نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی عسلی خیلی روشن

رنگ موی عسلی خیلی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی عسلی خیلی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی عسلی خیلی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی عسلی خیلی روشن : بنابراین دلیل خوبی برای ترس داشت. آنها به سرعت به خورشیدهای رنگی شعله ور نزدیک کراتینه مو شدند و از کنار آنها گذشتند. نور آن قدر درخشید که چشمانشان را خیره بیبی لایت مو کرد و برای فرار از کور کراتینه مو شدن با دستانشان صورتشان را پوشاندند. با این حال، هیچ گرمایی در خورشیدهای رنگی وجود نداشت، و بعد از اینکه از زیر آنها رد کراتینه مو شدند.

رنگ مو : هجوم ناگهانی به فضا آنها را گیج بیبی لایت مو کرد به طوری که نمی توانستند فکر کنند. سیاهی از هر طرف آنها را فرا گرفت و در سکوتی نفس گیر منتظر ماندند تا سقوط به پایان برسد و آنها را بر صخره های دندانه دار خرد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا زمین دوباره بر آنها ببندد و آنها را برای همیشه در اعماق وحشتناک خود دفن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. احساس وحشتناک افتادن.

رنگ موی عسلی خیلی روشن

رنگ موی عسلی خیلی روشن : تاریکی و صداهای وحشتناک، بیش از آن پروتئین تراپی مو بود که دوروتی تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دختر کوچک برای چند لحظه از هوش رفت. زب که پسر پروتئین تراپی مو بود غش نبیبی لایت مو کرد، اما به کراتینه مو شدت ترسیده پروتئین تراپی مو بود و با چنگال محکمی به صندلی کالسکه چسبیده پروتئین تراپی مو بود و انتظار داشت هر لحظه آخرین لحظه او باکراتینه مو شد. 2. شهر شیشه ای وقتی دوروتی به هوش آمد، هنوز در حال سقوط پروتئین تراپی مو بودند.

اما نه به این سرعت. بالای کالسکه مانند چتر نجات یا چتر پر از باد هوا را گرفت و آنها را عقب نگه داشت تا با حرکتی ملایم به سمت پایین شناور شوند که تحمل آن چندان ناخوشایند نپروتئین تراپی مو بود. بدترین چیز وحشت آنها از رسیدن به قعر این شکاف بزرگ زمین پروتئین تراپی مو بود و ترس طبیعی از اینکه مرگ ناگهانی هر لحظه نزدیک پروتئین تراپی مو بود آنها را فرا گیرد.

  رنگ موی طوسی روی موی مشکی

سقوط پس از تصادف بسیار بالای سر آنها طنین انداز کراتینه مو شد، همانطور که زمین در جایی که شکافته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود به هم نزدیک کراتینه مو شد و سنگ ها و تکه های خاک رس از هر طرف اطراف آنها به صدا در آمد. آنها نمی‌توانستند ببینند، اما می‌توانستند آن‌ها را در حال پرتاب بیبی لایت مو کردن بالای حشره‌دار حس کنند، و جیم تقریباً مانند یک انسان فریاد می‌کشید که سنگی بر او غلبه بیبی لایت مو کرد و به بدن رنگ مو استخوانی‌اش برخورد بیبی لایت مو کرد.

آنها واقعاً به اسب بیچاره آسیب نرساندند، زیرا همه چیز در حال سقوط پروتئین تراپی مو بود. فقط سنگ‌ها و زباله‌ها سریع‌تر از اسب و کالسکه می‌افتند، که با فشار هوا جلوی آن‌ها گرفته می‌کراتینه مو شد، به طوری که حیوان وحشت‌زده در واقع بیشتر از مجروح کراتینه مو شدنش می‌ترسید. دوروتی حتی نمی‌توانست حدس بزند تا چه زمانی این وضعیت ادامه داشت، او بسیار گیج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

اما خداحافظ، در حالی که با قلب تپنده به شکاف سیاه نگاه می بیبی لایت مو کرد، شروع به دیدن شکل اسب جیم بیبی لایت مو کرد – سرش در هوا، گوش هایش ایستاده و پاهای بلندش که به هر طرف دراز کشیده پروتئین تراپی مو بودند. در فضا غلتید همچنین با چرخاندن سر متوجه کراتینه مو شد که می تواند پسری را در کنار خود ببیند که تا به حال مانند خودش ساکت و ساکت مانده پروتئین تراپی مو بود. دوروتی آهی کشید و راحت تر نفس کشید.

رنگ موی عسلی خیلی روشن : او متوجه کراتینه مو شد که مرگ در انتظار او نیست، بلکه او فقط یک ماجراجویی دیگر را آغاز بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، ماجرایی که قول می‌بالیاژ مو داد به همان اندازه عجیب و غریب و غیرعادی باکراتینه مو شد که قبلاً با آن روبرو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. با این فکر، دختر دلش گرفت و سرش را به کنار کالسکه خم بیبی لایت مو کرد تا ببیند نور عجیب از کجا می آید. بسیار زیر او، شش توپ درخشان بزرگ را پیدا بیبی لایت مو کرد که در هوا معلق پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو فانتزی دخترانه

مرکز و بزرگترین آن سفید پروتئین تراپی مو بود و او را به یاد خورشید می انداخت. در اطراف آن، مانند پنج نقطه یک ستاره، پنج توپ درخشان دیگر چیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. یکی رز رنگ، یکی بنفش، یکی زرد، یکی آبی و یکی نارنجی. این گروه پر زرق و برق از خورشیدهای رنگی، پرتوهایی را به هر طرف می‌فرستاد، و وقتی اسب و کالسکه – با دوروتی و زیب – به طور پیوسته به سمت پایین فرو می‌رفتند و به چراغ‌ها نزدیک‌تر می‌کراتینه مو شدند.

پرتوها شروع به گرفتن تمام رنگ‌های ظریف رنگین کمان آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و رکراتینه مو شد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هر لحظه بیشتر و متمایزتر می کراتینه مو شد تا اینکه تمام فضا به طرز درخشانی روشن کراتینه مو شد. دوروتی خیلی مات و مبهوت پروتئین تراپی مو بود که نمی‌توانست چیز زیادی بگوید، اما تماشای یکی از گوش‌های بزرگ جیم به بنفش و دیگری به گل رز تبدیل کراتینه مو شد، و تعجب بیبی لایت مو کرد که دم او باید زرد و بدنش راه راه آبی و نارنجی مانند راه راه‌های گورخر باکراتینه مو شد.

سپس به زیب که صورتش آبی و موهایش صورتی پروتئین تراپی مو بود نگاه بیبی لایت مو کرد و خنده ای بیبی لایت مو کرد که کمی عصبی به نظر می رسید. ” خنده دار نیست؟” او گفت. پسر مبهوت کراتینه مو شد و چشمانش درشت پروتئین تراپی مو بود. دوروتی در وسط صورتش که نورهای آبی و زرد به هم می‌رسیدند، رگه‌ای سبز رنگ داشت و ظاهرش بر ترس او افزوده پروتئین تراپی مو بود. “من – من هیچ چیز خنده داری نمی بینم – “در مورد آن!” او لکنت زد.

  رنگ موی مشکی بدون قرمزی

درست در آن زمان کالسکه به آرامی به پهلوی خود واژگون کراتینه مو شد، بدن اسب نیز واژگون کراتینه مو شد. اما آنها همه با هم به سقوط ادامه بالیاژ مو دادند و دختر و پسر هیچ مشکلی در ماندن روی صندلی نداشتند، درست مثل قبل. سپس سمت پایین را به سمت بالا برگرداندند. به آرامی به غلتیدن ادامه بالیاژ مو دادند تا دوباره سمت ررنگ مو است به بالا شوند. در این مدت جیم دیوانه وار تقلا می بیبی لایت مو کرد.

تمام پاهایش به هوا ضربه می زد. اما اسب وقتی خود را در موقعیت قبلی خود یافت، با لحنی آرام گفت: “خب، بهتر رنگ مو است!” دوروتی و زیب با تعجب به یکدیگر نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “آیا اسب شما می تواند صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” او پرسید. پسر پاسخ بالیاژ مو داد: “قبلاً او را نمی شناختم.” اسبی که آنها را شنیده پروتئین تراپی مو بود فریاد زد: “این اولین کلماتی پروتئین تراپی مو بود که گفتم” و نمی توانم توضیح دهم.

رنگ موی عسلی خیلی روشن : که چرا آن موقع صحبت بیبی لایت مو کردم. آی تی؟” دوروتی با خوشحالی پاسخ بالیاژ مو داد: “در مورد آن، ما خودمان در همان حال بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.” “اما مهم نیست، به زودی اتفاقی خواهد افتاد.” اسب غرغر بیبی لایت مو کرد: «البته، و پس از آن متأسف خواهیم کراتینه مو شد که این اتفاق افتاد.» زیب لرزید. همه اینها آنقدر وحشتناک و غیر واقعی پروتئین تراپی مو بود که او اصلاً نمی توانست آن را درک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه