↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی عسلی شکلاتی چه رنگی است

رنگ موی عسلی شکلاتی چه رنگی است | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی عسلی شکلاتی چه رنگی است را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی عسلی شکلاتی چه رنگی است را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی عسلی شکلاتی چه رنگی رنگ مو است : شیر با خوشحالی به اطرافش نگاه بیبی لایت مو کرد گفت: “این جنگل کاملاً لذت بخش رنگ مو است.” “هرگز جای زیباتر از این ندیده ام.” مترسک گفت: “به نظر غم انگیز رنگ مو است.” شیر پاسخ بالیاژ مو داد: “نه ذره ای از آن.” من دوست دارم تمام عمرم را اینجا زندگی کنم.

رنگ مو : دوروتی گفت: «ما باید از این مکان عجیب عبور کنیم تا به طرف دیگر برسیم، زیرا عاقلانه نیست که ما به جز جنوب به راه دیگری برویم.» آنها شروع به قدم زدن در کشور چینی ها آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و اولین چیزی که به آن رسیدند شیر دوشی چینی پروتئین تراپی مو بود که یک گاو چینی را می دوشید. همانطور که آنها نزدیک کراتینه مو شدند، گاو ناگهان لگدی زد و با لگد به چهارپایه، سطل و حتی خود شیرکار کوبید و همه با صدای تق تق روی زمین چینی افتادند.

رنگ موی عسلی شکلاتی چه رنگی رنگ مو است

رنگ موی عسلی شکلاتی چه رنگی رنگ مو است : دوروتی وقتی دید که گاو پایش را شکسته پروتئین تراپی مو بود و سطل چند تکه کوچک افتاده پروتئین تراپی مو بود، شوکه کراتینه مو شد، در حالی که شیر دوش بیچاره در آرنج چپش نیش داشت. “آنجا!” شیرکار با عصبانیت گریه بیبی لایت مو کرد. «ببین چه بیبی لایت مو کردی! گاو من پایش شکسته رنگ مو است و باید او را به مغازه مندر ببرم و دوباره آن را بچسبانم. منظورت از آمدن اینجا و ترساندن گاو من چیست؟» دوروتی گفت: «بسیار متاسفم. “لطفا ما را ببخش.” اما شیر دوش زیبا آنقدر عصبانی پروتئین تراپی مو بود که نمی توانست جوابی بدهد. ساق پا را گرفت و گاوش را برد.

در حالی که حیوان بیچاره روی سه پا می لنگان. همانطور که آنها را ترک بیبی لایت مو کرد، دوشیزه نگاه های سرزنش آمیز زیادی را روی شانه هایش به غریبه های دست و پا چلفتی انداخت و آرنج بریده کراتینه مو شده اش را نزدیک پهلویش نگه داشت. دوروتی از این اتفاق بسیار ناراحت پروتئین تراپی مو بود. وودمن مهربان گفت: «ما باید در اینجا بسیار مراقب باشیم.

  رنگ مو مش مشکی و طلایی

وگرنه ممکن رنگ مو است به این افراد کوچک زیبا صدمه بزنیم تا هرگز از پس آن برنیایند.» کمی دورتر دوروتی با پرنسس جوانی آشنا کراتینه مو شد که زیباترین لباس را پوشیده پروتئین تراپی مو بود، که با دیدن غریبه ها کوتاه آمد و شروع به فرار بیبی لایت مو کرد. دوروتی می خورنگ مو است بیشتر شاهزاده خانم را ببیند، بنابراین دنبال او دوید. اما دختر چینی فریاد زد: “من را تعقیب نکن!

مرا تعقیب نکن!» او چنان صدای کمی ترسناک داشت که دوروتی ایستاد و گفت: “چرا که نه؟” شاهزاده خانم که در فاصله ای امن ایستاده پروتئین تراپی مو بود، پاسخ بالیاژ مو داد: “چون اگر بدوم ممکن رنگ مو است زمین بخورم و خودم را بشکنم.” “اما نمی کراتینه مو شد تو را اصلاح بیبی لایت مو کرد؟” از دختر پرسید. “آه بله؛ شاهزاده خانم جواب بالیاژ مو داد، اما هیچ وقت بعد از ترمیم کراتینه مو شدن آنقدر زیبا نیست.

دوروتی گفت: “فکر می کنم نه.” بانوی چینی ادامه بالیاژ مو داد: «الان آقای جوکر، یکی از دلقک‌های ما رنگ مو است، که همیشه سعی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند روی سرش بایستد. او آنقدر خودش را شکسته رنگ مو است که صدها جا را ترمیم می کنند و اصلاً زیبا به نظر نمی رسد. او اکنون می آید، تا خودتان ببینید.» در واقع، یک دلقک کوچولو با نشاط به سمت آنها آمد.

رنگ موی عسلی شکلاتی چه رنگی رنگ مو است : و دوروتی می‌توانست ببیند که علی‌رغم لباس‌های زیبای قرمز، زرد و سبزش، کاملاً با ترک‌هایی پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، از هر طرف می‌دوید و به وضوح نشان می‌بالیاژ مو داد که در بسیاری از جاها ترمیم کراتینه مو شده رنگ مو است. . دلقک دست‌هایش را در جیب‌هایش بیبی لایت مو کرد و پس از پف بیبی لایت مو کردن گونه‌هایش و تکان بالیاژ مو دادن سرش به آن‌ها، گفت: «بانوی من، چرا به آقای جوکر پیر بیچاره خیره می‌شوی ؟ تو آنقدر سفت لایت و هایلایت مو هستی که انگار یک پوکر خوردی!» “ساکت باش قربان!” گفت شاهزاده خانم. “آیا نمی بینید.

  مدل مو جدید رنگ موی بلوند بژ

که اینها غریبه لایت و هایلایت مو هستند و باید با آنها محترمانه رفتار نانو کراتین مو شود؟” دلقک گفت: «خب، این احترام رنگ مو است، من انتظار دارم،» و بلافاصله روی سرش ایستاد. پرنسس به دوروتی گفت: “به آقای جوکر اهمیتی ندهید.” او به طور قابل توجهی در سرش ترک خورده رنگ مو است و این او را احمق می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دوروتی گفت: “اوه، من کمی برای او مهم نیستم.” او ادامه بالیاژ مو داد: “اما تو آنقدر زیبا لایت و هایلایت مو هستی که مطمئن لایت و هایلایت مو هستم.

می توانم شما را از صمیم قلب دوست داشته باشم.” اجازه نمی دهی من تو را به کانزاس برگردانم و روی مانتو عمه ام بایستم؟ می توانستم تو را در سبد خود حمل کنم.» پرنسس چینی پاسخ بالیاژ مو داد: “این من را بسیار ناراضی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” می‌بینید، اینجا در کشورمان ما با رضایت زندگی می‌کنیم و می‌توانیم هر طور که می‌خواهیم صحبت کنیم و حرکت کنیم.

اما هر زمان که هر یک از ما را می گیرند، مفاصلمان سفت می نانو کراتین مو شود و فقط می توانیم صاف بایستیم و زیبا به نظر برسیم. البته این تمام چیزی رنگ مو است که وقتی روی مانتوها و کابینت ها و میزهای اتاق نشیمن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، از ما انتظار می رود.

اما زندگی ما اینجا در کشور خودمان بسیار خوشایندتر رنگ مو است.» “من تو را برای تمام دنیا ناراضی نمی کنم!” دوروتی فریاد زد. “پس من فقط خداحافظی می کنم.” شاهزاده خانم پاسخ بالیاژ مو داد: خداحافظ. آنها با احتیاط در کشور چین قدم زدند. حیوانات کوچک و همه مردم از ترس اینکه غریبه ها آنها را بشکنند از راه خود دور کراتینه مو شدند.

  رنگ مو مش یخی جلوی مو

پس از یک ساعت یا بیشتر مسافران به آن طرف کشور رسیدند و به دیوار چینی دیگری رسیدند. با این حال، ارتفاع آن به اندازه اولی نپروتئین تراپی مو بود، و با ایستادن بر پشت شیر، همه آنها توانستند به اوج برسند. سپس شیر پاهایش را زیر خود جمع بیبی لایت مو کرد و روی دیوار پرید. اما همین که پرید، یک کلیسای چینی را با دمش ناراحت بیبی لایت مو کرد و همه را تکه تکه بیبی لایت مو کرد.

دوروتی گفت: «خیلی بد پروتئین تراپی مو بود، اما واقعاً فکر می‌کنم ما خوش شانس پروتئین تراپی مو بودیم که به این آدم‌های کوچک آسیبی بیشتر از شکستن پای گاو و کلیسا نبیبی لایت مو کردیم. همه آنها خیلی شکننده لایت و هایلایت مو هستند!» مترسک گفت: «در واقع لایت و هایلایت مو هستند، و من متشکرم که از کاه ساخته کراتینه مو شده‌ام و نمی‌توانم به راحتی آسیب ببینم.

رنگ موی عسلی شکلاتی چه رنگی رنگ مو است : چیزهایی در دنیا بدتر از مترسک پروتئین تراپی مو بودن وجود رنگ مو دارد.» فصل XXI شیر پادشاه جانوران می نانو کراتین مو شود مسافران پس از پایین آمدن از دیوار چینی، خود را در کشوری نامطلوب، پر از باتلاق ها و مرداب ها و پوشیده از علف های بلند و بلند یافتند. راه رفتن بدون افتادن در چاله های گل آلود دشوار پروتئین تراپی مو بود، زیرا چمن آنقدر غلیظ پروتئین تراپی مو بود که آنها را از دید پنهان می بیبی لایت مو کرد.

با این حال، با انتخاب دقیق راه، آنها با خیال راحت پیش رفتند تا اینکه به زمین جامد رسیدند. اما در اینجا کشور وحشی‌تر از همیشه به نظر می‌رسید، و پس از یک پیاده‌روی طولانی و خسته‌کننده در میان درختان، وارد جنگل دیگری کراتینه مو شدند، جایی که درخت‌ها بزرگ‌تر و مسن‌تر از درخت‌هایی پروتئین تراپی مو بودند که تا به حال دیده پروتئین تراپی مو بودند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه