نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ موی عسلی روشن

مدل رنگ موی عسلی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ موی عسلی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ موی عسلی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ موی عسلی روشن : که باعث نانو کراتین مو شود فراموش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند ترس رنگ مو دارد.” اوز پاسخ بالیاژ مو داد: “بسیار خوب، من فردا چنین شهامتی به شما خواهم بالیاژ مو داد.” “در مورد قلب من چطور؟” از مرد چوبی حلبی پرسید.

رنگ مو : و مرد چوب‌دار حلبی دید که هیولای وحشتناک او چیزی نیست جز پوست‌های زیادی که به هم دوخته کراتینه مو شده‌اند، با لت‌هایی که کناره‌هایشان را بیرون نگه تمام دکلره مو دارند. در مورد توپ آتش، جادوگر کاذب آن را نیز از سقف آویزان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. این واقعا یک گلوله پنبه پروتئین تراپی مو بود، اما وقتی روغن روی آن ریخته کراتینه مو شد، توپ به کراتینه مو شدت سوخت.

مدل رنگ موی عسلی روشن

مدل رنگ موی عسلی روشن : مترسک گفت: «واقعاً، تو باید از خودت خجالت بکشی که اینقدر فروتن لایت و هایلایت مو هستی.» مرد کوچولو با اندوه پاسخ بالیاژ مو داد: “من لایت و هایلایت مو هستم – قطعا لایت و هایلایت مو هستم.” “اما این تنها کاری پروتئین تراپی مو بود که می توانستم انجام دهم. لطفا بنشینید، صندلی های زیادی وجود رنگ مو دارد. و من درنگ مو استانم را به شما خواهم گفت.» پس نشستند و گوش بالیاژ مو دادند و او درنگ مو استان زیر را گفت. “من در اوماها به دنیا آمدم -” “چرا، این خیلی دور از کانزاس نیست!” دوروتی گریه بیبی لایت مو کرد.

او با ناراحتی سرش را برای او تکان بالیاژ مو داد: «نه، اما از اینجا دورتر رنگ مو است. «وقتی بزرگ کراتینه مو شدم، یک متخصص بطن‌شناس کراتینه مو شدم و در آن زمان توسط رنگ مو استاد بزرگی به خوبی آموزش دیدم. من می توانم از هر نوع پرنده یا جانوری تقلید کنم.» در اینجا او چنان مانند یک بچه گربه میو میو بیبی لایت مو کرد که توتو گوش هایش را تیز بیبی لایت مو کرد و همه جا را نگاه بیبی لایت مو کرد تا ببیند او کجرنگ مو است.

  ترکیب رنگ مو طوسی نقره ای

اوز ادامه بالیاژ مو داد: «بعد از مدتی از این کار خسته کراتینه مو شدم و تبدیل به بادکنک‌باز کراتینه مو شدم.» “اون چیه؟” دوروتی پرسید. او توضیح بالیاژ مو داد: «مردی که در روز سیرک با بالن بالا می‌رود تا جمعیتی را دور هم جمع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از آنها بخواهد برای دیدن سیرک پول پرداخت کنند. او گفت: “اوه، من می دانم.” «خب، یک روز با بالون رفتم بالا و طناب‌ها پیچیدند، طوری که دیگر نتوانستم پایین بیایم.

خیلی از ابرها بالا رفت، آنقدر زیاد که جریانی از هوا به آن برخورد بیبی لایت مو کرد و آن را مایل ها دورتر برد. یک روز و یک شب در هوا سفر بیبی لایت مو کردم و صبح روز دوم از خواب بیدار کراتینه مو شدم و دیدم که بالون بر فراز کشوری عجیب و زیبا شناور رنگ مو است. “به تدریج پایین آمد و من کمی صدمه دیدم. اما خودم را در میان مردم عجیبی دیدم که با دیدن من از ابرها، فکر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که من یک جادوگر بزرگ لایت و هایلایت مو هستم.

البته به آنها اجازه بالیاژ مو دادم که اینطور فکر کنند، زیرا آنها از من می ترسیدند و به آنها قول بالیاژ مو دادند که هر کاری بخواهم انجام دهند. فقط برای اینکه خودم را سرگرم کنم و مردم خوب را مشغول کنم، به آنها دستور بالیاژ مو دادم که این شهر و کاخ من را بسازند. و آنها همه این کار را با میل و به خوبی انجام بالیاژ مو دادند. سپس فکر بیبی لایت مو کردم، چون کشور بسیار سرسبز و زیبا پروتئین تراپی مو بود، آن را شهر زمردی بنامم.

و برای اینکه نامش بهتر نانو کراتین مو شود، روی همه مردم عینک سبز گذاشتم، به طوری که هر چه دیدند سبز پروتئین تراپی مو بود.» “اما آیا اینجا همه چیز سبز نیست؟” دوروتی پرسید. اوز پاسخ بالیاژ مو داد: «نه بیشتر از هر شهر دیگری. اما وقتی عینک سبز می‌زنی، چرا هر چیزی که می‌بینی برایت سبز به نظر می‌رسد. شهر زمرد سال‌ها پیش ساخته کراتینه مو شد.

  رنگ مو ارغوانی تیره بدون دکلره

مدل رنگ موی عسلی روشن : زیرا من جوان پروتئین تراپی مو بودم که بالن مرا به اینجا آورد، و اکنون یک مرد بسیار مسن لایت و هایلایت مو هستم. اما مردم من آنقدر عینک سبز بر چشمان خود زده اند که بیشتر آنها فکر می کنند واقعاً یک شهر زمردی رنگ مو است، و مطمئناً مکانی زیبا رنگ مو است، سرشار از جواهرات و فلزات گرانبها، و هر چیز خوبی که برای شاد بیبی لایت مو کردن انسان لازم رنگ مو است.

من با مردم خوب پروتئین تراپی مو بوده ام و آنها مرا دوست تمام دکلره مو دارند. اما از زمانی که این کاخ ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است، در خود بسته ام و هیچ کدام را نخواهم دید. یکی از بزرگ‌ترین ترس‌های من، جادوگران پروتئین تراپی مو بود، زیرا در حالی که اصلاً قدرت جادویی نداشتم، به زودی متوجه کراتینه مو شدم که جادوگران واقعاً قادر به انجام کارهای شگفت‌انگیز لایت و هایلایت مو هستند.

آنها چهار نفر در این کشور پروتئین تراپی مو بودند و بر مردمی که در شمال و جنوب و شرق و غرب زندگی می کنند حکومت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. خوشبختانه، جادوگران شمال و جنوب خوب پروتئین تراپی مو بودند، و من می دانستم که آنها هیچ آسیبی به من نخواهند رساند. اما جادوگران شرق و غرب به طرز وحشتناکی شرور پروتئین تراپی مو بودند و اگر فکر نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند من از خودشان قدرتمندتر لایت و هایلایت مو هستم.

مطمئناً مرا ناپروتئین تراپی مو بود می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. همانطور که پروتئین تراپی مو بود، من سال ها در ترس مرگبار از آنها زندگی بیبی لایت مو کردم. بنابراین می توانید تصور کنید که چقدر خوشحال کراتینه مو شدم وقتی شنیدم خانه شما به دست جادوگر شرور شرق افتاده رنگ مو است. وقتی پیش من آمدی، حاضر پروتئین تراپی مو بودم هر چیزی را قول بدهم اگر فقط جادوگر دیگر را کنار بگذاری. اما حالا که او را ذوب بیبی لایت مو کردی.

  رنگ مو یخی مشکی

شرم دارم که بگویم نمی توانم به قولم عمل کنم.» دوروتی گفت: “فکر می کنم تو مرد بسیار بدی لایت و هایلایت مو هستی.” “اوه، نه، عزیز من. من واقعاً مرد بسیار خوبی لایت و هایلایت مو هستم، اما باید اعتراف کنم که جادوگر بسیار بدی لایت و هایلایت مو هستم.» “نمیتونی به من مغز بدی؟” مترسک پرسید. “شما به آنها نیاز ندارید. شما هر روز چیزی یاد می گیرید. یک نوزاد مغز رنگ مو دارد.

اما چیز زیادی نمی داند. تجربه تنها چیزی رنگ مو است که دانش را به ارمغان می‌آورد، و هر چه بیشتر روی زمین باشید، مطمئناً تجربه بیشتری کسب خواهید بیبی لایت مو کرد.» مترسک گفت: “ممکن رنگ مو است همه اینها درست باکراتینه مو شد، اما من بسیار ناراضی خواهم پروتئین تراپی مو بود مگر اینکه به من مغز بدهید.” جادوگر دروغین با دقت به او نگاه بیبی لایت مو کرد. او با آهی گفت: «خب، همانطور که گفتم من خیلی جادوگر نیستم.

اما اگر فردا صبح پیش من بیایی سرت را پر از مغز می کنم. من نمی توانم به شما بگویم چگونه از آنها رنگ مو استفاده کنید. باید خودتان آن را دریابید.» “اوه، متشکرم – متشکرم!” مترسک گریه بیبی لایت مو کرد. “من راهی برای رنگ مو استفاده از آنها پیدا خواهم بیبی لایت مو کرد، هرگز نترسید!” اما در مورد شجاعت من چطور؟ شیر با نگرانی پرسید. اوز پاسخ بالیاژ مو داد: «مطمئنم که شما شجاعت زیادی دارید.

مدل رنگ موی عسلی روشن : تنها چیزی که نیاز دارید اعتماد به نفس رنگ مو است. هیچ موجود زنده ای نیست که در هنگام مواجهه با خطر نترسد. شجاعت واقعی در مواجهه با خطر زمانی رنگ مو است که می ترسی، و این نوع شجاعت را به وفور داری.» شیر گفت: “شاید دارم، اما من هم همینطور می ترسم.” “من واقعاً بسیار ناراضی خواهم پروتئین تراپی مو بود، مگر اینکه به من آن شهامتی بدهید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه