نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو قرمز روی دکلره

رنگ مو قرمز روی دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو قرمز روی دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو قرمز روی دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو قرمز روی دکلره : پشیمان خواهیم کراتینه مو شد این چند ساعتی که برایمان باقی مانده رنگ مو است. مگر اینکه از آنها نهایت لذت را ببریم.” مترسک گفت: “با این وجود، من با تو به شهر زمرد می روم و خدماتم را به اوزما تقدیم می کنم.

رنگ مو : تمام سرزمین زیبای ما را غارت و ویران خواهند بیبی لایت مو کرد! جادوگر که از این جمله بسیار ناراحت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، فریاد زد. مرد قلع با اندوه گفت: “می ترسم که این کار را انجام دهند.” و همچنین می ترسم کسانی که پری نیستند، مانند جادوگر، و دوروتی، و عمو و عمه اش، و همچنین توتو و بیلینا، به سرعت توسط فاتحان کشته شوند. “چه می توان بیبی لایت مو کرد؟” دوروتی، که از چشم انداز این سرنوشت شوم کمی می لرزید، پرسید.

رنگ مو قرمز روی دکلره

رنگ مو قرمز روی دکلره : به او پیشنهاد بالیاژ مو دادم که تمام وینکی‌هایم را مسلح کنم و به کمک اوزما بروم، اما او گفت نه.» “من تعجب می کنم که چرا؟” دوروتی پرسید. “او پاسخ بالیاژ مو داد که همه ساکنان اوز که دور هم جمع کراتینه مو شده اند، به اندازه کافی قدرتمند نیستند که بتوانند بر نیروهای شیطانی پادشاه نوم غلبه کنند. بنابراین او به هیچ وجه از جنگیدن خودداری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” اما آنها ما را اسیر و بردگی خواهند بیبی لایت مو کرد.

هیچ کاری نمیشه بیبی لایت مو کرد!” امپراتور وینکی ها با ناراحتی پاسخ بالیاژ مو داد. “اما چون اوزما ارتش من را رد بیبی لایت مو کرد، من خودم به شهر زمرد خواهم رفت. حداقل کاری که ممکن رنگ مو است انجام دهم این رنگ مو است که در کنار حاکم محبوبم هلاک شوم.” 25. مترسک چگونه حکمت خود را نشان بالیاژ مو داد این خبر شگفت انگیز همه قلب ها را غمگین بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و همه اکنون مشتاق بازگشت به شهر زمرد و شریک کراتینه مو شدن در سرنوشت اوزما پروتئین تراپی مو بودند.

بنابراین آنها بدون از دست بالیاژ مو دادن زمان شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و همانطور که جاده از عمارت جدید مترسک می گذشت، تصمیم گرفتند یک توقف کوتاه در آنجا داشته باشند و با او مشورت کنند. هنگامی که آنها سفر خود را آغاز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، مرد چوبی حلبی گفت: “مترسک احتمالاً عاقل ترین مرد در کل اوز رنگ مو است.” “مغز او فراوان و با کیفیت عالی رنگ مو است، و اغلب چیزهایی را به من گفته رنگ مو است که ممکن رنگ مو است.

  رنگ بلوند مرواریدی خیلی روشن

رنگ مو قرمز روی دکلره : هرگز در مورد خودم فکر نبیبی لایت مو کرده باشم. باید بگویم که در این شرایط اضطراری تا حد زیادی به مغز مترسک متکی لایت و هایلایت مو هستم.” مرد چوب‌دار حلبی روی صندلی جلوی واگن سوار کراتینه مو شد، جایی که دوروتی بین او و جادوگر نشست. “مترسک از دردسر اوزما شنیده رنگ مو است؟” کاپیتان ژنرال پرسید. “نمی دانم قربان” پاسخ این پروتئین تراپی مو بود. امبی امبی گفت: “زمانی که سرباز پروتئین تراپی مو بودم، ارتش عالی پروتئین تراپی مو بودم.

همانطور که در جنگ خود علیه نومز کاملاً ثابت بیبی لایت مو کردم. اما اکنون حتی یک سرباز در ارتش ما باقی نمانده رنگ مو است، زیرا اوزما من را کاپیتان ژنرال بیبی لایت مو کرد. بنابراین کسی نیست که بجنگد و از حاکم دوست داشتنی ما دفاع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” جادوگر گفت: درست رنگ مو است. ارتش کنونی فقط از افسران تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است و کار یک افسر این رنگ مو است که به افراد خود دستور جنگ بدهد. “بیچاره اوزما!” دوروتی با اشک در چشمان شیرینش زمزمه بیبی لایت مو کرد.

فکر بیبی لایت مو کردن به ناپروتئین تراپی مو بودی تمام کشور پریان دوست داشتنی او وحشتناک رنگ مو است. نمی دانم که آیا ما نمی توانیم فرار کنیم و با کمربند جادویی به کانزاس بازگردیم؟ و ممکن رنگ مو است اوزما را با خود ببریم و همه برای به دست آوردن پول سخت کار کنیم. برای او، بنابراین او از از دست بالیاژ مو دادن سرزمین پریان خود بسیار تنها و ناراضی نخواهد پروتئین تراپی مو بود.” “آیا فکر می کنید کاری برای من در کانزاس وجود داشته باکراتینه مو شد؟” از مرد چوبی حلبی پرسید.

  رنگ مو فندقی دودی تیره

رنگ مو قرمز روی دکلره : عمو هنری پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: “اگر تو خالی لایت و هایلایت مو هستی، ممکن رنگ مو است از تو در کارخانه کنسروسازی رنگ مو استفاده کنند.” اما من نمی‌توانم رنگ مو استفاده از کار شما را برای امرار معاش ببینم. امپراتور با وقار پاسخ بالیاژ مو داد: “من به خودم فکر نمی بیبی لایت مو کردم.” من فقط به این فکر می بیبی لایت مو کردم که آیا نمی توانم از دوروتی و اوزما حمایت کنم. در حالی که آنها درگیر این نقشه های غم انگیز برای آینده پروتئین تراپی مو بودند، با دیدن عمارت جدید مترسک سفر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

و با وجود اینکه پر از مراقبت و نگرانی در مورد سرنوشت قریب الوقوع اوز پروتئین تراپی مو بودند، دوروتی نمی توانست از دیدن این منظره که می دید، احساس تعجب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خانه جدید مترسک شبیه یک خوشه بزرگ پروتئین تراپی مو بود. ردیف‌های لایت و هایلایت مو هسته‌ها از طلای جامد ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، و سبزی که گوش بر روی آن ایستاده پروتئین تراپی مو بود، توده‌ای از زمردهای درخشان پروتئین تراپی مو بود.

در بالای سازه مجسمه ای قرار داشت که نشان دهنده خود مترسک پروتئین تراپی مو بود و روی بازوهای دراز کراتینه مو شده او و همچنین روی سرش، چندین کلاغ که از آبنوس حکاکی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و چشمان یاقوتی داشتند. ممکن رنگ مو است تصور کنید که این خوشه چقدر بزرگ پروتئین تراپی مو بود وقتی به شما می گویم که یک دانه طلا پنجره ای را تشکیل می بالیاژ مو داد که روی لولاها به سمت بیرون می چرخید.

در حالی که یک ردیف از چهار دانه برای ورود به جلو باز می کراتینه مو شد. داخل آن پنج طبقه پروتئین تراپی مو بود که هر طبقه یک اتاق یک نفره پروتئین تراپی مو بود. باغ های اطراف عمارت از مزارع ذرت تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و دوروتی اذعان داشت که این مکان از همه نظر خانه بسیار مناسبی برای دوست خوبش مترسک رنگ مو است. او گفت: “مطمئنم که او در اینجا بسیار خوشحال می کراتینه مو شد، اگر فقط پادشاه نوم ما را تنها می گذاشت.

  رنگ موی شکلاتی شامپاینی

اما اگر اوز ناپروتئین تراپی مو بود نانو کراتین مو شود، مطمئناً این مکان نیز ویران خواهد کراتینه مو شد.” چوب‌دار حلبی پاسخ بالیاژ مو داد: «بله، و همچنین قلعه قلعی زیبای من، که باعث شادی و افتخار من کراتینه مو شده رنگ مو است.» جادوگر گفت: “خانه جک پامکین هد نیز خواهد رفت، و همچنین کالج ورزشی پروفسور وگلباگ، کاخ سلطنتی اوزما، و تمام ساختمان های زیبای ما.” امبی امبی آهی کشید: «بله، اوز واقعاً زمانی به صحرا تبدیل خواهد کراتینه مو شد.

رنگ مو قرمز روی دکلره : که نوم کینگ با آن کنار بیاید. مترسک به رنگ مو استقبال آنها آمد و از همه آنها رنگ مو استقبال صمیمانه ای بیبی لایت مو کرد. او به دوروتی گفت: «می‌شنوم که بعد از این، همیشه تصمیم گرفته‌ای در سرزمین اوز زندگی کنی. “و این قلب من را خوشحال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا من از جدایی های مکرر ما بسیار بدم می آید. اما چرا همه شما اینقدر افسرده لایت و هایلایت مو هستید؟” “آیا این خبر را شنیده اید؟” از مرد چوبی حلبی پرسید.

مترسک پاسخ بالیاژ مو داد: خبری نیست که مرا ناراحت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس نیک چاپر به دوستش در مورد تونل گفت که چگونه موجودات شیطانی شمال با پادشاه زیرزمینی به منظور فتح و ناپروتئین تراپی مو بودی اوز متحد کراتینه مو شده اند. مترسک گفت: “خب، مطمئناً برای اوزما و همه ما بد به نظر می رسد. اما من فکر می کنم که نگرانی در مورد هر چیزی قبل از وقوع آن اشتباه رنگ مو است.

رنگ مو قرمز روی دکلره : مطمئناً زمان کافی برای غمگین پروتئین تراپی مو بودن زمانی رنگ مو است که کشور ما ویران کراتینه مو شده رنگ مو است و کشور ما غارت می نانو کراتین مو شود. مردم برده ساختند پس خودمان را از اندک ساعات خوشی که برایمان باقی مانده رنگ مو است محروم نکنیم.» مرد پشمالو با تایید گفت: “آه! این حکمت واقعی رنگ مو است.” “بعد از اینکه واقعاً ناراضی کراتینه مو شدیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه