↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ بلوند پلاتینه خیلی روشن

رنگ بلوند پلاتینه خیلی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ بلوند پلاتینه خیلی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ بلوند پلاتینه خیلی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ بلوند پلاتینه خیلی روشن : از جاده ای پرپیچ و خم تا بالای تپه بالا رفتند و کافه ای با تراس به سمت خلیج و خط ساحلی صخره ای پروتئین تراپی مو بود که اگر می پروتئین تراپی مو بود معروف پروتئین تراپی مو بود. در ایتالیا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است آنها شام خوردند و در مورد امور مدرسه گپ زدند و یونیس در مورد زندگی خانگی خود به او گفت و اینکه چگونه یک نفر نامه ای به مادرش نوشته رنگ مو است که نشان می دهد پدرش پول زیادی به یک زن پرداخت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و خانم هویت عصبانی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : کارگران نفت ممکن رنگ مو است به آن حقوقی دست یابند که فدراسیون کارفرمایان در صدد سلب آنها پروتئین تراپی مو بود! مطبوعات کارگری مملو از صحبت در مورد قراربالیاژ مو داد جدیدی پروتئین تراپی مو بود که در راه پروتئین تراپی مو بود، و تلگراف هایی از دفتر مرکزی کارگری در واشنگتن می آمد که از مردان در پارادایس خورنگ مو استه می کراتینه مو شد محکم بایستند. شبیه «صحنه بزرگ» در ملودرام قدیمی «ده و بیست و سی» پروتئین تراپی مو بود که در دوران کودکی‌مان در بووری می‌دیدیم.

رنگ بلوند پلاتینه خیلی روشن

رنگ بلوند پلاتینه خیلی روشن : که در آن قهرمان به چوبی در کارخانه اره‌کشی شلاق زده می‌نانو کراتین مو شود و به سرعت کشیده می‌نانو کراتین مو شود. به جایی که او از وسط بریده می نانو کراتین مو شود. قهرمان دیوانه‌وار سوار بر اسب می‌آید و از اسب خود می‌پرد و با تبر در را می‌کوبد و به اهرم می‌آید و ماشین را دقیقاً در لحظه حساس متوقف می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یا اگر می‌خواهید سربلندتر و باوقارتر باشید.

مانند تراژدی‌های یونان برنگ مو استان پروتئین تراپی مو بود که در آن، پس از اینکه سرنوشت همه شخصیت‌ها به گره‌ای ناامید کننده گره خورد، خدایی با ماشین از آسمان فرود آمد. و گام برمی‌رنگ مو دارد و گیجی‌ها را برطرف می‌سازد، و فضیلت پیروز می‌نانو کراتین مو شود و رذیله ساقط می‌نانو کراتین مو شود. شما این را باور دارید، زیرا در یک کلاسیک یونانی رنگ مو است. اما باور اینکه «جمعیت مغازه‌های باز» کالیفرنیا، کل قدرت سیستم صنعتی آن‌ها، با میلیون‌ها بانک، ماشین سیاسی و آژانس‌های اعتصاب‌شکن‌شان، جاسوسان و افراد مسلح، برای شما آسان‌تر نخواهد پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو موکا چیست

و شبه‌نظامیان دولتی آن‌ها با مسلسل‌ها و ماشین‌های زرهی در پس‌زمینه – که این همه قدرت وحشتناک احساس بیبی لایت مو کرد که ناگهان دستش توسط یک دست قوی‌تر گرفته کراتینه مو شد و از گلوی قربانی خود عقب‌نشینی بیبی لایت مو کرد! خدای دیگری از یک ماشین نشات گرفته رنگ مو است – یک الوهیت لاغر پیر یانکی، با یک بزی سفید و کت و شلواری ساخته کراتینه مو شده از راه راه های قرمز و سفید با ستاره های آبی که روی آن پخش کراتینه مو شده رنگ مو است.

خود عمو سام دست قدرتمندش را دراز بیبی لایت مو کرد و اعلام بیبی لایت مو کرد که کارگران نفت هم انسان لایت و هایلایت مو هستند و هم شهروند و مانند هر دو در حقوقشان محفوظ خواهند پروتئین تراپی مو بود! این اعلامیه از سوی دفتر مرکزی کارگری در واشنگتن منتشر کراتینه مو شد و گفت که کارگران نفت دستمزد معیشتی و 8 ساعت روز دریافت خواهند بیبی لایت مو کرد. یک “مصالح” دولتی برای رسیدگی فرستاده می کراتینه مو شد.

در همین حین آنها باید سر کار برمی گشتند تا پیرمرد خیرخواه با بزی سفید و کت و شلوار قرمز و سفید و آبی تمام روغن مورد نیاز خود را داشته باکراتینه مو شد. . رئیس‌جمهور ایالات متحده سخنرانی می‌بیبی لایت مو کرد – اوه، چنین سخنرانی‌های شگفت‌انگیزی، متقاعدکننده، در مورد جنگی که قرار پروتئین تراپی مو بود به جنگ پایان دهد، و عدالت را برای همه بشریت برقرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

و حکومت مردم، توسط مردم و برای مردم را برقرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تمام زمین چنان هیجانی که همه قلب ها را تکان بالیاژ مو داد، چنان شور تقدیس! و چنین شادی در زمین بازی مدرسه خانه در بهشت، زمانی که خبر رسید که افراد مسلح به محله های فقیر نشینی که از آنجا آمده پروتئین تراپی مو بودند برمی گردند، و آن کار به یکباره راه اندازی می کراتینه مو شد!

  رنگ مو زرد زنانه

رنگ بلوند پلاتینه خیلی روشن : بابا صبح زود خبر را دریافت بیبی لایت مو کرد و بانی در تمام خانه رقصید و آنقدر سر و صدا بیبی لایت مو کرد که انگار یک بازی فوتبال رنگ مو است. و پدر گفت که خودش احساس خیلی خوبی رنگ مو دارد، مطمئناً خوب رنگ مو است که دوباره آن چاه ها را تولید کنیم، او نمی توانست یک هفته دیگر بدون آنها دوام بیاورد. و بانی گفت که بعدازظهر مدرسه را قطع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آنها با ماشین بیرون می روند و جشن را می بینند و دوباره با همه دوست می شوند و کار را شروع می کنند.

اولین کاری که می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند این پروتئین تراپی مو بود که آن حصار سیم خاردار را که سرمایه را از کار جدا می بیبی لایت مو کرد، فرو ریختند! در دنیای جدید دیگر خبری از سیم خاردار و احساس بدی نخواهد پروتئین تراپی مو بود – گل های رز روی پرچین های جلوی خانه های کارگران شکوفه می دهند و کتابی از سخنرانی های رئیس جمهور در اتاق مطالعه وجود رنگ مو دارد و همه چیز. کارگران نفت وقت خواهند داشت آن را بخوانند!

فصل هشتم جنگ من یونیس هویت دختر «تامی» هویت، از هویت و برینرد پروتئین تراپی مو بود که آگهی‌های او در مورد اوراق بهادار سرمایه‌گذاری را در صفحات مالی روزنامه‌های شهر ساحلی دیدید. تامی را در مسابقات مسابقه‌ای و مسابقات بوکس دیدی، و عموماً متوجه کراتینه مو شدی که او یک بانوی جدید با رنگ‌آمیزی بسیار بالا و مصنوعی به همراه رنگ مو دارد. گاهی اوقات او چادر می‌پوشید.

و شما با درایت از راه خود دوری می‌بیبی لایت مو کردید و می‌دانستید که تامی «بازی زن را انجام می‌دهد». خانم تامی را در میان “میزبان های برجسته هفته” دیدید. او برای هنر وارد کراتینه مو شد و مرد جوانی با روحیه در خانه حضور داشت. خدمتکاران و یونیس نیز وضعیت را درک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. او تیره و لاغر پروتئین تراپی مو بود، یک چیز کوچک سریع و بی حوصله، با مقدار زیادی چیزی که در حال حاضر به عنوان “پپ” شناخته می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو سرمه ای کبالتی

او در دو کلاس از بانی پروتئین تراپی مو بود، و متوجه کراتینه مو شد که او یک جوان جدی رنگ مو است، او را با گفتن چیزهای تیز و برنده نگران بیبی لایت مو کرد، که او هرگز مطمئن نپروتئین تراپی مو بود منظور اوست یا نه. جرات نمی بیبی لایت مو کرد بپرسد، چون در آن صورت بدتر از همیشه او را اذیت می بیبی لایت مو کرد. همیشه دوجین نفر از دوستان او را تعقیب می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، بنابراین به راحتی می کراتینه مو شد از راه دور نگه داشت.

رنگ بلوند پلاتینه خیلی روشن : اما یک بعدازظهر شنبه، اسم حیوان دست اموز دوی 220 یاردی را برای تیم مدرسه برد، و این او را کمی قهرمان بیبی لایت مو کرد، و پسران و دختران در اطراف او غوغا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، تشویقش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به پشت او زدند. بعد، بعد از اینکه دوش گرفت و لباس پوشید، به دنبال ماشینش رفت، و یونیس تازه سوار رودسترش کراتینه مو شد، و او گفت: «بگذار تو را ببرم.» او پاسخ بالیاژ مو داد: “من اینجا ماشین خودم را دارم” و او بانگ زد: “چرا، ای بی ادبی وحشتناک! آقا فوراً سوار این ماشین شوید!» پس البته او این کار را بیبی لایت مو کرد.

کمی سر و صدا بیبی لایت مو کرد. وقتی او گفت: “می‌ترسی کسی آن ماشین قدیمی ارزان قیمت تو را بدزدد؟” – آیا دفاع از جدید پروتئین تراپی مو بودن و گرانی آخرین هدیه بابا به عهده او پروتئین تراپی مو بود؟ او گفت: «بانی، مادر و پدرم در خانه با هم دعوا تمام دکلره مو دارند، و آنجا وحشتناک رنگ مو است.» “خب، می خواهی چه کار کنی؟” با دلسوزی گفت. «بیا بریم جایی و شام بخوریم – دور از همه چیز. تو بیا و آن مهمانی من خواهد پروتئین تراپی مو بود.» بنابراین یک ساعت یا بیشتر رانندگی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه