوراخ تمام دکلره مو دارند. و وقتی دیو مورگینز، سرکارگر، آنها را دید، به سمت ماشین آمد.

و معلوم پروتئین تراپی مو بود که چیزی اشتباه رنگ مو است. “ما تصادف بیبی لایت مو کرده ایم، آقای راس.” “موضوع چیه؟” “مردی در سوراخ افتاده رنگ مو است.” “اوه خدای من!” بابا گریه بیبی لایت مو کرد “سازمان بهداشت جهانی؟” و قلب بانی در گلویش پروتئین تراپی مو بود، زیرا البته اولین فکر او پل پروتئین تراپی مو بود. سرکارگر گفت: «یک گردن کلفت. «همکار به نام جو گاندا. تو او را نمی شناسی.» “چطور اتفاق افتاد؟” “هیچکس نمیداند.

ما داشتیم قطعه را عوض می‌بیبی لایت مو کردیم و این شخص به دلایلی به سرداب رفت – او هیچ کاری در آنجا نداشت که ما بدانیم. هیچ کس مدتی به او فکر نبیبی لایت مو کرد.» “مطمئنی او پایین رفت؟” “ما با یک قلاب ماهیگیری می بیبی لایت مو کردیم و کمی از پیراهن او را گرفتیم.” بانی روی لب هایش سفید پروتئین تراپی مو بود. “اوه، بابا، او زنده خواهد ماند؟” “چند وقت رنگ مو است که از کار افتاده رنگ مو است؟” مورگینز گفت: «ما نیم ساعت ماهیگیری بیبی لایت مو کرده ایم. “و صدایی نشنیدی؟” “نه یکی.” “خب پس او در گل غرق کراتینه مو شده رنگ مو است. چقدر پایین رنگ مو است؟» «حدود پنجاه فوت. وقتی ساقه مته را بیرون می آوریم.

  مدل موی کوتاه دخترانه رنگ مشکی

گل تا آنجا فرو می رود. او باید ابتدا سرش را پایین می‌آورد، وگرنه می‌توانست سرش را بالای گل نگه رنگ مو دارد و سر و صدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» “خدای من! خدای من!” بالیاژ مو داد زد بابا “این باعث می نانو کراتین مو شود که من بخواهم این تجارت را ترک کنم! برای کمک به مردانی که به خودشان کمک نمی کنند، چه کاری می توانید انجام دهید؟» بانی قبلاً آن گریه را هزار بار شنیده پروتئین تراپی مو بود. آنها یک پوشش برای سوراخ داشتند.

و هر مردی که به سرداب می رفت، قرار پروتئین تراپی مو بود آن را در جای خود قرار دهد. لاجرم خاک در اطراف لبه ها فرو رفت، به طوری که بالای سوراخ نوعی قیف پروتئین تراپی مو بود، لبه های آن لغزنده از گل، و در این مورد با آثار روغن. با این حال مردان شانس می آورند و در لبه آن گودال خمیازه می لغزند! چه کاری می توانید برای آنها انجام دهید؟ “آیا او خانواده ای رنگ مو دارد؟” پرسید بابا او به پل واتکینز گفت که در اوکلاهما یک زن و چند فرزند رنگ مو دارد.

رنگ موی تنباکویی تیره چه رنگیه : او در میادین نفتی آنجا کار می بیبی لایت مو کرد.» بابا بی حرکت نشسته پروتئین تراپی مو بود و به روبرویش خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و هیچ کس حرفی نزد آنها می دانستند که او واقعاً به مردانش علاقه مند رنگ مو است، مراقبت از آنها برای او یک غرور شخصی پروتئین تراپی مو بود. اسم حیوان دست اموز از درون بیمار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. هی، چه شرم آور – در چاه او، از همه جا، اولین چاه او، شروع به میدان جدید پروتئین تراپی مو بود! همه چیز برای او خراب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه