نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن

ترکیب رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن : البته زحمت کشیدند که روی سرش روشن نشوند و سنجاق ها به پایشان نرسد. وقتی همه با خیال راحت پایین آمدند مترسک را که بدنش کاملاً صاف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود برداشتند و دوباره نی او را به شکلی نوازش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو : دوروتی فریاد زد: «این عجیب رنگ مو است. “چکار باید بکنیم؟” شیر گفت: “به نظر می رسد درختان تصمیم خود را گرفته اند تا با ما بجنگند و سفر ما را متوقف کنند.” مرد چوبی گفت: “من باور دارم که خودم آن را امتحان خواهم بیبی لایت مو کرد.” و تبر خود را بر دوش گرفت و به سمت اولین درختی رفت که مترسک را به این کراتینه مو شدت در دست گرفته پروتئین تراپی مو بود. وقتی شاخه بزرگی خم کراتینه مو شد تا او را بگیرد.

ترکیب رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن

ترکیب رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن : این به مترسک آسیبی نرساند، اما او را شگفت زده بیبی لایت مو کرد و وقتی دوروتی او را بلند بیبی لایت مو کرد، نسبتاً سرگیجه به نظر می رسید. “اینجا فضای دیگری بین درختان رنگ مو است” به نام شیر. مترسک گفت: «اجازه دهید اول آن را امتحان کنم، زیرا پرت کراتینه مو شدن به من آسیبی نمی‌زند.» در حالی که صحبت می بیبی لایت مو کرد به سمت درخت دیگری رفت، اما شاخه های آن بلافاصله او را گرفتند و دوباره به عقب پرت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مرد چوبی آن را به کراتینه مو شدت خرد بیبی لایت مو کرد که آن را به دو نیم بیبی لایت مو کرد. درخت بلافاصله شروع به تکان بالیاژ مو دادن تمام شاخه هایش بیبی لایت مو کرد که گویی درد رنگ مو دارد و مرد چوبی حلبی به سلامت از زیر آن عبور بیبی لایت مو کرد. “بیا دیگه!” او به دیگران فریاد زد. “سریع باش!” همه به جلو دویدند و بدون جراحت از زیر درخت رد کراتینه مو شدند، به جز توتو که شاخه کوچکی او را گرفت و تکان بالیاژ مو داد تا اینکه زوزه کشید.

  چانکی لایت مو

اما مرد چوبی به سرعت شاخه را جدا بیبی لایت مو کرد و سگ کوچولو را آزاد بیبی لایت مو کرد. درختان دیگر جنگل هیچ کاری برای عقب نگه داشتن آنها انجام نبالیاژ مو دادند، بنابراین تصمیم گرفتند که فقط ردیف اول درختان می توانند شاخه های خود را خم کنند و احتمالاً اینها پلیس های جنگل پروتئین تراپی مو بودند و این قدرت شگفت انگیز را به ترتیب بالیاژ مو داده اند. تا غریبه ها را از آن دور نگه رنگ مو دارد.

چهار مسافر با آسودگی از میان درختان راه می رفتند تا اینکه به لبه دورتر چوب رسیدند. سپس، در کمال تعجب، دیوار بلندی را که به نظر می رسید از چینی سفید ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در مقابل خود یافتند. صاف پروتئین تراپی مو بود مثل سطح ظرف و بالاتر از سرشان. “حالا چیکار کنیم؟” دوروتی پرسید. چوب‌دار حلبی گفت: «من نردبانی خواهم ساخت.

زیرا قطعاً باید از دیوار بالا برویم.» فصل XX کشور چین خوش طعم در حالی که مرد چوبی نردبانی از چوب درست می بیبی لایت مو کرد که در جنگل پیدا بیبی لایت مو کرد، دوروتی دراز کشید و خوابید، زیرا از راه رفتن طولانی خسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. شیر هم خودش را جمع بیبی لایت مو کرد تا بخوابد و توتو کنارش دراز کشید. مترسک مرد چوبی را در حین کار تماشا بیبی لایت مو کرد و به او گفت: نمی توانم فکر کنم.

چرا این دیوار اینجرنگ مو است و نه از چه ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.» مرد چوبی پاسخ بالیاژ مو داد: به مغزت رنگ مو استراحت بده و نگران دیوار نباش. “وقتی از آن بالا رفتیم، خواهیم دانست که آن طرف چه چیزی رنگ مو است.” بعد از مدتی نردبان تمام کراتینه مو شد. دست و پا چلفتی به نظر می رسید، اما مرد چوب قلع مطمئن پروتئین تراپی مو بود که قوی رنگ مو است و به هدف آنها پاسخ می دهد.

  ترکیب رنگ مو صورتی جیغ

ترکیب رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن : مترسک دوروتی و شیر و توتو را بیدار بیبی لایت مو کرد و به آنها گفت که نردبان آماده رنگ مو است. مترسک ابتدا از نردبان بالا رفت، اما آنقدر بی دست و پا پروتئین تراپی مو بود که دوروتی مجبور کراتینه مو شد از نزدیک دنبالش برود و او را از سقوط باز رنگ مو دارد. وقتی سرش را از بالای دیوار گرفت مترسک گفت: “اوه، من!” دوروتی فریاد زد: ادامه بده. بنابراین مترسک بیشتر رفت و روی دیوار نشست و دوروتی سرش را گذاشت و فریاد زد: “اوه، من!” درست همانطور که مترسک انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

سپس توتو آمد و بلافاصله شروع به پارس كردن كرد، اما دوروتي او را وادار كرد كه ساكت باکراتینه مو شد. شیر بعد از آن از نردبان بالا رفت و مرد چوبی حلبی در آخر آمد. اما هر دوی آنها گریه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند: “اوه، من!” به محض نگاه بیبی لایت مو کردن به دیوار. وقتی همه در ردیف بالای دیوار نشسته پروتئین تراپی مو بودند، به پایین نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و منظره عجیبی دیدند. قبل از آنها منطقه بزرگی از کشور وجود داشت که کفی صاف و درخشان و سفید مانند کف یک بشقاب بزرگ داشت.

در اطراف خانه های زیادی وجود داشت که تماماً از چین ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و با درخشان ترین رنگ ها نقاشی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. این خانه‌ها بسیار کوچک پروتئین تراپی مو بودند، بزرگ‌ترین آن‌ها به اندازه کمر دوروتی می‌رسید. انبارهای کوچک و زیبایی نیز وجود داشت، با حصارهای چینی در اطراف آنها. و بسیاری از گاوها و گوسفندان و اسبها و خوکها و مرغها که همه از چینی ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند دسته دسته ایستاده پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو استخوانی دکلره

اما عجیب تر از همه مردمی پروتئین تراپی مو بودند که در این کشور عجیب و غریب زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. شیر دوش ها و چوپان ها، با اندام های رنگارنگ و لکه های طلایی در سراسر لباس هایشان پروتئین تراپی مو بودند. و شاهزاده خانم هایی با زیباترین لباس های نقره ای و طلایی و بنفش. و چوپان‌هایی با شلوارهای زانو با خطوط صورتی و زرد و آبی پایین و سگک‌های طلایی روی کفش‌هایشان.

و شاهزادگانی با تاج‌های نگین‌دار بر سرشان که جامه‌های ارمنی و دوتایی ساتن بر تن داشتند. و دلقک های بامزه با لباس های ژولیده، با لکه های قرمز گرد روی گونه ها و کلاه های بلند و نوک تیز. و عجیبتر از همه، این افراد همه از چین ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، حتی تا لباسشان، و آنقدر کوچک پروتئین تراپی مو بودند که بلندترین آنها از زانوی دوروتی بالاتر نپروتئین تراپی مو بود.

ترکیب رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن : هیچ کس در ابتدا به اندازه نگاه بیبی لایت مو کردن به مسافران کاری نبیبی لایت مو کرد، به جز یک سگ چینی بنفش کوچک با سر بسیار بزرگ، که به دیوار آمد و با صدایی ریز به آنها پارس بیبی لایت مو کرد، سپس دوباره فرار بیبی لایت مو کرد. “چطور باید پایین بیایم؟” دوروتی پرسید. آنها نردبان را آنقدر سنگین یافتند که نتوانستند آن را بالا بکشند، بنابراین مترسک از دیوار افتاد و بقیه روی او پایین پریدند تا کف سخت به پاهایشان آسیب نرساند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه