نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای نوجوانان

بهترین رنگ مو برای نوجوانان | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای نوجوانان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای نوجوانان را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای نوجوانان : افشای بیشتر در معرض خطر پروتئین تراپی مو بود، انبوهی از برجسته ترین مردان انگلستان ناگهان متوجه کراتینه مو شدند که برای آنها توصیه می نانو کراتین مو شود که در قاره سفر کنند.

رنگ مو : اما امروزه «آشام‌ها» یاد گرفته‌اند که خود را به‌عنوان «اینجنیوز» نشان دهند، و «اینجنیوس‌ها» مانند «آشام‌ها» شرور لایت و هایلایت مو هستند. هر دو نگاه‌های یکسانی می‌کنند، و در یک غم نفسانی به اوج خود می‌رسند. این همه رابطه جنسی رنگ مو است و هیچ چیز دیگری جز هفت تیر و دعوا و عجله وحشیانه. و پس از آن، کمدی های موزیکال نیز وجود تمام دکلره مو دارند.

بهترین رنگ مو برای نوجوانان

بهترین رنگ مو برای نوجوانان : که کاملاً بر اساس جنسیت ساخته کراتینه مو شده اند و به عنوان «نمایش های دخترانه» یا به عبارتی صادقانه تر، «نمایش های پا» شناخته می شوند. یک ردیف از زنان نیمه برهنه که روی صحنه می‌چرخند و می‌چرخند، و در مقابلشان ردیف‌هایی از پیرمردان کچل که با حرص به آنها خیره می‌شوند. همچنین پسران دانشگاهی، یا پسرانی که بیش از حد احمق برای گذراندن دانشگاه، کارت های خود را با جعبه های گل گران قیمت می فرستند.

با خواندن بیانیه های واقعی من شوکه خواهید کراتینه مو شد، اما اگر یک آمریکایی معمولی باشید، خانواده خود را به یک نمایش موزیکال که مستقیماً از فاحشه خانه های پاریس آمده رنگ مو است، می برید، که هر کنایه از آن ناپسند رنگ مو است. به یاد دارم که یک بار در شهر کوچکی در جنوب پروتئین تراپی مو بودم، زمانی که یکی از این «نمایش‌های جاده‌ای» از نیویورک وارد کراتینه مو شد و متوجه کراتینه مو شدم که این مؤسسه صرفاً یک خانه مسافرتی از شهرت رنگ مو است.

تمام بخش مردانه شهر مملو از هیجان پروتئین تراپی مو بود، مخلوطی از شهوت و ترس. من در جنوب کالیفرنیا زندگی می کنم، یکی از مکان های زیادی در آمریکا که ثروتمندان بیکار برای انحراف خود جمع می شوند. این کشور مملو از هتل‌های مجلل رنگ مو است و سیل طلایی از جویندگان لذت هر زمستان وارد آن می‌شوند. من با برخی از پسران دانشگاه در این بخش از کشور و همچنین با معلمانی که سعی در نجات پسران تمام دکلره مو دارند صحبت بیبی لایت مو کرده ام.

  رنگ موی زنانه زرد

آنها این هتل‌های متورم را به‌عنوان بسترهای داغ شرارت، تسخیر کراتینه مو شده توسط زنان متاهل با اتومبیل، و کاری برای انجام بالیاژ مو دادن، که می‌خواهند برای شورش‌های جنسی به دره‌ها بروند، گزارش می‌کنند. حتی زنان مسن، زنان مو سفید، به اندازه کافی بزرگ لایت و هایلایت مو هستند که مادربزرگ شما شوند! من آنها را در این هتل‌ها به من نشان بالیاژ مو داده‌ام.

گونه‌ها و لب‌هایشان پوشیده از رنگ سرخ، با جوراب شلواری ابریشمی صورتی روی ساق پا، و هیچ چیز دیگر تقریبا تا زانو و هیچ چیز دیگری. نیمی از پشت آنها پایین آمده رنگ مو است. این پیرزن‌ها به دنبال شکار پسران لایت و هایلایت مو هستند، جوانی آنها را می‌خواهند و می‌خواهند برای آنها پول ولخرجی کنند. آنها پسران شما را شکار می کنند.

شما مردان تجاری مرفه، که انجیل «هر کدام برای خود» را موعظه بیبی لایت مو کرده اید و به مهارت خود در شکار جامعه افتخار می کنید. شما ثروت خود را انباشته می کنید و آن را موفقیت می نامید و امن و شاد لایت و هایلایت مو هستید. شما فکر می کنید فرزندان خود را در برابر بی نیازی ایمن بیبی لایت مو کرده اید. اما چگونه می‌خواهید آنها را در برابر «خون آشام‌هایی» که هیجانات طاقت فرسای جوانی را شکار می‌کنند.

بهترین رنگ مو برای نوجوانان : در مقابل چشمان شما به پسرانتان خیانت می‌کنند، ایمن کنید – به آنها شهوت را در جوانی یاد می‌دهید، تا هرگز عشق در دل‌های بی‌نقصشان متولد ننانو کراتین مو شود. ? همه محله‌های “معاون طلایی” در حال رونق لایت و هایلایت مو هستند و پسر کسی سود سرمایه را می‌پردازد تا چیزی از پرداخت پول به پلیس بگویم. سال‌ها پیش با آنتونی کامستاک، رئیس انجمن پیشگیری از فساد تماس گرفتم.

کامستاک یک پیوریتان به سبک قدیمی پروتئین تراپی مو بود و بسیاری اصرار تمام دکلره مو دارند که او نیز یک پیوند زنی به سبک قدیمی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. با این حال، او مجموعه‌ای از ادبیات پورنوگرافی داشت که هر مردی را در محکوم بیبی لایت مو کردن فعالیت‌هایش مردد می‌بیبی لایت مو کرد. ترافیک زیادی در این نوع چیزها وجود رنگ مو دارد. این توسط دستفروشان در سراسر کشور به فروش می رسد.

  رنگ موی شامپاینی پرستیژ

در مغازه های کوچک در همسایگی مدارس دولتی به فروش می رسد. ممکن رنگ مو است مطمئن باشید که در مدرسه شما پسرانی لایت و هایلایت مو هستند که می دانند از کجا آن را تهیه کنند، حتی اگر آنچه را که می دانند نگویند. من فقط یک قطعه را که یک پسر مدرسه ای برایم آورده رنگ مو است، توضیح می دهم، کاتالوگ ادبیات زشت.

برای فروش در اسپانیا، و به صورت عمده سفارش بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود. شما می دانید که چگونه مردانی که اجناس برای فروش تمام دکلره مو دارند، تخیل خود را به کار می گیرند و دایره لغات خود را در توصیف جذابیت های هر مقاله خاص برای شما به کار می گیرند. اینجا یک کاتالوگ یک یا دویست صفحه ای پروتئین تراپی مو بود که هزاران مورد، عکس، جزوه و کتاب و ابزارهای مختلف شرارت را فهرست می بیبی لایت مو کرد.

همه در آن خلسه تقلیدی از فروشگاه های بزرگ و کاتالوگ های بذر آمده پروتئین تراپی مو بود: اینجا “چیزی تمیز” پروتئین تراپی مو بود، اینجا “فانتزی” پروتئین تراپی مو بود، این “یک هلو” و آن یکی “برنده” پروتئین تراپی مو بود. وقتی بچه پروتئین تراپی مو بودم، در کوه‌های آدیرونداک ولگردی می‌بیبی لایت مو کردم و یک عکاس دوره‌گرد مرا گرفت. تمام روز با هم سوار کراتینه مو شدیم و او با هم صمیمی کراتینه مو شد و چند عکس فحاشی به من نشان بالیاژ مو داد.

در حال حاضر او متوجه کراتینه مو شد که با یک جوان اخلاق مدار سر و کار رنگ مو دارد، و ظاهراً این اولین بار پروتئین تراپی مو بود که او چنین تجربه ای را داشت. او صحبت بیبی لایت مو کردصادقانه بگویم، و ما بر اساس دیگری با هم دوست کراتینه مو شدیم. این مرد در خانه زن و بچه داشت، اما کوه ها را می چرخید و مثل ملوانی پروتئین تراپی مو بود که در هر بندری دختری داشت. همچنین با تمام انواع رذیلت های غیرطبیعی آشنایی کامل داشت و این امر را نیز امری طبیعی می دانست و در سفرها اشاعه می بالیاژ مو داد.

  انواع مدل رنگ مو زیبا

روز دیگر بیانیه ای از یک پزشک برجسته در نیویورک را خواندم. او با یک کاپیتان پلیس صحبت می بیبی لایت مو کرد و از او خورنگ مو استه پروتئین تراپی مو بود که بگوید به نظر او مهمترین تحول در زندگی اجتماعی نیویورک چیست. پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: «اشاعه فحشا مردان». در اینجا موضوعی وجود رنگ مو دارد که باید اعتراف کنم که شجاعت من نابرابر رنگ مو است. من نمی توانم شوخی هایی را که از مردان جوان در مورد این مسائل و نحوه برخورد پلیس با آنها شنیده ام تکرار کنم.

بهترین رنگ مو برای نوجوانان : کافی رنگ مو است بگوییم که این اشکال شنیع رذیلت اکنون امری عادی در دنیای زیرین همه شهرهای بزرگ ما رنگ مو است. روز پیش یکی از دوستانم با فاحشه ای صحبت می بیبی لایت مو کرد که یک رنگ مو استراحتگاه درجه یک را ترک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، جایی که قیمت آن ده دلار پروتئین تراپی مو بود، و برای زندگی در “خانه ای پنجاه سنتی” رفته پروتئین تراپی مو بود، که ملوان ها در آن رفت و آمد می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

علت را از او پرسیدند و توضیحش این پروتئین تراپی مو بود: “ملوان ها طبیعی لایت و هایلایت مو هستند.” دکتر ویلیام جی رابینسون در مجله خود شرحی از اقامتگاه های برلین نوشته رنگ مو است که قربانیان رذیلت غیرطبیعی در آن رفت و آمد می کنند و در آنجا اجازه ملاقات آشکار و درخورنگ مو است را تمام دکلره مو دارند. فرانک هریس، در “زندگی اسکار وایلد” خود می گوید که چگونه هنگامی که این رسوایی در اوج خود پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه