↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند پلاتینه چه رنگی است

بلوند پلاتینه چه رنگی است | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند پلاتینه چه رنگی است را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند پلاتینه چه رنگی است را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند پلاتینه چه رنگی رنگ مو است : مستقیماً به موضوع رسید: اینجا را ببین، می‌خواهم خواهرم را تنها بگذاری.» “او را رها کن!” دیگری گریه بیبی لایت مو کرد و در مسیر خود ایستاد و به پل خیره کراتینه مو شد. “چرا، منظورت چیست؟” میلی به من می‌گوید که شما زیاد در آن مکان پروتئین تراپی مو بوده‌اید – شب گذشته با او آنجا پروتئین تراپی مو بودید. اما پل! یکی باید با او می ماند!» ما از خودمان مراقبت خواهیم بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : در مدرسه سرودهای میهن پرستانه می خواندند و سپاه مته را سازماندهی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این جنگ نفتی در مقایسه با آن بسیار کم پروتئین تراپی مو بود که هیچ کس به آن توجهی نبیبی لایت مو کرد. اما بانی را گرفت و به نظر او جنگ بزرگی پروتئین تراپی مو بود. این همه گستاخی قدرت، این سرپیچی از قانون و نجابت، این دروغ نکبت بار در مورد کارگران! در اینجا بانی حقیقت را دریافت، او آن را رو در رو با مردان و زنانی که می‌شناخت.

بلوند پلاتینه چه رنگی رنگ مو است

بلوند پلاتینه چه رنگی رنگ مو است : و سپس درنگ مو استان هایی را که در روزنامه ها خوانده پروتئین تراپی مو بود به یاد می آورد – و از خود متنفر می کراتینه مو شد، زیرا با پولی که از این طریق به دست آمده پروتئین تراپی مو بود زندگی می بیبی لایت مو کرد! پدرش «ارزیابی‌های» فدراسیون را می‌پرداخت و به این ترتیب حقوق این سیاه‌گاردها را می‌پرداخت – برای تفنگ و مهمات آنها و برای بطری‌های ویسکی که بدون آن نمی‌ماندند!

همچنین شعری به نام «کار بیدار، اثر خانم وین مارتین، زن ابزارآلات» وجود داشت. پل به تازگی از سفر به برخی از مزارع دیگر برگشته پروتئین تراپی مو بود، جایی که رفته پروتئین تراپی مو بود تا مردان را متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به اعتصاب بپیوندند. در مرکز نفت تلاش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند او را دستگیر کنند، اما او انعام گرفته پروتئین تراپی مو بود و از یک جاده عقب فرار بیبی لایت مو کرد. آمریکا در حال رفتن به جنگ پروتئین تراپی مو بود و همه از آن هیجان زده پروتئین تراپی مو بودند.

  ترکیب رنگ موی بلوند بژ

منظورش چی پروتئین تراپی مو بود؟ پشتش چی پروتئین تراپی مو بود؟ یک چیز، طمع گروه کوچکی از اپراتورهای حاکم، که دستمزد زندگی به مردان خود نمی دهند، اما روزی دوازده ساعت کار می کنند. آنها مردان را با هفت تیر و تفنگ می راندند، آنها را از چاه ها، که تنها منبع امرار معاش آنها پروتئین تراپی مو بود، دور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و آنها را گرسنه می کشیدند تا با شرایط ناعادلانه قدیمی کار کنند.

بلوند پلاتینه چه رنگی رنگ مو است : درنگ مو استان همین پروتئین تراپی مو بود، به همین سادگی. و اینجا، در آشپزخانه کوچک روث، شما این روند را از درون دیدید. دخترها مجبور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند قیمت نانی را که می فروختند کاهش دهند، زیرا برخی از مردم در غیر این صورت توانایی خرید آن را نداشتند! کارگران نفت هرگز پس انداز زیادی نمی کنند، زیرا مجبورند جابه جا شوند، خانواده هایشان را بیاورند یا برایشان پول بفرستند.

و اکنون پس انداز آنها تمام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و کمک هایی که از سایر زمینه ها می آمد کافی نپروتئین تراپی مو بود، و پل، که برای تحصیل و دانشمند کراتینه مو شدن پول پس انداز می بیبی لایت مو کرد، از آن برای حمایت از خانواده های گرسنه رنگ مو استفاده می بیبی لایت مو کرد، و روت و میلی همه چیز را می بالیاژ مو دادند. زمان آنها پروتئین تراپی مو بود، و حتی خانم واتکینز پیر هم تا جایی که می توانست کمک می بیبی لایت مو کرد! بانی این رنج را به پدرش بازگرداند.

وقتی مردم دیگر غذایی برای زنده نگه داشتن نداشتند، قرار پروتئین تراپی مو بود چه کنند؟ بابا جواب بالیاژ مو داد، باید برگردن سر کار! “و اعتصاب را از دست بدهی، پدر؟” بله، او گفت، اگر آنها نمی توانستند برنده شوند، باید ببازند – این قانون اعتصاب پروتئین تراپی مو بود، مثل همه چیزهای دیگر. زندگی سخت پروتئین تراپی مو بود و دیر یا زود باید آن را یاد می گرفتی. آنها باید تسلیم شوند و منتظر بمانند تا زمانی که اتحادیه آنها قوی تر نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو زنانه بسیار زیبا

اما، بابا، وقتی اپراتورها آنها را تحریم می کنند، چگونه می توانند آن را قوی تر کنند؟ شما می دانید که چگونه مردان اتحادیه را از بین می برند – در حال حاضر، اگر آنها تسلیم شوند، اکثر شرکت ها افراد فعال را پس نخواهند گرفت. و پدر گفت که این را می‌دانست، اما مردان باید به تلاش خود ادامه دهند، راه دیگری وجود نداشت.

مطمئناً او نمی توانست با بی کار نگه داشتن چاه های خود از اعتصاب حمایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! مردها باید بفهمند که او نمی‌توانست بیش از این این گاف را تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آنها حق نداشتند چنین انتظاری داشته باشند. آنها باید یا چاه های دیگر را ببندند یا چاه های راس باز کراتینه مو شده را ببینند.

و بانی به نوعی مریض کراتینه مو شد و فکری را مانند یک مریضی کثیف پنهان بیبی لایت مو کرد: “می‌خواهیم دلمه‌ها را به دستگاه خود بیاوریم!” هشتم واقعاً فقط یک مکان وجود داشت که بانی می توانست خوشحال باکراتینه مو شد و آن بالا در خانه ییلاقی پروتئین تراپی مو بود. او بعدازظهر شنبه خود را در آنجا گذراند و به روث و میلی کمک بیبی لایت مو کرد—یک نوع کمکی که او اجازه داشت به اعتصاب بدهد! بخشی از زمان آنها از رنجی که می دانستند صحبت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

و بخشی از اوقات آنها شوخی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و مانند سایر جوانان شوخی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما در تمام مدت آنها مانند بیشورها کار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و آرد متعلق به اتحادیه را به انواع مختلف خوراکی تبدیل می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در وقت شام، آقای واتکینز با واگن آمد، سفر دومش، و او را بار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و میلی با او به سمت مقر حرکت بیبی لایت مو کرد، در حالی که بانی با روث ماند، و به تمیز بیبی لایت مو کردن مکان کمک بیبی لایت مو کرد، و سعی بیبی لایت مو کرد وضعیت مخمصه را توضیح دهد.

  رنگ موی مش سوزنی طلایی

بلوند پلاتینه چه رنگی رنگ مو است : پدرش، و چرا او، بانی، واقعاً نتوانست به اعتصاب کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. روز یکشنبه به جلسات رفت و شنید که پولس سخنرانی دیگری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پل، که همیشه هولناک به نظر می‌رسید، اکنون به دلیل چند هفته کم غذا و خواب کم، ضعیف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و خشم شور در صدایش وجود داشت. او در مورد سفر خود به مناطق دیگر گفت و گفت که چگونه هیچ جا عدالتی وجود نرنگ مو دارد.

مقامات شهر و شهرستان و ایالت صرفاً مهره های اپراتورها پروتئین تراپی مو بودند و هر کاری که ممکن پروتئین تراپی مو بود انجام می بالیاژ مو دادند تا مردان را سرکوب کنند و سازمان آنها را در هم بشکنند. در این شعله سپید رنج، روح پولس به فولاد تبدیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و انبوه کارگران در این روند شریک کراتینه مو شدند و عهدهای جدید همبستگی گرفتند. بانی هیجان یک تجربه جمعی بزرگ را احساس بیبی لایت مو کرد و مشتاق پروتئین تراپی مو بود که بخشی از آن باکراتینه مو شد.

و سپس عقب نشست، مانند مرد جوانی در درنگ مو استان کتاب مقدس که دارایی های زیادی داشت. پولس او را در میان جمعیت دیده پروتئین تراپی مو بود و پس از جلسه او را جستجو بیبی لایت مو کرد. او گفت: «می‌خواهم با شما صحبت کنم،» و آن‌ها از دیگران دور کراتینه مو شدند و پل، که زمانی برای تلف بیبی لایت مو کردن نداشت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه