↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو وانیلی

رنگ مو وانیلی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو وانیلی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو وانیلی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

22 آوریل 2024

رنگ مو وانیلی : پس از آن نتوانستند کار زیادی انجام دهند تا اینکه آنها به طرز دردناکی همه سیم های در هم پیچیده ای را که هودان بریده پروتئین تراپی مو بود، مرتب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. دوباره به هم متصل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این کار باید قبل از رنگ مو استفاده مجدد از شبکه انجام می کراتینه مو شد.

مو : هدان گفت: مواظب او باش، ثال. گیرنده مایکروویو را از سیم و کابل جدا بیبی لایت مو کرد. او آن را به صورت آزمایشی بلند بیبی لایت مو کرد و بخشی از جعبه آن را باز بیبی لایت مو کرد تا مطمئن نانو کراتین مو شود باتری حرارتی که در مواقع اضطراری آن را تغذیه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، وجود رنگ مو دارد و درست کار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پروتئین تراپی مو بود. هدان گفت: «این را بر اسب بگذار، ثال». “ما آن را به دون لوریس می‌بریم.” دهان مرد سر قرمز باز ماند.

رنگ مو وانیلی

رنگ مو وانیلی : او گوش بالیاژ مو داد. قیافه او بسیار عجیب کراتینه مو شد، گویی آنچه را که شنیده پروتئین تراپی مو بود کاملاً نمی فهمید و کاملاً باور نمی بیبی لایت مو کرد. به آرامی گفت: عجیب رنگ مو است. یکی دو لحظه فکر بیبی لایت مو کرد. سپس در کشوهای میزها گشت و گذار بیبی لایت مو کرد. گیره های سیم پیدا بیبی لایت مو کرد. شروع بیبی لایت مو کرد به دو نیم بیبی لایت مو کردن سیم. مرد سر قرمز به طور خودکار به جلو حرکت بیبی لایت مو کرد.

با تند گفت: “هی! شما نمی توانید این کار را انجام دهید!” هدان رو به او بیبی لایت مو کرد و او با ترش گفت: – باشه، تو میتونی. هدان با مهربانی گفت: “شما می توانید یک هفته دیگر بسازید.” “شما باید قطعات یدکی داشته باشید.” تال رابط را به بیرون برد. هدان یک کابینت را باز بیبی لایت مو کرد، کلیدها را پرت بیبی لایت مو کرد و با زحمت سیم‌های درونش را برید، برید و برید. او به مرد سر قرمز وحشت زده توضیح بالیاژ مو داد: “فقط ابزار شما.” “شما تا زمانی که این مشکل را حل نکنید.

از شبکه رنگ مو استفاده نخواهید بیبی لایت مو کرد. دوباره راه را هدایت بیبی لایت مو کرد و در راه برای فانی توضیح بالیاژ مو داد: “یک کار خیلی قدیمی، این شبکه. امروزه کارهای ساده تر می سازند. با این حال، به مرور زمان می توانند آن را تعمیر کنند. اکنون به قلعه پدرت برمی گردیم. او ممکن رنگ مو است راضی نباکراتینه مو شد، اما باید آرام نانو کراتین مو شود. ” فانی را دید که به آرامی روی زین خودش سوار کراتینه مو شد و سرش را با ناراحتی تکان بالیاژ مو داد. او به طرز ناشیانه ای به سمت خودش رفت.

  ترکیب رنگ مو قهوه ای قارچی

آنها حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا به سنگر دون لوریس برگردند. هدان رنج کشید. قبل از ظهر به قلعه رسیدند و دیدن بانو فانی که در کنار هدان فرسوده ای سوار پروتئین تراپی مو بود، شور و شوق و هلهله های بلند را به همراه داشت. غارت نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده توسط مسافران بازگشته شادی را افزایش بالیاژ مو داد. در بین مردانی که عقب مانده پروتئین تراپی مو بودند حسادت وجود داشت. نگاه های محترمانه تحسین آمیزی به هدان داشت.

او در فراهم بیبی لایت مو کردن فرصت‌هایی برای غارت، تحسین‌برانگیزترین کیفیتی را که یک رهبر مبارزان فئودال می‌توانست نشان دهد، نشان بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. بانو فانی در حالی که او و ثال و هودان، همه غبارآلود و آلوده به سفر، خود را در تالار بزرگ قلعه به پدرش نشاندند، درخشید. هدان گفت: «اینم دخترت، آقا.» و خمیازه کشید. “امیدوارم دیگر مشکلی با قک پیش نیاید. قلعه او را گرفتیم و کمی غارت بیبی لایت مو کردیم.

رنگ مو وانیلی : چند اسب اضافی آوردیم. سپس به فرودگاه فضایی رفتیم. من تپانچه های شوکر خود را شارژ بیبی لایت مو کردم و شبکه فرود را از آن خارج بیبی لایت مو کردم. فعلاً من ارتباط دهنده را به آنجا بردم.» دوباره خمیازه کشید. چیزی بسیار نامناسب در حال وقوع رنگ مو است، درست فراتر از اتمسفر. سه کشتی در آن بالا در مدار لایت و هایلایت مو هستند، و آنها سعی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند فرودگاه فضایی را به روشی غیرقانونی فراخوانی کنند.

و ممکن رنگ مو است برخی از همسایگان شما علاقه مند شوند. بنابراین همه چیز را به تعویق انداختم. تا زمانی که بتوانم کمی بخوابم، به نظرم رسید که وقتی اسکلت‌های بهتری ساخته می‌شوند، دان لوریس و همکارانش باید آنها را بسازند و اگر ببخشید. او دور کراتینه مو شد، عملاً روی پاهایش مرده پروتئین تراپی مو بود. اگر به اسب سواری عادت داشت اینقدر خسته نمی کراتینه مو شد. اما حالا او خمیازه کشید و خمیازه کشید.

  مدل رنگ مو جدید ایرانی

ثال او را به اتاقی برد که کاملاً متفاوت از سیاه چال اتاق مهمان پروتئین تراپی مو بود که شب قبل او را به آنجا برده پروتئین تراپی مو بودند. وی خاطرنشان بیبی لایت مو کرد که در، این بار به سمت داخل باز کراتینه مو شد. صندلی‌ها را روی آن بست تا مطمئن نانو کراتین مو شود که هیچ‌کس نمی‌تواند آن را از بیرون باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دراز کشید و سخت خوابید. با ضربات کراتینه مو شدید از خواب بیدار کراتینه مو شد. آنقدر خودش را بیدار بیبی لایت مو کرد.

که خواب آلود گفت: “چی میخوای؟” “چراغ های آسمان!” صدای گریه فانی بیرون در. “اینهایی که شما می گویید سفینه فضایی لایت و هایلایت مو هستند! دوباره غروب رنگ مو است و من تازه آنها را دیدم. اما الان سه تا نیستند. حالا 9 نفر لایت و هایلایت مو هستند!” هدان گفت: بسیار خوب. دوباره سرش را انداخت و داخل بالش فرو بیبی لایت مو کرد. سپس او به طور ناگهانی کاملاً بیدار کراتینه مو شد.

رنگ مو وانیلی : با شروع نشست. نه سفینه فضایی؟ این امکان پذیر نپروتئین تراپی مو بود! این یک ناوگان فضایی خواهد پروتئین تراپی مو بود! و هیچ ناوگان فضایی وجود نداشت! والدن مطمئناً هرگز بیش از یک کشتی را برای تسلیم کراتینه مو شدن خود به پلیس خود نمی فرستاد. گشت فضایی هرگز در هیچ کجا به بیش از یک کشتی نیاز نداشت. تجارت باعث نمی نانو کراتین مو شود که کشتی ها به صورت شرکتی سفر کنند.

دزدی دریایی – ناوگان دزدان دریایی نمی توانست وجود داشته باکراتینه مو شد! هرگز به اندازه کافی غارت وجود نخواهد داشت تا آن را در حال کار نگه رنگ مو دارد. نه سفینه فضایی در یک زمان – در حال گردش در مدار سیاره ای بدوی مانند دارث – ناوگانی از سفینه های فضایی. نمی توانست اتفاق بیفتد! هدان نمی توانست چنین چیزی را تصور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو مشکی زنانه نفیس

اما یک بدبینی اخیراً توسعه یافته نشان می دهد که از آنجایی که هر چیز دیگری، تا به امروز، به ضرر او پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، احتمالاً این نیز یک فاجعه رنگ مو است. ناله بیبی لایت مو کرد و دوباره دراز کشید تا بخوابد. ما وقتی صبح روز بعد ضربه های دیوانه وار به در بسته کراتینه مو شده او را بیدار بیبی لایت مو کرد، با سردرگمی تصور بیبی لایت مو کرد که این صداها صداهایی در هدفون های ارتباطی رنگ مو است و تا زمانی که نامش را شنید.

به سختی سعی بیبی لایت مو کرد آنها را بفهمد. اما ناگهان چشمانش را باز بیبی لایت مو کرد. یک نفر یک بار دیگر به در زد. صدایی با عصبانیت فریاد زد: “برون هدان! بیدار شو وگرنه من میرم و بگذار هر اتفاقی برایت بیفتد! بیدار شو!” این صدای بانو فانی پروتئین تراپی مو بود، در یک لحظه خشمگین و گریان و طلبکار و عصبانی. از رختخواب بیرون آمد و خودش را پوشیده دید. تمام شب را نخوابیده پروتئین تراپی مو بود. زمانی که در فرودگاه فضایی گوش می‌بالیاژ مو داد.

رنگ مو وانیلی : نمی‌توانست به خاطر فکر بیبی لایت مو کردن به صداهای موجود در دستگاه ارتباطی رنگ مو استراحت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او دوباره گوش بالیاژ مو داد و آنچه شنید او را وادار بیبی لایت مو کرد لباس خود را برای عمل به تن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در آن زمان پروتئین تراپی مو بود که او صدایی کاملاً والدنی را شنید که سخنرانی ارتباطی را با وضوح واضح بیان می بیبی لایت مو کرد و شبکه فرود را فرا می خواند. صداهای دیگر صداهای والدنی نپروتئین تراپی مو بودند و او در تلاش برای فهمیدن آنها دچار سرگیجه کراتینه مو شد.

اما وقتی متوجه کراتینه مو شد که گیرنده شبکه فرود را در اختیار رنگ مو دارد، لباس پوشیده پروتئین تراپی مو بود و آماده انجام هر کاری که لازم پروتئین تراپی مو بود انجام دهد، تا زمانی که خدمه شبکه فرود دیگری را از قطعات یدکی در فروشگاه نسازند، حتی از تماس والدن دریافتی نمی نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه