نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو استخوانی چه رنگی است

رنگ مو استخوانی چه رنگی است | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو استخوانی چه رنگی است را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو استخوانی چه رنگی است را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو رنگ مو استخوانی چه رنگی رنگ مو است : اما مارشال، کاپیتان آن، یک ملوان بی‌نظیر شجاع پروتئین تراپی مو بود، و آن مردی نپروتئین تراپی مو بود که شانس را بشمرد. این آهنگ درنگ مو استان مبارزه را به شیوه ای سرگرم کننده بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “بیایید همه دریانوردان شادی که قلب‌هایشان در قالب افتخار رنگ مو است، در حالی که من شکوه انگلستان را آشکار می‌کنم. هوزا به آرتوسا ! او ناوچه ای رنگ مو است محکم و شجاع همانطور که همیشه موج تند تند را مهار بیبی لایت مو کرد؛ مردانش به پرتاب مناسک مورد علاقه خود پایبند لایت و هایلایت مو هستند.

مو : به او گفته کراتینه مو شد که به فرماندهی خود برگردد و از دستورات اطاعت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و نیروهای آمریکایی با هم پیش رفتند. در نبرد متعاقب آن، دشمن عقب رانده کراتینه مو شد. اما پیروزی آنچنان که باید کامل نپروتئین تراپی مو بود، زیرا بریتانیایی‌ها در شب رفتند و به جایی که قصد داشتند رفتند، بدون اینکه ارتش آمریکا آنها را قطع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به او بالیاژ مو داده کراتینه مو شدند. ژنرال لی از اتهاماتی که واشنگتن علیه او مطرح بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود بسیار عصبانی پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو رنگ مو استخوانی چه رنگی رنگ مو است

رنگ مو رنگ مو استخوانی چه رنگی رنگ مو است : وقتی از دومی پرسیده کراتینه مو شد که معنای این اقدام عجیب چیست، او نمی‌توانست دلیل موجهی بیاورد، جز اینکه فکر می‌بیبی لایت مو کرد بهتر رنگ مو است در آن زمان نامزدی را به خطر نیندازد. سپس نجیب زاده ایالت ویرجینیا به سمت سرباز ثروت هجوم برد، و گفته می نانو کراتین مو شود که هیچ کس نشنیده پروتئین تراپی مو بود که جرج واشنگتن با مرد دیگری صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، همانطور که در آن روز با ژنرال لی صحبت می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو دلبرانه

خورنگ مو استار محاکمه او در بالیاژ مو دادگاه نظامی کراتینه مو شد. آرزویش برآورده کراتینه مو شد. او محاکمه کراتینه مو شد و به هر اتهامی که به او وارد کراتینه مو شد مجرم شناخته کراتینه مو شد و در نتیجه به مدت یک سال از ارتش محروم کراتینه مو شد. اما چارلز لی هرگز به ارتش آمریکا بازنگشت. شاید او به اندازه کافی آن را داشته رنگ مو است. در هر صورت، او را بس بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. و هفت سال بعد، هنگامی که او بر اثر تب درگذشت، جاه طلبی او برای ایستادن در کفش واشنگتن با او از بین رفت. زمانی که او در مزرعه ویرجینیا زندگی می بیبی لایت مو کرد، مانند زمانی که در ارتش پروتئین تراپی مو بود، تندخو و عجیب پروتئین تراپی مو بود، و باید همسایه ای بسیار ناخوشایند پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

در واقع مردم آنجا فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند او دیوانه رنگ مو است. با قرائت وصیت نامه او این نظر تغییر نبیبی لایت مو کرد، زیرا در آن سند گفت: “من از صمیم قلب آرزو دارم که در هیچ کلیسا یا حیاط کلیسایی، یا در فاصله یک مایلی هیچ خانه پرسبیتری یا آناباپتیست دفن نشم؛ زیرا از زمانی که در این کشور زندگی بیبی لایت مو کرده ام، در زمان زندگی آنقدر معاشرت بدی داشته ام که انجام می دهم. وقتی مرده رنگ مو است ادامه اش را انتخاب نکن.

نبرد معروف بین یک ناوچه انگلیسی و فرانسوی توسط کشیش یکی از مشهورترین نبردهای ناوچه در تاریخ بریتانیا این رنگ مو است که بین آرتوسا و لا بل پول ، در 17 ژوئن 1778 در برست درگیری کراتینه مو شد . با این حال، فقدان عجیبی از جزئیات در مورد مبارزه وجود رنگ مو دارد. این نبرد، در واقع، شهرت همیشگی خود را مدیون دو شرایط تا حدی نامربوط رنگ مو است.

  مدل رنگ مو نسکافه ای تیره

این که زمانی جنگید که فرانسه و انگلیس واقعاً در حال جنگ نپروتئین تراپی مو بودند، اما در آستانه آن می‌لرزیدند. صدای تفنگ های آرتوسا ، در واقع، علامت جنگ بین دو ملت پروتئین تراپی مو بود. واقعیت دیگر این رنگ مو است که یک قافیه مبتکرانه – به ندرت شاعری – مبارزه را به مجموعه ای از ابیاتی تبلور بیبی لایت مو کرد که در آنها چیزی از بوی واقعی دریا وجود رنگ مو دارد، و پژواک، اگر نه از غرش توپ، اما از صدای خشن. ابراز شادی از پیشگویی; و جنگ دریایی به اصطلاح مومیایی کراتینه مو شده.

رنگ مو رنگ مو استخوانی چه رنگی رنگ مو است : و در آواز دریا جاودانه کراتینه مو شده رنگ مو است. آرتوسا یک ناوچه کوچولو پروتئین تراپی مو بود، خدمه کم، تفنگ سبک، متصل به ناوگان دریاسالار کپل، سپس در برست در حال حرکت پروتئین تراپی مو بود. کپل همانقدر گیج کننده و ظریف پروتئین تراپی مو بود که به یک دریاسالار بریتانیایی سپرده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. بریتانیای کبیر در حال جنگ با مستعمرات آمریکایی خود پروتئین تراپی مو بود و نشانه هایی وجود داشت که فرانسه قصد رنگ مو دارد خود را به این مبارزه اضافه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

از سی و دو بادبان خط و دوازده ناوچه در جاده های برست و ناوگان دیگری با قدرت تقریباً برابر در تولون جمع آوری کراتینه مو شدند. اسپانیا نیز به آرامی در حال جمع آوری تسلیحات قدرتمند پروتئین تراپی مو بود. اگر ناوگان تولون و برست با هم متحد شوند و ناوگان سومی از اسپانیا به آن ملحق شوند و مجموعه عظیم کشتی‌هایی که به این ترتیب جمع‌آوری کراتینه مو شده کانال بریتانیا را فرا ببرد.

  رنگ مو فانتزی زرشکی

با بیست و یک کشتی از خط و سه ناوچه، برای مراقبت از ناوگان برست اعزام کراتینه مو شد، جنگ اعلام نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما کپل قرار پروتئین تراپی مو بود از اتصال ناوگان برست و تولون جلوگیری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با متقاعد بیبی لایت مو کردن اگر می توانست، اما با باروت در آخرین راه. نیروی کپل بسیار پایین‌تر از نیروی ناوگان برست پروتئین تراپی مو بود و به محض اینکه بال‌های کشتی‌های بریتانیایی از سواحل فرانسه قابل مشاهده پروتئین تراپی مو بودند.

دو ناوچه فرانسوی به نام‌های لیکورن و لا بل پول ، با دو ناو سبک‌تر، روی آنها فرود آمدند. شناسایی اما کپل نمی‌توانست به دریاسالار فرانسوی نیروی دقیق خود را اطلاع دهد و به کشتی‌های دورافتاده‌اش اشاره بیبی لایت مو کرد که ناوچه‌های فرانسوی را زیر نظر او بیاورند. در ساعت نه شب، ناو لیکورن توسط میلفورد غلبه بیبی لایت مو کرد ، و با برخی متقاعد بیبی لایت مو کردن خشن دریانوردی، و اشاره ای به سمت ناوگان، سر او به سمت ناوگان بریتانیا چرخید.

رنگ مو رنگ مو استخوانی چه رنگی رنگ مو است : صبح روز بعد، در سپیده دم خاکستری، مرد فرانسوی که در طول شب در مورد امور فکر می بیبی لایت مو کرد، برای آزادی حرکتی وحشیانه انجام بالیاژ مو داد. آمریکا ، یک انگلیسی 64 ساله – دو برابر، یعنی به اندازه لیکورن – از او سبقت گرفت و تیری به کمان او شلیک بیبی لایت مو کرد تا او را به لانگفورد، ناخدای آمریکا برساند ، روی تیرک کشتی خود ایستاده پروتئین تراپی مو بود و مؤدبانه به او اصرار می بیبی لایت مو کرد. کاپیتان لیکورن با او برگردد.

  مدل مو با رنگ بنفش

رنگ مو رنگ مو استخوانی چه رنگی رنگ مو است : کاپیتان فرانسوی با شور و شوق سلتیکی، تمام پهلوی خود را به سمت مرد بزرگ انگلیسی شلیک بیبی لایت مو کرد، و سپس فوراً پرچم او را پایین آورد تا از هر گونه پاسخی که به او جواب می دهد فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! در همین حال، آرتوسا مشتاقانه در تعقیب بل پولک پروتئین تراپی مو بود . یک فاکس تریر در تعقیب مرنگ مو استیف! بل پول یک کشتی باشکوه، با فلزات سنگین، و تعبالیاژ مو داد خدمه آن بیش از دو برابر کشتی کوچک آرتوسا پروتئین تراپی مو بود.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱