↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند پلاتینه خیلی روشن بدون دکلره

بلوند پلاتینه خیلی روشن بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند پلاتینه خیلی روشن بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند پلاتینه خیلی روشن بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند پلاتینه خیلی روشن بدون دکلره : تا دلیلی بر محدودیت‌های «آرمان‌گرایی» یک مرد تاجر باکراتینه مو شد! IV در بهشت ​​همه چیز رونق داشت. همه مردان سر کار بازگشتند – حتی آنهایی که در لیست سیاه قرار گرفتند، با یک دلار بیشتر در روز و با افزایش حقوق دیگری که وعده بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : دخترها دلشان نسبت به پسرها نرم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و پسرها آماده پروتئین تراپی مو بودند تا قبل از اینکه خیلی دیر نانو کراتین مو شود کمی لذت ببرند. بانی برای اولین پیش نویس خیلی جوان پروتئین تراپی مو بود، اما در مدرسه به حفاری رفت و هاله نظامی درباره او انداخت. یک سپاه دبیرستانی پروتئین تراپی مو بود که با تفنگ های قدیمی شبه نظامیان دولتی تدارک دیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و میدان ورزش با گروه هایی از بچه ها پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

بلوند پلاتینه خیلی روشن بدون دکلره

بلوند پلاتینه خیلی روشن بدون دکلره : که می گفتند: «هپ، هپ! هپ، هپ! تیم درسته! جوخه رفتند!» – انگشتان پای همدیگر را زیر پا می‌گذارند، اما چهره‌های جوان‌شان را خشمگین نگه می‌تمام دکلره مو دارند. به زودی آنها یونیفورم خواهند داشت و دختران آموزش پرستاران هم همینطور. دختران و پسران در مجلس مدرسه گرد هم می آمدند و سرودهای میهنی را با شور می خواندند.

بله، جنگ پروتئین تراپی مو بود! ناوگان کامل کشتی‌های باری تدارکات را به انگلستان و فرانسه می‌بردند و تیپ‌هایی از مهندسان و کارگران برای آماده بیبی لایت مو کردن راه برای ارتش. رئیس‌جمهور سخنرانی‌هایی داشت-سخنرانی‌های شگفت‌انگیز، درخشان و شیوا. نژادی از مردان شرور، هون ها، وجود داشتند که برای تهدید تمدن قیام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

و اکنون قدرت آمریکای دموکراتیک آنها را سرکوب می بیبی لایت مو کرد. وقتی این کار انجام می کراتینه مو شد، تمام مشکلات جهان پایان می یافت. بنابراین وظیفه هر میهن پرستی این پروتئین تراپی مو بود که در این آخرین جنگ – جنگ برای پایان بالیاژ مو دادن به جنگ – جنگ برای دموکراسی – شرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دولتمردان کوچک و بزرگ گروه کر را بر عهده گرفتند، روزنامه ها هر ساعت یک میلیون نسخه آن را تکرار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو فانتزی قرمز بدون دکلره

و انبوهی از «مردان چهار دقیقه ای» آموزش می دیدند تا به کارخانه ها و تئاترها بروند، و هر جا که جمعیت جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، آمریکا را برای این جنگ صلیبی بیدار کنند. . خانواده راس، مانند همه خانواده های دیگر، می خواندند، گوش می بالیاژ مو دادند، و بحث می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. بانی، ایده آلیست جوان، هر کلمه تبلیغاتی را بلعید. این دقیقاً همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که او می خورنگ مو است باور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بلوند پلاتینه خیلی روشن بدون دکلره : نوع غذای ذهنی او. او با پدر خونسرد، آرام و آرام مشکوکش بحث می بیبی لایت مو کرد. بله، البته، بابا می گفت، ما باید در جنگ پیروز می کراتینه مو شدیم. در هر جنگی که وارد می کراتینه مو شدیم باید پیروز می کراتینه مو شدیم. اما در مورد آینده، خوب، زمانی که به آن رسیدیم زمان تصمیم گیری در مورد آن فرا رسیده رنگ مو است. اول، پدر مشغول تسویه اعتصاب پروتئین تراپی مو بود و بعد از آن، با فروش نفت در بازاری که دائماً در حال افزایش پروتئین تراپی مو بود.

منطقی نپروتئین تراپی مو بود که آن را کنار بگذاریم، زیرا دولت می خورنگ مو است چاه های بیشتری حفر نانو کراتین مو شود و چگونه باید تامین مالی نانو کراتین مو شود، مگر اینکه هزینه محصول پرداخت نانو کراتین مو شود؟ دولت سخاوتمندانه پرداخت می بیبی لایت مو کرد و این برای پدر کافی پروتئین تراپی مو بود. او مراقب ریزش چاه های خود پروتئین تراپی مو بود و انواع دیگر فوران را به سیرنگ مو استمداران واگذار می بیبی لایت مو کرد.

عمه اما آن را شرم آور برای صحبت با یک پسر می دانست و با توجه به امتیاز “خانواده” به کراتینه مو شدت سرزنش می بیبی لایت مو کرد. عمه اما به کلوب ها می رفت و به سخنرانان وطن پرست گوش می بالیاژ مو داد و درباره نوزادان بلژیکی با دست های بریده و انبارهای مهمات که توسط جاسوسان آلمانی منفجر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، می گفت و در آتش نظامی گری به خانه می آمد.

  مدل ترکیب رنگ مو

برتی از این هم بدتر پروتئین تراپی مو بود، زیرا مرد جوانش که او را به مهمانی‌های جاز می‌برد، در یکی از انجمن‌های دفاعی فعال پروتئین تراپی مو بود و نام همه مأموران آلمانی در جنوب کالیفرنیا و شرورهایی را که در حال برنامه‌ریزی پروتئین تراپی مو بودند، می‌دانست. بنابراین برتی پر از نکات تاریک و احساس مسئولیت وحشتناک پروتئین تراپی مو بود. شما هرگز نمی توانید بگویید که این هیجان جنگ چگونه به یک نفر ضربه می زند.

به عنوان مثال، آیا می‌توانستید تصور کنید که یک پیرزن کاملاً محترم بالای هفتاد سال، که در مزرعه‌داری بزرگ کراتینه مو شده، و قرار رنگ مو است در رنگ‌آمیزی رنگ‌آمیزی بپیچد، ناگهان به‌عنوان یک همدرد هون شکوفا نانو کراتین مو شود؟ مادربزرگ چنین پروتئین تراپی مو بود که اعلام بیبی لایت مو کرد هیچ فایده ای برای این جنگ نرنگ مو دارد. آلمانی ها بدتر از سایر افراد مربوطه نپروتئین تراپی مو بودند.

بلوند پلاتینه خیلی روشن بدون دکلره : همه آنها آغشته به خون پروتئین تراپی مو بودند، و تمام درنگ مو استان های جنایات و زباله های جاسوسی این پروتئین تراپی مو بود که مردم از دشمن متنفر شوند. اما مادربزرگ قرار نپروتئین تراپی مو بود از کسی متنفر باکراتینه مو شد، مهم نیست که چقدر اما و برتی و بقیه ممکن رنگ مو است عصبانی شوند. او با کشیدن تصویری از برخی آلمانی‌ها با لباس‌های قدیمی در حال نوشیدن آبجو از رنگ مو استین‌های نقاشی کراتینه مو شده.

مخالفت خود را نشان بالیاژ مو داد. او می خورنگ مو است این را در اتاق غذاخوری آویزان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و جنجال بزرگی پیش آمد، عمه اما و برتی سعی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند پدر را متقاعد کنند که آن را ممنوع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! همه اینها بخشی از آموزش بانی پروتئین تراپی مو بود. او گوش بالیاژ مو داد و آموخت. او از پدر پیر آرام و ثابت خود یاد گرفت که لبخند دوستانه ای به ناتوانی های طبیعت انسان بزند و به جمع آوری دلارها ادامه دهد.

  رنگ مرواریدی سرد است یا گرم

صحبت درست پروتئین تراپی مو بود، اما بالاخره چیزی که قرار پروتئین تراپی مو بود در جنگ پیروز نانو کراتین مو شود، گلوله ها و گلوله ها پروتئین تراپی مو بود و برای رساندن آنها به میدان نبرد باید وسیله نقلیه داشت. نفتی که پدر از زمین بیرون آورد کامیون های بزرگی را می راند که مهمات را تا جلو می برد. بزرگ‌ترین و سریع‌ترین کشتی‌های باری و ناوشکن‌های سریعی را که از آنها محافظت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، جابه‌جا می‌بیبی لایت مو کرد.

ماشین آلات کارخانه ها را روانکاری می بیبی لایت مو کرد و بیشتر و بیشتر درخورنگ مو است می کراتینه مو شد. به محض اینکه اعتصاب تمام کراتینه مو شد، بابا اقدام به امضای قراربالیاژ مو داد با دولت بیبی لایت مو کرد و ده ها حلقه چاه جدید در میدان بهشت ​​زد. تنها چیزی که او را آزار می‌بالیاژ مو داد این پروتئین تراپی مو بود که نمی‌توانست سه برابر قراربالیاژ مو داد ببندد و سه برابر چاه بزند. افراد بزرگی که بانک‌ها را کنترل می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

بلوند پلاتینه خیلی روشن بدون دکلره : به او اجازه نمی‌بالیاژ مو دادند پول کافی داشته باکراتینه مو شد – حداقل تا زمانی که با آنها وارد ننانو کراتین مو شود و به آنها اجازه دهد بیشتر سود را بدست آورند. این نوع دیگری از جنگ پروتئین تراپی مو بود، جنگی که در خانه در جریان پروتئین تراپی مو بود، و هیچ چشم‌اندازی برای پایان بالیاژ مو دادن به آن با سخنرانی‌های رئیس جمهور وجود نداشت. پدر این را به بانی توضیح می‌دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه